Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość spełnić marzenie
Dziewczyny czy za pierwszą kontrolę po 7 dniach się płaci? Czy ona jest juz uwzględniona przy płatności za operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
ja mam anatomiczne juz 2 miesiące i są miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Spełnić marzenie to zależy od kliniki. Ja mam wizyty do roku w cenie, ale wiem że niektóre kliniki kasują dodatkowo za wizyty a niektóre nawet za opatrunki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Kamilka , Joasia cieszę się że są miękkie ;) ja panikuję a mąż już się wścieka i mówi ,że jak lekarz zalecił anatomiczne to mam nie panikować bo może okrągłe będą w moim przypadku kiepskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasiu jak nie wiesz to nie pisz U dr Sczyta dochodzą to prawie 2000 rocznie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
usia zaufaj lekarzowi ja też chciałam okrągłe ale na konsultacji lekarka powiedziała ze będę mieć po brodę czego nie chciałam wiec mam anatomiczne i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Dziewczyny tak się martwilam a byłam dziś na konsultacji i wszystko w jak najlepszym porządku cieszę się bardzo bo piersi coraz ładniej wyglądają nie mogę się doczekać kiedy będę już mogła wszystko robić :-D :-)jeszcze najgorsze to spanie na plecach do kiedy spalyscie w tej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Kamilka jaki masz rozmiar ? Tyle już tych postów przecztalam ,że mi się miesza :-[a siostra z moim mężem też tak mówią ale wiecie chyba im będzie bliżej tym gorzej a ja tylko na internecie siedzę jakiś koszmar jak oni ze mną wytrzymają:-!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
ja mam 345ml mogę jutro posłać Ci fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słod
hej dziewczyny, jestem tu nowa ;) ja mam od polowy marca anatomiczne polytech 395ml juz od ponad miesiaca sa jak moje ;D sa mieciutkie, ksztaltne, nie wygladaja na dwie osadzone na klacie pomarancze hehe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słod
moja lekarka zalecila mi spanie na plecach przez 6 tygodni, pozniej moglam sprobowac spac na boku, czasami dawalo rade, czasami nie. spanie na brzuchu po 6ciu miesiacach. w tym momencie spie jak mi sie podoba, ale zazwyczaj na boku, nic mnie nie boli, nie cisnie. w pierwszym tygodniu po operacji balam sie, ze ten bol nigdy nie minie. a teraz az mi sie wierzyc nie chce, ze mam to juz za soba, a o bolu juz dawno zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
CAT7777 podaj meila podesle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
O Kamilka super! proszę na adres acinworacz@op.pl obiecuję ,że po oglądnięciu skasuje :) bardzo mi to pomoże bo jak wcześniej pisałam troszkę boje się że te 330 będą duże :) bo jak ma się wypchany biustonosz a tu nagle taka zmiana to można dostać szoku ale to chyba tylko my wiemy jak to jest (tzn.ja jeszcze nie wiem;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady OD 350 i Kamilka (Tobie rowniez bylabym wdzieczna za foto) Oto moj mail: gdynia7777@yahoo.com Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
hej Dziewczyny Mialam dzisiaj konsultacje Jutro bedzie 7 tygodni po operacji dostalam pozwolenie na spanie na boku a nawet na brzuchu :-P ale jeszcze sie boje Pas mam nosic dalej i stanik pooperacyjny ale tylko na noc i w ciagu dnia jezeli chce , dostalam tez pozwolenie na staniczki normalne i z fiszbina wiec jestem happy bo juz na ten oblesny sportowy nie moge patrzec Moge tez juz cwiczyc ale tylko dolne partie ciala Jezeli chodzi o wyglad moich piersi , sa jeszcze opuchniete i napweno jeszcze trzmaja dosc wysoko.... Pani Doktor powiedziala ze jeszcze zejda w dol i ze jeszcze zmaleja. Piersi do 3 miesiecy beda sie ukladac aczkolwiek jezeli bede miala zastrzezenia co do wielkosci i wysokosci to Pani Doktor poprawi jezeli bedzie to konieczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Cat7777 do dr. Sirka w Bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usssia- jestesmy zatem z dwoch krancow Polski :) Jakie masz wymiary i jakie opcje?xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
166 wzrostu 59 kg pod biustem 75 małe B ,tych innych co lekarz mierzył to nie zapisałam sobie i tak nie do końca jestem pewna . Jak zapytał jaki chcę biust odpowiedziałam ,że przede wszystkim naturalny .to zaproponował anatomy 330 lub mniejsza wersja (w drugiej kolejności 280) tylko nie wiem jaka projekcja :( wiedziałam o co mam pytać przed wizytą a w trakcie czarna dziura ;)jakiś koszmar ja taka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ussia, no widzisz Ty masz 75 pod biustem i oferuje Tobie ok 300... co lekarz to cycki ... a jakie Ty sama chcialabys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slod, jak wyszly Twoje 395? Moglabys wyslac foto na maila ? gdynia7777@yahoo.com. Z uplywem czasu zmieniam decyzje co do oczekiwanej wielkosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Fotki poszły do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Kamilka 089 wyminialysmy sie zdjeciamy ja tez mam 345 tyle ze okragle podaj meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka dziekuje. wow one sa wielkie - czy to tylko zdjecia????albo Ty taka chudzina jestes i to tylko wrazenie . ja tutaj wymyslilam 400- nie wiem czy to nie przesada.nigdy nie zdecyduje .....xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Cat7777 no mi mówią ze są duże lecz dla mnie za małe mogłam brać 390 ml bo też mogłam wybrać lecz lekarka mówiła ze na pewno będą już sztucznie wyglądać.. moje wymiary to 53kg wz 165cm pod biustem 70 cm w biuście teraz 94cm a po operacji miałam 90 cm haha wiec mi się powiększylo... lecz ja też miałam dużo gruczolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Kamilka super cycunie :0 napisz mi proszę jaką miałaś wyjściówkę i ile teraz w biuście cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
zanim napisałam to pojawiły się Twoje wym . dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
przed operacja miałam rozmiar obwisle B po ciąży lecz dużo gruczolu teraz mam D/F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Jak mnie lekarz pomierzyl z wkładkami to mam mieć 89-90 i to podobno duze C małeD ,ja nie mam zwiskow bo jak zawsze się śmiałam to nie ma co wisieć:-Dale dr zdziwił się ze karmiłam ,chyba dobrze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×