Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka anka

Odchudzanie czas zacząć,dupa sama się nie zobi :)

Polecane posty

Gość gość
podaj linka do tego schudlam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.no tak kazda z nas chce wygladac super szczegolnie,kiedy robi sie cieplo i trzeba wskoczyc w stroj kapielowy....posluchajcie jak dla mnie to idealnie dziala www.actislim.pl.poczytajcie sobie o tym mi pomoglo:)polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia89
Zgadza sie chyba troche za malo kalorii. mi zostalo 6 kg do celu, deita i suplement ot moj sposob, wyvralam acetomale bo ma ekstrakt z octu jablkowego a ten ponoc siwetnie odchudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Ja korzystam z octu jablkowego. Myślę że dzięki niemu lepiej mi Idzie dieta. Dzisiaj na obiad mam tradycyjnie pieczoną rybkę i warzywa na patelnie bez tłuszczu. Ćwiczenia sobie narazie odpuscilam bo dostałam strasznych bóli podbrzusza. Jakby zakwasy, ale w miejscu macicy. Martwi mnie to. Parę kolejnych skoków ba skakance i zaczęłam wyć i płakać z bólu :c dzisiaj pójdę na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Dzisiaj do pracy zabieram 2 gotowane jajka i warzywa. Co tutaj tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja z powrotem na jabłuszkach :) czuje że teraz mam więcej samozaparcia ... dziś rano waga pokazała 54 :):):) a to 4ty dzień .... tryskam energią i czuje się świetnie :):):) planuje być na jabłkach przez tydzień a później myślę że zacznę dorzucać warzywa : ) lambadadadadida widzę że trzymasz się dobrze :) kupiłam sobie skakankę ale nie mam gdzie na niej ćwiczyć ;/ mieszkam w bloku mam stare durne sąsiadki , którym nawet chodzenie normalne przeszkadza ;/ ehhh bo tak jak już wczesniej pisałam po pierwszych zmianach chodze biegać zazwyczaj a przed drugimi chciała bym skakać w domu ale nie da rady zastanawiam się nad hula hopem ;p jak myślisz ?? rzeczywiście coś tu cichooo pozdrowionkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Was kciuki dziewczyny. Ja już jestem po mojej walce o lepszą sylwetkę, 3 miesiące i udało mi się zrzucić 10 kilogramów. Nie było łatwo, dużo potu, dużo pokus wszędzie czyha, ale Centrum odchudzania i odżywiania i ich specjaliści bardzzo pomogli motywować, jak ćwiczyć, co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Faktycznie fajne przepisy. Fajnie, ze się trzymasz. Ja chyba dzisiaj zgrzesze bo mój chłopak ma urodziny i kupiłam mały torcik. Mam nadzieję, że jeden kawałek mnie nie zabije ._. Czarniutka, musisz mnie motywować żebym się nie rozleniwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Ja mam i skakanke i hula hop. Hula hop jest super bo nie robi hałasu. Ja na skakance skacze w mieszkaniu w Bloku, póki co sąsiedzi mnie nie zabili. Jeśli twoi są tacy drazliwi to może wyjdź chociaż przed blok, wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ; ) u mnie dziś dzień piąty ; ) ogólnie to jest okej tylko jestem mega zmęczona ale to dlatego że wczoraj spałam ze 4 godziny i dziś ... wczoraj 5km biegu zaliczone ; ) ogólnie to nie mam ochoty na jedzenie ... oczko.gif czuję się lekka i czuję że mam więcej chęci na wszystko usmiech.gif mój plan jabłkowy ;p mam zamiar być na nich minimum tydzień a później wprowadze mniej owoców (bo wiadomo bez ograniczeń też ich nie można jeść to tez cukier) a duuuuuużo warzyw przez około 3dni no jeszcze zobacze następnie dojdzie pierś z kurczaka ... ryby ... i tak pomalutku ... zacznę kasze dołączać .... później chleb ... oczywiście mam zamiar węglowodany spożywać na śniadanie (np. chleb płatki owsiane ) i na obiad (ziemniaki i kasze ) a kolacja białkowa ... (jogurt , pierś , jajka ewentualnie warzywa ) owoce do 16stej to max .... ta dieta skurcza żołądek : ) jak każda ;ppp a z tych przepisów to będę korzystać :D to nic że zgrzeszysz ... najwyżej jutro więcej poćwicz ... albo wyjdzie na spacer tak romantycznie ;)) Kochana musimy się wzajemnie motywować ... jak zauważyłaś to we dwie trzymamy się forum ;p oglądaj fajne ciuch spodnie ... czy spodenki koszulki .. na necie ... ja tak robie i na mnie to działa myślę kupie sobie może to (tylko jeszcze trochę już nie długo ) pomyśl idzie latooo spódniczki , spodenki , nogi opalone ... jak już pisałam że po pierwszych zmianach to wieczorkami wole pobiegać a coś chce wymyślić przed drugimi ;P może i pomyślę nad hula hop ... czytałam że fajnie działa na brzuch ... ale ja nie umiem wcale kręcić ;p tobie jak już idzie ? czytałam wczoraj na forum o hula ... że działa na brzuch głównie ... ja właściwie to nie mam problemów za bardzo z brzuchem ... moją zmorą są nogi ... dlatego biegam .... jestem typem bardziej figury hmmm gruszki ... nogi i pupa to u mnie dominuje tak jak u murzynek ;p no może trochę wyolbrzymiam ... ; ) udanego wieczorku : ) pozdrawiam i trzymaj się cieplutkooooooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Hej Czarniutka. Ja