Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość taka_ja
gośćP miałam pod biustem 71 i małe b a mam Mentor 295 anatomiczne najwyższy profil i od tego rozmiar zależy. Teraz jestem już miesiąc po operacji i cieszę się, że takie są :-) stanik kupiłam 70d :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Gość 9:31 jestem miesiąc po i też nie są jakoś super równe :-) musimy pamiętać, że jesteśmy asymetryczne o gdy powiększymy piersi to jeszcze bardziej będzie to widoczne :-) A opuchlizna schodzi i kształtują się do sześciu tygodni najbardziej. Także spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość taka ja, ja przed operacją nie widziałam u siebie tej asymetria, teraz sutki mam na jedynym poziomie, tylko jedna pierś tak jakby od góry i od środka klatki piersiowej pełniejsza i dlatego stresowałam się czy mi się implant nie przekrzywił, ale skoro tak piszecie to postaram się cierpliwie poczekać jeszcze te 3 tygodnie. Co do rozmiaru to dziewczyny musicie chyba zaufać lekarzowi, bo każda z nas jest innej budowy i u każdej ten sam implant da inny rozmiar i efekt, ja np wychodziłam z b, przy implancie 330 uzyskałam pełne c. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18 możesz sprawdzić ułożenie implantu przyciski piers i zobacz czy będzie wyglądać naturalnie czy wypchnie ci dol czy jeśli tak to powinno ok... u mnie po dwóch miesiącach i trzech tygodni masażu prawa zaczyna wyglądać jak lewa ... wcześniej były lewa ładnie się ułożyła a prawa była przykurczona .... mniejsza inaczej ułożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację, że jest przykurczona, bo często czuję w niej takie jakby spięcie. Chciała bym by już były równe i miękkie, ale trzeba jeszcze troszkę poczekać, popracuję nad cierpliwością i do wizyty kontrolnej nie będę panikowała :) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Anka, a masujesz piersi? Po dwóch trzech tygodniach należy masowac piersi :-) Czy lekarz pokazał Tobie jak? U mnie też po masażu zaczęły nabierać naturalnych kształtów. No i budowa ciała oraz rozstaw klatki piersiowej i ilość skóry ma znaczenie :-) Ja zaufalam lekarce i bardzo się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość taka ja, mnie lekarz nie kazał ich jeszcze masować, mam chodzić w biustonoszu całą dobę jeszcze i mają się goić. Na blizny tez dostałam maść ale tylko na kilka dni i teraz przez dwa tygodnie mam ich nie ruszać niczym. Magda MW85 byłaś wczoraj u lekarza ?wszystko ok? Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoras z was powiekszala biust u dr Węgrzyna z Wroclawia? Jesli tak to jakie sa efekty operacji? Ja chce powiekszyc sobie biust implantami anatomicznymi. Myslalam wczesniej o wypelniaczach, ale niestety jest to drogie i niezbyt bezpieczne rozwiazanie. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW 85
Byłam u ogólnego. Dostałam antybiotyk. Pani doktor powiedziała, ze zbiera mi sie woda wokół tej całej kieszonki nie znam fachowego polskiego słowa, bo operacje miałam w UK i tu mieszkam. Powiedziała, ze to normalne z ta opuchlizna nawet po 5 tygodniach. Mam sie nie martwić. Antybiotyk dostałam bo mój chirurg mówił, ze jeśli będzie coś nie tak to mam wsiąść antybiotyk. Szczerze to mnie zmartwiło i dlatego polecicialam do lekarza. Ale powiedziała, ze jak nie ustąpi po antybiotyku to mamjechsc do mojego chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, a Ty jesteś 4 tygodnie po operacji? Powiedz mi czujesz czasem jakby ten implant się ruszał tam w środku? Bo ja np w lewej piersi to czuję już jakby całość to było moje ciało :-) ale w tej prawej bo jest mniej naturalna czasem mam wrażenie jakby nie był jeszcze sklejony z moim ciałem. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, a już lepiej. Mam nadzieję, że po strachu, bo brzmi poważnie... Wracaj do zdrowia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Ania jestem dokładnie 5 tygodni po operacji. Tak właśnie z ta lewa mam takie uczucie, tak jakby ciało wciąż walczyło z implantem :) tłumacze sobie, ze lewa poprowtubpotrzebuje więcej czasu. Mam nadzieje, ze antybiotyk pomoże :) bo juz bym chciała założyć zwykły stanik. W mojej sytuacji to jeszcE chwile zajmie ;) Mam imprezę 2 lipca, wiec nam nadzieje, ze w ciagu trzech tygodni mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda nie ma sie co spieszyc z normalnymi ... mysle ze na to jeszcze