Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka anka

Odchudzanie czas zacząć,dupa sama się nie zobi :)

Polecane posty

Gość sopelka
cześć dziewczyny:-) przygarniecie 92 kilo żywej wagi?:-O boszszsz... mam wrażenie, że nawet moje posty są ciężkie:-D znajoma poleciła mi dietę 1000-1200 kcal dla cukrzyków (ja nie choruję, ale przy takich gabarytach, lepiej zapobiegać niż leczyć...) do tego mam jakieś płytki dvd z ćwiczeniami, w tym total fitness Chodakowskiej, no i zaczynam... ps. d/u/p/a sama się nie zrobi, to od dziś też moje motto;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie najlepszym sposobem na schudnięcie jest jeść wszystko .... normalne śniadanie obiad w między czasie może być jakiś owoc... ale kolacja już dużo mniejsza ... o godzinie np. 19stej (zależy o której chodzicie spać) kolacja białkowa ... żadnych węglowodanów na noc ... i codzienna dawka ruchu ... np. bieganie ... i wiem że to działa bo już tego próbowałam ... ale ale najważniejsza jest systematyczność .... i nie podjadanie nie potrzebnych nam produktów .... ja po mojej tzw "diecie jabłkowej " (chociaż nazwała bym to bardziej oczyszczenie... niż dieta.. ale to jest wstęp do zmienienia moich nawyków...) ... jak już skończę ten etap jabłkowy to będę przestrzegała tego co tu napisałam .... wiem że to działa ... można jeść normalnie i też chudnąć ... nie popieram diet 1000kcl. na dłuższą metę .... bo wtedy organizm jest wyczerpany i nie ma siły już na sport ... a to sport nam bardzo dużo daje ... pozdrawiam !!!!!!!!!!!! :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Hej dziewczyny. Mogę do was przyłączyć? 175cm, 88kg. Zawsze cokolwiek bym nie robila, zawsze wazylam 80kg. Ostatnio czułam się ociezala, wchodzę na wagę i szok. 88kg. Nie wiem jak to się stało. Jestem załamana. Aż płakałam się z miejsca. Zaczęłam od wczoraj. Żadnych soków, żadnej coli i innych słodkich napojów. Żadnego białego pieczywa, żadnych słodyczy. Wczoraj zjadłam trochę tuńczyka, pół ziarnistej bułki, 2 gotowane jajka i pomidora, w pracy jogurcik zbożowy i drugie pół bułki, następnie 1,5 ziarnistej bułki z sałatą, szynką, pomidorem, rzodkiewka...dzisiaj śniadanie tak jak wczoraj kolacja- czyli pożywne kanapeczki +2 gotowane jajka (bez soli), w pracy jabłko i kefir, trochę śledzika, teraz dwa kawaleczki pieczonego schabu z natka pietruszki i papryką podane z kaszą jaglaną. Jak będzie dalej nie wiem. Oby dobrze. Przed posiłkiem popijam rozcienczony z wodą ocet jabłkowy. Kiedyś pijąc go, bez wyrzeczeń chudłam 1kg tygodniowo i ogólnie czułam się po nim pelna energii. Mam nadzieję że i teraz zadziała. Z chęcią pogadam z wami bo w całym tym odchudzaniu czuję się osamotniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no właśnie tak to jest z tą wagą ... człowiek się jakiś czas nie waży a tu nagle 5 kg w przód... tak jak piszesz cola ... chleb ... trzeba na prawdę zwracać uwagę na to co wkładamy do buzi ;/ trzymam kciuki ... na pewno Ci się uda ... stopniowo pomału :) wprowadź jakąś aktywność fizyczną ... nie mowie że od razu biegi czy coś ale codzienne długie spacery czy jazda rowerem ;) a co do tego octu to właśnie słyszałam że podobno dział cuda ... no właśnie ciekawe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Dziękuję Czarniutka za odzew. Po occie jabłkowym czuję się wypoczęta i pełna energii. Zachowuje się po nim jakbym miała ADHD, ale to chyba dobrze. Rano szybka, zdrowa kupa, żadnych zaparc, bólów brzucha. Sorry, ze tak bezpośrednio ale to naprawdę działa. Myślę że to dobry wspomagacz do diety, zwłaszcza przy większej wadze. Wczoraj nie dojadlam pieczonego schabu z kaszą jaglaną bo po paru kesach byłam syta! Tą kaszę też polecam. Jest taka dieta ze jesz tylko ta kaszę i oczyszczacz tym organizm z toksyn. Próbowałam ją, ale wymieklam pierwszej nocy. Nie mogłam spać, bolał mnie brzuch i głowa, sucho było mi w ustach, byłam spocona i miałam gardlo zawalone flegmą więc spasowalam. Ale to chyba przez to ze zjadłam za dużo na raz i piłam za mało wody. Wczoraj zjadłam jej parę łyżeczek do mieska i nic mi nie było. Czułam się syta bo ona szybko zapycha. Katować się tylko kaszą nie chcę, ale jako dodatek do obiadu z chęcią sobie poskubie. Z rozsądkiem na pewno nie zaszkodzi. Co do aktywności fizycznej to lubię długie spscery. Ostatnio nawet plywalam w jeziorze, hehe. Ale boję się ze na bieganie po pracy nie będę miała sił i to mbie zdemotywuje :( Co myślicie o ćwiczeniach z chodakowska? Metamorfozy niektórych dziewczyn na jej fejsie sa...WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość I
