Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Ja mam firmy nagor a typ impleo . 350 drugi 390 profil wysoki i wcale to nie wygląda sztucznie. Mama moja jest przeciw i myślała ze te D co jej mówiłam ze bedzie to będę jak plastik wyglądać a jak zobaczyła to powiedziała ze sama by takie małe chciała.. mówiła ze nie są duże nikt nie poznał ze mam sztuczne więc nawet mnie to zasmucilo ale jest okej C rozmiar do mojej sylwetki jest akurat na urodziny mojej córki ubralam normalny biustonosz i dekold duży nikt nawet się nie patrzył :) Lekarz też powiedział że można abylo Dac większe ale to już ryzykowne więc te 390 było bespieczne a pod mięsień zawsze mniejsze wychodzą.w staniku też mierzylam i były baniaki wielkie a tak teraz są anormalne przeciętne . Gość.14.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
ja też mam Nagor, pod mięsień, wysoki profil (360 i 420ml). dziewczyny pytanie, te które już są po zabiegu-czy miałyście problem z czuciem w części bądź całośc****ersi i kiedy ustąpiło to? jestem 9tyg po zabiegu, w prawej (tej z większym implantem) częściowo czucie wróciło (góra), ale dół w zasadzie zero czucia, dziwne kłucie jedynie, gdy np paznokciem przejeżdżam po skórze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że tak.Ale ja sama się bałam o swoje zdrowie.Wiesz mi, ta operacja jest obciążająca dla organizmu.Pogadaj z lekarzem,bo jak Cię grypsko po operacji dopadnie to będzie słabo. Ja wracam "do żywych" dalej czuję rozpieranie w klatce piersiowej.Ale jest zdecydowanie lepiej.Opuchlizna jest jeszcze duża i piersi wyglądają... hmm brzydko.To dopiero tydzień więc czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Dzwczyny proszę napiszcie szczerze czy w 12 dobie po odczuwać jeszcze napięcie mrowienie czekam na szczere odpowiedzi z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asylwetka jestem 12 dni po ale czucie mam duży implant masz i nie dziw się. A co do szpary między piersIami to lekarz mówił że mam dużą naturalnie i będzie duża a teraz bez biustonosza może 0.5 cm mam więc duży implant zrobił mi super piersi nie mam szpary dużej jestem zadowolona a musialas mieć koleżanko duża skoro masz 2 cm przerwy to dużo jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamimki
Mnie mrowiło ze dwa tygodnie na pewno. zwłaszcza bez stanika z czasem słabnie późnej jak dotykałam żeby sprawdzić czy wyczuwam implant pod ręką to też lekko mrowiło ale wszystko powoli ustępuje. 16 mijają mi 2 miesiące i już jestem totalnie przyzwyczajona do rozmiaru w ogóle nie myślę że mam silikon na klacie czy coś obcego w ciele. Teraz mnie wkurza ze jestem teoretycznie sprawna nic mi nie jest a nie mogę ćwiczyć zeby ogarnąć się jakoś do wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
hejo, jestem juz ponad rok od operacji. Biust miałam mały , ale podwójne pushupy spełniały zadanie:P nawet miałam rowek ;p teraz nosze staniki mięknnie albo lekko usztyniane bez gąbek, więc ten kto nigdy im się nie przyglądał raczej nie pozna że sie zmieniły, bez stanika fakt jest spora różnica. A do czego zmierzam , niby faceci nie lubią sztucznych biustów a po operacji zauważyłam, że się zbyt czesto patrzą:P szczegolnie koledzy ze studiów, jak mamy jakieś wspólne wypady basen itp Niby nikt nie wie ze po operacji, a wy zauważyłyście zeby się patrzyli bardziej dekolt niż przedtem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria tego badania nie trzeba robić na czczo.Ja płaciłam 26 zł.Piszesz,że masz lekki katar.Ja mam odwieczny problem z zatokami.Ciągle mi coś do gardła spływa.Spytałam anestazjologa przed operacją,czy mi nic nie spłynie nie tam gdzie powinno.Powiedział,że drogi oddechowe będą zabezpieczone i mam się tym nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30Wiktoria crp robisz kiedy chcesz mozesz po jedzeniu obojetnie kosztuje od 10-20 zł jesli chodzi o VAT to ja nie musze placic ... jesli nie masz zadnej mozliwosci od strony fizycznej czy psychicznej na zaswiadczenie o koniecznosci wykonania takiego zabiegu to VAT placisz normalnie gosc to ze Ci sie tak bardzo zmniejszyl odstep to wcale nie tak dobrze ... od strony srodkowej klatki piersiowej tez jest zaczepienie miesnia piersiowego ... jesli za bardzo jest tam przyciete to mozna miec pozniej komplikacje tylko to kwestia podejscia ... rozmawialam dzisiaj z Pania Doktor i powiedziala ze ma dla mnie dwa komplety tylko jeden ponad rozmiar ktory wymierzyla bo wyzszy o 1cm no i z ta sama projekcja 5,3 tylko ze pojemnosciowo przez zwiekszona wysokosc do 295 ... i drugi ktory od samego poczatku myslalam ...260 mam jeszcze mierzyc przed zabiegiem w staniku ktory tez dla mnie nabyla, jestem niemniej jednak zdecydowana na 260, bo zeby wlozyc ten 295 to musialaby bardziej naciac miesien ... musialabym Pas nosic a wizualnie mogloby nie byc zadnej zmiany bo oba maja taka sama projekcje a wymierzyla mnie dokladnie i ten rozmiar jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny przyklad ze pojemnosc nie ma tak wielkiego znaczenia co wszystkie wymiary wielkosc implantu pojemnosc i projekcja https://fi.realself.com/full/90fb08ea08ddd91ad0074d56b4c72902/8/5/6/userimage-418673.jpg ta Pani ma dokladnie ten implant co ja mam miec Mentor anatomiczny 260 High Profile .. z AA ma DD https://fi.realself.com/full/41aa9917f3e17092ce6bbde9e7b3a2b7/d/c/2/userimage-957230.