Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Ktoś zna facetów lubiących pulchne kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Ona jest naprawde chora :/ :/ Opieke na nia nasłac czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BĘDĘ PISAĆ ILE MI SIĘ PODOBA I KIEDY MI SIĘ PODOBA usmiech.gif czy to jest jasne? A Ty szanowna feministko z pianą na gębusi pij wino samotnie i skacz na bungee bo masz pasje i zainteresowania i nie potrzebujesz faceta usmiech.gifusmiech.gif taka dynamiczna i silna ach ach och och nie zakrzyczysz natury usmiech.gif Asterko nieładnie. Jak jeste ś taka nieprzyjemna i złośliwa w rzeczywistości to nie dziwota, że wszyscy od ciebie uciekają. Czym ty chcesz zwabić do siebie faceta?No czym/? I czym go przy sobie zatrzymasz???No czym??? Popatrzy - gruba- to pewnie spokojna i sympatyczna, wszak nie szata zdobi.....a tu sie rozczaruje : :D :D :D Z zewnatrz nie ciekawa a wewnątrz paskuda blaaah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna walko z wiatrakami masz rację. Baby, które od lat są w związkach i na słowo seks nerwowo zaciskają uda, bo mają dość, baby, które żyły w małżeństwie wiele lat i nie miały czasu na hobby, życie własne, na rozwój mogą sobie pier..., że seks i druga osoba nie są potrzebne.Bo mają przesyt i teraz chcą sobie uprawiać windsurfing, uczyć układania ikebany i cieszyć wolnością. Ale pewnego dnia i je dopadnie biologia ( o ile ukochany mąż gwałcą je małżeńsko nie wyleczył z pożadania) i wtedy będzie suprise.Nie będzie nikogo by z nimi iśc do łóżka i zapłaczą wspominając moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poki co to ty czterdziecha nie masz z kim iść do lozka:D I na zmianę nie masz co czekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha nie odpowiedziałas czy twoja matka cierpi na tego Alzheimera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha dziś W sumię jak patrzę na ciebie trolla mordo to lepij mieć Alzheimera niż takiego socjopatycznego p*****lca jak ty. to ma tego alzheimera?czy kłamałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Swieta :-O :-O :-O to straszne :-O powinni cie zabrac do domu bez klamek :-O :-O :-O kur/wa jak ty tak do facetow piszesz na portalach randkowych to sie dziwisz, ze uciekaja gdzie pieprz rosnie :-O cHRYSTE wez k***a dynia se wsadz w ta oblesna p**d/ioche :-O :-O i tylko nie wyciagaj :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpadło mi do głowy, że ona tak może do tych facetów z randek internetowych pisać :D I oni biedni wieeeją :D Ej to co z tym alzheimerem?Kłamałaś co nie, matka twoja jest zdrowa? Po co kłamalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pewnego dnia i je dopadnie biologia ( o ile ukochany mąż gwałcą je małżeńsko nie wyleczył z pożadania) i wtedy będzie suprise.Nie będzie nikogo by z nimi iśc do łóżka i zapłaczą wspominając moje słowa. xxxxx to tylko kur/wa debilu w twojej wyobrazni mezowie gwalca przebrzydla zboczona krowo :-O idz sie leczyc :-O Uiwrz mi, ze KAZDA kobieta potrafi znalezc faceta do seksu , KAZDA, nawet ta najbrzydsza i najgrubsza . TYLKO NIE TY bo masz zjechany beret syfiaro perwersyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"" Czterdziecha co ma pecha dziś Patrząc na częśtość wpisów pewnej osoby i jej nazewnictwo - ma poważne zaburzenia seksualne.Mąż gwałcił?Tatuś molestował? A może po prostu gorącaś i temperamentna jak kostka lodowatego g****a? """ To sie ciotka popisalas.Sama esencja kobiecosci, czar , takt, uprzejmosc :P Ale masz brudne mysli :( Ojciec molestowal a maz g****il?Co ty piszesz kobieto?Ty naprawde jestes chora i to powaznie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha dziś Przecież cokolwiek napiszę i tak to będzie kłamstwo?Więc po co.... Załóż niebieskiego to ci może odpowiem... xxxxx Odpowiedz prosto.Jest ten alzheimer u twojej matki czy nie? Bo migasz sie klamczucho :D koncertowo :D Matka zdrowa a ty masz rente i matka rente/emeryture i cie trzyma u siebie w domu?Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się popisałam?Ja?Ten stwór od wielu stron wyzywa mnie od k,.... schizofreniczek, miłośniczek k... i ja się popisałam pisząc głupiemu , porąbanemu czemuś, że ma manię seksualną? I wybacz stworze - mże tobie jakiś facet wystarczy.Nie każdemu tak jak tobie wystarczy menel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamalas w sprawie matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha dziś Ja się popisałam?Ja?Ten stwór od wielu stron wyzywa mnie od k,.... schizofreniczek, miłośniczek k... i ja się popisałam pisząc głupiemu , porąbanemu czemuś, że ma manię seksualną? I wybacz stworze - mże tobie jakiś facet wystarczy.Nie każdemu tak jak tobie wystarczy menel. xxxxxx a teraz przeczytaj siebie: "" Czterdziecha co ma pecha dziś Patrząc na częśtość wpisów pewnej osoby i jej nazewnictwo - ma poważne zaburzenia seksualne.Mąż gwałcił?Tatuś molestował? A może po prostu gorącaś i temperamentna jak kostka lodowatego g****a? """ xxxxxx i wybrana strona: Czterdziecha co ma pecha 2015.04.12 Jesteś zagłodzonym wrednym babskiem, które międli listek sałaty przez cały wieczór.Wiecznie głodnym i wiecznie złym. Zarozumiałym do tego i strasznie dumnym z umartwiania się...Cholesterol w normie.Wątroba - w niezłym stanie. Jeśli ty to co ja jem uważasz za żarcie - to jesteś anorektyczką.Bo rozumiem, ze ty jesz kłebek waty i zapijasz wodą mineralną?Ewentualnie 2 tiktaki? xxxx i kolejne chybiltrafil o wariatach Czterdziecha co ma pecha 2015.04.06 Skąd ty nadajesz...i masz takie rewelacje.Białe myszki też widzisz?A głosy słyszysz?Bo w kilku osobach już występujesz...Pamiętaj - dla każdego wariata , każdy normalny to wariat.Każdy, kto nie przyjmuje racjonalnych faktówa.A racjonalny fakt jest jeden - to mój wątek, więc każda osoba pisząca na nim tak jak ty to troll. xxxxx Czterdziecha co ma pecha 2015.03.21 Pościk był na inny temacik więc jupi jaj jej wydymańcu będziemy go kontynuować.Aż cię szlag trafi... xxx Milutko;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki menel?Przeciez ty znasz samych meneli sama pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kretynka sie znowu naj/ebala i prochami nazarla i jej odpi/erdala. powtarzam szmato zasyfina WZW i HPV. KAZDA kobieta potrafi znelzc mezczyzne tylko do lozka a nawet meza. tylko nie ty :-O :-O :-O nawet w bur/delu za darmo b cie nie grzmocili :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha 2015.04.12 ależ moja matka nie ma demencji...A jeśli by miała, owszem powiedziałabym jej - bo to choroba.Niegrzeczne jest nazwanie kogos szmatą i sugerowanie, że ktoś kłamie.Nie muszę kłamać.... xxxx po cholere gadasz o dpsie jak matka demencji nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym temacie o DPS idiotko piszesz,ze matka jest chora a TUTAJ ze zdrowa. kur/wa idz sie lecz !!! nawet nie wiesz jakbym ci chciala nakopac w morde zboczona klatro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Zlapana na kłamstwie uciekła ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co z tym dpsem jak matka bez demencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilem to jestes ty Czterdziecha pier/do/lona suko. wredny ku/reski malpiszonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha jedynym zboczencem jestes ty, i to bez przydzialu.a odpeir.da.la ci rowno , ty bys nawet menela nie wyrwala , bo nie da rady tyle wypic.i yebac ci sie chce i stad frustracja , kup platikowego kabasa, to moze hormony ci sie uspokoja i piramida ci sie spier.doli na lysys leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha piramida sie s*******i na lysy leb :D 🖐️ leze i kwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre z ta piramida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×