lambadada coś tam sorry nie zapamiętuję ;) co do ćwiczeń z chodakowską polecam killer kiedyś na nim ładnie schudłam bez diety tylkoo nie jadłam po 18. Ale jeśli masz słabe mięśnie to polecam coś typu fitness blender na yt pełno filmów pomogą ci poprawić kondycję można się wypocić choć nie dają w kość jak ewka :) sorki że tak się wtrąciłam ale od czasu do czasu was podczytuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Dziękuję gościu za radę! Miło ze się "wtracilas". Spróbuję na pewno. Mam nadzieję że nie umrę xD Dziś męczący dzień miałam, bo uczelnia i praca. Na śniadanie zjadłam ziarnista bułkę z chudym twarożkiem i rzodkiewka, potem taką samą bułkę i jogurt, a teraz jestem już po warzywach na patelni z kaszą jaglaną. Mam nadzieję, że to już koniec jedzonka na dziś. Piszcie dziewczyny jak Wam idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) do lambadadadadida ... co do ćwiczeń z Chodakowską ... do myślę że to dobry pomysł ... chociaż ja tylko ćwicze skalpel ale nie za częstoo , bo wole pobiegać :) bieganie bardziej mnie odpręża.... :) fajnie że lubisz spacery ... a co do biegania wiem że jak się wróci po pracy to się za bardzo nie chce ;/ ja pracuje na 2 zmiany .. jak mam pierwszą to wieczorem raczej chodzę biegać ... a jak mam mieć 2gą zmianę to staram się coś ćwiczyć w domu np. skalpel ... kiedyś cwiczyłam na steperze ... i nie powiem bo efekty były cudowne i mnie to nawet uzalezniło .. ale co z tego jak popsułam sobie trochę stawy ... :( i kolano ... pomimo że nie mam otyłości no ale cóż tak się zdarza u wielu osób .... dlatego postanowiłam biegać ... ja jestem dziś 4ty dzien na jabłuszkach .... dziś dla odmiany jem cały dzień pieczone z cynamonem mmmm pychaaaaaa .. co do wagi to nie wiem jak z nią bo się nie waże , zważę się dopiero po zakończeniu ''diety'' chociaż ja bym to bardziej nazwała oczyszczeniem organizmu ... i początkiem do nowej zdrowej diety :):):) jak na razie to czuje się dobrze .. mam chwilowe zawachania ale daję radę :):) coraz mniej jest nas na forum ... ;/ pozdrawiam a ja wieczorkiem wybieram się pobiegać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czerniutka! Gratuluję trwania w jabluszkowej diecie. Ile dni Masz zamiar jeść same jabłuszka? U mnie też minął czwarty dzien. zjadłam dzisiaj ziarnista bułkę, jogurt, pomidora i tak konkretniej pierś kurczaka z fetą i szpinakiem, do tego warzywka. Zwaze się też dopiero pod koniec diety. No może nie pod koniec ale dopiero po miesiącu, żeby nie dostać w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
To wyżej to byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej motywatorkooo :) lambadadadadida ile to jeszcze nie wiem myśle że minimum tydzień ... ale chciała bym do końca miesiąca ... wczoraj biegałam :):) 5 km ... po 23 wczoraj zjadłam ze 4 pomidory śliwkowe .... ale lepsze pomidorkiii niż coś gorszego ;) dziś dzień 5ty ... czuje się dobrze ... dokładnie co do tej wagi tak samo uważam ... ile masz lat ? ja zbieram się do pracy pomalutku ... a po pracy może spacerem z moim narzeczonym , zobaczymy ... pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Masz narzeczonego...