Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gośćOla
Byłam u dziewczyn na Halloween. Oglądałyśmy horrory. Chciałam żeby mnie polubiły- dały mi szansę zapraszając na cukierki. W nocy ok.3 chciałam kupę. Ale jej tata z mamą właśnie wrócili z imprezy. Dziewczyny oglądały a ja się bałam. Wtedy poszłam do jej garderoby. I zrobiłam kupę w kącie. Niestety rano koleżanka musiała wejść do garderoby wybrać ciuchy do kościoła. I zobaczyła to! Krzyknęła,, Laski chodźcie szybko! Ktoś coś tu zmajstrował!" Dziewczyny śmiały się a ja się czerwieniłam. Wtedy jedna z nich powiedziała ,, To chyba ona, bo była przez jakiś czas w garderobie" Zauważyły mojego rumieńca. Na domiar złego osrałam jej nową, ulubioną sukienkę. Na koniez ze wstydu poleciały kropelki. Wybiegłam z jej domu. Później poinformowała mnie że olbrzymia plama nie chce zejść. I musiałam odkupić sukienkę. Cała szkoła o tym gadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
ja miałam taka wpadke. pierwsza milosc zauroczenie czujecie klimaty no i postanowilam pojsc z ukochanym do lozka no i minelo pare dni a on zaproponowal anal, mysle czemu nie no ale problem w tym ze gdy on lizał mi o***t to ja pierdnełam a okazało sie ze poleciała rzadka kupa... jemu wprost na twarz . MASAKRA. koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że kupa to to co cię nakręca i nie umiesz o niczym innym myśleć;-) no cóż każdy widzi piękno w czym innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
jak tam dziewczynki ? :D ja jeszcze 2 kg i 3 faza juz sie nie moge doczekac :D ale od dzis warzywka wiec chodze pelna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperados ile schudlas i w jakim czasie? Właśnie przymierzam się do tej diety. Boję się ze nie podolam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka82
Hejka :) Dziś mój pierwszy dzień i poszukuję wsparcia,mam nadzieję że pomożecie w trudniejszych chwilach. Moja waga pokazuje 72.5kg mam już tego dość ,chcę schudnąć i jakoś mi nie wychodzi.ostatnio mam za sobą Montignaca,dieta fajna ale bardzo powolne chudnięcie,a ja potrzebuję troszkę szybciej zobaczyć efekty żeby się bardziej zmotywować.W sumie startowałam z wagą 75kg dwa i pół za mną.Dążę do wagi 68kg,a kto wie może i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka82 witamy na pokładzie :) Ile masz wzrostu? Dziewczyny, w poniedziałek byłam u krawcowej zmniejszyć sukienkę, a wczoraj zjadłam lody. Świruję, że na pewno utyłam i teraz się w nią nie zmieszczę :< Wiem,że to mało prawdopodobne, ale mam ogromne wyrzuty sumienia. Dodatkowo jestem przed @ i cały czas chce mi się jeść :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Irenka u mnie też 72, startuje od jutra, damy radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka82
Cześć Dziewczyny,dzięki za przyjęcie do grona Dukanowiczek :) Mam 164 cm wzrostu. Pewnie że damy radę,już po jednym dniu jakoś tak lżej ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
hej !!! potrzebuję waszej pomocy! bo ja po diecie mam świąd i pieczenie pochwy i mam całą czerwoną ... nie wiem czy to jakiś grzyb się przypałętał... byłam na wyjeździe i nie ukrywam tam się często upijałam siadałam dupą na deske przy sikaczu i tarłam cipąą gdzie popadnie!!! pomóżcie !!! ps . pojde do ginekologa bo mi wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola kup sobie jakoś maść i po sprawie .. widzę że masz duże problemy z tymi dolnymi sprawami. A Ty chcesz coś schudnąć ? idz do apteki tam coś dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
no to pójde :) zdarzyło mi się nie raz w kiblu jak zabrakło papieru wygrzebać coś ze śmietnika i tym się podcierać ... mam nadzieje że to nie przez to .... kiedyś też używałam ręki i o ściane wycierałam....powiem że mam takie skłonosci no ale co poradzę/// a co dokładnie polecasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
do gosc ja schudlam w 3 ,5 miesiaca 23kg no teraz juz 24 w 4 miesiace mozna powiedziec bo juz pomalutku spada... ja to jak mam pw to niemoge sie nachlapac tymi warzywami i potem waga stoi albo nawet dodaje kg :D ale ta juz moze byc waga tylko chce wiecej ze jak zaczne 3 faze to zeby mi nie przybralo za duzo to tak na zapas gubie :D nie snilam nawet ze dojde do tej wagi jak teraz przy tej co bylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Desperados gratuluję. Ja dziś po pierwszym dniu i tylko 0,5 kg mniej :-( muszę wytrwać. Wszystkim życzę powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka82
Niezapominajka na początek marzy mi się 68kg ,a jak będzie dalej zobaczymy ;) Bo zbyt szczupło to nie chcę wyglądać :) Amelka,spoko to dopiero początek i tak nieźle po jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6969
Dziewczyny poleglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza899
Ja jestem na drugiej fazie z56 jest 51kg ale jakoś nie widzę tych efektów... Czemu poleglas co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka82
Hejka :) Jak tam dziewczyny ? Dzisiaj miałam straszną ochotę na słodkie,i wykombinowałam sobie piankę z galaretki i mleka skondensowanego o obn.zawartości tłuszczu.Galaretkę zrobiłam z żelatyny i herbaty miałam akurat karmelową lipton i trochę ksylitolu,bo ja żadnych słodzików nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hela
Hej mam 162cm i 72kg ale od lata zgubiłam 10kg różnymi dietami teraz waga stoi i chce po raz kolejny spróbować dukana zobaczymy ile wytrzymam start jutro:-D chce dojść o 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hela
Hej mam 162cm i 72kg ale od lata zgubiłam 10kg różnymi dietami teraz waga stoi i chce po raz kolejny spróbować dukana zobaczymy ile wytrzymam start jutro:-D chce dojść o 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli będziecie miały raka to przez dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Hela to walczymy razem, ja mam podobną wagę, wzrost i cel. A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hela
32 i dwie pociechy 4lata i roczek a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 i również 2 pociechy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja 39 i także 2 dzieci zaczęłam dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudza nie to niestety nic prostego. Ja stosowałam już rożne diety, ale nie przynosiły one efektów. Ostatnio stosowałam dietę 1000 kalorii, Dukana, Kwaśniewskiego. Efekty na krótko straszne jojo i do tego pojawiły się problemy z nerkami i wyniszczenie organizmu. Teraz wiem, ze sama dieta i do tego nieumiejętna niczego nie załatwi. Zapoznajcie sie z książka Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Od 7 miesięcy odchudzam sie systemem fizjologiczny zgodnie z tą ksiazką. Mam 15 kg mniej bez jojo i czuję sie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hela
Ja też dziS też:-D to do dzieła do świąt chce mieć 65kg czyli -7:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1313
Hela i jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×