Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Olagość
I takie podejście lubię! Pakuj się na poniedziałek! Daj znać co i jak. Pewnie będziesz miała teraz dreny. Czekam na fotkę jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola wyslalam na maila zdjecia. Tak lekarz mowil ze bede miec dreny .poprzednio tez mialam tyle ze wyjeli mi je na drugi dzien przed wyjsciem do domu.A teraz bede szla z drenami do domu i wyjma mi je po 4 dniach od operacji dopiero bodajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Ja też miałam dreny 5 dni. Byłam z nimi w domu i w hotelu po op. Da się przeżyć nosiłam zbiorniczek w kieszeni w bluzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
W klinice jest wifi otwarty internet wiec jak sie obudze to dam znać co i jak a w domu albo jeszcze w klinice porobie fotki tzn maz mi zrobi jak przyjedzie mnie odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola no tak.Gdzies trzeba ukryc te butelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZA trzymam za Ciebie kciuki z całego serca. Nie poddawaj się, przeszlas tyle cierpienia to wytrzymasz jeszcze chwilę a Twoje cytryny się będą śmiać w głos ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza na twoim miejscu poddalabym sie korekcie, narkoza to nie jest koniec swiata, tyle osob przechodzi wiele operacji, najwazniejsze to teraz zeby zrobili to tak jak trzeba i zebys sie oszczedzala, zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Nie martw sie az tak bardzo, skoro lekarz mowi ze ot zrobia to raczej wie co ma teraz robic, be tego od razu by ci sugerowal wyjecie wkadek. Glowa do gory. Ja dzisiaj przeszlam zalamanie nerwowe, z pieknego platynowo perlowego blondu chcialam zrobic nturalny u fryzjera a uzyskalam siwo niebieski i zero zwrotu kasy i jeszcze placz od rana, tez nie wiem co z tym zrobie, jak ja do pracy pojde chociaz wiem ze to tylko wlosy niestety jak widac wpadki sie zdarzaja teraz musze czekac miesiac na kolejna koloryzjacje bo dzisiaj po farbe nakladala mi jeszcze dwa razy szampon i mam brudno popielato zielony kolor...koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny dzieki za wsparcie :-) Leniaaa o moj Boze !Co ten fryzjer Ci zrobil??ja znam technike jak sie tego pozbyc.Wiem co czujesz bo nie raz mialam blad na glowie...i kolory za kazdym razem inne :-( Myj szamponem przeciwlupiezowym bo on otwiera luski wlosa i sie dosc szybko kolor wyplukuje. i zrob zapienianie na glowie Tonerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza no w końcu jesteś sobą. I napiszesz coś z jajem aż się śmieje do telefonu jak glupek jak to czytam. A ostrożności nigdy za wiele pewnie. Ale teraz nie przesadzaj w druga stronę żeby Ci się przykurcze nie porobily hi hi. A ja i tak myślę że to wszystko nie twoja wina. To lekarz musiał coś zaniedbac ze teraz tak się przejął rola. By nie narazał na koszta kliniki jak by to było z twojej winy. Ty byś musiała bulic za poprawkę. A ty nie płacisz nic prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena .Nie nic nie place za poprawke ani za pobyt w klinice i dalsze kontrole. Nie wiem czyja to wina ,bo ja ekstremalnych sportow nie uprawialam ani nawet sie nie seksilam w tym czasie z moim ;) Ale to nie zmienia faktu ze mam krwiaka i cos tam jeszcze to i tak by trzeba to usunac .Takze tak czy tak by trzebabylo operowac.Pozostaje mi czekac do poniedzialku choc i tak jakos mi to spedza sen z powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Leeenia no to sobie zrobiłaś nowy image. No masakra. Wiem coś na temat eksperymentów na głowie. Od różnych odcieni farb po cięcia. Najgorszy był żółty akurat na Wielkanoc po prostu jak kurczak albo takie krótkie cięcie ze mąż na mnie mówił Mietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena tak Leniaa ma nowy image :-D Tylko cos nie wspolgra z jej fengshui :-D A tak serio to tez przez to przechodzilam cale szczescie byla zima wiec czapka na glowe i luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza domyślam się ze pewnie noce masz nieprzespane. Myślisz ze po co ci to było i w ogóle. I ta myśl że to wszystko to na własne życzenie. Ze chciałaś czuć się kobieco. Nie obwinia się. Zobaczysz teraz już wszystko pójdzie wg planu. Teraz juz razem będziemy dochodzić do siebie. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Ja na Twoim miejscu poddałabym się ponownemu zabiegowi niech lekarz ratuje Twoje piersi. Jaką kolwiek decyzje podejmiesz kredyt zostanie do spłacenia. Wiadomo więcej cierpienia i rekonwalescencji ale będzie dobrze wszystko przejdzie i bedziesz szczęśliwa,że masz takie ładne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ja kredytu nie mam Kasia. Ide bo postanowilam ze musze to uratowac poki czas.W staniku jak sa to sa rowniutenko i niczym sie nie roznia .no ale wiadomo bo ciasno je trzyma . Trudno jakos przeboleje .Oby tylko byl mniejszy bol niz za pierwszym razem ,to bedzie dobrze.a jak tam Twoje juz jest jakas poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Podpisuje się pod słowami dziewczyn. dobrą decyzję podejmujesz. Trzeba zawalczyć o swoje marzenia !!! Wiem ze cu ciężko ale tym razem sie uda... zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Dopiero tu dotarłam .... Jestem .... Zuza nie wyciągaj bo sobie nie wybaczysz pózniej, wiem ze mozesz mieć teraz chwile zwątpienia, ale jak koleżanka powikłana napisała to tylko 2 tyg bolu wiecej.... To juz jutro, masz duze wsparcie od nas ... Będziemy myślały o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
