Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe na jakich portalach teraz się loguje.jak ona wygląda czyzeczywiscie jest tak źle?pewnie jest przeciętna ale wyglądem sobie tłumaczy niepowodzenie.i pewnie jest cicha myszą a tylko przed monitorem taka wygadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jest bardzo gruba , bo ponad 100 kilo no i lysieje.... siedzi w chacie dzien w dzien, z domu tylko z matka wychodzi bo ma fobie spoleczna no i napier/ala raz z laptopa raz ze smartfona :D a ile razy zapomniala sie przelogowac ? :D pisala z Ruty70 a jak kliknelam na Ruta70 to wyskoczyla Czterdziecha co ma pecha :D bo zapomniala sie wylogowac :D ona ma po prostu manie , dlatego zwie sie to schozfrenia maniakalna...no i sorry ale jak taki facet jej zdjecie zobaczy to napewno wali na kilometr ze psychiczna, wiec facet spier/dala jak najszybciej....ale bedzie tlumaczyc sobie i innym i swoim 10 klonom, ze faceci sa pusci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ona pelna, az za pelna,to tu to tam jestem asterka i sobie sra,m.o pirdol.eniu tylko marzy , ale za duzo wazy.kto do fiut.a ja przytuli , jak sie wczesniej wodka nie znieczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajmy w krainie schizofrenii.Trollu, żadnego schizofrenika nawet współutrzymywanego z emerytury mamusi nie stać na smarfona i laptopa.Ba nawet na neta nie stać. Wiesz ile wynosi taka renta - niecałe 720 zł. Więc, wybacz nie ma opcji . Jeśli już tworzysz jakieś historii niech będą przynajmniej logiczne. A , Asterka kazała pozdrowić serdecznie Alfę Wolf i zapytuje - jak twój brytyjski bezrobotny alkoholik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oj oj nie witaj mnie w twojej krainie schizofrenii prosze :D ja pierdziele ty czytasz sama siebie ? :D 720 zl renta na schizofrenie :D a skad wiesz ?????????????? i drugie pytanie Astercia, jak nie masz laptopa i smartfona zabeczko to skad nadajesz ???Z doopy twojej grubej moze co ? :D i juz nie bajeruj bo cie przylapali jak nadawalas z innych nikow i i zapomnialas sie wylogowac z Czterdziesi :D :D :D jak sie kliknelo na te twoje rozne klony to zawsze Czterdziesia wyskakiwala D a tak mozna tylko na smartfonie pisac rozklapiocho :D musze cie rozaczrowac bo moj mat nie jest Anglikiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idź już ty trolu czterdziecha /slabsza/Mietek teraz jakiś alfa Wolf,,nowe wcielenia wyrastają jak grzyby na deszczu. Ile jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty trolico, a skąd wiesz ze renta schizofrenia to 720zl? Asterka odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toś się 40cha teraz wsypała:D :D I jak się twoja matka czuje? Ma tego Alzheimera czy nie na? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O gościu,gubisz inne klony:Ekstrawagancja,Iftar,missnowgojorku,indianskielato choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by je wszystkie pamiętał. Zresztą zaraz znowu nowe wy myśli. Jakiegos wolfa już wymyslila:( To 40cha masz tą matkę z alzcheimerem czy kłam ałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegos nie rozumiem? Jak cie czterdziecha stać na komputer i neta i telefon skoro: Mało zarabiasz utrzymujesz prawie już doroslego17l syna, a chlopak potrafi zjesc, zajmujesz się matka alimentów nie masz Potrzebujesz na leki dla siebie na pcos i wątrobę i body plus żarcie, rachunki, czynsz itd Jakim cudem stać cie jeszcze na media??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będziesz sama i pogódź się z tym czterdziecho .