Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Pcham i rżę:-D zosieńńka za 3 dni wylatuje na wycieczke do turcji wiem ze na lotnisku przeswietlaja czy sie nie ma broni i takie tam ja w staniku mam wkladki silikonowe czy to widac na takim monitorze ,moga mnie oskrzyc ze mam narktoyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oprucz mojego entuzjazmu chcę dodać że jestem szczupła, zadbana i nie ma przeszkód dla mnie by pracować w godzinach poza etatem np: nocnych. Trenowałam gimnastykę i oferuję pełne oddanie dla nietypowych oczekiwań szefa, niezależnie od znajomości MS Łord (!!! ) i innych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄PSuju.Wybrałeś więc farmakologię.Nie ufasz naturze? Tak mi się dziś przy kawie przedłużyło przy tekstach z forum.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy kto o stanowisko walczy i jak jej na tym zależy.:-) Dobrze,że nie możemy czytać po ciemku wszystkiego co tu piszą,bo taka dawka śmiechu przy podwójnym szatanie to prawie już jak złoty strzał.:-D:-D:-DNie wyrabiam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo analfabetyzmu wzbudziła więc twoje zainteresowanie,już samym wygimnastykowanym ciałem.:-)Typowy samiec.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja napiszę,że odczułam dziś też tęsknotę za twoim towarzystwem.I pacz,zdążyłam do tego z buziakiem.:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mało wstydliwa jestem,tylko też coś czasu za mało,by się rozpędzić!Ba!Choćby krawat poluzować...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSujesz mnie,ale walczę.:-p A dedykacja wczorajsza po prostu na wieczór.Pisałam przecież,że tęskniłam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szpiku kości to bym była,gdybym stanęła przed tobą,strzeliła k***ikami i rozchylając usta to powiedziała.Tak by mi się podobało bardziej.:-) Ubogimi środkami wyrazu odciskam 👄 na twoim pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież ja wiem dokładnie,która żyła do tego najlepiej się nadaje.:-D Ty widziałeś gdzieś może fridę i Luizę?O słonia nawet nie pytam,bo mnie lekceważy,gdy to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...chociaż tu noc ciemna. Może w innych porach ktoś tu się pojawia ze znajomych? Zostawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile komu zostalo do szczytu :P .. ale widze, ze trzeba podrzucic line ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie te lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida 👄 Masz ty zdrowie,kobieto.Gratuluję szczytowania,tylko trzymaj się tam jakiejś anteny.:-) A jak kogoś wypatrzysz jeszcze,to nie żałuj gardła.Krzycz,niech wyjdą na papierosa może wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×