Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeśli nigdzie nie wychodzicie to malujecie się, czeszecie itd?

Polecane posty

Gość gość
pr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzę z założenia, że nie ma czegoś takiego jak potrzeba malowania się. Nie ma nikogo kto "potrzebuje się" malować, to wybór. Sama jak mam ochotę to mam pełny makijaż...jak nie to wychodzę bez. W czym wy widzicie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 52 lata i zawsze maluję się i jestem ładnie ubrana ,bo nigdy nie wiadomo czy ktoś nie przyjdzie i czy nie będę musiała szybko wyjść a tez by mąz widział mnie zadbaną i wszystko w domu na cacy i nie narzekam jest mi dobrze i czuje się zawsze atrakcyjnie i młodo POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dbacie o siebiee w domu,nie domyślacie sie jak was postrzegają faceci.Zebyscie slyszaly jak oni żony obgadują to byscie nie uwierzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż nie jest elementem dbania o siebie. To dodatek, ozdoba, a nie wymóg. Poza tym nie ma co czepiać się kobiet za to, że ich mężowie to debile i z wiekiem IQ spada im do 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na codzień ubieram leginsy, jakiś t shirt ładny. Nie maluje się absolutnie daje skórze odpocząć albo w weekend albo po całym dniu pierwsze co robie to zmywam z siebie makijaż. Dla mnie makijaż do puder w kamieniu lub lekki podkład ale i to mnie męczy jak mam na twarzy. Nie mówię o prysznicu bo to podstawa, ale z włosami jest tak że czasami ich nie myje, też je uwalniam od częstego szorowania, ale nie są w jakimś tragicznym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę czasem cały dzień w piżamie i nie maluję się, nie myję i nie czeszę włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosów nie powinno się myć codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to pomalowac sie tak zeby makijaz byl niewidoczny ale twarz wygladala przepieknie. Ja hennuje brwi na grafitowy, sa geste i fajnie wyostrzaja rysy. Do tego korektor na przebarwienia, twarz opruszona pudrem brazujacym. Rzesy mam bardzo dlugie ale jasne dlatego tuszuje, mam tusz perfekcyjny ktory nie skleja a max podkreca, do tego blyszczyk, bezbarwna szminka i gotowe. Czuje sie w takim make upie swietnie, nawet siedzac w domu jak dzis zawsze rano biore prysznic i tak sie delikatnie szykuje. Wlosy zwiazane w supel, warkocz albo rozpuszczone. Rzeczy domowe ale pachnace schludne i dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie bez sensu. Jak już się maluje to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie maluję się ani w domu ani na uczelnię.Mam liczne alergie na kosmetyki poza tym moja skóra jest czesto czerwona i podrazniona a ubieram się różnie włosy myje codziennie bo mam problemy że skóra głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
15:06 jakiego tuszu uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się maluję i czeszę dla siebie samej, nawet jak nigdzie nie wychodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie mieć ładną oryginalną koszulkę, odróżniać się od innych stylem ubrań, można zamówić koszulkę ze swoim własny dizajnem a firma Dreamtex zadba żeby wasz pomysł był jak najlepiej zrobiony)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co...gdyby ta firma była chociaż trochę warta uwagi to ta żalosna kryptoreklama nie byłaby potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×