życzę wam szczęścia! I dużo dużo miłości. Ja mam 23 lata. Studiuje dziennie i pracuję. Mam ukochanego od 3,5 roku i chciałabym żeby nasza relacja poszła o krok dalej. Fajny pomysł masz x ta oczyszczająca dieta. Trzymam kciuki za Ciebie. Ja dzisiaj Zjadłam dwa gotowane jajka i pomidora w pracy, a jak wróciłam to pieczona pierś z kurczaka z czosnkiem i trochę gotowanych warzyw. Ale dałam d**y bo mam gościa dziś i wypilam 2 piwa i 2 shoty wódki :/ mam nadzieję że to spale bo dzisiaj miałam straszny wycisk fizyczny w pracy (jak wróciłam do domu to wymiotowalam samą piana jakby) a po pracy szalalam na placu zabaw (podciaganie na drążku, wbieganie po zjeżdżalni itd) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dziękuje i wzajemnie ... poległam wczoraj ... pokusiłam się na trochę pomidorów i 2 kanapki ze zwykłym chlebem ... ale to nic trudno się mówi ... w takim razie moje oczyszczanie trwało 5 dni ... dziś bede jadła jabłka, warzywa i na obiad pierś z kurczaka w musztardzie na parze ... jadłaś ? jak nie to polecam rewelacja ... a co to tego że też wczoraj przedobrzyłaś ... to się nie przejmuj ... zawsze są jakieś wzloty i upadki ... i mówi się trudno ... wiec dalej racjonalne odrzywianie !!!!! pamiętaj :) musimy się wzajemnie motywować jesteśmy tu chyba same ... ;) wczoraj nie byłam na spacerze ... za bardzo byłam zmęczona ... ale dziś idę pobiegać ... póki co to chodzę co 2gi dzień ;) a na chwilę obecną to zbieram się do szkoły bo zaocznie się uczę ... ja mam 21 lat ;)) pozdrawiam Cię bardzo mocnooo... ps. w chwilach zwątpienia oglądaj fajne ciuchy ktore Ci się podobają i pomyśl bede to miała ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wkleić całego wejścia do strony bo pokazuje mi że treść uznana za SPAM , ale wpisz na Google... Jak wygląda 2,2 kg tłuszczu vitalia i zobacz to... wiem że to dobrze nie wygląda ale może jak to zobaczysz to tak samo na Ciebie to podziała jak na mnie ... jak to zobaczyłam po raz pierwszy to mnie od razu odrzuciło od nie potrzebnego dla mnie jedzenia ... buzkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wkleić całego wejścia do strony bo pokazuje mi że treść uznana za SPAM , ale wpisz na Google... Jak wygląda 2,2 kg tłuszczu vitalia i zobacz to... wiem że to dobrze nie wygląda ale może jak to zobaczysz to tak samo na Ciebie to podziała jak na mnie ... jak to zobaczyłam po raz pierwszy to mnie od razu odrzuciło od nie potrzebnego dla mnie jedzenia ... buzkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygooglowalam sobie to zdjęcie na vitalii. Fuuuj :/ kiedy będę chciała zjeść coś niepotrzebnego to przypomnę sobie ten widok xD Dzisiaj zjadłam sobie jogurt naturalny z odrobiną winogron (wiem, kaloryczne, ale lepsze winogrona niż kebab), ciemna bułkę z chudym twarogiem i pieczonego lososia z warzywkami. Mam nadzieję, że to tyle jedzenia na dziś. Zaraz idę na specer. 3Maj się czarniutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysia3
podoba mi się temat :), szkoda, że tak późno trafiłam na ten wątek. no mi też przyda się trochę schudnąć. chętnię się do was przyłącze. ja zaczęłam odchudzanie dokładnie 13 kwietnia, więc już trochę wytrzymałam. każdego dnia piję koktajle odchudzające herbalife - http://www.sklepdiety.pl/ i robię po 3 serie ćwiczeń :), chcę schudnąć do majówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak Ci idzie? kochanaaa ja wczoraj poległam %%% i nie lepiej dziś od jutro jabłuszkaaaa ... ehh to błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tak samo jak wiele z Was sądziłam, że żadne supklementy nie mają sensu ale przekonało mnie to co zrobiła moja przyjaciółka... zażywała suplement http://pl.raspberrybio5.com/ i schudła 5 kg w 2 miesiące, nie głodząc się, ani nie katując ;) I ja tez go biorę od 2 tygodni, waga już pokazuje 1,5 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Jak to poleglas? Te %%% to alkohol? Nie mów że poleglas bo jednak się nie poddajesz! Każdemu zdarzają się upadki, ale chodzi o to, żeby się nie poddawać i próbować dalej! Ja dzisiaj przszlam załamanie nerwowe. Dziś było ciepło i dookoła same szczuple kobiety w szortach :( dzisiaj Zjadłam 1,5 jabłka, i podziobałam trochę pieczonego kurczaka i pół pieczonego ziemniaka (nie miałam apetytu) :( wczoraj w nocy byłam strasznie głodna ale napilam się octu jabłkowego i poszłam spać. Kupiłam sobie hula hop i Krecilam nim pół godziny. Cała się zgrzalam i byłam całą spoco na! Byłam z siebie dumna ze tyle próbowałam. Ale jest mi przykro bo nie umiem kręcić prawidłowo. Strasznie mocno się wyginam, ruszam