Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka anka

Odchudzanie czas zacząć,dupa sama się nie zobi :)

Polecane posty

Czarniutka ważę 73 kg wzrost 168 cm niestety, muszę schudnąć bo to nawet nieekonomiczne w ciuchy się nie mieszczę a zbyt duży koszt kupowania prawie całej garderoby :) Już nie wspomnę o tym ,że jak ja przytyłam to mój ślubny schudł (: no i trochę to nie fajne.... Wróciłam z działki, obiadu nie robiłam więc to moje dzietowanie to raczej średnie zjadłam: od godz. 10.00 jabłko ,bułkę,kawę wypiłam czarną x 2 2 wafle ryżowe i dwa pierogi z kapustą wieczorkiem na kolacyjkę może sałatka ? miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że samo się nie zrobi, ale możemu pomóc aby się zrobiło :P http://nplink.net/btkjP7vM polecam, mnie pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Żyje! Ale masz rację z jabluszek zrezygnowalam :( Boję się ze po nich rzucę się na kebaby. Zresztą piję ocet jabłkowy, może ma podobne działanie. Kto tam wie...właśnie jestem po pół godziny hula hop (idzie mi coraz lepiej!) I po treningu 10min z mel b na nogi. Cieszę się bo mój chłopak powiedział że ktoś mnie kradnie bo mnie ubywa i że jakby ktoś odciął mi boki. Też widzę zmiany, ale do celu jeszcze daleko. Wczoraj zjadłam tylko obiad (pieczoną rybkę, garść warzyw na patelnie i szpinak z czosnkiem zmieszany z jogurtem naturalnym) dzisiaj tylko trochę twarogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny kawka już wypita? Octu nie piję Rano właściwie to tylko przeważnie herbata ,bo te wody z cytryną ,ocet trzeba pić rano pół godz. przed pisiłkiem a rano to nie mam czasu niestety. Rano weszłam na wagę i...... jest 70,1 kg nie wiem czy to możliwe aby od soboty schudnąć z 73 kg może jakaś woda mi się zatrzymała czy co ? Co myślicie .Dodam ,że waga jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Ja właśnie piję drugą kawkę dziś. Ja myślę że woda z ciebie zeszła, a potem to już sam tłuszczyk zacznie schodzić. Ja ocet piję rano. Przed obiadem i przed snemsnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja pije na czczo wode z cytryną ;) póki co to ja też daje spokój jabłuszkom ;) tzn nie całkowicie ;) ale narazie jem wszystko oczywiście świadomie ... zdrowo ;) i nie będę jadła po 19stej ;) takie mam postanowienie ... dziś na obiadek robię młode ziemniaczki brokuła i pierś gotowaną na parze ;) + planuje dziś 10km biegać ;) minimum to 5 hehe zobaczymy a samymi jabłuszkami będę się raz na jakiś czas oczyszczała ... po dniu ;) np. jak dzień wcześniej pofolguje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
W sumie dobry pomysl z takim Oczyszczaniem. Też spróbuję raz po raz kefirki albo jabłuszka jak przegne pałę. Dzisiaj na razie zjadłam tylko sałatkę z jajkiem i ziarnista bułkę. Mam zakwasy na nogach. powodzenia z bieganiem Czarniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromedka
moja się zrobiła sama :P ale wielka hahhaah no jak już urośnie to ciężko się pozbyć. Ja próbowałam jakieś przysiady itp ale nic to nie dało. Kumpela poleciła mi Therm Line fast. Spróbowałam bo zawiera same naturalne składniki, więc uznałam, że nie zaszkodzi. Faktycznie okazał się skuteczny - po miesiącu zanotowałam 3,5 kg mniej. Jest nieźle a będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Dziewczyny, zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś na jabłuszkach bo wczoraj pofolgowałam ... teraz mało tu zaglądałam bo nie mogłam za bardzo czasu znaleźć .... jak tam jak Wam idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Ja dzisiaj miałam koszmar ze się waze i schudłam przez ponad miesiąc 2kg. A ja byłam załamana bo chciałam 4 XD jestem chora, ale jakoś się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja tu bym chciała z Wami się odchudzać, ale widzę, że tu same chudzielce po 50 czy 60 kg... :) Ja mam do zrzucenia