Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość JaaaAmi
Joasia widzę ze będziemy miały tego samego dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Zuza kop w tyłek na drogę, i czekamy na Ciebie. Tramal jest narkotyczny i na niektórych działa w ten sposób, mdłości, zawroty głowy... Wystarczy pyralgina lub silniejszy ketonal. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuzza kochana trzymaj sie.xxxx I wszystkie dzewczynki ktore maja dzisaj xxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny jestem w klinice juz w swoim pokoju. Dostalam znow papiery do wypelnienia . Za niedlugo bede lezec na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi no my razem we czwartek. Właśnie stoję w kolejce na pobranie krwi. Od wczoraj kłębią mi się myśli czy może zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza zaciskam kciuki !! :* pewnie już masz swoje cycunie na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elleni ide na stol za 15 minut!!!ja pierdziele co za nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jestem 3 tydzień i dwa dni po operacji w lewym cięciu zrobiła się mała ranka i od dwóch dni Cieknie z niej taki żółty płyn ( niewiele) i zle to wyglwygląda. Przemywam to oktaniseptem. Co jeszcze mogę zrobić?. Myślicie, że powinnam zadzwonić do lekarza czy samo przejdzie? Co mam robić? Pomóżcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trafiłam ! heheh ale tym razem już jesteś pewnie po :D dochodź szybciutko do siebie i dawaj znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość u mnie też tak było. Najgorzej po kąpieli jak rozmoczyło się ale dużo wietrzyłam, wycierałam do sucha, zrobił się strup, kupiłam plastry na blizny, jak odpadł strup to zaczęłam zaklejać blizny. 5 dzień stosuję plastry i widzę, że ładnie się zabliźniło wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie dzwonić do lekarza i nie robić z siebie wariatki o taką małą ranke. Przejdzie samo? Elleni1 czy po zdjęciu szwów robiłaś jeszcze opatrunki na ta ładna ranę? Ja cały czas Przyklejam gaze, bo boje się ze stanik będzie mi przeszkadzał. Czy to normalne że po trzech tygodniach nie widzę, żeby strupki odpadaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie robiłam żadnych opatrunków. Miałam stripami skórę sklejoną i to wszystko. Nakładałam normalnie na to stanik. Jak ci się sączy to wsadź wacik czy gazę żeby stanik nie był brudny, ja tak robiłam. A tobie choć to zabliźnia się czy leci cały czas? bo mi np brudziło stanik ale nie lało się stamtąd. podeślij zdjęcie jak chcesz to zobaczę czy miałam podobnie bo trudno ocenić czy masz dzwonić do lekarza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja jestem ponad 2 mies po operacji a dopiero teraz mi to się zagoiło :/ jedna pierś ładnie od samego początku się goiła, mam tylko taką cienką kreskę, nawet nie czerwoną, a pod tą drugą babrało się ciągle :/ staraj się nie moczyć, nie smaruj maściami które rozmiękczają rany bo to nie pozwala się goić wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia ja już mam porobione badania, ale tez cały czas mam myśli o rezygnacji :((( aż mnie brzuch z tego stresu boli, a co bedzie w środę, a w czwartek!!!!;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Też tak miałam że przez kilka dni z blizny pod lewą piersią saczyl mi się plyn surowiczny z takiej malej dziurki to nic takiego robiłam okłady z octaniseptu i przeszło:) dziewczyny ja już strupkow nie mam czy zacząć już smarować blizny Veradermem? Zalecenie mam od 3 tyg a u mnie trzy będzie dopiero w piatek. W sobotę jadę na pierwszą kontrol. Zobaczymy czy wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gazie zostaje taka mala żółta plamka, ale nie leje się z niej cały czas. Wieczorem zrobię zdjęcie to podeślę. Elleni1 dziękuję za pomoc, trochę mnie uspokoiłaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
U mnie to samo bylo ale dzwoniłam do lekarza wysłałam mu zdjecie jak wygląda opatrunek i powiedział, że nie ma powodu do niepokoju. Także spokojnie tak jak pisała Elleni nie mocz tego smaruj detromycyna i psikaj octaniseptem i bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Ja o 17 do kontroli jade, dalej cieknie, mam miec obcinane szwy ale ta prawa strona sie w ogole nie goi, ciagle cieknie i boli i nie chce sie zasklepic, za tydzien jade na wakacje i chyba nici z plazy ani polowy zaplanowanych rzeczy ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy bolały was jeszcze piersi po 3 tygodniu? U mnie dzisiaj w prawej piersi tak nisko przy mostku występuje takie kłucie... To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro 3 tygodnie po, i bola czasem i mostek tez, juz bym chciala byc okej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Elleni czy Ty nosisz już normalne biustonosze? Pytam bo ja jestem 3 tyg po operacji i jak byłam na zdjęciu szwów po tygodniu to dr powiedział ze po 3 tygodniach mogę już przestać nosić ten stanik pooperacyjny i tak się zastanawiam czy teraz tylko sportowe czy może już normalne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja mam w zaleceniach 6 tyg stanik sportowy. Tez mam nawet dwie dziurki ale suche w piersi w ktorej mialam robioną plastyke. Ale proszę dziewczyny powiedzcie czy to szycie pod piersią mialyscie od razu gladkie czy moze wyczuwalyscie taki wałek grubszy wrecz pofalowany. Ja w jednej piersi gdzie byl wsadzony tylko implant mam gładką kreske a tu gdzie byla plastyka ten szew rozpuszczalny jest gruby wręcz nieprzyjemny. Jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia U mnie prawie 3 tyg po operacji i z wierzchu są tylko cienkie kreski jak nitki a jak dotykam to czuje pod spodem zgrubienia, wcześniej dziewczyny pisały ze te zgrubienia z czasem się wchłaniają. U mnie nic się nie paprało i nie mam żadnych strupków. Mogę wysłać zdjęcia jak to u mnie wygląda po 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Poprosze foty sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Ja tez ysiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest gorzej:-( teraz z rany wypłynela krew i tak jakby jest większa ta ranka. Boje się bardzo a jeszcze do dr nie mogę się dodzwonić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Bb320 calkiem dobrze to wygląda. Odeslalam ci moje foty. ciekawe jak tam zuza i asi28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Gość te posłowania w mostki to nerwobole, zazwyczaj przechodzą po kołku dniach, mnie trzymały 5 tyg i czasami jeszcze wracają. Co do blizn to jeśli nie ma dużej ilości płynu w zgrubieniach które u mnie w jednym cięciu sa jak ziarnko pieprzu i kilka mniejszych powinny sie wchłonąć tylko potrzeba na to czasu. Ogólnie bóle piersi można odczuwać jeszcze długi czas po operacji, i jedli nie sa one silne to nie wymagaja paniki. Mi jutro mija 6 tyg i dzis byłam w Triumph kupic stanik ... Wzięłam z sykikonowymi fiszbinami które zatopione sa w gabeczce, mięciutki i fajny i zaskoczenie ... Rozmiar 70E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×