Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktos mi powie jacy sa Niemcy? Jaka ich mentalnosc?

Polecane posty

Gość gość
Ja mieszkam od 28 lat w Deutschland. Zerwalam wszystkie Kontakty z Polakami bo Polak na zachodzie to falszywa msciwa swinia. Na całym swiecie Niemcy sa lepiej traktowani niz Polacy. Polak slynie z kradzierzy, przeklenstw i pijanstwa. To ze Niemcy nie umieja gotowac to prawda bo oni często chodza po restauracjach a i w Polsce mlodsze pokolenie też już przechodzi na fastfoody. Kiedyś każda POLKA potrafila gotowac i z niczego cos wyczarowac a dziś co druga nie potrafi gotowac. Ktoś tu napisal ze Niemcy to brudasy to nie prawda To czysty narod. Niemiec nie przeklina, nie chleje wodki, nie obgaduje i nie zazdrosci Jest chetny do pomocy, nie kradnie i jest bardzo tolerancyjny.Niemiec nie mówi ze nienawidzi polakow mimo ze sporo tu ich a Polak co drugie obraza Niemcy W Canadzie,USA,Dubaju Niemcy sa mile widziani do pracy i swoja prace wykonuja sumiennie nie. Nad Niemcem nie musi stać szef a nad polakiem jak szefa nie ma to polak będzie sie albo obijal albo będzie kradl Ci wszyscy którzy tu zle o Miemcach pisza nie mają zielonego pojęcia. Nawet na wczasach czy to w Egipcie czy Tunezji czy Mallorce to Niemcy dostaja lepsze pokoje a polakom dają te gorsze i to Niemcy sa wszedzie miej widziani niz Polacy i o Niemkach nikt nie powie ze sa latwe tak jak polki mają zla opinie u turkow, wlochow, egipcjanow lub tunezyjczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to nie ma co sie oburzac bo tacy sa Niemcy. ale wiadomo ze oni jakby zobaczyli jak my zyjemy to tez by uznali ze jestesmy dziwni i zupelnie inni. xxxxxx Tak, wlasnie o to chodzi, zeby sie otworzyc na inna kulture i zrozumiec ze nie sa tacy sami jak my :) To wlasnie robi podrozowanie interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy jako kraj i mozliwosci jakie daje lubie ale Niemców ludzi nie za bardzo. Dziwni sa i nie przywiazuja zadnej wagi do niczego.Sa jak roboty -do pracy, zarobic kase i do domu. Zadnych przyjemnosci nic zero usmiechu nic. Nie wiem co oni z tymi pieniedzmi robia moze inwestuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wódki nie piją za to wino i piwo (męzczyzni) owszem i to sporo CODZIENNIE czysci sa jak im ktos posprzata. uchodza za czysty narod ale nie sa czysciochami Co do oakzywania wrogosci polakow to tak nie okazuja jej przynajmniej przy tobie. nie spotkalam sie by mnie obrazili ale jak w domu to sie nigdy tam nie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gosciu to dobrze, ze takie jak mnie omijasz bo ja takiego tez bym dwumetrowym kijem nie tknela usmiech.gif Widzisz? Wspaniale sie uzupelniamy smiech.gif <<< w jaki niby sposób się uzupełniamy ? wiesz w ogóle co piszesz? czy znajdujesz czyjeś wypowiedzi w necie a potem je tu kopiujesz i wstawiasz :D jesteś dnem dziewczyno i tyle w temacie apropo niemcy i nauka języków :D te tępe półgłówki własnego nawet dobrze nie znają a ich wypowiedzi w dyskusji nawet tych wykształconych , to tak jakbyś słuchał zwykłego buraka :) skoro tak bardzo cię zauroczyli to poznać jaki jest Twój poziom , nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem sie ciezko otworzyc na inna kulture a czasem łatwo. Np jak bylam w Hiszpanii to sie czulam jak w domu a nawet lepiej a w Niemczech? Sztywno jak na egzaminie. Podoba mi sie tez szwedzka kultura i mentalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozni sa ludzie! nie mozna niemcow zamknac do jednej szufladki...znam mase ludzi, wszyscy sa mili, pomocni, ze wszystkim sie mozna do nich zwrocic i mowie to o moich pracodawcach, tez pracowalam na sprzataniach przez dlugi czas. Nie doznalam zadnego zlego traktowania, braku szacunku, bylam doceniana, nie robili mi zadnych problemow z urlopem, wyjazdem...itd ale widocznie mam szczescie, bo moje znajome mialy rozne doswiadczenia...sa chamy i prostaki, jak wszedzie. ale co do tego sztywniactwa, tak tacy sa wszystko