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa te piersi są okropne co pokazalas na zdjęciach.. Ale jak to jest D to ja mam F .. Ja mam na sobie biustonosz C i kupiłam pierwszy biustonosz 75 C a mam większe piersi i milion razy ładniejsze niż te dziewczyny na zdjęciach.. Wiec dziwne że one mają rozmiar D a ja C chociaż mam większe piersi :) może w push apie mają ten D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc moze to kwestia biustonosza :) niejedna juz o tym pisala a co do wygladu z pierwszego zdjecia moze nie sa za atrakcyjne ale sa zaraz po zabiegu ... ale kolejne zdjecia wdlg mnie wygladaja super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Rosa1987 __ mnie też się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizi
Na pierwszym po operacji sa nieladne bo nierowne i dziwne.Na nastepnym super biust.Jednak wystarczy choc ciut wieksze i beda juz wulgarne i przerysowane-sztuczne silikony.Te sa idealne.Jednak chyba do drobnej sylwetki dosc odwazne.Ciekawa jestem jak w staniku pod ubraniem by wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.realself.com/review/thailand-th-breast-implants-26-years# ta kobitka takiego mini bloga (j.ang) z tego zrobila... pierwsze zdjecia pokazuje jakie by chciala miec ... wyjsciowo wiec chciala 350 pokazuje sie w biustonoszu z ryzem , ale zmienila zdanie na 260 dla zdrowia , przed sama operacja chciala jednak 300 tylko lekarz ja przekonal do 260 i wyszly super niekoniecznie z duzym implantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosa:) mogą kochana bierz te 260 serio wg mnoe to jest piekna przemiana !! Ta która zamieściłaś . Ja nam 365 a piersi podobne do tych ze zdjec:) wiec ideał mamy w głowie podobny tylko jazda inny implant musi wybrać. Serio niebirzeuj sie gdy ktos c***isze zexwyjda małe czy cos. Beda piekne takie jakie Sama sobie wybierzesz. Przeciez ty widzisz siebie w tych implantach i widzisz i czujesz ze to to :) nikomu nie musisz udowadniać swojej racji :) ja uwazam ze wyjdą piekne ! I rez noe patrz na rozmiar stanika - prosze cie :) inteligentna babka jestes i bie liczy sie rozmiar z metki a to żebyśmy sie dobrze czuły. Ja byłam prawie bez biustu i uwierz mi ze re piersi teraz nago sa ogromne a w ubraniu nikną :) a robimy to dla siebie a nie dla innych aby od razy wiedzieli - patrzcie cyce se strzeliła :) badz dyskretna i bierz te 260 co wcale nie wróży małego cycuszka a piekny i kształtne, zgrabny i nieproblematyczny jesli chodzi o wulgarność i łatwość w kupieniu ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Ta wyżej to ja Mójcijon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No później spoko ale wobec mnie ale za duży odstęp między piersIami ja też pewnie bym miała taki odstęp jak bym wzięła mniejszy implant :)) wczoraj mój facet... Bezumyslnie złapał mnie za pierś i pociągną bo myślał że już może.. boli mnie stwardniala i lekko opuchla jak myślicie coś może mi się stać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam tak jak Mojcion, wydaje mi się, że te 260 powinny być wystarczające:) będzie widać różnicę, ale przy tym efekt będzie subtelny. tak jak ktoś tam napisał, nie ma co patrzeć na samą cyferkę;p gość - obserwuj tą pierś, pewnie jest tylko "podrażniona", ale jakby działo się coś niepokojącego, to zgłoś się do lekarza. noo i powiedz mężowi, żeby na razie się wstrzymał z dotykaniem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza067
Rosa one są takie jak moje.A jeszcze mam opuchnięte. Wierzyć się nie chce,że to 260.Naprawdę ładne. Dziewczyny czy wy miałyście dreny?Bo w poniedziałek minął tydzień,a dziurka w lewym nie chce mi się goić.Czuję takie szczypanie,dalej coś się delikatnie sączy.Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, czuje się bardzo dobrze, wczoraj wieczorem biegałam już jak nowo narodzona, całe te przeziębienie wyleczyłam cytryną i miodem. Jutro zabieg godzina 10.00 O masakra, mam trochę stracha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Wiktoria30- trzymam za Ciebie kciuki!!! Napisz jak będziesz tylko mogła jak się czujesz! Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Zuza, ja miałam dreny, wyjęte w 3 dobie przy wyjściu z kliniki, sączyło mi się z dziurek ze 2 dni, o czym uprzedził mnie lekarz, teraz pięknie zasklepione śladu nie ma. Gość , mnie mama ścisnęła na pożganie ogromnie mocno w 9 dobie po zabiegu, pierś mi pulsowała, zrobiła się gorąca i oblałam się czerwienią aż po szyję, ale po kilku h minęło mi to, więc bądź czujna i dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny kiedy już może facet normalnie złapać za pierś i wg ?? Bo on już taki napalony że każe się ubierać mi e golfy żeby nie widzieć :D a taki był przeciwny ^^ już nie boli ale miałam stracha dużego .. chciała bym już normalnie funkcjonować eh :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×