Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka anka

Odchudzanie czas zacząć,dupa sama się nie zobi :)

Polecane posty

Gość gość
Panistepper witamy chudziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lambadadadadida :) ooo no widzisz to pomyś jakie efekty będą jak będziesz regularnie tak trenować :D starsza pani na Youtube ;) też miała swoje początki ... wiec mamy jeszcze czas hahaa ;P powiem tak ja byłam pare dni na jabłuszkach i pracuje w handlu więc też to praca głównie fizyczna i całkiem dobrze się czułam może i nawet lepiej niż jak jadłam normalnie ... miałam tyle energii a to na bieganie a to to ... może to dlatego że jak rano wstawałam to czułam się coraz lżejsza i coraz lepiej ze sobą ;) a mój narzeczony też jest nastawiony negatywnie na takie diety ... ale go przekonałam ... i sam widział że te jabłuszka na mnie negatywnego wpływu nie maja ... ;p ja z początku mu powiedziałam że to ma być forma oczyszczenia :) he ... że to sam pozytywny wpływ na zdrowie.. ;)) a co do tych diet to poczytaj sobie na necie ... ja się zastanawiam nad tą kefirową ... bo rzeczywiście jak czasami wypije kefir to czuje się po nim syta i w ogóle ... buzkaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panistepper witamy ;) mamy podobne wymiary ;) też pracuje w handlu także znam to ... steper uzależnia wiem bo kiedyś i ja ćwiczyłam codziennie po godzinie ... ale po ponad pół roku takiego ćwiczenia .... zaczął się problem z kolanem ... zlekceważyłam kupiłam opaskę na kolano w aptece i ćwiczyłam dalej... ale po pół roku było gorzej do tego na stopie przy kostce wystaje mi taka gólka przypuszczam że to staw ... musiałam zrezygnować ze stepera ... teraz biegam ale nie codziennie ... i muszę przyznać że już dawno na steperze nie ćwiczyłam a dolegliwości nie zniknęły ... to taka przestroga ode mnie .... ale steper potrafi działać cudaaa :( szkoda że już nie mogę na nim ćwiczyć ... kiedyś tylko włączałam tv brałam w ręce ciężarki i tak ćwiczyłam i nie wiadomo kiedy ten czas leciał ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majówka z samym kefirkiem brzmi smutno :( ale akurat kefirek sobie kupilam na jutro. Hmm...Kurcze, trochę się boję. Ogólnie to mam dzisiaj pechowy dzień. Latalam, zalatwialam wiele spraw na mieście, złapał mnie deszcz, owiało mnie, a na koniec rozerwala mi się torba z zakupami i pojechałam za daleko i musiałam wracać w deszczu z buta z tobołami pod pachą. Nie zdążyłam nic dzisiaj zjeść przez cały dzień, dopiero pod wieczór resztke wczorajszego pieczonego kurczaka i warzywa- a to źle. Chciałam przyzwyczajać organizm do częstych, zdrowych posiłków :( Zaraz biorę się za hula hop. Czarniutka, czy w trakcie diety kefirowej nie można popijać sobie kawy z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Znowu zapomniałam się podpisać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Melduję się po hula hop. Już idzie mi trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panisteper
hejka! jestem już po pracy :) oczywiście pracowicie bo ludzi troszkę dużo z powodu zbliżającej się majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
Siemka! Ja na nogach już. Co do diety kefirowej to jest dobra ale przez krótki okres czasu. Ja jem wszystko w małych ilościach... Nawet mam merci i co 3 dzień jedną czekoladke jem :-) W ten sposób niczego mi nie brakuje i łatwiej trwać w diecie :-) dziś moje menu: Śniadanie: grahamka 80g z szynką i ogórkiem, pomidor; 2 śniadanie: tarte jabłko z marchewką; Obiad: zapiekanka z pełnoziarnistego makaronu z brokułami i mięsem mielonym z łopatk, surówka z kiszonej kapusty ; Podwieczorek: jogurt grecki 0% Kolacja: grahamka, 100 tuńczyka w sosie własnym, jajko gotowane i pomidor;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że tak brzmi no ale sama pomyśl ;) dziś mamy 29 ... i pomyśl sobie że za tydzień może być nawet do 8 kg mniej :) i to będzie już 06. będzie coraz cieplej ... spodenki nie spodenki ... dziewczyny w spódnicach pokazujące szczupłe opalone nogi ;P czyż to nie motywacja !!! dajemy !!! razem nam pójdzie dobrze :) ja zaczynam dziś z wagą 57.9 /156 tak można pić kawę ale bez cukru .. i powinno się pić herbaty zielone są super ;) ja je pije bo lubię pierwsze zalanie działa pobudzająco a drugie uspokajająco... oo to miałaś wczoraj nie za wesoło no widzisz a to dopiero początki kręcenia ;))) a co będzie po miesiącu :0 A dziewczyny skąd jesteście ? panistepper mi trudno by było tak jak to piszesz .. wszystko w małych ilościach.. a to czas a to to w pracy czasami nie jadam bo nie mam kiedy ... ;/ nawet często w pracy nie mam czasu na to ;/ i jak wracałam po 2giej zmianie to później buszowałam po lodówce ... ;/ ale podziwiam Cię i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambadadadadida :) pamiętaj wspólnie damy radę ... w chwilach załamaniach można kefir urozmaicić o warzywa :):) warzyłaś się może dziś ?? mi się kefirek już chłodzi :) w pracy pewnie i tak dziś bym nie miała na nic czasu także taki kefirek jak znalazł :) buziakiii !