też Mam typ gruszki xD mała góra, duży tyłek, biodra i uda. Ogólnie to nie wyglądam na to swoje 88kg. Zawsze noszę sukienki, spódniczki + wysokie buty żeby zasmakować uda. O szortach mogę pomarzyć bo za bardzo obciskalyby mi d**e i odsłonił by całe nogi, a ich się wstydzę. Wstyd mi ze tak się zapuscilam i wstyd mi ze tyle waze. Zawsze to maskuje ubraniem, Ale latem nie jest tak łatwo. Jestem ciekawa ile waze obecnie, ale zrobię to pod koniec maja. Dziś mam zamiar ćwiczyć killera chodakowskiej! Trzymaj kciuki. Co do hula hop to myślę że nie zaszkodzi Nawet jeśli brzuszek masz płaski. Ja robię tak że najpierw pół godzinki hula hop na rorozgrzewkę. A potem skakanka. Na uda najlepszy jest styl żabka (nogi razem) Wczoraj zjadłam jabłko, pomidora, warzywa na patelnie z mieskiem mielonym i KAWALEK TORTU POZECZKOWEGO :( trudno. Urodziny są raz do roku. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Wgl szefowa twierdzi ze źle wygladam, i ze jestem osowiala (ALE CZUJE SIE DOBRZE) Przyznalam że jestem na diecie, a ona przyniosła mi pewną dietke. Nie jestem jednak pewna czy to jest dieta bo smaży się tam na oleju, używa masła itp Jakbym wrzuciła ją tutaj to ocenilabys ta dietę Czarniutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka99
nie bd się rozpisywała później napisze wiecej ... bo musze wychodzić tak kochana wrzucaj ... jedynak sie zważyłam dzis i iiii 53.3 dzien 6ty ... papapapaaa :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję, ja też się odezwę później. Świetnie Ci idzie. Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj do popołudnia na jabłkach czyli dzień 7 waga rano pokazała 52.6 a później byłam na grillu ;/ zjadłam 2 kaszanki półtora kiełbaski 2 kajzerki ... ze 100g chipsów i 3 cukierki : ( aaa i 2 piwa ehhh mam takie wyrzuty sumieniaaaa ! dziś musze się oczyścić ... czyżby jabłuszka ? :) mam zamiar pojeździć dziś rowerem ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Nie martw się. Przy twoim aktywnym trybie życia to nie jest porażka. Małe wpadki każdemu się zdarzają. Ją wczoraj zjadłam jednego pryncypalka :( myślę czy też nie spróbować twojej diety jabłkowej. Ogólnie mam dzisiaj kiepski nastrój. Może to ta pogoda. Nie wiem ile teraz waze, mam takie głupie myśli ze pewnie nic nie schudłam, ze nie dam rady Itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...koniec z nadwagą!! Polecam tabletki http://nplink.net/fajB9p6k w miesiąc schudłam aż 9kg!!!!! Jestem mega zadowolona! Poleciłam swoim koleżanką, również są zadowolone jak ja! Naprawdę warto mimo ceny... jeśli ktoś chce naprawdę schudną to serio... polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
I dziękuję Ci Za tą stronkę. Fajne przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniutka99
to co ty na to zeby od jutra ja zaczac ja jestem chetna... a pozniej we dwie to i lepiej sie z takiej diety wychodzi piszesz sie ?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Pisze się czarniutka. Jutro chyba Bd miała okres i przez to jestem taka opuchnięta. Czuję się grubo a już Miałam taki fajny niewzdęty brzuch. Buuu :( mam humorki. Ile jabłek dziennie mogę jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ... ja wroce do jabłuszek od jutra ... dziś pofolgowałam ... a Ty jak tam jak się trzymasz ? fajnie ze zechciałaś się dołonczyć ... później we dwie to i lepej się wychodzi z takiej diety co do jabłuszek to nie musisz się ograniczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
To ja Może też zacznę od jutra. Dzisiaj zjadłam na śniadanko trochę twarogu, trochę śledzia i 3 rzrzodkiewki, a na obiad znowu trochę twarogu, pieczony filet z rybki , pomidora i garść warzyw na patelnie. Wszystko mocno przyprawione pieprzem (podobno odchudza) Scisgnelam sobie fajna aplikację gdzie mam błyskawiczną tabelę kalorii. Wg niej moje śniadanie miało ok 200kcal a obiad mniej niż 400kcal. Mam zamiar dzisiaj robić ćwiczenia na tyłek z mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,dziś pierwszy dzień mija Rano twarożek z jogurtem na obiad szparagi z mizerią i 2 ziemniaczkami. Na II śniadanie zjadłam wafel ryżowy pomidorka i ogórka ,na kolacje zjem chyba kanapkę z chudą wędliną Na razie sama będę komponować posiłki potem z przyjemnością zajrzę na polecane strony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadam z poranną kawką ale bez ciasteczka :) u mnie słońce świeci ,niebo błękitne.Uciekam na działeczkę troszkę popracować,wysyłam troszę słońca miłego dzionka odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) śniadanko zachęcające ;) a ja od dziś planuje jabłuszka ... właśnie piję kawę ... sylwia973 jaka waga , wzrost ? dziewczyny pijcie dużo wody ... nawet 5 litrów dziennie ... http://f.kafeteria.pl/temat/f12/moja-cudowna-dieta-cud-p_2426226 lambadadadadida jesteś ? :) jak tam ;) nie przekonałam Cię chyba do jabłuszek bo uciekłaś ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×