Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
uwaga zaraz czterdziecha wkroczy na sale i Miecia czyli siebie zje/bie :D jak mozna byc takim zjebem? Astercia zapomnialas hasla do Miecia czy czemu na orange piszesz? cos nie logujesz sie jako ekstra/kur/wiencja i Rucia ? hasla zapomnialas klaczo durna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sacze winko i czekam na rozwoj akcji :D Czterdziecha Miecio cie wyroochac cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie uważacie, ze to ktos zupełnie inny udaje Miecia, by sprawdzić wlasnie reakcję 40-chy? ;) skoro ona byla Mieciem od zawsze, to teraz wie przeciez, ze to nie jej wpis :P Stawiam na takie wlasnie rozwiązanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jedno. Powinni skasowac ten chory topik a ta trolice namierzyc i dozywotnio zbanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy tylko w Erze ;) Kafeteria ma duuuuu....żym poważaniu to, czy ktos tu trolluje, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha byla juz pare razy zabnowana na kafeterii a wiec nie chrzan. i jasne ze miecio to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbanowana? Na tydzień :P a wystarczy zmienić literkę w nicku i pisze się dalej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak IP jest zablokowane na kafeterii to nie napiszesz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka, tylko kto dzis nie ma choćby telefonu z dostępem do netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma czterdziechy ? Wow, pewnie kupila kabasa i z napieciem malpy sie mast.urb.uje.moze schudnie od tego, jedyny pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pora na Ekstrwagancję,Rutę i Iftar,bo słabsza genetycznie i Mietek już tu byli. Daję glowę,że 40cha wymysli kolejny nick i będzie z nego pisać dopoki znów ktos jej nie rozpozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam 40siu z tym facetem deficytowym po 40stce ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie ma telefonu z dostępem do netu?A ja nie mam - bo mi to niepotrzebne.Nie jestem trollem, ani inną gimbazą bym potrzebowała. Widzę trolluś ,że święta działają na ciebie destrukcyjnie - czujesz się strasznie samotny.Nablablałeś tych wpisów uuuuu. Na kafeterii nie banują skarbie - bo już dawno zbanowali by ciebie szkodniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha orgasmus już zaliczony od nienawiści? Rybko hormony ci skoczą i ze złości i znowu clibido będzie wariować.Calm down and melisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterko tepaku zaklamany, dlaczego odnosisz sie do nas w liczbie pojedynczej ??? Nas jest wielu tutaj wiesz krowo glupia :-O a to, ze nie zdazylas sie juz kilka razy przelogowac na smartfonie to wiemy , bo cie pare razy przylapano :D klamczucho przeprzydla. Co do osiagniec intelektualnych, to jak na razie widac, ze przerasta twoje mozliwosc***isanie o czyms innym niz o grubych 40latkach , ktorych nikt nie chce i twojej jeb/anej chcicy :-O :-O :-O Idz wyroochaj sie marchewka albo popisz sobie z ekstr/k****encja, Mieciem, Rucia na Skypie bo przeciez znacie sie wszyscy prywatnie nie ???? Buhahaaa :D skoror juz sama ze soba piszesz to dlaczego nie zrobisz tego gdzie indziej pierd/olona ku/r/wo ???? Ty jestes tutaj tylko po to aby pow/kur/wiac i powyzywac ludzi i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja romans proponowałem dyskretnie. Nie wprost. Tępe osoby tego nie zrozuieją. Akurat Czterdziecha złapała to w lot, tylko nie byłem za bardzo w jej typie i pewnie dlatego mną wzgardziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez juz doszlam do wniosku ,ze wyzywanie to jedoyny cel jej porytych tematow.moze ma orgazm od tego, i kompensacje , ona madra , inni glupi.dosyc watpliwa kompensacja , bo i tak jest sama , ale kto glupemu przetlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie Mietka!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka kultura takie slownictwo bauhahaa :D nooo 40cha :D tylko szkoda, ze swoim slownictwem prezentujesz rynsztok a nie kulture. no to teraz popisz z Mieciem :) no bo przeca musisz nam pokazac, ze ktos cie chce nie ? :D nagle Miecio romans ci proponuje no nooo....ciekawe co jeszcze wymyslisz bajkopisarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzedni wątek czytałam dokładnie.Gdzie Ci tam xMietek niby proponował romans jak cały czas pierdaczył jak nie o Agacie to o Oli haha.Lubisz 40-cha pisać sama ze sobą,dawaj teraz iftar czy ekstrawagancję lub Rucię.Bo słabsza juz była. Aaa,i nie zapomnij się przelogować jak będziesz z tych innych klonowych nicków pisać!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 tematów założyłaś czterdziecho spod xMietka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I 50 spod maćka.A spod trolla kolejne 10000000000000000000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecia spod monopola
Ja tez cie chce czterdziesia w*******.c do ucha.szykuj peesde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Cześć Czterdziecho. Ale tu chamsko. Ja założyłam topik, to też trolle, spamerzy i kafeteryjni koniobijcy się zlecieli. Mało jest tu osób z którymi można podyskutować na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy to wszyscy podli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i popisz se sama ze soba zj/ebko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×