Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usłyszałam, ze nasza rodzina to patologia

Polecane posty

Gość gość
pisze sie oHydny analfabetko jedna. x jeden blad nie czyni z czlowieka analfabety tak jak jeden kieliszek wodki tygodniowo nie czyni z czlowieka alkoholika czyz nie?? powiedzialam ci zebys nie pyszczyla a ty dalej pyskiem klapiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu same ulozone, milionerki,pija mega super trunki, a zwykla gorzalka to be, bo to patologia, menelstwo i Bog wie,co jeszcze. i to nas wyzyzwa od gowniar :) do tego robi bledy ort , pewnie za duzo wina z wypasionej winiarnii wypila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co,grozisz mi? kim jestes,ze mam sie ciebie stara dewoto sluchac? nie tylko jeden byl blad. ten jest tragiczny, to cos,jak napisac alkoCholik. wiec przymknij jadaczke i zajmij sie dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko bosko a ja właśnie piję drugiego drinka z mężem myślę że cała butelka pęknie po całym dniu po pracy sprzątaniu,gotowaniu dzieci już w swoich pokojach zajmują się swoimi sprawami a my się relaksujemy .Cieszymy się że jesteśmy razem cały weekend że mąż nie musi iść do pracy jest fajnie :D Autorko masz ochotę na wódkę wypij sobie dlaczego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyznawajcie się, że pijecie przy dzieciach, nawet jeśli śpią, teraz się tego pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Matko bosko a ja właśnie piję drugiego drinka z mężem myślę że cała butelka pęknie po całym dniu po pracy sprzątaniu,gotowaniu dzieci już w swoich pokojach zajmują się swoimi sprawami a my się relaksujemy .Cieszymy się że jesteśmy razem cały weekend że mąż nie musi iść do pracy jest fajnie smiech.gif Autorko masz ochotę na wódkę wypij sobie dlaczego nie oczko.gif Zgłoś xxx Ja tez tak z mężem sobie lubie usiąść i wypić kilka drinków. Mozna sie odprężyć, zrelaksować i w koncu mamy czas tylko dla siebie i czas na omówienie całego zeszłego tygodnia czy dwóch i następnych dni. Bo czesto sie nie widujemy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka jest u babci od wczoraj. pije sobie 2gie piwko smakowe,malo procentowe. mam wychodne ;) niech kazda robi jak uwaza. zajmijcie sie wszyscy swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego sie pilnuje? Myslisz ze któraś z tych "geniuszek niepijących" zgłosi czyjeś IP na policje? I co przyjedzie policja i co zrobią? Bo zobaczą rodzicow trzeźwych ale po jednym drinku, kieliszku wódki czy piwie? Zobaczcie co na makówkach sie dzieje, na festynach. Siedzą w grupach, chleją, drą mordy na cały regulator a obok dzieci i nikt z tego halo nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w intenecie mozna byc kazdym. mozna nie pic,a pisac,ze sie pije. mozna udawac milionera,albo piekna mame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec - "abstynent", ani grama alkoholu, ale jak na stole pojawi się śledź bez 2 kieliszków nawet nie skubnie go:D Rzadko, ale wówczas 2 kieliszki czystej wypije. Sledź bez wódki nie ma smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo pić,a wielce abstynenta rżnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ponad 20 lat nie musze juz pisac perfekcyjnie po Polsku wiec i blad sie zdazy a teraz idzcie chlac wodke miernoty bo dzieci juz spia ot mentalnosc Polaka obiad , wodka i ogorek na zagryche , nie dziwne ze macie taka opinie w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na forum dla miernot wbijasz i się udzielasz w miernych tematach :D To jest mentalność migrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa! ogóra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc skonczona kre..tynka,zeby takie rzeczy zglaszac. mysle,ze tu nie ma az takich . poza tym,to idzie w dwie strony :) bylo ublizanie, wyzyzwanie,porownywanie do patologicznej rodziny serialowej... mysle, ze kazdy z nas powinien zajac sie swoimi sprawami. zawsze mnie dziwilo,czemu tak bardzo interesuje innych zycie, ktorym uklada sie lepiej? czysta zazdrosc. dobrze, ze w polsce nie mieszkam i nie trzymam sie z polakami. mam swiety spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem poza polska. i czy chcesz czy nie,jestes polka. wiec nie obrazaj innych. wstyd,wielce miastowa. pewnie siedzi w domu na socjalu. taaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie jesteście rodziną patologiczną, raz w tygodniu obiad z dodatkiem niewielkiej ilości alkoholu to nie patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz idziemy na jednego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydźmy się wszyscy i pokornie bijmy czółkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano wbijam bo tu smiesznie , na flashbacku czy familjeLiv takich cyrkow nie ma to jest moc internetu ze mozna wbic gdzie sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''macie''- a ty co, polka nie jestes? zwykly szary polaczek. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chluśniem,bo uśniem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec - "abstynent", ani grama alkoholu, ale jak na stole pojawi się śledź bez 2 kieliszków nawet nie skubnie gosmiech.gif Rzadko, ale wówczas 2 kieliszki czystej wypije. Sledź bez wódki nie ma smaku! Zapomniałam dodać, mój ojciec ma 93 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak śmiesznie, że samemu się chcę zostać częścią trupy cyrkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie siedzi w domu na socjalu. taaaaa x taaaaa jasne siedze na socjalu :) :) tak sobie to tlumacz jak ci to humor poprawi drogie dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie smieszy, jak to kazdy lubi sie powywyzszac. w necie mozna byc i bradem pitem :) a w rzeczywistosci byla alkoholiczka, ktora interesuje zycie innej rodziny, ktorej nigdy w zyciu nie pozna,nie zobaczy, w ktorej sie nawet nic nie dzieje. tak, to mentalnosc ludzi na obczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam,wypijcie dziewczynki brudzia i bedzie miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i te ''ano''... widac,ze z wiochy do Anglii pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co, polka nie jestes? x jestem Polka bez polskiego obywatelstwa ale bardzo bawi mnie bycie czlonkiem waszej trupy cyrkowej od czasu do czasu No to czas na mnie ide sie napic czegos dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×