Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti22

To nie prawda, że faceci wolą szczuplejsze

Polecane posty

Gość dość ładna ale nie w typie
Ma dużą nadwagę, jest kulista a mimo to ma duże powodzenie? Hmm, ja mam lekką nadwagę, dość wyraźnie zarysowaną talię, nie mam wielkich barów, mocno otłuszczonych pleców, twarz naprawdę ok (faceci niejednokrotnie zachwalali), a rwanie niewielkie i to głównie w miejscach takich jak kluby. No cóż, może nie mam tego czegoś, feromony nie te, no i fakt że nie mam tendencji do patrzenia się w oczy i perlistego uśmiechania na zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 30 lat i uwielbiam mlode piekne szczuple zgrabne kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
"a ja mam 30 lat i uwielbiam mlode piekne szczuple zgrabne kobitki" szczerze powiedziawszy to mnie nie zaskoczyłeś, he he. Zresztą wystarczy poobserwować reacje na te szczuplutkie chociażby w głupim klubie. Im szczuplejsza, tym zazwyczaj budzi większe zainteresowanie. No chyba że nieco bardziej przy kości, bardzo ładna z duuużym, odsłoniętym biustem, to fakt, może mieć branie prawie na równi z tymi drobniutkimi. Tyle że tamta ma powodzenie za całokształt, a ta z dużymi walorami na wierzchu głównie ze względu na ten jeden element, co chyba nie jest szczególnie budujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajnieje nanjbardzzzzzzzziej pozadane to kobiety: - Fajna pupa dosyc spora ! -Fajne nogi ,ale nie grube kolki!,ani chude patyki ! -Jedrne piersi,a nie obwisle jak u starej baby-rozciagnieta skora cycek.. :( -Brzuch lekki jedrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajnieje nanjbardzzzzzzzziej pozadane to kobiety: - Fajna pupa dosyc spora ! -Fajne nogi ,ale nie grube kolki!,ani chude patyki ! -Jedrne piersi,a nie obwisle jak u starej baby-rozciagnieta skora cycek.. smutas.gif -Brzuch lekki jedrnyle jak u starej baby-rozciagnieta skora cycek.. smutas.gif -Brzuch lekki jedrny - skora delikatna Jasna ,mleczna karnacja ,nie skora jak jakas zoltaczka,badz jak sraczzzzzzzzka-kupa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zauwazam ze skora delikatna Jasna -mleczna karnacja zadbana,jest teraz bardziej poazdana bardziej seksi ,perversyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie czytac poprzednich postow ale ja szczuplych kobiet nie lubie nie wywoluja one we mnie zadnych emocji a co innego te przy cialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jindil dziś nie chce mi sie czytac poprzednich postow ale ja szczuplych kobiet nie lubie nie wywoluja one we mnie zadnych emocji a co innego te przy cialku DLACZEGO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie z kolei przy ciele odpychaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem okreslic DLACZEGO. Po prostu chude dziewczyny sa dla mnie jak ta sama plec - 0 pociagu. Ja uwielbiam jak dziewczyna ma lekka nadwage i ksztalkt klepsydry(wciecie w talii ale grube uda i odcinek od lokcia do ramienia ).Nie lubie jak ma duzy brzych a chude nogi i rece. Nizej moje typy kobiecej pieknosci : http://feeder.blog.pl/files/2014/03/tumblr_mm4i51uhF01r3ydj2o1_500.jpg http://feeder.blog.pl/files/2014/05/86327007.jpg Podoba mi sie tez u dziewczyn XL ta piekna kragla buzia :) cos cudownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany jakie tuczniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście potwierdzam to, co napisała autorka tematu :). Jako człek 40-stoletni zwracam uwagę na kobiety w przedziale: 20...50 lat (a czasem oczywiście i starsze i młodsze :) ). Wśród kobiet szczupłych ( a nawet bardzo szczupłych) i wśród kobiet okrągłych są takie, które uwagi nie przykuwają, jak i takie, za którymi oglądnę się zawsze :). Jedno jest pewne :) : jeżeli kobieta jest zaokrąglona i interesująca, to NIGDY NIE JEST SAMA (zbyt długo :D ). Natomiast wśród kobiet szczupłych zwracających moją uwagę, jest mnóstwo kobiet samotnych :(. Łatwo nawiązuję kontakty towarzyskie (m.in. z powodu pracy), dlatego te obserwacje uważam, za dość obiektywne :). Co do różnic wiekowych, to rzeczywiście :) : interesujące kobiety okrągłe, są z wiekiem coraz mniej dostępne (mniej jest tych bez partnera), natomiast wśród kobiet szczupłych, ta tendencja jest odwrotna. x Jeżeli chodzi o przyciąganie kobiet z wybitną nadwagą, to sam miałem przyjemność :), budzić się obok dziewczyny około 170cm/112kg żywej wagi :) i byłem zafascynowany jej urodą :) (o seksie już nie wspomnę :D ). Po naszym rozstaniu, była sama przez... cały tydzień, a 9 miesięcy później, wyszła za bogatego, inteligentnego i młodego faceta. Jako smakosz :D dziewczyn okrągłych, mogę śmiało powiedzieć, że ciekawa, okrągła dziewczyna, nigdy na brak męskiego zainteresowania narzekać nie musi :D. x Do dość ładna ale nie w typie: ja lubię pełne piersi, ale gdybym miał wybrać między okrągłą pupą, a dużym biustem, to pupę stawiam na pierwszym miejscu :D :D :D. To, że faceci za Tobą nie latają nie musi wynikać z Twojego wyglądu. My już tak mamy, że przykuwa naszą uwagę coś, czego sami do końca zdefiniować nie potrafimy. Dlatego często kobiety wychodzące pięknie na zdjęciach, są dla nas zupełnie nieciekawe, a te, przed którymi z powodu zdjęć wręcz uciekaliśmy :D, okazują się godnymi naszej fascynacji boginiami :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Rany jakie tuczniki<<< Masz prawo do własnego zdania, ale nie masz prawa pokazywać swego chamstwa :(. x Wg mnie, dziewczyny z wstawionych zdjęć, są bardzo ładne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie!!!! Piekno jest w umiarze nie w swiniakach !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie tak bo pewnie tylko z patyczkami byliscie ja kiedys tez tak mowilem do czasu az poznalem dziewczyne XL nawet nie wiecie jak super jest z taka w lozku. Nie mowiac juz o zwiazku takie dziewczyny sa na prawde kochajace , wiekszosc chudych dziewczyn ktore poznalem mialy wygorowane ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialy wygorownae ego bo mialy swoja wartosc a nie zapuscic sie do maciory i udawac ze wiecej ciala do KOchania HAHAHHAHAA IDIOTYZM!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mogli bysmy tak godzinami dyskutowac :D Ale to lepiej ze lubicie patyczki wiecej fajnych kobiet dla mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy to od razu skrajności, facetom podobają się kobiety takie jak belluci, które mają tyłek, cycki, biodra, ale mają tez talię i szczupłe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak szczupła byłam zawsze nie chuda nie gruba wsumie normalna ale zawsze narzekała na moje wystające kości teraz mam trochę ciała a,nawet za dużo i szczerze się przyznam że wolę poprzednia siebie bo nie mogę na siebie patrzeć samotna nie jestem i nie mogę powiedzieć bym kiedy kolwiek narzekała na brak powodzenia he możliwe ze mam dobry bajer :) ale na litość boska przestańcie obrażać ludzi fakt ja dla siebie nie jestem łaskawa w obelgach ale moja nadwaga nie jest wynikiem zaniedbania tylko choroby musze bardzo się pilnować i tak samo jest z cchudymi uwierzcie mi są osoby które bardzo by chciały przytyć a z pewnych okoliczności nie mogą co do gustów to się nie dyskutuje każdy ma swój własny ideał czy kobiety czy mężczyzn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj byly facet powiedzial mi ze woli szczuple dziewczyny bo grube sie szybciej poca i smierdza.( ja jestem szczupla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazcie ze faceci chudzzzzzzi NIEDOZYwIENI --Lubia grube otyle,tylko otyle maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chudzi niezbyt dobrze zbudowani sa brzydcy ,antymescy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy wychudzony i anemiczny nie byłem :D. Gdy trenowałem, to nie miałem grama zbędnego tłuszczu, za to klatkę piersiową o obwodzie 146cm :): do tego stosowny wzrost :). x I ZAWSZE PODOBAŁY MI SIĘ OKRĄGŁE KOBIETKI :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubsze dziewczyny sa prawie zawsze bardzo mile i dostepne, czesto to tzw. dusze towarzystwa, dlatego faceci nie boja sie do takich podejsc, zagadac. Natomiast szczuple czesto sama mina i postawa odstraszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzni wola te optymalne ale jak maja wybor miedzy za chuda a ta z kilkoma kilogrami wiecej wybiora ta z kilkoma kilogrami wiecej. To co mezczyzni oceniaja jako atrakcyjne seksualnie jest objami plodnosci prownajcie jaikie kobiety sa w czasopismach dla mezczyzn a jaki w kobiecych o modzie. Bardzo pouczajace porownanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze z czymś takim się nie spotkałam....zawsze mężczyźni ignorowali takie kobiety. Mogę powiedzieć tyle... Miałam do niedawna obsesję na punkcie wagi co irytowało mojego partnera...Mam 166 wzrostu i ważę 45 kg i mój były partner powiedział mi ,że kiedyś wyglądałam lepiej (53 kg) bo miał za co "złapać" i do czego się przytulić , a teraz tylko "skóra i kości" i czasem bał się , że kiedy mnie przytuli to coś mi złamie. I to jest prawda , że nie wszyscy lubią szczupłe dziewczyny..raczej wolą takie kształtne ale nie grube. Przykład - Rihanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie powiedzenie, że ładna miska nie da jeść. Szczupłe kobiety są fajne dla oka ale w seksie lepsze są te grubsze. Te pierwsze uważają się za bóg wie co i są często kłodami a drugie starają się i są gorące w seksie. A jak myślicie przy, której kobiecie facet zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×