minimum 20 kg i tak już od dwóch miesięcy się mobilizuje... jestem po dwóch ciążach i przy wzroście 160 cm mam... nie zgadniecie 82 kg !! kręcę kółkiem hula hop z wypustkami i od czasu do czasu chodzę z koleżanką na kijki, ale mam dość mało czasu, bo moje 7 miesięczne dziecko jest okropnie marudne i mąż nie chce z nim sam zostawać, a mamy do tego drugiego 3 letniego malucha, więc wiadomo jak to z dwójką. Największą moją zmorą jest tyłek i uda i dolna opona brzucha... Mam nadzieję, że z Wami uda mi się trochę dłużej wytrzymać w postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Misiunka zapraszamy. Nie martw się. Na pocieszenie dodam, ze ja chudzielcem nie jestem i waze 88kg przy 175cm. Fajnie ze do nas dolaczylas. Jaką dietę chcesz stosować? Dobrze ze już zaczelas aktywność fizyczną. Też kręce hula hop ale takim zwyklym bo naczytalam się, ze te z wypustkami nabijaja siniaki. Ja jestem właśnie po pół godziny hula hop i 10min treningu z mel b na pośladki. Dziewczyny jak myślicie, lepiej robić przez dłuższy czas ćwiczenia tylko na brzuch albo np tylko na nogi czy jednego dnia to, drugiego coś innego itd? Bo ja mam tyle do schudniecia że nie wiem czy zająć się brzuchem, nogami czy tylkiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja chciałam zastosować dietę przyspieszającą metabolizm H. Pomroy, świetna dieta, kupiłam książkę i chciałam zacząć, ale kurczę nie mam na tyle czasu, żeby gotować dwa obiady. Dlatego póki co zrezygnowałam z chleba, jem pieczywo żytnie Wasa. Jeśli zrezygnowałam z chleba to i z masła, bo wiadomo. Staram się nie łączyć ziemniaków i mięsa, tylko albo mięso i surówka, albo ziemniaki i surówka. Nie zawsze wychodzi, ale się staram, kolacji nie jem, znaczy się po 18 nic nie ruszam. A kółko moje jest super, na początku miałam siniaki, ale z czasem ciało się przyzwyczaiło i naprawdę super się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak się zastanawiam ehhh ja ugrzęzłam w kolenajpierw się odchudzam a później żucam na słodycze ;( coś w stylu napadów ... i to duże ilości głównie słodyczy od dziś mówie STOP !!! BO CO JA ROBIE BIORE SIĘ ZA SIEBIE !!!!!!!! odchudzanie zaczyna się w głowie ... tylko tu to muszę zacząc od głowy i koniec z radykalnymi dietami cud ... zdrowe odżywianie dieta MŻ +RUCH OD DZIŚ START Nowy start lepszy start ... ps. musze się pochwalić wczoraj trochę skakałam na skakance dziś też będę ;) mi najlepiej wychodzi lajkonik .... a Tobie lambadadadadida ? gratulację tych 2 kg :) pamiętaj że waga wadze nie równa tłuszcz jest lżejszy od mięśni WPISZ SOBIE W GOOGLE różnica ciała tłuszcz mieśnie a ta sama waga ... I ZOBACZ GRAFIKEEE ... BUZIAKIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Ja też myślę że dieta mż i ruch to najlepsza dieta bo trwała. Jestem strasznie niecierpliwa, codziennie patrzę do lustra i patrzę na swój brzuch. Zawsze byłam "duża" a teraz chcę w niecały miesiąc wyglądać w miarę dobrze :( pod koniec maja chciałabym mieć to 4kg mniej. Pod koniec czerwca kolejne 4kg i wtedy dopiero bym wróciła do swojej wagi jaką miałam zawsze. Nie wiem jak mogłam do tego dopuścić. Koleżanka wczoraj się mnie pytała czy NADAL NIE JEM SŁODYCZY i to było takie...z żalem jakby. Jakbym miała "przestać się wyglupiac", a mi na tym naprawdę zależy. I to gadanie "przecież nie masz z czego" a przecież mam! Nie chcę takiego wspierania. Nie wiem Czarniutka jak to jest na lajkonika xD ja skacze żabka bo to ponoć najlepsze na uda (nogi razem złączone) Gratuluję tobie samozaparcia. Ja Jestem strasznie chora. Nic się nie uczyłam, nic nie zalatwilam. Dobrze ze chociaż ćwiczyć mi się chce. Dzisiaj znowu hula hop (jest już prawie dobrze!) I jakas mel b. Czarniutka, znasz jakiś fajny balsam na cellulit czy tam wygladzenie skóry? Zastanawiam sie czy nie zaopatrzec się w jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kochana