Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

ZUZA Ty się nie przejmuj ze się zesikasz czy coś innego bo nawet jak by do tego doszło to pewnie przecież i tak bys o tym nie wiedziała i mysle ze nikt w tej sytuacji nie mial by do Ciebie pretensji i pewnie nawet by Ci o tym nie powiedzieli bo po co? Ty myśl tylko o tym ze już niedługo będziesz miała usmiechniete cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuzza ale to az taki koszmarny bol?nie strasz mnie bo ja jezeli chodzi o bol to normalnie mienczak.ale tez mialam cesarskie ciebie ale 16 lat temu,I tez mam tatuaze.ale jak ty mowisz ze to taki straszny bol to ja nie wiem jak ja to przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Dziewczyny jestem dwa tyg po operacji i rozkłada mnie powoli przeziębienie. Mam katar i ból gardła...co teraz? Nie jest co nic takiego co wymagałoby pójścia do lekarza, ale nie wiem dalej. Co z tym czosnkiem można po opercji czosnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Asi za ciebie tez bede trzymac kciuki.daj znac kochana jak I co.bo DLA nas ktore sa przed to bardzo wazne informacji.ja tez mam o tej godzinke ale 2go czerwca.w nastepnym tygodniu w sobote robie mala imprezke urodzinowa DLA mojej malej ksiezniczki.a potem za tydzien w sobote lece do polski I zostawiam ja.jak mysle o tym to plakac sie chce.:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Olagosc ja bym na twoim miejscu napisala albo zadzwonila do swego hirurga.ja wiem ze po zabiegu to ja bede o bzdury do niego wydzwaniac I ja o tym go uprzedze,bo ja jestem nie samowita panikara.ja po zabiegu dwa tygodnie po mam bilet powrotny I nie wiem jak ja to wszystko zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo ja jestem przed zabiegiem. Mam już w środę. Tez się boje nie myśl sobie ze nie. Ja znieczulalam tylko do zabiegów na chirurgii ogólnej i ortopedii i okulistyki wiec na temat operacji plastycznych wiem tyle co i wy. Wiec w środę trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo dam znać kochana. Tez miałam cesarke 16 lat temu a druga 6 lat temu. Opiszę ci ból choć u każdego pewnie inaczej. Marzena ja się jeszcze odezwę przed twoja operacja ale już także trzymam kciuki. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ola kup sobie coś na gardło do ssania lub psikania np tantum verde na katar krople do nosa polecam nasivin ale radze tylko na noc żeby Ci się lepiej oddychać. W dzień lepiej wydmuchiwac nos. Jakieś wapno musujące i jak masz to pij sok malinowy żeby cię nie rozlozylo bardziej. Więcej sobie lez i powinno przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Marzena dzięki za poradę w leczeniu przeziębienia "w pigułce" :) Tak właśnie zrobię! Mam nadzieję, że będzie lepiej. Dzieciaki mnie zaraziły bo chorują od piątku na podobne przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
No dziewczyny ja już w czwartek dołączę do cycolinek:) Najbardziej to się boję powikłań (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Joasia dokładnie. Ból bólem. Trzeba to po prostu przetrwać. Każda przechodzi inaczej. Najgorsze są właśnie powikłania. Tak samo myślę o efekcie końcowym. Tego nie da się przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ja tez sie boje powiklan,ja po dwoch tygodniach operacji wsiadam w samolot ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
No pora sie pakowac do kliniki -podejscie drugie . Jutro rano to chyba cala paczke wypale ,juz sobie nawet zapas kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena to ja Cie podziwiam jak Ty stoisz tyle lat kolo stolu operacyjnego. Ja na sam widok zeszytych miejsc zemdlałam .Potem juz na oślep psikalam octinoseptem (czy jakos tak podobnie sie nazywa) zeby znow nie zasłabnąć. Elmo ja Cie nie chcialam wystraszyc z tym bolem.napisalam tylko jakie sa moje odczucia po pierwszym razie ,dlatego juz wiem czego sie spodziewać. Do tej pory niewiedziałam jak to boli,bo dziewczyny pisały bardzo roznie .Wtej chwili nastawiam sie na drugi dramat. Ja jestem raczej wrazliwa na bol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Zuza trzymamy za ciebie kciuki. Masz w nas wsparcie. Tylko powstrzymaj się od tych fajek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Joasia pale ale sie dzisiaj nie zaciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza juz nie stoję przy stole teraz jestem na neurologii. Moim życiem są udary i SM. Przeszłam tu po urodzeniu drugiego dziecka. Choć wolałam tam pracować. Konkretna robota. Tylko czasem robiłam się głodna na widok watrobki hi hi. A podpowiedz mi co pakujesz do kliniki. Juz masz doświadczenie co może się przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena . Biore to co za piewrszym razem . Czyli klapki ,czysta bieluzne,wygodne ubranie do wyjscia czyli u mnie sa to leginsy i poprostu bluza ,shirt luzny zeby bylo jak go ubrac bez problemu, (mi pomogla sie ubrac pielegniarka) , szczotka do wlosow,szczoteczka do zebow i pasta ,jak ktos wie ze bedzie go mega bolalo to lepiej plyn do plukania ust, noi telefon ladowarke ,pomadka nawilzajaca do ust , pizamy NIE biore! Po przyjsciu do kliniki daja taka sukienke-pizame do ubrania ktora jest rozpinana i mega duza ,potem w nia spowrotem ubieraja po operacji.I w niej leze do drugiego dnia w lozku. Przebiera sie w swoje ciuchy przed wyjsciem .ufff no jest tego troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena te udary i sm to patrzysz na to codziennie to raczej nie wesolo .Musisz być bardzo dzielna kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Zuza trzymamy za ciebie kciuki. Masz w nas wsparcie. Tylko powstrzymaj się od tych fajek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Najwazniejsze zeby się udało Ja w Ciebie wierzę dasz radę:) ja dzisiaj byłam z mężem na zakupach i tak z ciekawości poszlam tylko przymierzyć taki koronkowy staniczek zeby zobaczyć jak leży i wiecie co Mąż jak mnie zobaczył w takim cudenku to mi go kupił:) a piersi pieknie się w nim prezentują nawet sprzedawczyni znajoma zajrzala do przymierzalni bo widziała mnie wczesniej bo zawsze kupuje bieliznę u niej ma stoisko Esotique i powiedziała że super wyglądam że ładnie zrobione mam cycuszki:D więc poszliśmy do H&M i kupiłam drugi :) nie mogę się doczekać kiedy będę mogła je nosić:) ale najbardziej cieszę się, że Mąż slini się na ich widok i jezor wisi mu do podłogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kasiu a te staniki mają fiszbiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia ja czekam cierpliwie na poranek. Fajnie ze maz zadowolony :) Ja jestem 8 lat po slubie . Fajnie ze wszystko dobrze sie uklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia dobrze ze cie ni dorwal w tej przymierzalni hi hi. Apropo seksu to nie wiecie jak długo wskazany jest celibat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Nie wiem jak inne dziewczyny ale mnie Mąż dorwal tego samego dnia po powrocie do domu:) lepiej mi się spało i znieczulil mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny .Noc jakos zdzierzyłam.za godzine jade do kliniki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza i Asi dajcie znać jak będziecie po. Trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Boże dziewczynki ja mam zabieg w czwrtek,tak bardzo sie boje,już sama nie wiem czego, chyba wszystkiego:))) już mam dziwne sny,a dziś nawet przeszła mi głupia myśl po co to robię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Zuza 1234 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×