per PAN/PANI, taka maja kulture, poczucie humoru maja słabe... generalnie wszytsko zalezy na jakich ludzi trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu napisal ze Niemcy to brudasy to nie prawda To czysty narod. Niemiec nie przeklina, nie chleje wodki, nie obgaduje i nie zazdrosci Jest chetny do pomocy, nie kradnie i jest bardzo tolerancyjny. <<<< brudasy to mało powiedziane ! świnie lepiej mieszkają i żyją ! chleją jak alkoholicy kupują skrzynkami piwsko wino i wódkę ! piją samotnie w ukryciu w domach , tak aby nikt nie dostrzegł że mają z tym problem , piją co dziennie ! zazdrośni zawistni wredni i kapusie ! donoszą na każdego a nie daj boże aby ktoś miał lepiej ! chętni do pomocy hahaha jeszcze patrzą abyś sam im coś dał albo wykorzystać ! co do całej reszty które tu naskrobałaś to szkoda się odnosić , za granicą Niemców się nienawidzi ! za ich prostackie zachowanie , arogancję i prostacki styl bycia a jedynie w tyłki im włażą aby jak najwięcej kasy wyciągnąć bo próżny głupi niemiec jak mu schlebiasz to się lubi pokazać ile on to kasy nie ma :D wstrętny i tępy naród !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja jestem znaczy dziwaczka. Ja nie lubie podrózowac a zwlaszcza zagranice. Byłam 3 x w zyciu i wcale nie czuje radosci z podrozwania. Jestem domatorka lubie swoj dom rodzine. Jak podrozowac to razem i po Pl. Nawet Polski całej nie zwiedzilam wiec nie marze o poznaniu innych krajow. Byłam wlasnie na wakacjach w Niemczech, Szwecji i we Włoszech. Nie lubie sluchania innych jezykow i mowienia w innym jezyku. Zle sie czuje krepuje, mam wrazenie ze sie ze mnie smieja i z mojego akcentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie czuje sie wcale swobodnie mowiac w innym jezyku nawet po angielsku nie wiem czemu. Po jakims czasie sie przyzwyczaja czlowiek ale jednak to nie to co polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci wszyscy którzy obrazaja tu Niemcow sami sa bydlakami. Niemiec na całym swiecie jest powazany Niemki mają dobra opinie a Polacy na zachodzie to prawdziwe falszywe swinie, polki mają opinie ze sa latwe a zwlaszcza turcy,egipcjanie, tunezyjczycy, włosi mówią o polkach tanie d***** Polak slynie z kradzierzy, przeklenstw i pijanstwa.Nad Niemcem nie musi szef stać i pilnowac a nad polakiem jak nie stoi to polak będzie sie byczyl lub kradl bo polakowi wszystko sie zawsze przyda A to ze Niemcy nie umieja gotowac to prawda bo czesciej chodza po restauracjach a i w Polsce już minely te czasy ze każda polka potrafila gotowac i z niczego cos pysznego wyczarowac Dziś co druga nie umie gotowac i często fastfoody kroluja na stolach Niemiec jest bardzo tolerancyjny i nie ma falszu i zawisci w sobie Nie zna przeklenstw i obgadywania i nie wysiaduje na lawkach pod blokiem lub w oknie całymi dniami jak polak Gdyby Niemcy byli jak Polacy to by na pierwszym miejscu wykurzyli obcokrajowcow bo dużo przyjezdza i siedzi na socjalu Anglicy też już mają dosc polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w de . od Polaków trzymamy się z daleka . mam znajomych Niemców , pomagali mi przy załatwianiu spraw . dzięki koleżance mam pracę w spedycji ,trzymamy tylko z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś , Naprawde mi sie nie chce argumentowac z toba bo nie jestes czlowiekiem ktory ma cokolwiek do zaoferowania a juz na pewno nie jestes zadnym partnerem dla mnie :) Milego zycia! Bo ja juz takie mam :-D i to lepsze niz mile :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badz smieszna, polacy maja taka opinie bo wlasnie to niemcy i anglicy taka rozpuszczaja. Anglicy nie pija??? To przyjedz do Krakowa co te swinie wyprawiaja. Biegaja nago po rynku jak idioci. Brytyjczycy maja najwiekszy wspolczynnik nastolatek w ciąży. Dokształć sie troche a nie wierzysz w stereotypy ktore prawdziwe sa tylko w 1/4 a reszta to bzdury. O niemcach nie napisze bo juz wszystko tu napisano. Jak tak bardzo ci sie podobaja niemcy to czego