całym ciałem a hula hop po chwili spada. Oglądałam różne filmiki na ytb na których kobiety prawie wcale się nie ruszają a koło się kręci! Nie wiem jak to możliwe :( jeszcze mam problem z tym, ze w drugą stronę to już wgl nie umiem kręcić! Naczytalam się, ze przez to mogę mieć asymetryczne wciecie w talii. Nie wiem teraz czy rezygnować czy może próbować dalej. Mogłam kupić skakanke bo skacac każdy chyba umie, a to kręcenie wcale nie jest łatwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorkiem zjadłam loda i pare ciastek;/ a to przez to że w głowie miałam że od jutro dietaaaa aj .... głupotaaa hahaa znam to szorty ... wokół i w ogóle ;( to na dobrą sprawę to jakaś motywacja .. Tobie super wczoraj wszystko poszło :D jestem z Ciebie dumna !!! :* a co do hula hop to myślę że z czasem Ci będzie wychodzić ... każdemu chyba na początku nie wychodzi ... znam to bo też kiedyś próbowałam ... skakanka to też nie głupi pomysł ;) jesteś jedyną osobą która mnie motywuje !! dziękuje ... trzymajmy się dalej .... zastanawiam się nad octem jabłkowym ... a u mnie jeden problem jest taki że muszę brać hormony bo mam torbiela ;/ a te hormony już kiedyś brałam i źle na mnie działają demotywująco nic mi się nie chce co jest do mnie normalnie nie podobne .... i wzbudzają apetyt i to jeszcze jaki ... gdybym może ich nie zaczęła brać to inaczej te moje jabłuszka by wyglądały .... ale odstawiam je ponieważ mam już dosyć wczoraj bez powodu przed pracą płakać mi się chciało byłam bardzo nerwowa :( źle mi z tym było a na noc się objadłam .... :(:( miałam się dziś zważyć ale zabrakło mi odwagi ;( pozdrawiam Cię Kochanaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych %% to miałam na myśli alko. a takie pytanko do Ciebie .. nie myślałaś żeby spróbować "diety jabłkowej "albo "diety kefirowej" coś mnie ostatnio na to naszło ... myślę że we dwie było by nam raźniej ... i skuteczniej ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na diecie Vitalia i jestem bardzo zadowolona :) do tego ćwiczę z Klubem Fitness Online. schudłam już 4 kg w 3 tygodnie! Nie chodzę głodna, jem też desery, chleb, makaron. Nie muszę z niczego rezygnować. Dieta idealna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
Hejka! Mogę dołączyć? Mam 28 lat, 158 cm i 56 kg... Mój plan to stepper po 45 min 5 dni w tygodniu plus rozgrzewka i rozciąganie. Pracuję fizycznie mimo kierowniczego stanowiska w markecie więc ******** non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
No ładnie ruch według kafe zasługuje na cenzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Czarniutka, Nie przejmuj się. Ją też wypilam trochę alko w weekend, no ale cóż. Jesteśmy tylko ludźmi. Ważne ze nie jemy codziennie kebabow i nie zapijamy tylko hektolitrami piwa. Ja tam wolę dążyć do celu wolniej z małymi porażkami niż od razu nic nie jeść i po 2 dniach poddać się całkowicie. Damy radę. Następnym Razem Jak weźmie Cię ochota na słodkie to zjedz jakieś jabłko czy grejpfruta. Widzę, że nie masz łatwo z tymi hormonami, Ale jeśli uda Ci się z takimi przeszkodami osiągnąć swój cel to będziesz miała tylko większy powód do dumy. Nikt nie powiedział że będzie łatwo! Dzięki za motywację, nie będę rezygnować z tego hula hop. Dzisiaj wstałam i już widzę bardziej płaski, twardsze brzuch! Jestem w szoku! Jakby mięśnie trzymały mi ten tłuszcz xD haha. Może po jakimś czasie się naucZę kręcić dobrze, tylko trochę mi głupio jak jakas starsza pani na Youtube nak****a z kołem i do tego jeszcze tańczy a ja nie! XD skakanke też Mam zamiar kupić żeby wycwiczyc uda ale sąsiedzi chyba mnie za to skakanie znienawidza. Co do diety kefirowej czy jablkowej nie jestem do końca przekonana bo boję się, ze będzie mi słabo w pracy i ze po niej rzucę się na jedzenie. Ale przekonaj mnie! Która lepsza i ile trwa dni? TaKa dietę musiałabym ukrywać prZed chłopakiem bo on jest bardzo sceptycznie do nich nastawiony. Raz właśnie widział jak się męczę na samej kaszy i kazał mi przestać bo nawet nie miałam siły się ruszać. Pozdrawiam kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×