Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość dość ładna ale nie w typie
Aż tak ciężko uwierzyć w istnienie 26-letniej kobiety, która ma permanentnego niefarta jeśli chodzi o panów? Moim największym i jak się okazuje niewybaczalnym błędem jest to, że nie wpasowuję się we współczesne kanony piękna kobiecego ciała. I dopóki to ciało nie spełni pewnych określonych norm, mogę o związku co najwyżej pomarzyć, albo czekać na takiego odważnego, któremu się spodobam taka jaka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż już przestan czterdziecha napierdzielac ze slabszej genetycznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 cha vell asteria jako 26 latka hahaha nudno jej juz znowu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Słabsza, wyłącz telewizor z telenowelami o modelkach i wyjdź na ulice i najlepiej porób zdjęcia 100 napotkanym parom. A potem w domu wrzuć sobie te fotki do laptopa i obejrzyj dokładnie na monitorze. A potem wylicz sobie ile jest idealnych kobiet? Szczupłych i pięknych? 10% ? I popatrz na partnerów tych kobiet. same kaszaloty? Nie sądzę. i nie sądzę żeby to byli jacyś desperaci wiążący sie z nie modelkami, bo muszą z kimś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stul ryja Silene vel slabasza vel czterdziecha :-O won z toba debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie widuje grubych kobiet prawie wcale. Wszedzie jestem najgrubsza 168/68, na ulicy jest 30 domków i jestem najgrubsza, w pracy 41 kobiet i tez najgrubsza, wszystkie znajome ćwiczą, biegają i sie odchudzaja. W sklepach, na spacerach tez nie widuje grubych kobiet, teraz nastala era fit, wiekszosc sie zdrowo odżywia, dużo rusza i to widać na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje rowiesniczki pod40 maja rozmiary 36-41. Albo mają genetyczna szczyplosc albo ćwiczą biegają pływają. GRUbe to widuję bardzo młode dziewczyny, nastolatki, albo chwile po 20. ALbo już starsze babki po 70 tace. Gruba 40 to 1%chorych, 1%Na lekach. Czasem tycie bierze sie po rodzicach (ale jyz nie zapasienue sie do 100kg)Reszta niestety się obzera. Mówię o grubych A nie ze ktoś ma np 10kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czterdziecho. No widzisz, są na świecie tęgie kobiety. A popatrzyłaś ile z nich miało obrączki? Pewnie sporo. Wystarczy też wejśc na Kafe do działu diety i poczytać wpisy pań, które mają dużo za dużo kilogramów, a o mężach piszą, czyli ich mają. Problem nie leży w tuszy, tylko w niewielkiej ilości mężczyzn, którzy po 40tce chcą sie wiązać na stałe ,ale i tacy istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88776611
Czterdziecha co ma pecha dziś Dziwnym trafem na ostatnim szkoleniu były 2 szczupłe panie na 20 - wszystkie okolice 40.Wszystkie inne od rozmiaru 44 w górę - 3 grubsze ode mnie. ooooo jak ci to przeszkadza to schudnij.Bedziesz miała ten rozm40 i po sprawie.Faceci beda szalec za tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to szkolenie ? O uboju lovh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Ja mam obecnie jakieś 5 kg nadwagi (wedle wskaźnika BMI). Jednak biorąc pod uwagę standardy wizualne jakie są lansowane i czego się tak naprawdę od wyglądu kobiety oczekuje, to zrzucenie 5 kg absolutnie nic mi nie da. Tu by się przydało dobre 20 kg mniej. Tylko że obawiam się, że po pierwsze osiągnąć taki wynik będzie bardzo trudno, po drugie utrzymać wręcz niemożliwe, po trzecie i tak pewnie bym miała zbyt masywne dolne partie ciała... No realnie rzecz ujmując, drobną kobietką trzeba się po prostu urodzić, nie każdemu jest dana możliwość bycia filigranowym mimozowato-trzcinowatym stworzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z powyższym slabsza/40cha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 kg poniżej wartości BMI to juz anoreksja, czy jeszcze tylko głupota piszącej te uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz zrobisz jej nie przetlumaczysz. Od lat wypisuję brednie na forum. Czasem myślę ze może ktoś jej za to płaci? Coś na zasadzie podbijania topikÓw. Są tu reklamy przecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa