Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćJustyna
Pola wyślę Ci zdjęcia przed operacja po operacji i z teraz. Także wyślę Ci w ciuchach jak to teraz wyglądają . Ja miałam rozmiar A jestem szczupła i zmieścił lekarz 325ml wysoki profil z firmy Mentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Paolla zdjęcie poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Paola w skali od 1-10 , ból na 7. biore ketonal jestem po pierwszej nocy w domu bolaly mnie plecy , pupa i cycki masowalam plecy i tak jakos dolezalam do rana teraz czas na zblilansowana diete, co by nie przytyc a dostarczyc organizmowi co trzeba byle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
A jak to z papieroskami.. rzucałyście specjalnie przed ? jak tak to ile dni przed zabiegiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z papieroskami? rzucałyście przed ? ile dni przed zabiegiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Dziewczyny, a jak Wam idzie spanie na plecach? Ja zawsze śpię na brzuchu i nie wiem jak mi pójdzie przestawienie się do spania na plechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
Hej dziewczyny :) Czytam to forum od 2 tygodni, bardzo mi pomogły Wasze wpisy. Jestem po operacji piersi, miałam ją 17 sierpnia, czyli zaledwie 3 dni temu ;) klatka piersiowa jasne, że boli, ale znośnie, samopoczucie jest dobre a to najważniejsze. Jednak rzecz mnie ciekawi i liczę na to, że mi pomożecie. Jak szybko będzie można, mówiąc delikatnie, zacząć się nimi bawić w łożku? Tak chociaż delikatnie pieścić. Po miesiącu? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja rozważam pudełka przynajmniej na dwa tygodnie po :P bo jak teraz taka *****iwa jestem to pózniej przy leżeniu szybko kg przybędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
Justyna piękne masz piersi ! Super ! wkładki są okrągłe? ja będę mieć anatomiczne. Jak to jest które wychodzą mniejsze np 325 anatomiczne czy okrągłe ? Masz idealnie dobrane do sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Paola dziękuję :) Nie wiem które by większe wyszły . Ja od początku wiedziałam że chce okrągłe . Taki kształt bardziej mi się podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
Dziewczyny, doradźcie, proszę :( Chodzi o to, że decydując się na operację byłam po zerwanych zaręczynach, czyli po prostu będąc już singielką. Poznałam już kogoś a nie chcę, by dowiedział się o operacji. Zastanawiam się jak długo muszę się wstrzymywać z seksem z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Justyna moge poprosic o zdjecie..sczegolnie zalezy mi na zobaczyniu jaka jest blizna na brodawce. dawajszybko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
mam pytanie, wczoraj dowiedziałam się że przed większością operacji czy jakiś zabiegów robi się szczepionkę na żółtczke typu B. Pytali was o jakąś szczepionkę, albo robiłyście coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Gosć Paola mnie nikt nie pytał o szczepionkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez znaczenia ile, domyśli się od razu. Czy Ty myślisz , że protez facet nie czuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
1. ja jednak mam nadzieję, że nie domyśli się.. implant jest pod mięśniem, docelowo piersi mają być miękkie podobno 2. mnie o szczepionkę pytano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak byś chciała. To że pod mięsień nie ma znaczenia bo w dolnej części mięsień protezy nie pokrywa. Jak będziesz na plecach to od razu widać i czuć. Ale dla faceta ważniejsze jest coś innego może się nie będzie czepiać. Jak będzie po bzykaniu to połóż się na brzuchu i nie daj się macać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćMonika92 ale o tą przeciwko żółtaczce? Musiałaś ją zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćPaola Nie musiałam robić tej szczepionki, bo podobno skoro jestem z tego rocznika, na pewno miałam ją kiedyś robioną jako dziecko. gość Trochę mnie teraz dobiłaś.. ale nie mogę załować operacji, byłam całkowicie płaska, lepiej teraz chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
gośćPaola Nie musiałam robić tej szczepionki, bo podobno skoro jestem z tego rocznika, na pewno miałam ją kiedyś robioną jako dziecko. gość Trochę mnie teraz dobiłaś.. ale nie mogę załować operacji, byłam całkowicie płaska, lepiej teraz chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Witam, mam pytanie czy ktoras robila piersi u dr stanislawa stepniewskiego w srodzie wielkopolskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
No wlasnie po jakim czasie mozna sie nimi cos tam w lozku ?:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćangela a bolą Cie jak je dotykasz trochę mocniej ? która to już jest doba u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia abc
też jestem ciekawa jak to jest z tymi sprawami łóżkowymi. Wydaje mi sie ,że to raczej indywidualna sprawa,zależy jak się piersi goją,czy bolą itd. Monia wstrzymaj go najwyżej :P jak mu zależy to poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
dziewczyny przez pierwsze dni nie polecam się forsować. Poza tym, przez tydzień Wasz organizm będzie chyba za słaby jak na takie rzeczy :) ale wiadomo, indywidualna sprawa jak napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika92 - masz racje, wyczuć może nie wyczuje (chociaż piersi "miękną" czasem przez kilka miesięcy, więc to zależy ile chcesz się wstrzymywać;) , ale nie rozumiem czemu nie chcesz o tym mówić? Przecież to nie jest żaden powód do wstydu. Jeśli zależy Ci na tej osobie, to chyba lepiej powiedzieć otwarcie, bo tak czy siak, kiedyś może to wyjść. No ale oczywiście decyzja należy do Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Monika - na pewno trzeba uważać, wiadomo, facet będzie chciał dotknąć biustu, itp. a jak mu nagle nie pozwolisz...to ciężko będzie wytłumaczyć, czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 333
Dziewczyny jestem prawie 2 tyg po operacji i biust jest ogromny, proszę o odpowiedź czy jest jeszcze szansa że zmniejszy się troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×