Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Jak sie ta "łapkę "robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc napisz razem i bedzie lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ten kwadratowy nawias i napisz czesc no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️jaki pozyteczny watek.nauczylam sie lapki wstawiac🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak z ta matka czterdziesia, czemu kłamiesz ze jest chora ?Przeciez nie ma demencji. Syna tez nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba fuuu na chwile z piczy wyjelas wstretne paluchy ...won..wsadz z powrotem i najlepiej jeszcze ogorek w doope i wibratora w morde. beda wszystkie dziury zatkane wstretna oblesna babo :-O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obleśna to na razie jesteś ty głupia zimna suczo. Czy smętny impotencie. Zniżam się do twego poziomu miernoto, szumowino i marna kreaturo.Choć to co piszę i tak jest o dziesiątki poziomów wyższe od tego co piszesz ty stworze. Uduś się własnymi ekskramentami, bo się namiętnie w nich tarzasz. Jesteś najgorszym dnem szamba, istotą tak plugawą i chorą , że nie godną tego by na nią splunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyp/ierd/dalaj niedoroochany stary tlusty glabie :-O nizej niz ty niestety nie mozna juz byc . i tam zostaniesz, stara, gruba, psychiczna i lysa z piramida Maslowa w doopie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblesna stara ruro :-O jak sie tak odzywasz do facetow, to sie nie dziw , ze wieja od ciebie :-O :-O :-O juz jeden facet byl na kafeterii, co pisal z toba i chcial cie poznac. To go na kase chcialas naciagnac, zeby ci przyslam forse na ciuchy i kosmetyczke bo nie masz z czego sie wypicowac na randke a jak facet odmowil to mu taka wiazanke puscilas jak tam u gory. :-O ciekawe gedzies ty sie chowala :-O mamusia cie w pierdlu urodzila i pod latarnia wychowala co :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona juz nie pamieta jak o sexie nak*****ala jak nawiedzona.Sama jest gównem niewyżyta stara rura.Jej urok osobisty wychodzi z jej peesdy , tyle ,że nawet menele wola pod caritasem wyrwać.Biedna , obłąkana istota z nad produktywnym libido i wrodzonym chamstwem i głupotą.Matka ( którą uśmierciła) , jeśli faktycznie ma demencję, to chyba po to ,żeby zapomnieć jakiego twora spłodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest twoj watek a wiec twoja autobiografia schizofreniczko :-O Hitler takich jak ty do komory gazowej od razu by wpier/dal a tobie sie rooch/anko marzy kur/wa 24/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolico co robisz na temacie Mam kompleksy przez reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U....aż może zajrzę z ciekawości.....Swoją drogą podziwiam bezmiar czasu jaki masz...Oblecieć wszystkie wątki, sukces. Świadczy to o jednym, że kafe jest całym twoim życiem.Innego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czterdziecha tK to sobie tlumacz tlumoku .k****a chyba juz zal sie z ciebie smiac , bos tak glupia.ale i tak mamy z ciebie zaciesz chora istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka jak zwykle o sobie pisze :D ta co nie ma zycia wlasnego, ten nolajf ktory wypisuje od lat 24/24 idiotyzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka jak zwykle o sobie pisze :D ta co nie ma zycia wlasnego, ten nolajf ktory wypisuje od lat 24/24 idiotyzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka matka się zajmij bo chora i synem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty troll idz zobacz czy cię nie ma na innym wątku.Pewnie tam gdzieś napisałam jako maciek , albo broken.Leć, sprawdz, silny zwarty gotowy. Smutne masz życie kreaturo.Smutne, nędzne i podłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie odpowiedzialas czy twoja matka ma demencje? Kłamiesz prawda?? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty trolico a skąd wiesz kto to maciek albo broken:D masz bogate życie piszesz z rana, w dzień, nawet w nocy :D Nie masz syna prawda? Wymyśliłas to? PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ten wątek jest o mojej rodzinie? Co Cię ona obchodzi. Przecież według ciebie piszę z róznych nicków, więc o co hallo. A jeśli chodzi o czas spędzony na kafe - przelicz swoje posty NA MOIM WĄTKU.I swoje - ciebie jest niestety więcej. Blebloczesz bez sensu cały czas.Do tego nudno. Do wymiotów.Do wielogodzinnych trorsji.Twoje wypowiedzi są jak g****o i rzygi.Mają taki ładunek pozytywny i ogromną głebię....trawienną. nawet trollem trzeba umiec być - ty nawet tego nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bla bla bla i czego klamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie na serio nie moge nadziwic tym jej rynsztkowym jezykiem :-O masakra na serio :D ona naprawde mysli, ze wszystkie pomarancze to jedna osoba :D pierd/ole co za tepota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj 40siu jak ja Cie dawno nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMietek
Czterdziecho, jesteś wybredna. dlatego jesteś sama. Ja Ci wielokrotnie dyskretnie proponowałem romans. Pisałem jak Agata mnie źle traktuje potem Ola. szukałem pocieszenia w twoich ramionacvh, a ty mnie odtraciłaś. Nie narzekaj więc już więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko!!! cos długo nie pisałaś z xMietka!! On Ci nic nie proponował,przynajmniej na watku,co miał pare tysięcy postów o facetach po 40-tce!!! Pomyliłaś juz co kto z Twoich nicków i klonów pisał.Miecio(czyli Ty czterdziesiu) o Agacie,Oli nawalał . Wez leki kobieto,bo jak wyjdziesz z domu to z powrotem do niego nie trafisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wowww i Mieciu sie znalazl hehe. Stara ekipa z innego tematu 40si, ale sie stesknilam za tymi farmazonami hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×