dziekiuje Wam za otuche i ze mnie wspieracie. Naprawde jestescie kochane . Wyslalam nowe fotki do goscOla i tez mi napiala ze by nie odpuscila sobie tych piersi . Wiec jutro do dzieła i niech mi zrobi nowe piersi. ubrałam jeszcze inny stanik ktory kupilam na zmiane i jak go ubiore to jak ta piers sie podniesie to zadnej roznicy miedzy nimi nie ma . Jak ktoras chce fottki swiezo robione wczoraj to wysle. Bol jak juz tyle przeszlam i zyje to i teraz dam rade mysle. Przezylam tatuaz i cesarke to i to drugi raz przezyje .Jakos wytrwam postaram sie przynajmniej .Tylko teraz wezme oslonowo cos na zoladek z przeciwbolowymi. Bo ostatnio to mi sie krecilo w glowie i bylo mi po nich niedobrze.Albo mu powiem zeby dal inne recepty. A wy co dostalyscie przeciwbolowego ,ktore leki byly dobre i daly rade z bolem ???Mi dal Tramal 50 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aha on mi chcial dac poczatkowo Voltaren 75 mg tabletki ale sama mu powiedzialam zeby mi dal cos mocniejszego i dal Tramal 50mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza mnie po tramalu tez się kręci w głowie i jest mi niedobrze. Ja juz sobie zalatwilam receptę na ketonal 100 do tego Ipp oslonowo kupie i powinno wystarczyć. A tramal możesz brać na noc. I tak lezysz wiec karuzela w głowie tak nie przeszkadza. Możesz mi wysłać świeże fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena zaraz Ci wysle . A co to jest za lek ten oslonowy?Myslalam o czyms w rodzaju Dicoflor ale to chyba wszystko to samo tylko nazwa sie rozni.Cos oslonowo napewno kupi To jest ten mail m stokrota???bo mam juz tyle ze nie tozrozniam a w temacie maila nie mam nikow z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Ja miałam ketonal, paracetamol, ibuprofen i pyralgine. Miałam rozpiske co o której brać i wychodziło że co 3 godziny brałam jakąś tabletkę. Pomagało ale i tak noce były najgorsze. Teraz ponad 2 tygodnie po operacji jest juz świetnie i swobodnie mogę spać nawet na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Przepraszam za ten kredyt pomyliłam się bo któraś z dziewczyn pisała o kredycie. Tak czy inaczej warto się przemeczyc bo nikt Ci za operacje kasy nie zwróci. U mnie widać poprawę czekam że jeszcze lewa pierś zejdzie niżej bo jeszcze od góry jest wybrzuszona. W sobotę 16.05 mam pierwszą kontrolę więc zobaczymy co doktorek powie. Jestem z Nim caly czas w kontakcie telefonicznym i mailowym widzial zdjecia i zastrzeżeń nie miał. Jestem dobrej myśli. Zuza bedzie dobrze glowa do góry latem bedziesz cieszyć się pieknymi cycuszkami ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Tak to ten mail. Oslonowo na żołądek to np. Controloc Prazol IPP to wszystko to samo praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Dicoflor bierze się osłonowo przy antybiotyku a przy lekach przeciwbólowych potrzebny jest jakiś omeprazol np Prazol, Polprazol, Helicid lub pantoprazol np Anesteloc, Controloc, IPP Zapytaj w aptece. Farmaceuta Ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena wysłalam do Ciebie e maila. Co do lekow jak to juz przyzyje jutro to napewno cos z tych oslonowych jak piszecie to kupię. I chyba powiem mu zeby mi wypisal ten Ketonal na probe. Jak sie okaze ze lepszy niz tramal to bede go brac . Im blizej jutra tym gorzej Sie boje. A powiedzcie mi ,moze to glupio zabrzmi alw co sie dzieje jak np. Bede spac sobie na stole , a sie zesikam albo cos gorszego typu np. sraczke dostane ??przeciez czlowiek w narkozie tego nie kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza nie bój się ze się zsikasz. Jesteś długo na czczo przed zabiegiem wiec nie masz czym. Przed długimi zabiegami zakłada się cennik do pęcherza. Jak przez 7 lat stałam przy zabiegach to nikt nie zrobił kupy najwyżej puścił baczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Gosc marzena a ty jestes po czy przed zabiegiem?bo juz nie pamietam.to ty twarda sztuka jestes,jezeli widzisz jak to sie odbywa I sie odwarzylas sama byc na takim stole.xxxxx zuzza kochana bede jutro myslala caly dzen o tobie.jestes bardzo dzelna dzewczyna,style juz przeszlas to I jutro bedze pikus DLA ciebie.ja juz tez nie chce byc z dwoma pryszczami I nosic the wielkie pushup w ktorych sie poce jak cwicze,albo jak jestem na wakacjach,to jak wchodze do wody to pol basenu wody w tych puszupach wynosze a potem nie chce wyschnac nawet przy 35 stopni ciepla.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo . No dokladnie te push upy z gabkami to jakis koszmar .Szczerze to ja juz je wszystkie powyrzucałam dawno do kosza i dałam im krzyz na droge :-) Jutro bede musiała po raz drugi swoje odcierpiec ,niechce tez byc znow bez piersi a dzis z nerwow juz biegunki dostałam . A za pierwszym razem nic mi nie bylo tyle ze malo co jadlam z nerwow przed i sie denerwowałam. Teraz jak juz wiem co mnie czeka to jest gorzej :-/ Za piewrszym razem nie miałam pojecia jakiego rodzaju to jest bol i jak to wyglada,tyle co z forum od dziewczym ktore juz były po . A teeaz jak juz wiem co mnie czeka to od rana w kiblu siedze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - mam jutro o 9 w Żarkach. Powodzenia Tobie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×