bo Ty się za bardzo nastawiłaś ... nie ważmy się na razie .... po co mamy się rozczarowywać ... musimy stawiać sobie realne cele .... i takie które będą pewne ... wszystko bedzie dobrze jak nie do tego miesiąca to następnego pomyśl jak będzie samo zaparcie to się udaaaa ... pomału ja też mam taką nadziej że dam rade .... jejku nie jesz i dobrze to jest tylko i wogóle Twoja sprawa ... a może ona widzi już Twoje efekty .... i zastanawia się co bedzie dalej .... hmmm pamiętraj koleżąnki i przyjaciółki są do czasuuu .... ale są też zazdrosne ... czasami nie piokazując tego ... znam to ze swojego przykładuu ... nie przejmuj się nikim ... walcz o SIEBIE !!!!! O SWOJĄ DUSZE !!! CHYBA CHCESZ SIĘ DOBRZE CZUĆ WE WŁASNYM CIELE A NIE SIĘ SIEBIE WSTYDZIĆ .... CAŁE ŻYCIE NIE MA SENSU SIĘ ODCHUDZAĆ .... WIĘC CZY WARTO JEŚĆ SŁODYCZE ? ZAŚMIECAĆ SIĘ ZŁYM JEDZENIEM .... KTÓRE UZALEŻNIA !! JA CHwilami też skaczę żabką ale nie cały czas bo boję się że mi sąsiadka przyleci z dołu ;PPP a miałam już z nią sytuacje jak np. ćwiczyłam na steperze i w ogóle... nawet jak przedpokój malowaliśmy to jej przeszkadzało i przylatywała bo jej śmierdzi ... co za człowiek .... lajkonik to jest coś w tym stylu jak bieganie ... ;) Kochana rób sobie naprzemienne polewanie ciała ciepłą i zimną wodą ... ja tak robiłam w tamtym roku na nogi .... i efekt był :) ja zauważyłam że bieganie super wpływa na cellulit ... parę wyjść i znika :):):) a co do kremu to któregoś razu kupiłam sobie na promocji w rosmanie .... ale za długo go nie stosowałam .... jakoś brak czasu i w ogóle systematyczności .... wiec nie wiem czy dawałby jakiś efekt ..... ---- eveline slim extreme 3d spa zdrowiej :* a ja zabieram się za robienie rosołku :) i sprzątanie a i zaliczone 15minut skoków :):):) mam zamiar później iść pobiegać he zamiar ;) buzkaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lambada jeśli chodzi o krem to dla mnie najlepszy jest ten z eveline slim 3D taki czerwony który mocno rozgrzewa jak go wcierasz, aż czuć w ciele ciepło, ja najczęściej jak kręce kółkiem to najpierw smaruje brzuch kremem a potem kręce na gołe ciało i naprawdę efekt jest super, brzuszek jędrny jak pupa niemowlaka :) Jeśli chodzi o słodycze to nawet Ty Czarniutka zauważyłaś, że łatwo powiedzieć nie jem słodyczy a tak naprawdę i tak ciągle się o nich myśli (aż się w końcu człowiek skusi), zwłaszcza jeśli są urodziny, imieniny czy jakieś inne okazje... słodycze są wszędzie, trzeba mieć naprawdę strasznie siną wolę, żeby ich nie zjeść, ja zawsze w Wielki Post mam postanowienie że nie jem słodyczy i biorę intencję, zazwyczaj o zdrowie dzieci i tylko to mnie motywuje, żeby przez te 40 dni nie zjeść grama słodkiego (zawsze się udaje, mimo tego, że mam urodziny zawsze w Wielki Post!). Wczoraj udało mi się pójść na kijki 2h i potem jeszcze z dziećmi na spacer, no i ostatni posiłek o 15:45 :) i tak czuję się gruba, ech, kiedy te kilosy polecą w dół !!! :) Lambada... damy rade! niedługo nasze brzusie będą jak u Mel B... co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny trochę odpadłam na pare dni :( miałam załamke wekendową -Dieta MZ jest chyba najlepsza plus aktywność fizyczna.Ja tu się wymądrzam a sama grzeszę. Dziś było dietowo śniadanie jougrt z płatkami, 2 śniadanie kawa i jabłko,obiad kasza z jajkiem i surówką kolacja brak koncepcji. Misiunia witaj w naszym gronie. Lambadadadadida udało ci się pobiegać? Dziewczyny piszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie tabletek ani głodówek - efekt jo-jo gwarantowany. Trzeba zmienić myślenie o odchudzaniu. Poczytajcie: facebook.com/staynaturalfit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z grzebieniem
