Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Kamilka nie było tak strasznie. W pierwszych godzinach po to jeszcze działa narkozie to mało jesteś przytomna i spisz dużo. A na drugi dzień juz gonia cie żebyś chodziła i mnie to mało boli oprócz tego ucisku na klatkę. Joasia wiem ze to stres przed ale dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Dzwonili z kliniki jutro 7.30 mam się stawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
To ja tez poprosze fotki backup_priv@wp.pl xx Ja mam rozmiar 70A i chce robic piersi u Dr, Szczyta. Ktora juz u niego robila ? mozecie go polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Pytanie do doświadczonych koleżanek . Jak długo masowalyscie piersi? Jestem 6 tyg po operacji i nie mam pojecia czy dalej je ugniatać czy dac im juz spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, dawno nie zagladalam, a tu wrze jak zwykle :) Elleni jestes tu prekursorem :) Poczytalam ostatnie posty bo nie jestem w stanie wszystkich ogarnac. Osobiscie nadal w oczekiwaniu na operke. Wiele z Was robi okragle i u mnie dylemat . Mam w planie anatomy. Czy uwazacie ,ze anatomiczne w pozycji lezacej wygladaja gorzej od okraglych?? Znalazlam takie wypowiedzi tu i tam. Pozdrawiam Was wszystkiexxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Asi kochana ale super ze sie odezwalas.alez tobie zazdroszcze ze jestes po.trzymaj sie I sie oszedzaj sily.a jak sie obudzilas,to mialas ten koszmarny bol?co wiekszosci dzewczyny pisalo????boze mam wprawie 40 lat a sie boje jak male dzecko :( a juz nie woobrazam jak sie boje dzewczynki ktore maja jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat7777 sporo piersi widziałam z różnymi implantami i muszę powiedzieć, że dla mnie czy okrągłe czy anatomy to żadna różnica :) ot tyle że anatomy droższe. jedna ma anatomy, a piersi wyglądają jakby były wsadzone okrągłe, druga ma okrągłe a wyglądają jak anatomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleni- tez tylko ogladam i ogladam i dochodze do identycznych wnioskow. A do tego zagrozenie przesuniecia anatomicznych - nie wiem jak czesto to sie zdaza . Jak na razie robie sobie badania - generalne sprawdzenie stanu zdrowia- musze zrobic szczepionke itp I kto wie czy nie skoncze na okraglych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Ania. A masz już wyznaczona datę konsultacji? Widziałaś jakie u dr szczyta są terminy.Tez chciałam u niego robić ale zrezygnowałam. Chyba ze chcesz mieć operacje u dr szczyta w klinice ale przeprowadzona przez innego lekarza. Ja tak miałam. Jak zaczęłam wybiera, to akurat u nieg w klinice zaczął pracować nowy dr. Uznałam ze skoro pracuje w takiej klinice to tez musi być dobry i zapisała sie do niego. Na konsultacje czekałam 2 tygodnie a na operację 4 miesiąc. A Na konsultacje u dr szczyta czeka się 3 lata a na operację kolejne 2. A ja chciałam nowe piersi juz teraz a nie za 5 lat :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia narazie mam 300 Arion ale przed zabiegiem może zmienimy,zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Dziewczynki jesteś kochane,dziekuje za wsparcie ale stres i tak mam nieziemski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia do mnie może już dziś a może jutro zadzwonią o której mam sie stawić,kurde brzuch mnie cholernie z tego wszystkiego strasznie boli :((( chce być już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kurde coś Zuza nic nie pisze. Ciekawe co tam u niej? Mnie też już boli brzuch z tego wszystkiego. Juz bym chciała być po. Dziś się musze spakować i postanowiłam natrzaskac kotletów na kilka dni bo niestety mój mąż potrafi przypalic wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Marzenka, czytalam posty Zuzy- musi byc dobrze!!!!Piszesz,ze szykujesz sie - moge zapytac gdzie i co zaplanowalas? Zycze powodzenia xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo ból jest ale nie taki ból sam w sobie tylko jakbyś jakiś ciężar miała na klacie i ten ucisk. Dasz rade kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Dziewczyny mam fajny sposób na nieprzyjemne uczucie w piersiach, które pojawia się pp wstaniu z lóżka. Przed podniesieniem sie z lóżka masowałam piersi. delikatnie tylko opuszkami palców i kremem na sucha. Robiłam taki delikatny masaż relaksacyjny nie uciskałam broń boże i po nocy "zastanych" piersi pierwszy raz nie odczuwałam ciągnięcia przelewania i dyskomfortu zaraz po wstaniu z lóżka. Polecam!! Nawet plecy mniej bola. A co do tego mojego żylaka to na razie jest tylko wyczuwalny pod palcami nie widać co gołym okiem wiec jakos to przeboleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