na szkoleniu. Chyba w domu. przeciez ty nie pracujesz asteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabsza, jeden nieciekawy facet ci powiedział, ze mu nie pasujesz. Jeden zakompleksiony gość, ale to nie znaczy ze wszyscy tak myślą. ja jestem uważana w środowisku za bardzo atrakcyjną, a dwóch panów, z którymi nie miałam ochoty na bliższą znajomośc, również obsmarowało mnie tak, że hej. jeden opowiadał jaka to brzydka jestem, inny, że staro wyglądam. Jeden miał fioła na punkcie zdrady i zainstalował mi program szpiegowski, a nawet nie byliśmy ze sobą, drugi był koło 40tki i był permanentnym bezrobotnym :-). Na szczęście takie egzemplarze są w mniejszości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski. NIGDY nie spodobacie się wszystkim. Ja mam całe życie niedowagę (taaa, szkielet, deska, wieszak, se wpiszcie co chcecie). I całe życie słyszę przykre określenia, teksty "masz za małe cycki". I wiecie od kogo? Od kobiet. Faceci bardzo rzadko skomentują. Tak samo grubszym to kobiety bardziej dogadują. Faceci czasem chcą się podlizać to pojadą kogoś, że za gruby tyłek, za płaski itp. Ale to czcza gadanina. Ja wiem, chudej "łatwiej" - ale jak się dorasta z tym każdy "szczypior", "tyczka" boli tak samo jak "spaślak" itp x Faceci tylko jacyś pokręceni będą Was krytykować, prawdziwy facet też poznaje dla czegoś co jest w środku. Opakowanie to zmienna rzecz, wazne by być zdrowym. Ja mimo BMI 16 jestem zdrowa i lekarz mówi nawet, że tak mam i tyle. Więc nawet jak będziecie mieć ten większy rozmiar, ale nie macie ze zdrowiem problemów to jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha schudnij a będziesz mieć na pęczki facetów. Haha trolu ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur/wa ona chyba od 2 dni tabletek nie bierze :-O :-O :-O ma znowu faze maniakalna psychopatka i wypisuje ze woimi klonami idiotyzmy :-O :-O :-O jedno i to samo :-O na kazdym jej temacie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pech. Nie dość ze wszyscy faceci to chamy to aż nogami 40sia za nimi przebiera... Ale paradoks:O chłop jest "be"ale "dajcie mi chłopa! ". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Asterka znowu zmyslasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40, jakbyś w rok chudla5 kilo tylko, to po4 latach schudlabys 20. A ty tylko wisisz na necie 24/24. Gdzie tu sens? kiedy się weźmiesz za siebie? Hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletek nie wziela i bedzie teraz napier./dalac sama ze soba :-O :-O :-O z drugiej strony to nawet ciekawe, jak taki psychol potrafi sobie wymyslic kolezanki i pisac sama ze soba :-O :-O :-O fascynuje mnie rowniez to, ze zawsze sa to kolezanki, ktore filozofuja na temat durnych facetow z ktorymi maja zawsze te same problemy :-O faceci ich nie chca bo one sa za grube itp :-O pierdo/le :-O :-O Czterdziecha ile lat bedziesz jezszce napier/dalac o jednym i tym samym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze ona musi tu pisać.dobra niech będzie.niech tworzy i 10 przezroczystych kobiet.wolnoć tomku. Ale nie rozumiem jednego:gnoi wszystkich facetów jak leci,ale jednocześnie dyszy za facetem. Biadoli ze faceci nie lubią grubych-ale nic nie schudnie.To ci zagadka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu pisal , ze psychiczni tak maja. Ze sie caly dzien brandzluja albo roochac by sie mogli 24/24 :-O a ona od 7 lat na portalach randkowych lata i dostaje pewnie jednego ksza za drugim to musi sie gdziec odreagowac. ale czekaj zaraz ci odpisze, ze nawet jak schudnie do 70 kilo to i tak to nic nie da i nikt jej nie bedzie chcial i w dodatku bedzie za chuda i bedzie miala wystajace obojczyki :p juz raz tak napisala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możliwe.albo napisze ze nie będzie się katowac i ponizac żeby schudnac dla jakiegoś chłopa. A i zawsze cos pisze ze nawet jak schudnie to nie będzie filogranowa bo jest wysoka.o tych filigranmowych kobietach pisze często niezależnie czy jako40/ruta/słabsza czy to nowe wcielenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×