przyjdzie czas ... lepiej zeby wydobrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Hej:) czytam was od kilku dni, 28 lipiec będę miała powiększony biust u dr wegrzyna we wroclawiu:) został mi polecony Przez aestetica bo w tym okresie jest zamknięta przez urlop. Wstępnie doktor doradzil mi mentor anatomiczne 250-280ml z projekcja ale nie wiem czy nie będą za male ( 180cm, 66kg) ale to się okaże na konsultacji bo mieszkam za granicą. Odliczam już każdy dzień! Czy któraś z was robiła biust u tego doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ja ważę 60 kg i mam wzrost troszkę ponad 170 cm, lekarz zaproponował mi 330 ml anatomiczne pod mięsień, swoje miałam b, teraz wyszło pełne c, bałam się, że 330 to trochę zbyt dużo, ale jestem 3 tygodnie po operacji i w pracy nawet nikt o nic nie zapytał, wyglądam tak jak wcześniej w push upach :-) Magda mnie lekarz powiedział, że normalny biustonosz można założyć po 6 tygodniach, ciekawe czy podtrzyma tą opinię na kolejnej wizycie, jak zobaczy te moje piersi, choć muszę przyznać, że ten sportowy jest calkiem wygodny tak na co dzień. Mam nadzieję, że nasze organizmy powalczą trochę i będzie już wszystko ok. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9121
No właśnie a ja mam teraz takie A w sumie to deska i się boję że to nic będzie widać i za małe będzie...ale są różne projekcje i ilość ml ponoć nic nie mówi. Tak więc sama nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagdaMW85
Aniu tez mam taka nadzieje, ze sie ogarniemy :) Tez mi tak powiedział lekarz, ze 6 tygodni i mogę juz nosić zwykły stanik. ale ja jeszcze poczekam, bo nie wiem co będzie z ta mija lewa piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja po 6 tyg już mogłam nosić normalny stanik. ALe najpierw musiałam go kupić. To dopiero była frajda pamiętam! :) życzę ci udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia uważam, że musisz zaufać lekarzowi, powiedz mu o swoich oczekiwaniach, ja mojemu pokazałam zdjęcie co bym chciała :-) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Taka_ja, Ewela 87, dzięki za podpowiedzi. Jeszcze nie zdecydowałam które wezmę czy 325 czy 345. Ewela mamy podobne wymiary, tylko ja startuję z małego B, więc te 345 mogą wyjść trochę większe niż Twoje z wyjściówką A. Natomiast widziałam zdjęcia forumowiczki która miała 365 i wyszły jej idealnie. Z tym, że była trochę wyższa i odrobinę więcej pod biustem miała. Jakoś przestałam się stresować wyborem. Różnica jest mimimalna, więc myślę, że co nie wybiorę to będzie super. Jak mnie najdzie na mniejsze tydzien przed operacją wezmę 325, jak na większe to wezmę 345. A że apetyt rośnie to nie raz myślę o tych 345, tym bardziej, że doktor mówi, że do 345 mogę śmiało brać bo będą dobrze i naturalnie wyglądały. Gość taka_ja, pytałaś czemu okrągłe. Doktór stwierdził, że u mnie i jedne i druge będą wyglądały dobrze i na turalnie, bo ma trochę swojego gruczołu w dole a jednoczesnie nie są opadnięte. Przy okrągłych mniejsze potencjalne komplikacje, cena i są bardziej miękkie. Drobne różnice, ale skoro doktor twierdzi ( i to nie jeden tylko trzech), że okrągłe wyjdą u mnie naturalne to nie widzę powodu, żeby robić anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Gość P, zgadzam się z Magdą MW 85 - też polecam metodę z woreczkami ryżu i stanikami. Ja kupiłam w H&M takie koronkowe dwa rozmiary, chyba C i D. Miałam też mój sportowy, nasypywałam ryżu do woreczków cieniutkich i siup do stanika. Do tego mierzyłam rózne bluzki, luźne, obcisłe i patrzyłam jak leżą. Mozna pochodzić i się przyzwyczaić do rozmiaru. Jak się do swoich malutkich wkłada raptem 300 to mogą wydawać się duże, ale jak się trochę pochodzi to się przyzwyczaja i wtedy jak dosypiesz jeszcze 50 do 350 to juz sie nie wydaja takie ogromne jak sie wklada od razu 350 :) Generalnie super metoda, którą bardzo polecam, ale pamietajmy, że mililitry to nie wszystko i istotna jest nasza budowa i profil implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - czyli chirurga masz u siebie na miejscu w UK tak? a jak tam w ogole cenowo to wyglada, duza roznica w porównianiu z Polska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 12 nie mają ml znaczenia ... ja mam 260 z high profile 5.3 wyszło mi duże 70d . Pod biustem 72 wychodziłam z zera... a zmniejszając obwód zgodnie z zaleceniami brafiteki to wychodzi 65 f i