Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

No więc jestem juz po wizycie jeżeli chodzi o kłucia to wszystko oki tak ma być :-) Co do mojego Bąbelka to mam 6t5d i jest wielkości 6mm następna wizyta za 5 tygodni. :-) Zdj. nie wgrałam jeszcze na kompa bo nie mam kiedy ale jak tylko to zrobię to pokaże :-) Wielskie emocje i nawet nie da się tego opisać dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkama
MarzenaK gratuluje wielkiego szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Witam nowe dziewczyny i gratuluje:) Jak sie czujecie? Ja zeszly tydzien bylam pelna energii a dzis czuje sie jakby mnie ktos walcem przejechal, gdzie siadlam tam zasypialam, w dodatku mialam fatalny dzien wszystko szlo na nie rano obudzilam sie z bolem lydki, po drodze do lazienki poslizgnelam sie i zawadzilam duzym paluchem o szafke pekl mi paznokiec w polowie ani obciac bo jak ani zostawic bo go urazam , po poludniu bylam u kolezanki pomoc w przeprowadzce ma skosne sufity z wystajacymi belkami schylilam sie po pudelko chwila zapomnienia i zawadzilam glowa az siadlam z wrazenia, teraz mam pieknego bolacego guza, maz sie smieje ze powinien mi kupic jakies ochraniacze no ale jak pech to pech, jeszcze tylko 2 dni i weekend marze o leniwym przedpoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Mnie poprostu mdłości osłabiają nie mam na nic siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mdłości najlepszy starty korzeń imbiru np do herbaty. No i przed wstaniem z łóżka trzeba coś przekasic np sucharka. Ja w pierwszej ciąży miałam mdłości wieczorem, zaczynały się od 18 wiec nie wiem które gorsze czy poranne czy wieczorne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Popieram Ankę . Na moje mdłości w pierwszej ciąży działało to samo i zawsze miałam cos koło łóżka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Dziewczyny a macie juz zakładane karty ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Tylko mnie te mdłości męczą przez cały dzień o różnych porach a dziewczyny mam takie pytanie czy znacie moze kogoś kto zaszedł w ciążę podczas brania tabletek?bo mi sie to przytrafiło i tak sie zastanawiam czy bedzie z dzidzia ok bo to jednak hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Nie znam. U nas ciąża planowana, choć i tak zaskoczenie bo udało sie po 2 latach starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurora ja w pierwszej ciąży miałam kartę założona na pierwszej wizycie ale wszystko co tam.trzeba wypełnić wypełniała na drugiej wizycie jak przyszłam z wynikami, w drugiej ciąży tez miałam od razu ale nie doczekałam drugiej wizyty...na dwa dni przed wizytą trafiłam do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Karolcia moja kolezanka wpadla na tabletkach bo brala silne antybiotyki i tak jakos wyszlo, z mloda wszystko w porzadku teraz na niecale 2 latka i daje popalic:) Sama tez bralam tabletki 12lat i starania o babelka zajely mi przeszlo 2 lata, z tym ze my na poczatku nastawialismy sie bedzie to bedzie, dopiero teraz nas przycislo i nawet mielismy umowiona wizyte do poradni ale byly wakacje i przywiezlismy pasazera na gape:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
To dobrze bo u nas to wpadka duzo ćwiczylam odchudzalam sie troche jestem w w szoku bo mam 11 miesięczną córkę i jakos przeraża mnie wizja takich dwóch maluszkow ale teraz mam nadzieje ze mój tryb życia nie zaszkodził maluszkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Karolcia w pierwszych tyg gdy jeszcze nie wiemy ze jestesmy w ciazy trudno zaszkodzic bo zarodek jest dobrze chroniony, tez sie troche balam bo wakacje slonce plaza drinki ale ginekolog mnie uspokoil, pomysl tez jaki Twoj musial byc silny ze mimo przeciwnosci dal rade sie zagniezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Hej dziewczyny to i ja do Was dołączę :) test pokazał dwie kreski 07.06 dziś pierwsza wizyta z usg i wg OM 5tydz4 dzień :) termin na 14.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje wcześniejsze plamienia nie były przez przytulanki, dziś wstałam i znów na papierze brązowe brudy, ale jestem spokojniejsza, jutro wizyta w klinice to porozmawiam o tym z lekarzem. A może to przez torbiele jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Na wczorajszej wizycie gin założył mi kartę ciąży :-) ale sie cieszę :-) termin na 21.02 serduszko jeszcze nie biło wiec następna wizyta za 2 tyg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna15
Cześć dziewczyny :) pozwolę sobie do was dołączyć. wg OM termin na 10 lutego. Bardzo się jednak stresuję tym, że na ostatniej wizycie u gina nie było widać jeszcze zarodka i mam przyjść dopiero za dwa tygodnie... jak je wytrzymać? pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia2088
Ja mam wizytę w poniedziałek to wszystko się dowiem a na wizytę miałam iść po receptę na tabletki ciekawe co mi powie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Karolajn a kiedy miałaś ta wizytę? To juz za te 2 tyg. pewnie zobaczysz serduszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Serduszka jeszcze widać nie było - kolejna wizyta 09.07 więc wtedy pewnie już będzie dobrze widać :) Ogólnie jestem w szoku jeszcze - pierwsza córcia ma 3 lata i udało się zajść w 4 cyklu. Naczytalam się, że przy drugim nie zawsze tak kolorowo o tu pierwsze podejście i trafione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna15
Wizytę miałam wczoraj (pierwszy dzień 7 tygodnia). Mam już jedną pociechę i to w wieku 8,5 roku :) a ta ciąża to raczej niespodzianka. naczytałam się oczywiście w necie o pustych jajach i strach mnie obleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna145
Miałam na myśli o pustych pęcherzach ciążowych. Nie wiem skąd mi się te jaja wzięły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
hejka witam się, wczoraj testing , termin obliczyłam na 21 luty. Pobolewa mnie w dole brzucha. biorę się za czytanie o czym piszecie żeby Was poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Hej Cieszylam sie ze nie bylo zle a dzis wszystko uderzylo z cala moca rano jeszcze nie bylo zle choc zapachy z lodowki mnie troszke zaatakowaly teraz jestem piekielnie glodna ale co wloze do ust wszystko zwracam i tak od 10, nudnosci na kazdy ostrzejszy zapach masakra wzielam wolne popoludnie i wracam wlasnie do domu oby tylko przeszlo do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiauk ja w mojej pierwszej ciąży to wymioty miałam do 5 miesiąca nikomu tego nie życzę w drugiej same mdłości a teraz na razie są mdłości i mam nadzieje ze nic więcej bo jak tu zajmować się moim maluchem mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) Dołączę do was.Właśnie odebrałam wyniki bety i wyszło 4-5 tc :D :D Wydaje mi się że troszkę za wysoko bo jestem w 26 dc. Jestem przeszczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Ja pewnie będę musiała was opuścić bo dziś 32 dc a brak okresu i test negatywny wiec juz raczej ciąży z tego nie będzie. Wszystkim wam życzę spokojnej i nudnej ciąży i szybkich porodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aurora czy ty bylas moze mama na pazdziernik 2011??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2016
Hej dolaczam do Was ;p Wczraj bylam u ginekologa termin na 14 luty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×