Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Domowe frytki w ciąży. Bardzo szkodzą?

Polecane posty

Gość gość
Jasne od razu jestem gruba!!!! Zdziwiłybyście się. Dla 3 osób 5 porcji, to nie jest tak dużo, bo patelnia jest niewielka i niewiele się na niej zmieści, jedna porcja, to tak akurat na 1/3 talerza. Zazwyczaj po dwie porcje dla mnie i męża, a dla dziecka jedna. Widzę, że macie ubaw z poniżania mnie nic o mnie nie wiedząc, ale to przecież takie polskie.... ehh... dzięki za normalne komentarze, na szczęście są tu jeszcze normalni ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzieciaków do McDonalda nie zabiorą bo stary olej i inne zuuuooooo,ale w domu 10 razy u/p/i/e/r/d/o/l/ą frytki i schabowego na tym samym oleju i jest ok smiech.gif" X A czy ktoś tu napisał, że smaży schabowego 10 razy na tym samym oleju?? I że w ogóle 10 razy smaży frytki na tym samym??? Naucz się czytać!!! Poza tym w McDonaldzie są frytki mrożone z jakiegoś puree a nie z prawdziwego ziemniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też przyznaję jej taką nagrodę. Leniwe mamuśki wszystko sobie wytłumaczą, nie trzeba sie starać co po co? po co gotować zdrowo jak wszystko pryskane, po co sprzątać i tak się ubrudzi...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 3 osób 5 porcji, to nie jest tak dużo, bo patelnia jest niewielka i niewiele się na niej zmieści, jedna porcja, to tak akurat na 1/3 talerza. x no to ile tego oleju ci pójdzie na małą patelnię? ze tak szkoda co go wylać? nie prościej kupić dużą patelnię i usmażyć raz? chce ci sie tak stać przy tych garach? gazu też ci więcej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne od razu mi wmówcie, że jestem brudasem (bo na pewno się myję co 4 dni), że jestem gruba (bo każdy, kto jada czasem frytki jest gruby) i na pewno jestem brzydka, bo jak ktoś je smażone, to na pewno ma trądzik i tłuste włosy!! Żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się martwisz o mój gaz?????? Nie o tym temat!!! Już to widzę, jak wy smażąc 3 porcje za jednym razem wymieniacie 3 razy olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży i tak jem frytki! A nawet chipsy! Jestem szczupła, zadbaną kobietą bo jedne nie wyklucza drugiego.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według większości kafeterianek każdy, kto choć raz zjadł frytki lub chipsy na pewno jest gruby i waży 100 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×