Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość averin

Mój dzienniczek odchudzania. Zapraszam osoby z dużą nadwagą.

Polecane posty

Gość gość
Ja nie licze kalori bo nie mam czasu i chudne jedzac zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a czy bierzesz jakieś pigułki antykoncepcyjne? A jeśli nie to w jakiej fazie cyklu teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 27
Hej jestem. Oczywiście dieta dalej. Miałam dzisiaj poćwiczyć ale na planach się skończyło :( Na kolację jem owoc z produktem białkowym nie wiem czy to tak dobrze na noc dowalać tym cukrem ale na śniadanie też nie polecają. Słabo mnie to trzma bo już po 2 godzinach robię się głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijcie koktajle ja robie codziennie daja uczucie sytosci i sa zdrowe np.z selera naciowego jablka marchewki pietruszki w sumie to zalezy co mam w domu ze wszystkiego mozna i dodaje zmielony amarantus ma duzo bialka i syci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i dostałam wczoraj okres także podejrzewam dlaczego mi tylko 0,5kg spadło. Dzisiaj dalej dieta sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tabletki http://nplink.net/fajB9p6k !! naprawdę to działa, schudłam w miesiąc aż 7kg!!! :) Poczytajcie sobie nawet opinie na tej stronie..moje koleżanki też to kupiły i są zadowolone! Naprawdę polecam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 27
Hej. Rower zaliczony. Już pomału burczy mi w brzuch więc jeszcze trochę i pora na kolację. Kupiłam borówki amerykańskie i jakiś jogurt do tego dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj miałam kryzys, ale jakoś wytrwałam na diecie i jestem z siebie dumna. Co do ruchu tyle tylko co w kuchni się pokręciłam i robiłam sobie jedzenie, bo brzuch mnie bolał i źle się czułam. Zobaczymy jak to dalej będzie. Patrzę, że tylko Ty lili27 się nie wyłamujesz i piszesz cały czas. Ja też się trzymam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 27
Hej Agnieszko. Piszę piszę :) Mamy w końcu wspólny temat i cel do osiągnięcia. Dzisiaj waga pokazała 97.8 więc już ruszyło ! Według opisu to teraz tak kilogram na tydzień. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stycznia jestem na diecie nie mialam do tej pory zadnych kryzysow nie chodze glodna nie podjadam bo skoro postanowilam zgubić kg to jaki bylby sens psuc to nie ruszaja mnie zadne grille ani slodycze.schudlam juz 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 27
Gościu, ja też nie podjadam. Jem tylko produkty dozwolone. Chciałabym mieć już ósemkę z przodu...może do wakacji się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dozwolone tz jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 27
Dużo tego jest, zwłaszcza teraz gdy doszły owoce i produkty skrobiowe np · bób · ciecierzyca · fasola · groch · soczewica · bakłażan · boćwina · brokuł · brukselka · cebula · czosnek · dynia (cukinia, kabaczek) · fasolka szparagowa · fenkuł · groszek bezłykowy · grzyby WSZYSTKIE · jarmuż · kalafior · kalarepa · kapary · kapusta · karczochy · kiełki · ogórki wszelkie · papryka · pomidory · por · rabarbar · rzodkiewki · sałata · seler · szczypior · szparagi · szpinak · sok pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 27
Wymienię lepiej te zabronione: Pieczywo i ciasta z oczyszczonej mąki pszennej Ciastka ryżowe Makarony z białej mąki Płatki kukurydziane Ryż biały jaśminowy i kleisty Ziemniaki białe Owoce – ananas, arbuz, daktyle, figi, liczi, rodzynki Soki owocowe i owoce z puszki Warzywa – buraki, kukurydza cukrowa Dżemy, galaretki i miód Tłuste mięsa (mostek, żeberka, wątróbka, gęsi, kaczki, ciemne mięso z kurczaka i indyka, boczek, skóra) Tłusty nabiał (powyżej 2% tłuszczu i lody) sery pełnotłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki bardzo duzo pisania bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to koniec odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 27
U mnie nie koniec. Idę dalej w zaparte ale towarzystwo gdzieś się wykruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×