Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Podlotkiem juz nie jesteś,co nie zmienia faktów,że latać możesz po orbicie i lądować tylko po orgazmach....jak masz doświadczenie zyciowe to wiesz co robic,aby ciało miało odpowiednia wilgotnosc i nie wyschło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty.. znajduje niewatpliwa przyjemnosc w rozmowach z toba :) nie jestem podlotkiem. wiem co robic, aby cialo nie wyschlo... trzeba pic duzo wody :classic_cool: pije.. pije.. pije.. i nic. oprocz tego ze cialo nie wysycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,znajduje niewątpliwą przyjemność w rozmowach z Tobą" i znowu się nabijasz ,ze mnie zamiast nadziewać,ale nic przeżyje i to,bo dla Ciebie warto sie nadstawiać:)....Frido jak po piciu nic sie nie dzieje to zmień dostawce trunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj boze.. przeciez sie nie nabijam.. a szkoda :P przy okazji.. podeslij aktualna liste dostawcow. bede zobowiazana. jeszcze nie wiem do czego, ale cos wymysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nic nie czuje,bo nabijasz sie intelektualnie nie fizycznie:)Moge polecić tylko Siebie,ponieważ za innych tyłka nadstawiać nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, nadziac sie nie moge, bo za duza jestem.. tak mi przykro. probowalam.. naprawde.. w zaden sposob nie mieszcze sie w przewod. wybacz.. :) przyjmuje propozycje, tylko nie umiem wypisac zamowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przewodzie moim to bys płyneła i tylko nóżkami machała bezbronnie.....Frido duża jesteś,więc musisz wiedzieć czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt.. duza jestem.. ale juz nie rosne :) co nie zmienia faktu, ze mam problemy z wypelnieniem druku zamowienia.. czy nie mozesz tego uproscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój druk jest prosty do wypełnienia i na pewno dałabyś rade,a rączki tobie by nie spuchły,Nooo,ale jak sama sobie komplikujesz sprawki,rozprawki to dostawy nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa jest o dostawie uproszczonej, bez wypelniania druku zamowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druk będzie uproszczony,tylko musze wiedzieć co zamawiasz i czy rachunek może być wymienny....Ja ci dobrze,ty mi dobrze i wszyscy będą zadowoleni a ja na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po upale.. zakrecil sie i poszedl szukac szczescia gdzie indziej.. pogoda znowu jakas nie czerwcowa.. dzien dobry perpetulni :) poniewaz dziecko jest, ale jakoby go nie bylo 👄 posluchacie jak zwykle tego co da nam los.. znaczy muzyke wypadla losowo z yt. poszukam dobrej piosenki ;) https://www.youtube.com/watch?v=5c3wPm01Oko jestem zafascynowana.. on ma odpowiedz na kazda, najglupsza nawet mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tylko ukłonie i całuje rączki paniom i tej zafascynowanejMatce.....zdrowy objaw fascynacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
dzien dobry wszystkim :) w takim razie nie ma sie czym martwic. masz przed soba cale zycie do przezycia.. ja rowniez :) bowiem moja fascynacja nim jest nieprzemijajaca ;) https://www.youtube.com/watch?v=xHhNumPq0Gs x poczta berdyczowska rowniez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć frida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gosciu :) czesc jacenty, oczywiscie.. zyje sie do smierci, a nawet ciut dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej fri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×