No wlasnie gdze ta nasza zuzza,zaczynam sie martwic.:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
As I dobrze ze piszesz o tym mniej wiejcej wiem czego sie spodzewac.a ciezko sie wybudzalas????I czy chcialo ci sie wymiotowac?a opieka jak,czy dali tobie morfine I jak piersza noc?sorki kochana ze tak sie wypytuje.xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Olagosc a jkim kremem to robisz?czyli jak sie obudzilas to najpierw je masowalas a potem wstawalas????? Dzewczyny a jak the olastry sie nazywaja przeciwbolowe,I czy mozna je uzywac na mostek jezeli bedze bolal???sorki za moje pytania ale chce przed operacja byc przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałm powiększone piersi kilka lat temu. Jedno czego załuje to ze nie wziełam większych. Miałam 75b teraz mam D ale wcale nie sa jakies bardzo duze. Wygladaja naturalnie nie widac ze sa sztuczne ( Implnty anatomiczne MENTOR). Szybko sie zapomina o operacji. Ból dla mnie porównywalny z zakwasami nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Zuza może narazie nie ma dostępu do neta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscta
Dziekuje,ze bronicie mnie dziewczyny, bo niektóre niepotrzebnie naskoczyly na mnie. Mnie usg piersi czeka, i 3.06 o 14. zmieni sie zycie. Mam pytanie : jakie plastry silikonowe stosujecie/stosowalyscie? Ja po cesarce uzywalam masci silikonowej Veraderm i szalu nie ma. Moze jakies plastry lepsze? A i czy jest jakas Mamuska tutaj, ktora by mi powiedziala po jakim czasie dziecko na rece mozna brac? Trzymam kciuki i milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
* talka01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecicie dobrego plastyka w Gdansku?? Czy moze ich tu nie ma???xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Goscta ja jestem przed zabiegiem a mam w czwartek.Mam 8 miesięczne dziecko i już pytałam dr,powiedział ze przez 3 tym absolutnie nie mogę jej podnieść bo implant może wysunąć sie do góry.A Twoje dzieciątko ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagość
Elmo tak dokladnie. Ziaja krem tłusty oliwkowy ja używam na piersi mozna tez oliwke albo jakiś olejek, miałam przy łóżku i pierw masaż późnij podnoszenie się. Ja jestem 2 tyg po wiec juz mozna dotknąć piersi ale przez pierwszy tydzień tego raczej nie zrobisz i nawet chyba jest nie wskazane . Później to pomaga, po dwóch tyg piersi juz nie bola ale mięśnie po calej nocy są zastane i u mnie było takie dziwne uczucie przy wstawianiu. które chciałam wyeliminować. Do tego dochodzą plecy i zmęczenie tym ciągłym ograniczaniem się i pilnowaniem...trzeba sobie jakiś relaks zapewnić a ten masaż dużo daje wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
JaaaaAmi moj maluch ma 6mcy, myslalam,ze z 6.tyg. ciezko bedzie z podnoszeniem. Szczerze, operacja, bol to nie przejmuje sie, bo po cesarce wiem jaki to bol i jaki prog bolu mam, natomiast najbardziej przezywam, ze mimo opieki jaka zalatwilam dla synka bede zalamana,ze bede 'obok ' gdy plakac bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscta ja stosuję plastry sutricon. Co do noszenia dziecka to u mnie córa miała 6 mies jak poszłam na stół. Mąż wziął na tydzień wolne w pracy. W pon miałam operację, w piątek podnosiłam już małą ostrożnie bo w poniedziałek zostawałam już sama ze swoją dwójką maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja jestem po 2 cesarkach wiec mam nadzieje ze z bólem dam radę,zobaczymy...Mój mąż od chwili zabiegu bedzie miał tylko 8 dni wolnego,pózniej nie wiem co bedzie, bo cała rodzine mamy bardzo daleko:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×