Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAnna
Ja byłam zupelnie płaska tzw, szewska klatka piersiowa mnie wieksze po prostu nie weszły a chcialabym większe. jutro mija 1 tydzien od operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowie pyatnie Porsze o podpowiedz..zalezy mi na waszej opini bo ja juz nie wiem co mam wybrac...Jak myslicie ile ml byloby mi potrzebne przy 175cm, 60kg, 75 pod biustem? Obecnie rozmiar b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMichasia
GoscAnna i jaki rozmiar osiagnelas po operacji? Tzn wiem że teraz są opuchniete i zmaleja. Mi jeszcze zostało 15dni i nie jestem pewna co do rozmiaru, chce żeby chociaż "były" żeby coś "odstawalo", nie chce ogromnych. Wg lekarza 310 będą idealne, ale i tak mam obawy że to ciut za dużo a jestem drobna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
A nuska 350ml i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
No mi po tej 6 dobie jakos przeszło i nagle zaczęło byc super chociaz dalej nie mogłam dźwigać etc dalej w tramwaju nie złapie sie reka do góry tylko musze z boku miec gdzie sie złapać ale bolu jako bolu to juz nie mam , pracuje w rehablilitacji i fizykoterapii i mamy sprzęty do magnetoterapii laseroterapii etc wiec nastawiam sobie światłolecznictwo na blizny :D zobaczymy czy to pomoze ogólnie mam tendencje do bliznowca wiec słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska ja mam za tyd zabieg .. jak bede po to wysle Ci fotki przed i po.. Mam miec 350 ml-375ml okragle mentor hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
GoscAnna i jaki rozmiar osiagnelas po operacji? Tzn wiem że teraz są opuchniete i zmaleja. Mi jeszcze zostało 15dni i nie jestem pewna co do rozmiar*****ce żeby chociaż "były" żeby coś "odstawalo", nie chce ogromnych. Wg lekarza 310 będą idealne, ale i tak mam obawy że to ciut za dużo a jestem drobna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczynki, mam bardzo wazne pytanie: czy któraś z Was miała nie do końca idealne wyniki krwi a mimo wszystko operacja została przeprowadzona? Ja jeszcze miesiąc temu miałam badanie krwi i bylo ekstra a teraz jak na zlosc wyszlo troche poza norme :(. Najgorsze ze do jutra rana musze czekac na odpowiedz czy bede miala ten zabieg (planowo 31.08). Jestem zalamana bo juz sie nastawilam i wszystko tak poukladalam zeby moc to zrobic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuska, zalezy jakie chcesz piersi. Jak srednje to pewnie 350 do 425, jak duze to powyzej. Ale tez zalezy od profilu. I przede wszystkim tego co chcesz. Potrzebujesz wypelnienia tylko to te mniejsze, jak chcesz miec duze piersi to 450 przy tych rozmiarach beda juz fajne napewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczynki, mam bardzo wazne pytanie: czy któraś z Was miała nie do końca idealne wyniki krwi a mimo wszystko operacja została przeprowadzona? Ja jeszcze miesiąc temu miałam badanie krwi i bylo ekstra a teraz jak na zlosc wyszlo troche poza norme :(. Najgorsze ze do jutra rana musze czekac na odpowiedz czy bede miala ten zabieg (planowo 31.08). Jestem zalamana bo juz sie nastawilam i wszystko tak poukladalam zeby moc to zrobic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuska, z tym, ze te wielkosci podawane wyzej to dla okraglych implantow. Anatomiczne troche trudniej okreslic bo maja zupelnie inne ksztalty i wiecej wymiarow do wyboru. Patrząc po wpisach dziewczyn anatomiczne 230-270 moga juz wyjsc spore. Ale napewno jak masz troche swojego gruczolu to anatomiczne wyjda Ci wystarczajaco naturalne. A do tego sa tansze i o jedną komplikację mniej mają - przekręcenie się implantu nic nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomylilam sie wyzej. Mialam napisac, ze 'jak masz troche gruczolu to okrągłe wyjda wystarczajaco naturalnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 7 dni i bede miala swoje wymarzone.. :) Dzis wieczorem mam wizyte z anestezjologiem..mam nadzieje ze bedzie oki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Cześć nie wiem jaki rozmiar ( takie do ręki pasujace ) co do wyników badań to miałam za mało białych krwinek ale nie było to przeszkodą do operacji trzeba miec w normie krzepliwosć . dzisiaj mija tydzień i faktycznie czuje sie juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
gośc Michasia ja byłam całkowicie płaska , zanik gruczołu i zero tłuszczu wiec dla mnie 245ml to był max co się wcisnął myślę ze 300ml to max jaki bym chciała . bylyby juz takie spore jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aallee, tak, wiem, pomyliłam się. Miałam na myśli okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Aallee, wyślesz i mi fotki po zabiegu? Bardzo mnie ciekawi jak wyjdą 350 lub 375, bo mamy prawie identyczne rozmiary z tego co pamiętam. Ja mam zaplanowane 345 wysoki profil, ale jak patrze na fotki dziewczyn co robiły 325 to chciałabym troszkę większe :) Przypomnisz mi jaką masz wyjściówkę, dobrze pamiętam, że małe B około 165 wzrostu i 50 wagi? Wysoki profil okrągłe robisz, tak?Może masz jakieś zdjęcia przed zrobione które mogłabyś wysłać? iwona@iwist.pl. Będę bardzo wdzięczna za fotki przed i po. Ja mam zabieg za 4 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie mam m.in. zanizone leukocyty... Jak jest oznaczona krzepliwosc na wynikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Super, dzięki ;-) No i trzymam kciuki za Ciebie, to juz tuż tuż. :-) Bedzie ekstra, podekscytowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Aallee to i ja poproszę bo implant prawie identyczny będziemy miały tylko ja mam obecnie 75A kurcze ciekawe jak u Ciebie wyjdą ;) Anna czyli ta 6 doba jest kryzysem już tak z urzędu jak mawiają a teraz już ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
u mnie to się sprawdziło 5ta i 6 doba załamka psychiczna i fizyczna ból i zgrzytanie zębów dzisiaj już jest ok ogórki zaprawione , autem kawałek przejechałam ( ale jednak to jeszcze nie czas) ogólnie po tygodniu człowiek jest w miarę sprawny do pelnej sprawności brakuje jeszcze ale w ciągu dnia nie czuję bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichasia
GoscAnna A moglabys mi wysłać zdjęcia przed i po? Z jakiej firmy miałaś implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daysi nie ma problemu.. :) Podekscytowana to malo powiedziane.. :D Pani anestezjolog z wynikow zadowolona.. ;) W czwartek na 8.00 mam byc w klinice.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
Krzepliwosc to jest osobne badanie.. i tam jest napisane krzepliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Michasia ja mam implanty Motiva Ergonomix ( anatomiczne 245ml )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi ile czasu po zabiegu można iść na solarium?? Moj lekarz cos wspominal że po 6 mc.. A wy jak sadzicie? Jeszcze 6 dni.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×