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Ja już po pracy. Czarniutka, wypróbuję dietę kefirowa na pewno. Ale to chyba za jakiś tydzień. Myślę, że narazie będę się trzymać zdrowych rzeczy w małych ilościach i dopiero wtedy włączę same kefirki, jak juz mój organizm przyzwyczai się do małych porcji. Do końca czerwca chciałabym schudnąć 8kg, a do urlopu (sierpien) kolejne 8kg. Mam nadzieję, że mi się uda. Ja jestem z województwa kuj-pom, a wy? Zwaze się dopiero pod koniec maja (czyli po ponad miesiącu diety) mam nadzieję że waga pozytywnie mnie zaskoczy. Dzisiaj wypilam prawie 1litr kefiru, 3 małe gotowane jajka i małego pomidora, zaraz się zabieram za pieczenie łososia i przyrządzenie brokuł. Kupiłam dzisiaj sobie skakankę. Planuje ćwiczyć codziennie z hula hop pół godzinki i kolejne pół ze skakanką. Do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaslodka
Hej moge sie dolaczyc do was? za duzo zdecydowanie kg sie przybralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Zapraszamy za slodka. Jaki masz wzrost i ile wazysz? Masz jakąś konkretną diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja zaczynam dietę od jutra i Wasze wsparcie na pewno mi się przyda:)! PS: czy jest tutaj ktoś może z Warszawy ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
Co za dzień! Nic tylko bym spała. No ale ćwiczenia załatwione więc spoko. W ogóle to mam pulsometr by przy najlepszym do spalania pulsie ćwiczyć. Co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Woo, też chcę pulsometr! Ja właśnie jestem po ćwiczeniach. Znowu pół godziny hula hop (lepiej, ale to wciąż nie to) i chciałam kolejne pól skakać na skakance ale wytrzymałam tylko 20min z przerwami na oddech i łyk wody. Myślałam że umrę. Twarz pomimo zimnego prysznica wciąż czerwona...nie wiem jak to niektórzy robią. Czarniutka, zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
Lambadadadaida szacun za hula hop bo ja nigdy jakoś nie umiałam się z nim obchodzić. Dzisiaj i jutro trening a w sobotę mam wolne bo nie można mięśni katować :-) kupiłam sobie też balsam na ujędrnianie :-) a co mi tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroplarosy
Ćwiczyłyście z Mel B? Albo Chodakowską?U mnie po 3 tygodniach ledwo kilo mniej, ćwiczę 20 minut dziennie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecznik
Dziewczyny dołączam do Was! :) Zaczęłam modelowanie i odchudzanie dwa tygodnie temu.jak narazie poszło 4 kilo! :) Jem 5 razy dziennie, do dwóch posiłków dodaje colosan, 2 razy w tygodniu biegam i 3 razy skaczę na trampolince fitness! Trzymajcie kciuki.mam do zrzucenia jeszcze 5 kilo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
Kropla rosy ja s Mel b ćwiczyłam dwa miesiące i było 3,5 kg mniej, ale teraz po prostu się na niej nie męczę i stąd stepper. No i waga nie jest wyznacznikiem tylko cm bo mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Ja kiedyś 57 kg ważąc miałam 53 cm w udzie a teraz ważąc 55 ledwo 50, w talii miałam 70, teraz 62-63. Więc zamiast wagi cm ;-). No i jak u ciebie z dietą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
Mlecznik witaj i gratuluję sukcesów :-) jak wzrost i waga u ciebie? Ja też jem 5 posiłków mimo zabiegania bo to ważne by metabolizm i głód był w normie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zyje zyje :) ja tez na razie dam spokój tym kefirkom ... ale nie całkowicie .. po majówce może dopiero zacznę ... wczoraj cały dzień na kefirku byłam wracam po pracy a tu mój narzeczony przygotował dla mnie taką pyszną kolacjeee .. że mu nie odmówiłam ... ale po weekendzie myślę że zacznę z tymi kefirkami bardziej intensywniej ... nie pisałam bo wczoraj już nie miałam kiedy ... do lambadadadadida ... jesteś zawzięta :) do urlopu na pewno Ci się udaaa !!!! :) ja jestem z lubelskiego.... do Mlecznik uuuu gratulacje co za szybki a zarazem odpowiedni spadek wagi : ) pozdrawiam Was goracooo .... udanego wypoczynkuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panistepper
Czarniutka co do diety kefirowej to moim zdaniem jest to niezbyt zdrowa dieta i przede wszystkim grozi jojo jak wszelkiego typu mono diety. Może jestem naiwna ale uważam że najlepszą metodą na trwałe schudnięcie jest zdrowy rozsądek i nie kombinowanie. Jeść zdrowo, odchudzić swoją kuchnię, białe pieczywa i makarony zastąpić pełpełnoziarnistymi, jeść dużo warzyw i na efekty nie będzie trzeba długo czekać i co ważne będą one trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Dziewczyny, żyjecie? Ja jestem pozytywnie zaskoczona. Chłopak mówi że już jest mnie mniej, a siostra ze wyostrzyly mięsie rysy twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJAA ;) JA 5KM MAM ZA SOBĄ :) biegania ;) wpadłam na fajne forum polecam - Schudłam jedenaście i pół kilograma w 34dni - na kafeterii... polecam tam są fajne przepisy jak tam po weekendzie majowym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×