Samo się zrobiło ale samo się nie zgubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE WSPÓLNIE DAMY RADE ... MUSIMY SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ ... misiunka159 --A TEN MÓJ KREM TO ON BARDZO CHŁODZIŁ I TO BARDZO ... WIem że trudno powiedzieć słodyczom stop... no ale trzeba sobie wbić do głowy coś innego ... musimy z tym walczyć ... misiunka159 pomyśl sama dzieci biorą z Ciebie przekłam jak Ty będziesz zdrowo żyła to i one będą ... niech Cie to motywuje !! :* sylwia973 -- hej dokładnie się z Tobą zgadzam MŻ NIC INnego ... http://www.odchudzamsie.pl/odchudzanie/100-powodow-zeby-schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zapiszcie sobie powody dlaczego chcecie schudnąć czytajcie je czytajcie często ... powieście na lodówce ... gdziekolwiek Moje powody, dla których chcę schudnąć: 1. Jak schudnę 8/10 kg, zaakceptuję swoje ciało. 2. Utrata wagi da mi ogromną pewność siebie. 3. Będę śmielsza w kontaktach z innymi ludźmi. 4. Zaakceptuję swoją nagość. 5. Będę lepiej wyglądała. 6. Będę atrakcyjna dla siebie i innych. 7. Będę nosiła ubrania jakie będę chciała. 8. Będę dumna i szczęśliwa patrząc w lustro. 9. Będę czerpała radość z ubraniowych zakupów. 10. Będę nosiła pewny rozmiar 36 lub mniejszy. 11. Będę obsypywana komplementami. 12. Odzyskam kontrolę nad sobą i swoim ciałem. 13. Będę szczęśliwsza. 14. Zmieszczę sie w swoje obcisłe białe dzinsy. 15. Będę pełna energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo by pisać złotych rad. Każdy ma inna, i swoja o odchudzaniu. Ja próbowałam w ubiegłym roku paru środków, które miały być rewelacyjne. Ok, nie stosowałam diet, wiec latałam do apteki i wypróbowywałam kolejne środki wspomagające spalanie tłuszczyku. Moge smialo polecić http://nplink.net/btkjP7vM . Dzis jestem lzejsza o 12 kg, bez efektu jojo, bez nadmiernego starania sie i bez stresu. Widze roznice po ubraniach, po sobie i po swoim samopoczuciu. Czy warto bylo sie odchudzac? Warto. 2 miesiace kuracji, i jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniutka, z Eveline miałam też taki chłodzący krem i też fajnie się czułam, ja jednak mam myślenie, że jak coś spalać, to musi być ciepło :) Wiadomo, też mam masę punktów, dlaczego chcę schudnąć, są to mniej więcej takie jak Twoje Czarniutka, akceptacja siebie, swojej nagości i te ubrania... Ja dziś byłam na kijkach 2h i kręciłam hula hop z 15 minut bo więcej czasu nie miałam, ponadto oczywiście u mnie ukochana moja woda Ustronianka z jodem, chyba z 2 l ;) małe porcje jedzenia i brak kolacji, bo o 20 dopiero z kijków przyszłam. Narazie słodycze odrzuciłam, zobaczymy jak dlugo :P A co myślicie o worku bokserskim? Myślalam zeby powiesic w piwnicy i naparzac, dobrze sie spocic i przy okazji pozbyc sie zlych emocji. Sluchajcie a moja rowniez dosc grubiutka siostra kupila sobie sukienke kapielowa i jest super, grubych nog tak mocno nie widac, co myslicie? tez chce sobie kupic tylko nie wiem jaki kroj na moj wielki tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, Sylwia mz to super sprawa, tylko najgorzej jak "cos sie chce" a mam czesto takie napady, chodze i mysle co bym zjadla, jakie to glupie!!no i ruch, bardzo lubie te moje kijki ale tez nie zawsze moge na nie isc ze wzgledu na dzieci, nie chce sie usprawiedliwac, ale maz ma raz na rano a raz na popoludnie do pracy i jak ma na popoludnie to juz te kijki zupelnie odpadaja :( ja myslalam zeby powiesic na lodowce moje zdjecie i jakiejsc modelki obok, zeby to mnie motywowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie porannie częstuję kawą i herbatą :) Kto chętny? Śniadanie ok kanapka z różnościami oczywiście chudymi potem zobaczymy ;). Misiunia myślę ,że worek treningowy to super rzecz szczególnie jak potomek /potomkowie dadzą w kość można pozbyć się złych emocji ;) ,bo sama mówisz ,że mąż różnie jest.Dietujcie pilnie ,motywujmy się wzajemnie Nie myślmy o SŁODYCZACH ;) będę potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×