Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Gość gość
Awaria też tu siedzi wieczorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arczi wdzięczna będę gdy uszanujesz nasze zasady i nie będziesz wdawał się tu w bezsensowne szarpaniny z gośćmi z doopy,tak ich nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju :-D Zamykam oczy i widzę.Usunęli,bo może chcą by się samemu promować?;-):-p Dać ludowi możliwość porównania,czy Adam słusznie powinien swoim przykładem tu u ciebie służyć.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja ci się nie podoba,czy chcesz mi chrzest zrobić?:-DJak tak,to obficie proszę :-pi imię wymyśl takie,żebym się nie wstydziła używać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
spory ruch w motelu, szkoda tylko, że klimat tylko mało środowy 👄👄👄 dla bywalców motelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno jak nie będzie chrztu,to zapnę bluzkę.:-p:-D Hajastan?To pewno w trójkącie bermudzkim,lub na przylądku strachu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na teście chcesz spróbować czy cię zdołam zahamować?!Wiesz co?Wyssałeś z mojej krwi adrenaliny sporo,ryzykownie grasz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noż przecież ciągnę jak odkurzacz!Nawet bluzkę na finał rozpięłam,ale widzę,że bez moich keglów panujesz nad sytuacją.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś chaos.:-( Z jednej strony słyszę te staropolskie zgłoski zmysłowo rymowane na ukwieconej łące,a z drugiej tłumię środową ochotę,która jak wściekły budzik wibruje na wargach.:-p Jak żyć panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie tłumić?Tych ust słowami nie zapchasz do syta.:-DChociaż udawać muszę. Rozumiem,że ty sobie bez tłumików poczynasz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza!!!Przepraszam nie widziałam cię na pomarańczowo za kotarą.:-D👄 Mało środowo mówisz?:-D Szczerze,to czasu dotąd nie miałam,ale dzień jeszcze trwa.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.Ludzie tutaj za bardzo zestresowani są,a może to frustracja? Takich haseł może być dużo.Idąc za Ancymonem np tak bardzo już dożynkowo,na sezon: Jesień już za pasem,wejdź we mnie ku/ta/sem. Będzie wymowniej i doustniej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam płukankę na szklankę wody łyżka soli i łyżeczka sody spożywczej.;-) Okład z moich piersi miej pod powiekami i pod gardłem.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się też,że przy anginie najlepiej zafundować sobie loda,ale to by głupio zabrzmiało raczej,więc wypróbuj płukankę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja ty nie masz szacunku dla swego ciała.? Jesteś lejba a żaden porządny facet olewa takie k********** Jedynie spuścić im się w pysk, haja ile bierzesz za godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa suka daje każdemu samcowi. Haja badaj się u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowych,starych i starszych znajomych ostrożnie zanurzając usta w moim podwójnym espresso.🖐️👄To gorycz,bez której żyć bym nie umiała.:-D PSuju mam nadzieję,że po płukance też możesz przełykać.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D [zgłoś do usunięcia] ja Krzysia popieram wystarczy niewiele...znam sytuację, gdy kobieta wyjeżdżała za granicę, wróciła do domu, wybzykała się z mężem i natychmiast zaszła w ciąże no cóż...niby nic dziwnego tyle,że oboje są Polakami a dziecko urodziło się czarne... co się okazało? żona zdradziła? nie!! mąż poszedł do prostytutki i jakimś sposobem sperma wcześniejszego klienta znalazła się za pośrednictwem \"wiernego męża\" w biednej kobitce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×