Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćJustyna
Anuska ja myślał że większe wyjdą Tez mam pod mięsień .... Śliwinski tylko takie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
A_nuSka czy ktoś był rozczarowany rozmiarem po? haha chyba każda z Nas :P Jak chcesz żeby było cos widać to może lepiej wybrać większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trafilam :)) ogolnie jestes zadowolona?? czyli wybrac ciut wieksze niz chce? hehe, a masz anatomiczne czy okragle ..a jak anatomiczne to z wysokim stanem czy niskim..kurcze czytam tu o tych rodzajach imlantow i niedlugo ksiazke wydam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi wcialo tekst kotry napisalam.. niewazne goscJustyna- ale zbieg olokicznosci! kiedy robilas? masz anatomiczne? jak tak to jakie wysokie czy niskie? no raczej wybiore wieksze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Anuska mi też tak powiedział i dla mnie to to było dziwne . Nawet nie przykladalam nie miałam. pojęcia jak to wyjdzie . No o w dniu zabiegu powiecie ze proponuje 300 lub 325 a ja i tak nie do końca wiedziałam jak to wyjdzie i jak dla mnie to małe wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_nuSka ja mam eurosilicone :) w sumie wybrałam je dlatego, że dużo dziewczyn tutaj zachwalało. jak na razie jestem bardzo zadowolona, ale czy się w 100% dobrze sprawdzą, to musisz mnie zapytać za kilka lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Juz wróciłam od doktora . Usuwał chłonke bo się nazbieralo trochę i to prawdopodobnie bolało. Juz jestem spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis spedzialam kilka godzin na doszkalaniu sie w rodzaju,ksztalcie impalntow..teraz nie wiem czy chce anatomiczne z wysokim profiem czy niskim?;) apopos rozmiaru dr powiedzial z 370 to chyba max co sie zmiesci (jestem wysoka 174cm) i na poczatku myslala ze to duzo ale pod miesiec itd sie zmniejszy to,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Justyna to dobrze, że wszystko się wyjaśniło ;) A co do forum to działa tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscJustyna... a lekarz nie jest czasem na urlopie? czy jakies zastepstwo maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Anuska ja robiłam zabieg u Śliwińskiego 2 sierpnia , także 2 i poł tygodnia temu Mam okrągłe z firmy mentor 325 ml , wysoki profil. Ja jestem jak na razie mega zadowolona, znam sporo osób które tam robiły i wiedziałam że doktor zrobi to najlepiej :) Nawet dziś przyjechał żeby mnie zbadać, bo zadzwoniłam jest na URLOPIE :) Dzisiaj mnie uspokoił , bardzo miła wizyta . Poświęcił mi dziś sporo czasu i odpowiedział na wszystkie pytania Do tego po operacji na wizytach kontrolnych najczęściej jest Pani Basia , cudowna kobieta . Wizyty kontrolne to przyjemność :) Co do rozmiaru, dziś powiedziałam że troszkę za małe, ale lekarz mówi że maximum mi wsadził. Wiekszych nie dało radę Miałam rozmiar A po włożeniu 325 i jak zejdzie opuchlizna będę miała rozmiar C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bylam bardzo zadowolona z kolsuntacji u niego. Bylam z mezem i wszystko nam dokladnie wytlumczyl.. 1,5godz siedzielismy!! jesczez jedno pytanie ..co z paznokciami? mozna miec pomalowane czy to mit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Ja żel sciągnełam , ale dziewczyna która ze mną była miałą pomalowane i nic nie mówili z tego co wiem Ja mam okrągłe bo zawsze mi się takie podobały Wyglądają jak dla mnie naturalnie i wcale nie mam ich pod szyją :) Co do profilu to się nie martw mi dokładnie przed operacją wytłumaczył jaka jest różnica . Doradził co wybrać a ja się zgodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska ja mam wyjściówkę małe a, co do paznokci to mi powiedzieli że serdeczny lewej ręki mam miec bez niczego a na reszcie moge miec tą swoją hybrydę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz ile zajmnie mniej wiecej ta wizyta w dniu operacji? Mam sie wstawic na 13..ale mierzenie, wybieranie implanut itd ile zajmie? i nie moge jesc nic w ten dzien? umre z glodu chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
Ja też mam Mentory ,okrągłe profil wysoki. Justyna po usunięciu chłonki jest już lepiej? Nie odczuwasz bólu? Anuska 6h przed operacja mozesz zjesc lekkie sniadanie ,a do 4h przed przyjmowac płyny. Najlepiej tylko wode ,raczej z kawy zrezygnować żeby cisnienie było naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny rozmawiałam i z mama i druga dziewczyna po operacji piersi i podobno one sie zwiększa ! Jak mięśnie puszcza mama mowi ze tak miała .. Wiec mam nadzieje ze i moje beda większe za te kilka mies ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
czesc dziewcyny jestem , 1 doba po operacji ja z moją chuda płaska jak deska klatą dostałam implanty 245ml wiekszych nie udalo sie wlozyc ze wzgledu na brak gruczolu piersiowego i zero tkanki tluszczowej . siedze w skafandrze i jakos dochodze do siebie nie jest lekko . ale sama jestem , z doskokku ktos wpadnie na zmiane opatrunków . ja chcialam wieksze cycki ale nie mozna miec jakie sie chce o tym decyduje lekarz bo wie jakie sie zmieszczą , mi wieksze nie weszly wiec narazie musze sie cieszyc z tego co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Gosia jest lepiej, mam nadzieję że to o to chodziło . Ja zjadłąm śniadanie o 8 później nic już nie jadłąm.nie martw się ja też jestem też przyzwyczajna ze jem co 3 godziny, ale w dniu operacji nie miałam problemu z głodem, stres robi swoje Wstawiłam się w klinice o 14 zwykle przygotowanie trwaja 2 godziny jednak u mnie było opóźnienie i miałam operacje o 17.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
tam sie glodu nie czuje wiec spokojnie na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie środki bierzecie przeciwbólowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie zaraz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela się może nie znam ale niby jak, od czego mają pózniej urosnąć/się zwiększyć? Coś mi tu nie pasuje... Anna cieszę się, że się odezwałaś teraz już z górki i wracaj do pełni sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Podobno te mięśnie spod spodu puszczają i one bardziej sa te cycki widoczne tzn no mama mowi ze większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
goscAnna a jak z bólem? w skali od 1 do 10 ? ja jeszcze tylko 7 dni, zaczynam sie stresować ;/ gośćJustyna "usuwał chłonke" co to jest ? i jak to robił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćJustyna mogę prosić o zdjęcia? masz może jakieś zdjęcia zaraz po operacji i te z teraz? jak piersi się zmieniły przez ten czas? masz 325 okrągłe ? chciałabym zobaczyć jak to wyszło. Bo albo będę miała mniejsze od Twoich 295 albo ciut większe 345. Z jakiego rozmiaru startowałaś? paola@interia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Paolla po operacji ma się dreny . Czyli z boku od boku są włożone rurki i są po piersią po to żeby usuwala się zbedna krew . Ja jak wyszłam z kliniki to wyciagneli te rurki ale przychodziłam na kontrolę i wtedy usuwali to co się potem zbieralo. Nic się nie martw nie jest to bolesne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×