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaaa :D :D :D jestescie z***b/iste :D :D :D a z Asterci to beka na calego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zamiar na fejsbooku zalozyc strone tylko dla ciebie Czterdziesia :D :D :D "Czterdziecha co ma pecha i jej lovelasy " :D bedziesz slawna na cale internety :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo ona sama się o to prosiKłamie, kłamie kłamie , kłamczucha z niej. Mame miała z demencją, nagle mama zdrowa. O synu też ostatnio słuch zaginął. Obstawiam, ze to bardzo samotna osoba, której sie nudzi w domu i ma frajde w tym że w ogiole zkims pisze.I go obraża.Bankowo ona z domu nie wychodzi.I wymyśla głupoty. Jakieś Alpha Wolfy teraz wymyśliła.ło matko. Albo jej gdzie indziej ktos dopiekł i tu się wyżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo grasuje od lat na portalach randkowych i jednego kosza za drugim dostaje :D to tworzy teorie o 40letnich przezroczystych kobietach i facetach deficytowych po 40 :D . I jeszcze sobie wlasnych trolli stworzy i git :D dzie leci :D podobno ona parcie ma na dziecko jeszcze :D na forumie wzw pytala sie czy z wzw moze jeszcze w ciaze zajsc :D tylko, ze nikt jej nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ją chyba na Gazecie pl jako asterka. Słowo w słowo pisze tu co pisała tam Radzili jej schudnij, usmiechaj sie, lecz sie, wszystkich mieszała z błotem.Dla wszystkich była chamska,aż sie dziwie że tak długo mieli sile słuchać tych jej pierdół. Ona jest bardzo ograniczona. A jak już nie ma argumentów, to cichnie na pare dni albo zwraca sie do ludzi per:kicius,troli, trolinko, żabko... Gdzies czytałam, ze jest takie zaburzenie psychiczne, gdy osoba nim dotknieta czuje się kims lepszym od innych ludzi, i chcą c ich obrazić/pokazać tą swoja wyższość zwraca się do nich per/idiotko/czyli per słoneczko, kotku itp. A tak na prawde jest ona żałosna i się z niej ludzie śmieja, bo co ona wypisuje to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40cha co ma pecha a pisałaś ze jak żeś była młoda to też byłaś przezroczysta choć szczuplejsza?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gazecie jest ona jak Asterka10 i na netkobiety jako Asterka10 , missnowegojorku i Brzydulla. tam tak sie z ludzmi wyklocala, wyzywala od najgorszych az w koncu zakumali, ze to troll i ja zbanowali. mnie tylko dziwi, ze tak mozna latami pisac 24/24 jedno i to samo :-O :-O :-O:-O no ale widocznie ma mase czasu :-O :-O :-O a matka to jej zdrowa jest i zadnego syna Dzieki Bogu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam te wpisy.Wierze ze tutaj 40cha jest tez mietkoem,słabsza,exrrawagancja inie dość szczupła, Na netkobiety widziałam tez te wpisy z brzydula i missnowego Jorku. Asterka to rzecz oczywista ze to 40sia.Te dwie pozostałe to watpie.A to dlatego ze tam było naprawdę duuuuzo pisania i trzeba było by faktycznie 24\24 w internecie walić w klawisze.Za dużo tego. I zobaczcie na godziny wpisów często późno w noc. Ale tu jej klony są łatwe do rozszyfrowania. Syna nie ma .Matkę jeśli ma to zdrowa. Kto mając na głowie dom,prace na pełen etat,nastoletnie dziecko matkę chora na demencję ,która wymaga nonstop opieki ma czas na pisanie tych głupoty na forach dzień z nocą? A i jeszcze jakiś facet sie przewijał dla którego ona się w body stroila. Może ona ma jakas maszynę czasu?Bo ja bym niewyrobila. Nawet juz na to body bym czasu nie miała. Nie mówiąc juz o pisaniu na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
astercia niewyżyta na seks czas znajdzie , na seks ze swoimi paluchami.Ona zawsze wszystko sama , zosia samosia.Pisze sama ze sobą , seks uprawia ze sobą i przyjazni się sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna walka z wiatrakami
