Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przecież to mąż jest winien zdrady, kochanka to obca kobieta dla żony, nie przys

Polecane posty

Uważam, że zdrada sama nie bierze się z niczego. Powodów jest wiele. A skoro ktoś decyduje się na to powinien być szczery od początku nawet wobec "kochanki". Normalna oszukana kobieta dowiadując się prędzej czy później o żonie powinna kopnąć go za przeproszeniem w ''dupę'' chyba, że potrzebuje faceta na chwilę i jest jej wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Każda kochanka, albo mająca ochotę na romans - powie, że to on jest winny, ona nie. To logiczne 2.Żadna żona, nie jest winna romansowi. Tak samo, jak nie jest winna, że mąż pije, ćpa, bije i inne - dlaczego? Bo związała się z dorosłym człowiekiem, który odpowiada sam za siebie. Jeśli ta żona jest taka zła, proszę bardzo - prawo to przewidziało: ROZWÓD. 3.Każda żona, nawet najcudniejsza, jeśli trafi na takiego faceta, co lubi- będzie zdradzana. Dlaczego? Bo nudzi się i stary TV, i stary samochód, i stara dupa. Nawet jeśli to najnowsze BMW, albo TV o wartości 25000. (wystarczy spojrzeć na "pięknych i bogatych") 4. Mąż jest winien, bo wyciąga ręce po nie swoje, ona bo się na to zgadza. Jego zostawić, ją olać. I tak, z czasem zamieni ją na lepszy model. W moim środowisku - UWAGA! 100% mężów, żałuje. 5. I NAJWAŻNIEJSZE. Często jest tak, że kochance się dostaje, a mąż zostaje mężem (dla mnie chore). Przepychanka, kto i dlaczego zdradził, i kto cierpi bardziej. To ja Wam powiem jak to jest. NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE CIERPIĄ DZIECI (jeśli są oczywiście) Jakim trzeba być człowiekiem, by wiedząc że facet x, ma dzieci, pchać mu się do łóżka - tym samym tłumacząc sobie, że żona brzydka i gruba? Drogie panie, kochanki najczęściej to o 10 lat młodsze od żon "laski". Wierzcie mi, nie macie NIC czego żony nie miały, a i żony nie mają NIC, czego wy mieć nie będziecie. Może by tak która z młodziutkich kochaneczek, wytłumaczyła 5, 10, czy 15 latkowi, dlaczego wepchała się do łóżka ich tatusiowi? A może ta kochanka, powinna tym dzieciom powiedzieć: wiesz maleństwo, twój tata nie kocha twojej matki, bo jest gruba i brzydka, a to w życiu najważniejsze? Czyli moja uroda, i że daję doopy bez pamięci? Zdrada, to nie sex. To zranione dusze dzieci, zmiana ich życia, często zmniejszenie środków na ich utrzymanie, zmniejszenie poczucia bezpieczeństwa. Ale kogo to obchodzi. Ważne, że lasencje, budują własną wartość, doopom, kosztem absolutnie wszystkiego i wszystkich:) Kończąc: najgorsze jest to, że niemalże nikt, nie wyciąga z tego lekcji: dzieciaki biegają do tatusiów (a gdzie nauka pokory, dla tatusia za niemoralność?), o ile żonki w ogóle się rozwiodą. O rodzinach "paczłorkowych" nie wspomnę. I wszyscy są "szczęśliwi" - dlatego to dziadostwo się szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10,51 najlepszy komentarz jaki tu przeczytałam.zgadzam się z Tobą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiej racji kochanka ma cokolwiek tłumaczyć dzieciakom/ chyba coś ci się pomyliło... jak facet nie będzie chciał zdradzic to choćby mu naga laska tańczyła na stole i tak nie zdradzi. uważam ze czepianie się kochanek to skrajny idiotyzm. i żeby nie było nie jestem ani żoną ani kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.20 najlepszy komentarz. Jasne że jak facet jest szczęśliwy z żoną to nigdy jej nie zdradzi. Ale jeśli z żoną łączą go tylko i wyłącznie dzieci to będzie szukał kobiety do kochania i prędzej czy później znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epitety pod adresem kochanek to denne wypowiedzi żon, które są tak zazdrosne o swoich mężów albo przez nich zdradzane. Bo jednak to nie kochanka zaciąga siłą faceta do łóżka tylko facet podrywa ją pierwszy i rozkochuje w sobie bo widocznie mu czegos w domu brakuje. Kochanka nie przysięgała nikomu wiec na własną odpowiedzialność wchodzi w ten związek a to facet zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie facet rozkochuje kochankę tylko kochanka sama się rozkochuje i zaczyna dope nadstawiać. Kazał ci ktoś zakochać się w cudzym mężu? Zmuszał cię do tego zakochania? Nie, to ty sama się zakochałaś wiedząc, że to żonaty i dzieciaty facet. Na co teraz liczysz, że rodzinę dla ciebie zostawi, ściero niemyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kazał ci ktoś zakochać się w cudzym mężu? Zmuszał cię do tego zakochania? Nie, to ty sama się zakochałaś " Eh, żeby to było takie proste, że sami decydujemy w kim się zakochamy, to by 70% nieszczęśliwie zakochanych