nie siedzisz na niemieckim forum tylko trujesz tu po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To swieta prawda! A najgorsi to Ci co pisza ze Niemcy zly Narod a potem jedzie tam i prosi o robote bo w Cudownej polsce garba można sie dorobic. A polki pieprza sie w prawo i lewo z moslemami. NIEMIEC TO KTOŚ I NAWET W HOTELACH NA CAŁYM SWIECIE DOSTAJA LEPSZE POKOJE A POLAK BYLE CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na start tam praca jako sprzataczka to dobra praca. Pozniej podszkolisz jezyk i zapewne pojdziesz do innej pracy - lepiej platnej. Tak jak ja :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku przeczytaj uwaznie moją wypowiedz a potem zabieraj glos! ja nie pisalam o anglikach tylko o niemcach i polakach na koniec dodalam tylko to ze anglicy mają też dosc polakow ale chodzilo tu o pobieranie zasilkow jak bys lepiej czytal to bys lepiej zrozumial a nie o pijanstwo mieszkam od 28 lat w deutschland i jestem z tego bardzo dumna ze mam obywatelstwo niemieckie a do polakow sie nie przyznaje a ciebie najwyrazniej prawda kole w oczy ze polak na całym swiecie to najgorszy dziad i zlodziej a polki to tanie dziwki i dużo tu ludzi o tym pisza ale widać ty w d***e byles i dlatego nie masz pojęcia o czym ja pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILIANNA
a ja mam pytanie do tych co mieszkaja w Niemczech albo znaja Niemców: poznalam w wakacje Niemca, teoretycznie ideał:bardzo przystojny, sympatyczny, kulturalny, wyksztalcony.gadalismy po angielsku, bo ja po niemiecku nie umiem nic doszlo miedzy nami do seksu, zreszta z 3 razy. z jego incjatywy , z mojej tez. ( prosze mnie tylko od dziwek itd nie wyzywac,uwazam ze i kobieta i mezczyzna maja prawo do seksu nie tylko w zwiazku) potem zaprosilam go na FB od tak poprostu dla jakiegokolwiek kontaktu, z 2 razy do niego napisalam, na poczatku odp milo, ale mam dobra intuicje wiec zauwazylam ze z uprzejmosci a nie dlatego ze chcial, ostatnim razem odpisal mi juz z łaską, olal moje pytania i chcialam go potem wykasowac ze znajomych bo sobie pomyslalam, ze bez łaski... nie ma sensu, nic na sile.No ale nie zrobilam tego, po 2 mies on mnie sam wykasowal.Zrobilo mi sie nieprzyjemnie, zreszta no wiadomo czemu. I teraz moje pytanie: wykasowal mnie bo to jeden z tych facetow ktorzy gardza kobietami ktore poszly z nimi szybko do lozka i sa mili kiedy im sie to oplaca? dla mnie to poprostu falszywosc.czy raczej mnie wykasowal bo jestem Polka i uznal ze i tak sie wiecej nie zobaczymy i po co mu taka znajoma? dodam ze to nie byla osoba majaca tych najblizszych tylko na Fb:przyjaciele, bardzo bliscy znajomi. Ten koleś na FB mial ponad 300 znajomych, wtedy kiedy poznal mnie poznal tez goscia z Austrii i jego w znajomych zachowal, mnie wypieprzyl.Od razu mowie ze nie chodzi mi o zadne FB, o sam portal, bo nie jestem od niego uzalezniona i nie kolekcjonuje znajomych.Chodzi mi jedynie o powod usuniecia mnie którego nie rozumiem, bo najpierw facet jest mily, sam mnie zaczepia, prawin komplementy ale nie jakies sztuczne na wyrost, tylko mile, widze po spojrzeniu ze szczere,potem nawet po 1 seksie zapytalam go czy ma mnie za latwa i dalam do zrozumienia ze czuje sie glupio a on mnie uspokoil, no a potem takie cos nie rozumiem, moze jakis mezczyzna znajacy nature Niemcow mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie cos o Holendrach-plissss!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska, facet Ci eprzelecial i mial Cie dosc :O Tu akurat to niemusial byc Niemiec, mogl byc Polak czy jakiejkolwiek innej nacji. Dobrze, ze Tobie sie podobalo wiec w sumei przelecieliscie siebie nawzajem. Czas go olac i znalezc kogos kto doceni Twoja spontanicznosc i zaangazowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLIANA
