Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Domka oglądałam też te staniku sa super. Też kupię jak już będę mogła nosić. Zazdroszczę ze już możesz ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no to masz to co ja bo mi też plamka zostawała na staniku więc wsadzałam wacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 ja od jakiegoś tygodnia jak wychodzę z domu to nakładam normalny stanik. W domu śmigam bez bo po prostu nie potrzebuję go, a też bez sensu fiszbinami uciskać implanty :) Zdarza się, że i na noc już stanika nie zakładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość sylwia ja mam obie blizny płaskie od samego początku ale z tego co dziewczyny piszą to niektóre mają nierówne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
bb320 wyślij mi tez zdjęcia prosze,dziewczyny inne tez powysylajcie prosze!!! anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Oh dzewczyny sie nie odzywaja,dochodza pewnie do siebie biedne.ja za trzy tygodnie bede biedna,ratunku.:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaaaAmi Wysłałam Ci fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo ja juz w środę to dopiero ratunku. Dziś już miałam rzadka chorobę czyli srake. Juz do mnie dociera ze to lada moment. Asi juz jest po i dochodzi do siebie bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Marzena trzymam kciuki Wiem co czujesz bo sama niedawno to przechodziłam Będzie ciężko przez pierwsze 4-5 dni a potem coraz lepiej. Jak nie będziesz się nad sobą rozczulac to będzie dobrze. Ja sobie postanowiłam ze nawet jak będzie bardzo bolało to nie będę marudzić bo przecież sama tego chciałam i takie nastawienie pomogło mi przetrwać najgorsze chwile. Dasz radę bo przecież chcesz mieć w końcu piękne cycunie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej Dziewczyny ;) Mam za trzy tyg.upragniony zabieg. Wyjsciowe to plaska, a beda 400ml okragle. Ciesze sie,ze taka grupa 'wsparcia' jest, bo po zabiegu pewnie bede rozpisywala sie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z plaskiej wkladki 400??? Gratuluje wyobraźni a potem bedziesz narzekac na plecy i nienaturalny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
No faktycznie duży skok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc iza
Niektórzy mają polot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękujemy za Twoją opinię jednak to forum służy by wzajemnie się wspierać a nie krytykować nasze wybory. Każda z nas wybiera to co jej się podoba, kazda z nas ma swoje oczekiwania i kropka. Talka01 Trzymamy za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Tzn.plaska..mi sie wydaje, po karmieniu zrobilam sie 'plaska' takie rozlane male b. Lekarz wymierzyl mnie dwa razy i obliczyl sam, pozniej komputerowo. Jak przymierzylam to sa naturalnie normalne. Nic karykaturalnego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Marzena to jesteśmy 2 ja też mam cały czas sraczke... z 54 kg schudłam do 52 kg. Jezu chce mieć już to za sobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Dziewczyny ! w jednej piersi miałam dren, teraz już ponad 2 tyg po zabiegu a z boku piersi, na której był dren (nie w miejscu wkładania rurki) mam coś czego za cholere nie umiem opisać...jest to jakby tunel w piersi z boku od strony pachy, który jest wyczuwalny jak dotykam pierś. Jakby dwie żyłki pod skóra, które są do siebie równoległe a w środku jest mięciutko, jak to dotykam to wyobrażam sobie, że to tunel po drenie . Tak mi to trudno opisać, że chyba łatwiej byłoby to narysować. Miała któraś coś podobnego? Nie mówiłam o tym lekarzowi bo w piątek mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Talka Ja mam 450 i 500 cc ze wzgledu na asymetrie też po karmieniu i wcale nie uważam żeby były jakieś giganty są takie w sam raz. Co prawda moje piersi były w tragicznym stanie wykarmilam 5 dzieci a najmłodsze przez 2.5 roku. Dzis już widzę poprawę prawa pierś schodzi niżej:) oby tak dalej ;)blizny wygojone bez wycieków i strupow układają się:) a mialam już chwile zalamania.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Ola czy to czasem nie zylak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Coś podobnego właśnie jak żyłka. CO z tym zorbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Hej dziewczynki. Żyje i jestem juz po. Bólu strasznego nie czuje tylko mega ucisk na klatę. Ale radzę sobie. Dzis wychodzę do domku. Pozdrowienia dla wszystkich. Trzymam kciuki za te co mają zabieg jutro i w najbliższych dniach. Marzena i KAMILKA bądźcie dzielne. A wszystkie gojace się dziewczyny trzymajcie sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki ja mam w czwartek i już tez ładnie powiem zaczynam mieć rozwolnienie....Juz dziś śniło mi sie ze dzwonią z kliniki żebym przyjechała bo zapomniałam o terminie itd....koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi u mnie coraz większy stres. Czas tak szybko leci. To już pojutrze! Ciekawe o której operacja. Do kliniki mam się stawić na 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi a jakie będziesz miała wkładki? Ja będę miała anatomiczne Allergan 410LX 330g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Ola, jeśli wyglada jak taka pręga, sznur to żylak, nic sie z tym nie robi przechodzi samo po kilku tygodniach. Jeśli masz watpliwości czy to to, wejdź na forum beautypolska . Tam jest post o tym i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj uważasz że to dużo ? ja z płaskiej praktycznie mam 375 wsadzone i uważam, że wcale to nie jest dużo. Teraz mogłabym mieć 400, a nawet i 425 bo wyglądają naprawdę naturalnie. czasami powinno się powstrzymać od takich "miłych" komentarzy bo nikt z nas nie wie jak dana osoba wygląda, a rentgena w oczach nie mamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi i Joasia trzymam za was. Z każdą godzina po jest lepiej. A przed podejdźcie do tego trzeba to zrobić i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi hehehe miałam podobne sny :P ale pocieszam cię, że zostały ci jedynie dwie noce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Asi28 super kochana ze masz już to za sobą. Było aż tak strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Asi dziękuję za słowa otuchy. Do czwartku przez ten stres to zgubie pewnie z 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×