Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

ojj a wlasciwie do dopiero sobie uswiadomilem, ze napisala "futra" a nie "fiuta" ...ufffff jak bym lekka ulge poczul :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie wyprawia? gdzie jest królewna ja sie pytam 😡 co to ? Lubiekiedy ona tu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łamacze czy już wszelkie stereotypy zostały obalone? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo ale nas wywiałooo:-D Trzeba odkopać:-) Sis👄no przecież jakże mogłabym się na Ciebie gniewać??? I to tak bez powodu...zwariowałaś? Wiosna Ci uderzyła do głowy chyba zbyt mocno:-P A co do łamania...w pierwszym naszym domku faktycznie się łamaliśmy, a teraz...chyba brakło nam stereotypów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to tak Czwórko, nie mogło zabraknąć ;) Napewno coś się znajdzie jeszcze albo się zmieniło podejście do niektórych spraw. Tylko gdzie lista tych obalonych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twardy jak stal :D Czy każdy mężczyzna właśnie taki potrafi być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegos takiego. stanowczy( w domyśle) owszem ale i tak chodzi tu o grę ,pozorny spokój. Najtwardszy facet ma w sobie małe dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Nieśmiało czekałam sobie grzecznie w kąciku i nie wiedziałam czy bedziesz mnie chciała ukarać i ukochać czy na delikatne pieszczoty masz dziś ochotę ;) A sterotypy zawsze się znajdą :D x Rogalika? Mam całą tacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówimy o stali w kwestii charakteru? Czy erotycznie...? :P Pewnie znajdą się tacy. Ale nie wiem, nie znam, nie przepadam :) A tak w ogólę to miło Was widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w kąciku? Dziś sobota, robiłam porządki...nie mogło Cie tam być, bo przecież zamiatając bym Cie znalazła;-) chyba że się za zasłoną schowałaś:-D X No przecież wiadomo, że skoro wieczór to tylko pieszczoty wchodzą w grę A rogalika poproszę:-)sztuk jeden:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no dowiedzialem sie ze jednak chodzilo o stan erotyczny:P hmmmmmm wiec ten no:D nie jestem jak dziciak:Pznaczy mietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesty nie :( Wszytkie zakrzywione :D Ale to podobno dobrze? Dobrze? Bo ja nigdy nie sprawdzałam.. znaczy nie miałam :D zanczy u kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było o twardym nie? :classic_cool: prosty jest klopotlliwy dlatego powinien byc lekko bananowy:D i jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no to dobrze wiedzieć :D Mi się tylko takie posto do ceu trafiające zdarzyło poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Błędny...my nie wiemy jak to jest posiadać(na stałe:-D) tylko jak zaopiekować się na chwilędłuższą:-D Sis wszystko przed Tobą;-) koniecznie musisz sprawdzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakrzywione są interesujące, zwłaszcza te twarde jak stal (nie mylić z tymi ze stali). ;) Rogaliki z czym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam na stałe. Przereklamowane, wiecznie wierzga , wyrywa do przodu, cały czas trzeba karmic , poić. Wolałbym go mieć raz na jakiś czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×