Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość nonamek czeka na name
ja lubię :) jedna jak mi dłon usisnela to az mnie " tam na dole" sie przyjemnie zrobiło ale że faceta miała to sobie darowałem ... zreszta charakter taki nie ten wiec i tak nic by z tego nie było :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Cześć Czterdziecho. To ja słabsza genetycznie. Widzę, że jak zwykle z wariatami. Ja bym już sobie odpuściła. A odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: nie znam takich facetów. Ostatnio poznałam kolejnego, który najchętniej zamknąłby mi lodówkę na kłódkę, choć do otyłych przecież nie należę. Sam ma dobrą przemianę materii i nie jest w stanie mnie zrozumieć. Twierdzi, że przy mnie czuje się niemęsko i rzecz to jasna, że nie jestem w jego typie, choć ponoć nadrabiam przyjemnym głosem i śliczną buzią - jak widać nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zes se pogadala sama ze soba prostaczko :-O slabsza genetycznie vel 40cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dość ładna...... "całe życie z wariatami"..mówisz do Czterdziechy? Widzisz nareszcie się wygadalaś że ona jest chora psychicznie,co widać słychać i czuć. Mówisz,że twój najchętniej by ci lodówkę na kłódkę zamknął?buhahahaha.Wiesz co dawno bym go w dooope kopnęła gdyby mi tak ktoś się rządził.Nie podoba się to ...won.Tylko że ty Czterdziecha velSłabsza nikogo nie masz,bo takich durnych facetów to ja nie znam jakich wy wynajdujecie,samotne tylko z własnej winy nudne pustaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od czasu jak tu czterdziecha pisze schudlam juz 5 kg zostaly jeszcze 5 .nie glodzilam sie a wrecz przeciwnie zre jesli mozna to tak nazwac wiecej.a czemu schudlam bo jem tylko do 1000 kcl dziennie ale nigdy przenigdy nie jestem glodna wrecz nazarta:D Mozna?,mozna.Schudlam dla siebie bo zle,fatalnie sie czuje z tym sadlem.Dzis nawet sobie o 7 mej na osiedlowej silowni bylam.Bylo tak full kobiet.Wiec czterdziecha ty jestes leniwe babsko ktore zre i zre,tyje i tyje i biadoli wlascxiwie nie wiadomo czego ty tam skomlesz jedno i to samo od 6 lat?podac ci moze moj jadlospis,zebys mi nie wpierala ze trawe i salate wpierttalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już pod piędziesiątkę podchodzi .Ma 47 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz gustu. Nie liczy się tusza - tylko to co się ma w głowie ;-) To jest najważniejsze - "piękno" przeminie - myślenie zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż wszyscy ci ze zrytym beretem,czy też co siedzą w psychiatryku,bzykali by się na okrągło,albo brandzlowali.I tak jest ze czterdziechą.Moja siostra tam jest pielęgniarką i 95 proc kobiet brzydkich,opasłych,śmierdzących wkłada se różne rzeczy w ci/pe i to się zdarza 10-20 razy na dobę albo i więcej.Ona też należy do tego typu bab.Ale zadbać o siebie?a po co?Facet ma nią się zachwycać nawet jak ma polepione tłuste wlosy,łuskę w kroczu z brudu itp.No wymagania to ty masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że tusza się nie liczy aż tak.Można być wręcz rozchwytywaną a z nadwagą,tak jak moja koleżanka.Wszyscy ją uwielbiają,bo ma świetny charakter jest fajna,a w chłopoakach tomoże przebierać.Tylko jest mega,mega zadbana wszystko czyste wydepilowane ,pachnie dobrymi perfumami i jest jak na swoją tuszę gustownie i super ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek rogala25
możesz alcejmajchera dostać i ch.uj z twoim myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozmiar 46 od dwóch lat.Przytyłamz 38 .Mąż jakś dalej taki sam,a nawet na 20 rocznicę ślubu dostałam wycieczkę i wyznanie że kocha jeszcze bardziej.Przytyłam bo rok brałamsterydy,teraz już odstawiam.Mąż byłprzy mnie w chorobie,choć wyglądałam momentami tak że nie miałabym mu za złe gdyby mnie zdradził.Więc po co ta pani Czterdziecha tu takie bzdety opowiada?jaki ma cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma celu,ona takpier/do/li żeby pierd/ol/ić .Zżera ją zazdrość że te pulchne mają facetów a ona wciąż nikogo.Z takim charakterem?który by ją chciał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wciąż parskam ze śmiechu,jak ona opisywała paradowanie w tym body czerwonym przed swoim facetem:D I "że nawet pochwały zebrała":DWidzę ją w wyobraźni i ryję ze śmiechu,co ten głąb wymyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no...ale ona miala jedno body takie body sexy i drugie jak pisała perwersyjne.Czyli pewnie już z otworem na c****e i dziurami na cycki.Bo chyba nie kupiła se body z bawełny takiej dzianej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaa ona paradowala w tym body od przedpokoju az do sypialni,a matce zamknela drzwi na klucz a synowi dala 10 zlna impre zeby jej z oczu znikl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te jej body to był wymysł:-oNie stać by jej było na tej rencinie na schizofrenie.Ona niawet nie wie które body już zakfalifikować pod perwersyjne.Nie ma body perwersyjnego,może być sexi ty durna czyterdziecho ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to otyłe i śmierdzące babsko jest co się nie myje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchne kobiety smierdza bo bardziej sie pocą bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i te jej perfumy"tabakorowe":DHahahaa K.ur.wa mać TABAKOWE JAK JUŻ wielka ani po fakultetach co pryska się wodą ze sklepu chińskiego za 2 zł że wali aż fuj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Ja jestem pulchna i zawsze pachnę,zawsze.Za to mam w pracy taki okaz chudy który najzwyklej śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jestescie siebie warci idioci. Nieudacznicy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato,a w lato biorę prysznic 3-4 razy dziennie +balsam i dezodorant dobrej jakości.Poza tym stale mam chusteczki zapachowe mokre w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo właśnie te szczupłe niunie ,śmierdzą i to regularnie niedomyciem,a na to parfum :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Urwałam kontakt z tym kolesiem. Prędzej czy później i tak pewnie by mnie kopnął w 4 litery, z tekstem, że się nie przekona do kobiety w rozmiarze większym niż s. Chciałam tylko uzmysłowić, że na takich kolesi trafiam. Zresztą na każdym kroku widzę jak hołubione są te drobne kobietki. Wyjątek stanowią mniej drobne z ładnymi twarzami i ponadprzeciętnie dużymi piersiami. Ja jednak nie mam dużych piersi lecz pupę i to się chłopaczkowi też nie podobało, choć taka pupa może uchodzić za atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchne kobiety sa ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne ci.u.le.Nie miałaś żadnego na dłużej bo jesteś najzwyklej pusta i nudna jak flaki z olejem:classic_cool:Więc nie nazywaj mojego ciu.lem bo sobie na to nie zasłużył i możesz w ryj zarobić.Jest najfajniejszy na świecie,mimo że ja mam rozmiar 48 .Zresztą cóż tu tłumaczyć schizofreniczce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosc ladna ale nie w typie - to Cterdziecha ludzie :-O :-O :-O nie widzicie tego ? :-O Matko co za debilka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Hej! Teraz jest dużo grubych kobiet i większość z nich ma partnerów i uważają sie za bardzo atrakcyjne, więc problem nie leży w tuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×