masz pewnie racje, wole w sumie chociaż może dla kogoś się to wydawać chore ze mnie olal bo chciał się zabawić o tyle a to ze byłam Polka nie miało znaczenia Zresztą nie rozumiem tej męskiej hipokryzji o udawania. Mógł po 1 seksie mnie olać, nie obraziłabym się,bo wtedy wiadomo o co chodziło i to z dwóch stron, miałam też ochotę się zabawić, ale on zaczepial mnie dalej wiec uznałam ze to chociażby potencjał na znajomego a tu zonk. Facetom zresztą nie można ufać, czy polakom czy innym, wszędzie są obludni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak bardzo ci sie podobaja niemcy to czego nie siedzisz na niemieckim forum tylko trujesz tu po polsku?? >>> dokładnie gościu masz rację ! Do tych ścierw którym szkopy się tak bardzo podobają , ru...chają się z nimi mają ich za mężów , kochają szkopskie dno i ten obrzydliwie wstrętny i nudny kraj ! WY ..PIE...DA...LAĆ z naszego forum dla Polaków ! Skoro , od Polaków trzymacie się z daleka ,to kiego ch...ja tutaj przyłazicie mendy łonowe ? Czego tu szukacie ? Macie swych szkopów przebrzydłych ? To wypier...lać na niemieckie fora ścierko jedna z drugą ! Za grosz pieprzone ściery nie macie honoru! Najeżdżacie na Polaków a przyłazicie tutaj i szukacie znajomości ! Pytam PO CO? skoro szkopskie mendy takie cudne i wspaniałe to won do nich lizać im stopy ! śmiecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna554
Tak tak srali mazali a w grudniu bedzie wiosna.Niektorzy tak pisza,ze im tak z***biscie sie zyje jak rodowitym Niemcom a tak naprawde siedzi bezrobotna na socjalu zapewne i bajki pisze. Bo gdyby byla taka miedzynarodowa to napewno na ''cafe'' by nie siedziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLIANA
No fakt na swój naród nagadywac nie wypada o to w taki sposób, ale żeby mieć taki wrogi stosunek do innych nacji to tez przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam do nich wrogiego nastawienia. Mam takie jakie oni maja do nas. To ze Niemiec jest uprzejmy i kulturalny w rozmowie z nami to nie znaczy ze w rozmowie ze swoimi nie obgaduja nas tak jak mu ich. Ja nie czuje ze ich obrazam. To czysta prawda ze nie sprzataja, nie gotuja i sa sztywniakami i sa bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje 100/100 pani ktora wczesniej gdzies wypowiedziala sie :'' przyjdzie Polka dwa razy w tygodniu i wszystko zrobi = poprasuje,ugotuje,posprzata, wypierze , podlogi wypastuje'' i to wszystko gdzies za 30 euro'' hahaha :D umarlam :D idiotko chcesz pokazac swoja wyzszosc? A Ty piszac to kim jestes? Francuzka czy Rosjanka? Nie Polka?????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym praca sprzataczki to nie zadna hanba... Dobrze ceniaca sie sprzataczka zarabia 12 euro /h i ni musi przy tym naginac i robic wszystkiego w pospiechu... a wiem to bo sama sprzatam i dla mnie to nawet OT mile zajecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILLIANA
Polacy tez.bywają brudasami niestety, odczuć to można zwłaszcza w komunikacji miejskiej, tu się chyba nie różnimy zbytnio,chociaż słyszałam, że młodzi Niemcy są bardziej zadbani niż młodzi Polacy. Narodem czystym wyjątkowo są Japończycy, tam podobno nawet bezdomni dbają o higienę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem jak czyści są niemcy i niemki:) znam jedną jest Panią Doktor , kąpie się co dziennie a jakże ! Tyle że śpi w pościeli którą zmienia raz na rok , nigdy nie wietrzy pokoju , syf w sypialni ma tak ogromny ,że nie da się tego opisać ! pajęczyny i tony kurzu ,sprzątaczka która jej sprząta raz w tygodniu tylko tam odkurzy przetrze lustra i das was :D rzygać się chce znam też faceta który ma nieruchomości ma Kobietę i jej dzieci , w domu syf kiła i mogiła , leżą tam sterty starych niepotrzebnych popsutych rzeczy a na tych rzeczach kłebowisko kurzu 20 letniego , wszystko w kuchni się lepi czego by się człek nie dotknął z lodówki wali jakby ktoś tam śmierdzące skarpety trzymał a w domu ogółem panuje syf ! Mimo iż również mają Panią od sprzątania , mogłabym takich przykładów wymieniać wiele im bardziej bogaci niemcy tym więksi syfiarze sknery brudasy i p****y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×