Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Zglaszam temat do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie. Zawsze bedziesz sama i w chu/j skasujcie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie,znowu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duuuzo lekarstwa!!!Musisz byc wpieniona,bo nowy topik spod twojego klona xMietka zalożyłaś i juz i tam cię zdemaskowano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale który troll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co szukać Facety Który lubi puszyste?? Lepiej coś w sobie zmienić i schudnąć!!! Miałam podobny problem ale dzięki koleżance zrzuciłam ponad 10 kilo w 2 miesiące bez żadnych wyrzeczeń i wysiłku!!! Poleciła mi African Mango!! 100% Naturalne składniki!! http://nplink.net/BOxuJOW8 Mi pomogło spróbuj sama!! W razie pytań jestem pod adresem mailowym kasia.grzeszczakowna@gmai.com Polecam wszytskim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha stul sie debilu :-O szajba ci znow w sobote odp/erd/ala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Ta pani od mango też spamowała w moim topicu. To ma zachęcać do kupna produktu? Mnie skutecznie zniechęciło, a różne suplementy testuję - dodatkowo, wiem że bez odpowiedniej diety i ruchu się nie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chcą modelek,taka prawda - kafeteria- dyskusja ogolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty tu słabą widzisz hę??? Coś ci się popiertentego.No chyba że myślałaś że pisałaś pod tym nikiem,ale się pomyliłaś deklu zes/ra/ny:classic_cool: Że też talkie babska tak długo żyją:-o,ale się nie ciesz już możesz odliczać dni ,mies,do twojej nowej kwatery-trumienki ty stara raszplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być pulchna,ja takie lubię:)ale młode nie babcie jak ty czterdziecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troll ty też będziesz mieć kiedyś 40 lat.Szybciej niż myśilisz.Ty też każdego dnia i miesiąca zbliżasz się do trumienki.Trafisz do niej szybciej niż ja - bo takie szumowiny i szuje szybciej trafia szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takiego:)niezły jest.ma babke pulchna 10 lat starsza od Sb.zawsze lubil pulchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka nie podniecaj się tak wyjdź z domu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterka dokladnie wylez z domu stara klaczo bo ty zdechniesz predzej niz my wszyscy razem ze wgledu braku swiezego powietrza. Udusisz sie symi wlasnymi smrodami. ktos kto od 7 lat siedzi w chacie nie moze byc ani zdrowy ani normalny. schizofreniczko. Tak po za tym to 40 juz dawno nie masz stara prukwo tylko do 50 lecisz. Wiec trumne kup juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Kootas Krol Pierwszy
Czterdziesia Aniele Moj, ja zawsze bede Twoj Kootas Krol. Czy jestes plodna jeszcze ? jak chcesz zrobie ci dziecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Kootas Krol Pierwszy
Czterdziesia zrobie ci bejbika ale tylko jak zalozysz seksi bodika :D bede cie kochal jak zmora zaloz na leb od kartfofli wora bo zniese twoja tusze ale mordy twej znosic nie musze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Autorko dlaczego piszesz jako czterdziesia?masz już ok 48 lat więc nie prowadzaj ludzi w błąd.Przyjmij do wiadomości że podchodzisz pod 50-tkę.I ty chciałaś mieć jeszcze dziecko?buhahahahaha:D Debilka jedna.Na babcię się szykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ty,przecież ona jeszcze ma piękną jedwabistą gładką skórę,cuuudny dekold itp.W rzeczywistośc***ewnie wszystko jej wisi.cycki tylko jakieś są w biustonoszu,do tego jest gruba bo nic się jej nie chce z tym robić.Musiała komicznie wyglądać w tym"prewersyjnym"body:D Czterdziecha jesteś już starą babą .Gdybyś jeszcze zadbała o siebie było by ok i możżżżżżżżżżże któryś by cię przeleciał,ale ty zwyczajnie gnijesz przed kompem latami i żresz,oraz narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Kootas Krol Pierwszy
:D haaahahaaaaa :D zaraz sie zesiusiam :D :D :D siedze i ryje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×