Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość magdaMW85
30wiktoria witam! w końcu sie odezwalas :) Blizny pielęgnuj****lsamem E45 i tyle,ale nie wiem czy można go dostać w Polsce. Smaruje nim całe piersi i blizny pięknie sie goją. Chodzisz juz w normalnych stanikach? W sobote minie juz 6 tygodni, ale nie czuje sie jeszcze na tyle pewna, zeby założyć zwykły stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
30 Wiktoria, z postów innych forumowiczek wydaje mi się, że dwa miesiące to za mało, zeby się do końca ułożyły i stwierdzić czy coś jest nie tak. Tak samo z bliznami. Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Ja właśnie zastanawiam się nad 325 lub 345 allergana wysoki profil. Możesz przypomnieć jakie masz wymiary? Może masz jakieś fotki, którymi mogłabyś się podzielić? Niby 325 a 345 to drobna różnica ale cały czas mnie to nęka i próbuję zebrać jakieś argumenty za jednym lub za drugim :) Mój mail iwona@iwist.pl, będę wdzięczna jak się podzielisz fotkami przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam magdaMW85 :) W normalnych stanikach jeszcze nie chodzę, w zaleceniach pooperacyjnych miałam napisane, że przez 10 tygodni tylko stanik pooperacyjny, ale na ostatniej wizycie lekarz powiedział, żebym nosiła go 3 miesiące, to już chyba lekka przesada :( Biustonosze kupiłam, żeby zakładać okazjonalnie, ale przyznam, że jak na razie chodzę cały czas w tym pooperacyjnym. A jak Twoje odczucia ? Jakie masz implanty i czy nie bolą już w żaden sposób. Ja jak położę się na boku do dziecka to wstaje z takim klującym i przeszywającym bólem, nie wiem kiedy to się skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona 83 wybacz, ale nie chciałabym wysyłać zdjęć z uwagi na tą asymetrię, zrobiłam zdjęcia do wysyłki dla forumowiczek, ale nie jestem z nich zadowolona, ponieważ na fotkach różnica jest znacznie widoczna :( dlatego też skasowałam fotki, jakby były idealne napewno chętnie bym się chwaliła, ale niestety tak nie jest. Moje wymiary to wzrost -160 cm, pod biustem jakoś 73 - 74 cm, a jak to wygląda u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pojawia się tutaj jeszcze Gosl, która miała zabieg u doktora Muraszko - Kuzma i czeka na poprawkę 1 sierpnia ? Jeżeli tak odezwij się jak sytuacja u Ciebie ? co mówią inni lekarze ? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Hej Wiktoria, nie ma problemu. Naprawdę mam nadzieję, że wszystko będzie okay i wyrównają się bez zabiegu ponownego. Ja mam 165, pod biustem 68-69, 50kg wiec dosyć podobnie. To mówisz, że większych byś nie chciała? Czy może jednak ;) Mnie troche korci to 345 muszę przyznać, szczególnie, że lekarz twierdzi, że będzie dobrze (sam to zaproponował), choć to jednocześnie górna granica i większych by nie polecał ze względu na możliwy sztuczny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona 83 Jesteś drobniejsza, ja mam zdecydowanie szerszą klatkę piersiową, stąd u mnie w obwodzie klatki około 73 cm. Ja ważę 52 kg. Moim zdaniem te 325 będą naprawdę duże, ale wybór należy do Ciebie :) A kiedy termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Szczupła jestem ale mam dosc szerokie biodra, wiec po roznych przymiarkach wydaje mi sie, se beda pasowaly do mojej figury. Ja ogolnie chcę duże ale takie, zeby sztucznie nie wygądały. Stąd moje dylematy, bo chciałabym spore, ale takie ktore jeszcze mieszczą się w wyglądzie naturalnych :-) W kazdym razie, dziekuje za podpowiedzi, wszystko biore pod uwagę i mozliwe ze pojdę bezpieczniejszą opcją 325. Eolka, a Ty juz po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Eolka, jaki profil i objetosc na ten Twoj rozmiar 70e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
hej dziewczyny , w końcu na mnie przyszedł czas _ po wielu badaniach , 4 miesiącach stresu wszystko jest ok _ anestezjolog mnie zakwalifikował - moja operacja w poniedziałek o 13-stej _ mentory , okrągłe 325 ml , wysoki profil :) euforia miesza się ze strachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa87
Beti kciuki Wiktoria mala asymetria to nie tragedia ... a piersiom przypatrz sie dokladnie bo mi tez taka niby asymetria wychodzi jeszcze ze prawa mniejsza ale suma sumarum widze ze nie jest jeszcze taka rozluzniona jak lewa ... poza tym ona jest bardziej odstajaca odrobine a to oznacza ze jest jeszcze nieulozona bo powinna osiasc ... spokojnie bedzie git ... nawet naturalne maja niewielkie asymetrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