Kurczę ludzie, przeginacie trochę z tą agresją wobec Czterdziechy. Jasne w sumie to pisze na ten sam topik non stop ale to nie wynika z choroby psychicznej albo złej woli. Wiecie jaka jest przyczyna? Natura, biologia + hormony. Kobiety w średnim wieku mają większą żądzę i libido niż nadobne, smukłe młódki, za którymi latają faceci. Wyobraźcie sobie teraz, że jesteście kobietą w średnim wieku i choćbyście nie wiem jak się odchudzali i ćwiczyli to nie będziecie japońską nastolatką. A teraz dorzućcie libido i naturalne ludzkie pragnienie budowania relacji i chęć bycia pożądaną. Sorki ale to są podstawowe i normalne impulsy dla kobiety tak, jak chęć spania i jedzenia. Kto zaprzecza ten po prostu ściemnia. Natura homo sapiens jest taka, że chcemy aby ktoś na pragnął. Kariera, kasa, hobby, pasje i inne d**erele to tylko dodatek do życia! Człowiek, który nie zrealizuje podstawowych funkcji nie może być szczęśliwy. Człowiek, który jest głodny i niewyspany nie zadowoli się sztuką teatralną i nowym projektem w korpo. Potrzeby z czubka piramidy Masłowa nie wynagrodzą nam braku spełnienia podstawowych potrzeb, między innymi seksu oraz potrzeb z średniego szczebla - socjalizacji, akceptacji. A teraz możecie kolektywnie walnąć focha i dalej udawać, że kariera, pasje, hobby, skakanie na bungee i kolekcjonowanie motyli amazońskich z pewnością wynagrodzą samicy brak samca. Jasne... A słońce zajdzie w środku dnia gdy użyjemy naszej woli bo jak głosi piękny pusty frazes "nie ma rzeczy niemożliwych".... Mi Czterdziechy szkoda bo to po prostu ofiara biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha mów za siebie i pisz pod nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tuszy mam 41 lat , rozmiar 38 , ćwicze, jem w miare zdrowo, dużo sie uśmiecham ...można ?można? Z tą piramidą Masłowa toś sie 40 cha zdradziłas. Że też ci się chce w kółko i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierd/dole kur/wa do jasnej cholery Czterdziecha vel smutna walka z wiatrakami -ty p**d/dzielcu zkretynialy wypad i wn z tymi twoimi jeb/anymi hormonami i piramida Masowa, bo sie do kur/wy nedzy rzygac chce idiotko posrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna walka z wiatrakami
"Z tą piramidą Masłowa toś sie 40 cha zdradziłas. Że też ci się chce w kółko i to samo." Eeeee.... Jeżeli nie zauważyliście różnicy w języku, no ale czego ja oczekuję wszak to Kafeteria, to znaczy, że należy Wam się Nagroda Darwina :/ Czy Czterdziecha kiedyjolwiek przyznaje, że zawraca trochę doopę z tym samym topikiem? Wiecie to naprawdę zabawne kiedy "Wielcy Znawcy i Tropiciele Czterdziechy pod Różnymi Nickami" każdą wypowiedź, która nie jest agresywna albo szydercza wobec niej, podpinają pod Czterdziechę :) To jakie konkretnie cechy powinna mieć rzekoma wypowiedź rzeczywistej osoby? Ja stwierdzam, że WSZYTSKIE osoby, które piszą pod moim postem to Czterdziecha :):):) Tak stwierdzam odgórnie i tonem autorytetu ponieważ uważam, że ona sztucznie kreuje wrogów aby utrzymac topik przy życiu :) Zatem drogie koleżanki obie jesteście Czterdziechą. Zdemaskowana! :) Widzicie bezsensowność takich przepychanek w stylu - o ktoś nie toczy beki z niej to na bank ona sama :)... bo MY wielki autorytet tak twierdzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna walka z wiatrakami
"gość dziś ja pierd/dole kur/wa do jasnej cholery Czterdziecha vel smutna walka z wiatrakami -ty p**d/dzielcu zkretynialy wypad i wn z tymi twoimi j**/anymi hormonami i piramida Masowa, bo sie do kur/wy nedzy rzygac chce idiotko posrana" BĘDĘ PISAĆ ILE MI SIĘ PODOBA I KIEDY MI SIĘ PODOBA :) czy to jest jasne? A Ty szanowna feministko z pianą na gębusi pij wino samotnie i skacz na bungee bo masz pasje i zainteresowania i nie potrzebujesz faceta :):) taka dynamiczna i silna ach ach och och nie zakrzyczysz natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha to masz ta matke chorą czy nie .Odppowiedz na to pytanie.Ma ona alzheimera czy nie ma?Bo mnie to baaaardzooo nurtuje. i jak trolujesz to yntelygentnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×