nie miało tych zmartwień. Poznikałyby tematy typu: ja go kocham, a on mnie nie dostrzega itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam kochanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda na to w kim się zakochujemy nie mamy żadnego wpływu, i zależy w jakiej sytuacji zyciowej jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to nie rzecz i nie działa tu prawo własności, on ma swój rozum i jak będzie chciał mieć kobietę na boku bo w domu czuje się samotny to ją znajdzie. Jak będzie chciał z kochanką ułożyć sobie życie na nowo to tez to zrobi bo od tego są rozwody. Każdy ma prawo do szczęścia., to że dawno temu wybrał źle i łączą go z żoną tylko dzieci to nie znaczy ze ma się z nią męczyć do konca życia. A dobrym ojcem można być i po rozwodzie o ile była żona mu nie będzie utrudniała kontaktów. Czasy się zmieniają, dawniej byłoby to nie do pomyślenia a teraz się zdaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle wszystkiemu winne kochanki a żona to taka święta razem z mężem do pary , jak chłop ma wszystko w domu to po wsi nie chodzi i żadna kochanka go nie skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co,jesli kochanka meza jest twoje najlepsze przyjaciolka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kiełbasa zadaje głupie pytania. :D Z mężem przyjaciółki się gzisz ściero syfiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie biedne te kochanki. One zupełnie nic nie robią, samo się dzieje. Trzeba je wspierać i pomagać bo to bardzo wartościowe osoby. Takie czułe, wrażliwe i delikatne. Pełne empatii i zrozumienia. Wzruszyłam się, czy mogę ci jakoś pomóc odbudować relację z moim mężem strasznym draniem ? Nie marnuj swojego szczęścia, przecież życie tak bardzo ci dokopało ile jeszcze razy dasz się wydymać tym niewłaściwym. Wspieramy całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łączę się w bólu i też wspieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-naprawdę jaka ta dziwka/kochanka biedna! mąż znajomej/kolezanki/sąsiad itd pieprzy takiego wycierucha i powiedzcie,czy kurwę da się szanować?Nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No biedna żonko co tak przeklinasz pewnie mąż cię zdradza a winna kochanka bo pewnie silą chlopa do łóżka zaciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie żony winy szukajcie w mężach i sobie bo jak nie potrafisz mężowi swojemu dogodzić to znajdzie znajdzie sobie kobietę co jest dobra w te klocki a nie zacofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzira idź ciągnąć a nie szczekasz na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki takie dobre w te klocki, że potem na forum wyjecie, że was jednak zostawił. Wiadomo co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chce zdradzać to i zdradzi laskę i dobrą zaradną wyrozumiałą i lubi ten stan!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony które wybaczają zdradę niech lepiej zrobią dochodzenie czy liczba dzieci się nie zwiększyła tyle że z inną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kochanką, skończyło się dla mnie źle ale nie żałuję. Może tylko żal mi głupiej zony, która całe życie przymyka oko na jego romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki nie powinny byc z siebie takie dumne,bo jak stara prawda glosi "Jak Kuba Bogu,tak Bog Kubie"...i to nie kochanka jest najwieksza s..a,ale karma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj jak ci się zachciało bachora z cudzym mężem to teraz go wychowuj albo oddaj do adopcji gdy cię przerosła rola matki a nie na kafe jęczysz wywłoko. żona to ma w dopie zarówno twojego bękarta jak i ciebie szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony które wybaczają zdradę niech lepiej zrobią dochodzenie czy liczba dzieci się nie zwiększyła tyle że z inną kobietą x ty lepiej zrób dochodzenie czy twojemu staremu nie zanikł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne zdradzane żony nic tylko zostały wam przekleństwa na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało to tobie wycie dniami i nocami gdy ten co do niego wzdychasz spędza miło czas z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz o dziecko mówić bękart???/ a co ono jest winne, jesteś złą kobietą i wsydz się tej swojej nienawiści a o zdradę to powinnaś męża oskarżać i przeklinać a nie kochankę bo jest ona obcą kobietą i jakby nie ona to byłaby inna bo jak facet nie kocha żony to zdrada przychodzi łatwo a nie zawsze w małżeństwie jest miłość a jak wiadomo każdy człowiek dąży do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×