30Wiktoria Prawa pierś znacznie szybciej do siebie dochodzi, z lewa tak jak pisałam wcześniej mam problemy. Co do bólu to ja mam wysoka tolerancje. Ale co ligę powiedzieć to je czuje, szczególnie ta lewa. Nie dałabym jeszcze nikomu ich ściskać. Sama jeszcze tego nie robię, ruszam nimi, ale delikatnie. Ja przez pierwsze 4 tygodnie musiałam nosić ten pas, który mnie niesamowicie irytował, ale dzięki niemu piersi szybciej osiadały. Teraz czasami z nim śpię, ale sporadycznie. Ja bie narzekam wogole, czasami martwię sie ta lewa piersią, ale myśle ze będzie wszystko ok. Naoglądałam sie Youtubie jak laski juz po 4 tygodniach machają cycuchami hahah i zaczęłam sie zastanawiać co zemna. Teraz widzę ze nie tylko ja tak mam. Mam do Was wszystkich "po" pytanie... Czy macie czasami takie dni, ze psychicznie czujecie sie złe? Ze ogarnia was smutek? I nie wiecie czemu. Nie, ze jakiś stan depresyjny, ale coś zbliżonego. Ja ostatnio tak sie zawieszam, podobno to może mieć związek z narkozą. Dajcie znać czy miałyście podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa87
a Wiktoria jeszcze jedno co do rwania po lezeniu na boku juz nic a nic mnie boli nie ciagnie ... a biustonosz pooperacyjny ja mialam od poczatku na 3 miesiece ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Rosa87 ile minęło juz od twojej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczęta kochane ile płaciłyście za operacje? czy anestezjolog w cenie czy oddzielnie trzeba placic? w jakiej cenie sa implanty okrągle a jakies anatomiczne? podobno te okrągle sa bardziej naturalne w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Nie ma tu nikogo kto sobie robił piersi u dr wegrzyna? Jestem z wami id kilku stron, może słyszalyscie jakieś opinie na jego temat od dziewczyn z wcześniejszych postów... Do operacji pozostało 41 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
Magda dwa miesice wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
30 Wiktoria, termin dopiero koncowka wrzesnia, wiec sporo czasu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
ja moge polecic z czystym sumieniem dr. Chrapuste :D naprawde super lekarz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti. No wreszcie! Nie bój się bo niema czego. Trzymam kciuki. Co do blizn to ja jestem trzy miesiące po i wciąż mam różowe. Nie mogę smarować silikonem bo wywołuje u mnie swędzenie..Niestety każdy organizm jest inny. Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej to Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Jestem prawie pięć tygodni po, nie mam depresji ani takich stanów nie miałam :-) ale każdy organizm jest inny. Oglądaj się w lustrze to się poprawi Tobie od razu :-) Co do blizn to moje są dość ładne, takie kreseczki bardziej, ale ja miałam szwy rozpuszczalne i świetną lekarke;) jeśli chcecie to zdjęcie blizn moge podesłać na @:) Co do twardości lub nierówności to jeszcze za twarde się od dołu i pomiędzy a nierówność coraz mniejsza. Jeśli chodzi o spanie to jeszcze pobolewa gdy wstaje ale później jest już ok. Stanik noszę sportowy i mam nosić przez osiem tygodni. Za tydzień mam kontrolę po sześciu tygodniach i dowiem się czegoś więcej to Wam napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłbyście podzielić się ile wyszła wam operacja? widze ze wszystkie takie bogate ze cena nie gra nawet roli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogate! Kobieto nie wszystkie jesteśmy tu bogate Piersi można zrobić w kredycie ratalnym..I wiele dziewczyn tak robi. Nie pytaj o cene bo każdy fachowiec ma swoją. Jeśli chcesz szukaj najtaniej ale to poważny zabieg i lepiej omijać partaczy. Mnie wyniosło 15500.. Żałuję tylko ze tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce najtaniej dlatego pytam, bo gdybym chciala po taniości to nie zalezaloby mi na cenie;/ z tym ze 20 tys uwazam ze to sporo za duzo jak na taki zabieg a niestety a wielu miejscach natknełam się na takie ceny, dlatego pytam, bo chciałabym taka w granicach rozsądku , zeby tez nie przeplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
dzięki Jolcia za wsparcie :) nie tak dawno ja Was wspierałam , miałam być przed Wami :) ale co tam czas szybko zleciał i już w poniedziałek dołączę do Was :) jutro mam rodzinne wesele , ale kompletnie mnie ono nie interesuje , w głowie mam tylko operację - strach i radość jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wyszlo kolo za zabieg 14000, 7000 zabieg i 6500 implanty anatomiczne + 400 doba w szpitalu, a dodatkowo 230 biustonosz 150 drugi biustonosz i 50 sciagniecie szwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są te implanty anatomiczne w dotyku? Mięciutkie? Boję się że one się pezekreca i będą twarde kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×