taki mierzył am i był dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaMW85 - nie mówili Ci, że opuchlizna trochę może się utrzymywać i nierówność piersi na początku też? Miałaś stan zapalny, że brałaś antybiotyk? Zgadza się, że organizm walczy, mój też mi płatał figle. Gorączkę miałam przez 3 dni i bardzo bolało, ale bralam ibuprofen i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Bemybabyy8 Operacje miałam w UK, bo tu mieszkam i nie miałabym czasu, zeby latać na konsultacje i kontrole do PL. Stwierdziłam, ze wole dołożyć troche i nie kombinować z urlopem, lotami itp. A tak to mam wszystko na miejscu. Operacja kosztowała w sumie dużo. Ja miałam wadę piersi. Miałam podnoszenie+ powiększenie. Okrągłe implanty 330 ml. Koszt 6000£. Przy normalnym powiększeniu koszt operacji w tej klinice to 4200£. Nie żałuje, ze zrobiłam ja tu. Lekarza wybrałam z polecenia. Teraz mogę powiedzieć, ze trafiłam na dobrego fachowca. Na kazdejnkonsultacji poświęcał mi godzinę. Słuchał i dużo tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, mam do Ciebie pytanie odnośnie tej niesfornej piersi, czy jak byłaś u internisty to powiedział Ci, że wszystko ok? Miałam nie panikować, ale dziś trochę zbyt długo stałam przed lustrem i oglądałam ją ze wszystkich stron i kurcze lewa jest super, a ta prawa u tej góry jakby pełniejsza, a dół sterczący i jeszcze wogóle nie zaokrąglony :-/ nawet jak mam biustonosz sportowy to od dołu do lewej ładnie przylega, a przy prawej jest luźny, już mam wizję, że będę musiała mieć operację korekcyjną :-( Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
aduuular Oczywiście, ze mi mówili ze opuchlizna może sie utrzymywać dłużej. Ja spanikowałam, bo od dłuższego czasu opuchlizna była mniejsza i nagle zaczęłam puchnąć bardziej i ból był inny. Do tego pierś puchła w jednym miejscu tak bardziej od środka i ma dziwny kształt. Lekarka powiedziała, ze to może być infekcja. Ale mam nie panikować. Biurze drugi dzień antybiotyk, wole dmuchać na zimne. A ten kształt piesi jest od tego, ze woda mi sie tam zbiera ale to nie jest nic poważnego. To podobno często sie zdarza. Jak nie przejdzie pi antybiotyku, jadę do Londynu do mojego chirurga. Ale mam nadzieje, ze nie będzie potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Aniu- mam podobnie. Daj sobie pare tygodni. Ja Ci powiem, ze mniej panikowalam przez pierwsze trzy tygodnie. Teraz coraz bardziej sie zamartwiam. Wiem, ze cieżko jest wyczuć umiar. Bo nieraz sie zastanawiam czy nie panikuje za bardzo a pózniej sie martwię, ze bagatelizuję zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania tez tak mialam jeszcze miesiac temu wizje ze bede miec korekcje ... okazalo sie ze przykurcz prawej byl duzy i stad mialam bardzo intensywnie masowac przytrzymujac od gory piers i przede wszystkim dol piersi bo miesien sie wymasuje ale od spodu jest gruczol i on sie nie porusza na implancie i zeby nie doszlo do tworzenia sie blizn w srodku trzeba masowac ... teraz po miesiacu mam prawa piers niemal jak ta lewa choc jeszcze mysle ze z miesiac zeby bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem dwa miesiące po zabiegu, jeszcze nie dawno często udzielałam się na forum, teraz już tylko czytuje wasze wpisy :) Widzę, że wiele z was zastanawia się nad rozmiarem. W moim przypadku miałam wstawiane implanty 325 okrągłe mentory z wysokim profilem, moja wyjściówka to takie malutkie B :) Początkowo myślałam sobie, że mogłyby być większe, ale teraz kiedy zakupiłam już dwa normalne staniki widzę, że wybór był bardzo dobry. Staniki zakupiłam w sklepie ESOTIQ, jeden ma rozmiar G, drugi F, z tym, że ten mniejszy mam wrażenie, że jest jednak za mały. W normalnym biustonoszu to są naprawdę duże piersi, straciłam wygląd drobnej kobietki. Zastanawiam się jak by to wyglądało jakbym pomyślała o drugiej ciąży, piersi będą wtedy naprawdę ogromne i pewnie nie będą mnie już tak cieszyć. Problemem u mnie jest to, że mimo upływu dwóch miesięcy i masowania piersi to jeszcze się nie zrównały i obawiam się, że tak się nie stanie. Mam pytanie w zakresie dbania o blizny, do tej pory smarowałam je maścią CEPAN :( ale nadal są dosyć czerwone i mocno widoczne, jak u was wygląda pielęgnacja blizn i po jakim czasie robią się mało widoczne ??????? Jakbyście miały jakieś pytania to też chętnie odpowiem, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×