Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Jacuś dobrze na żel postawiłeś włosy. Zrobiłeś sto pompek? Zadbałeś o świeży oddech, bo inaczej do Fridy nie podchodź, chociaż z tego co udało mi się przeczytać ma słabość do facetów, którzy nie radzą sobie z przepierką własnych skarpetek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. najwyzszy czas umyc nogi, bo sprawiaja wrazenie jakbys jednak nosil skarpetki.. czarne :P jacenty, wiesz co.. nie chce mi sie krecic dupcia. zmeczona jestem. jesli koniecznie chcesz widziec cos co sie dobrze kreci, kup dwa arbuzy.. albo jeden. zawsze mozesz przekroic. akurat zaczal sie sezon.. bedziesz mial jak znalazl do krecenia... a potem do zjedzenia... mniammmm.. smaczne, soczyste poloweczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Hey witam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Friiidzia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie by się przydało nie wtykać nosa w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) .. sloneczny.. niedzielny.. a ja spie na stojaco, dlatego musze dac male co nieco na pobudzenie ;)https://www.youtube.com/watch?v=gj0Rz-uP4Mk michaile z miasta, jakim to niby sposobem widzisz moje piorka w d=upie, stojac na zupelnie innym moscie? wyzebrales od jakiegos zamoznego turysty lornetke?.. na szczescie dla siebie, nie mam lornetki i nie moge cie obserwowac. moja milosc do ciebie pozostaje niedowidzaca, bo gdyby bylo inaczej pewnie bym sie raz dwa trzy odkochala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, wspaniale podsumowales ostatnie dni w perpetulowie :classic_cool: jednak jako jedyna bezc*****a w tym towarzystwie, prosze o zmianew wypowiedzi na: "prawie c*****o tu" :P bedzie wtedy bardziej prawdziwa.. bo o jajach nie mowiles :P sloniu, podobno kocha sie za nic.. ale mozna przeciez za lenistwo :P bo dlaczego by nie.. oczywiscie znajdujesz sie na liscie kochanych przeze mnie z niewiadomego powodu meskich nickow kawiarnianych.. oto ona :P wg kolejnosci alfabetycznej, zeby nie bylo zadnych nieporozumien 😴 dottore.. hundu.. jacenty.. michail z miasta.. slon.. inu nie kocham, bo mu sie miesza w glowie z naduzycia ruch=adla, psuj kocha sie w haji, a ja kolezankom w parade nei wchodze, kredkowski mnie zdenerwowal umieraniem na katar i tego mu nie wybacze.. matu pilnuje zony i nie daje sie wodzic na pokuszenie, siersciuch odpada, bo nie umie podac dokladnego adresu zamieszkania. z innymi sie nie zakolegowalam, wiec nie zdazylam ich pokochac.. poza tym za czesto zmieniaja nicki, wiec i tak nie potrafie nadazyc.. za powolna jestem ;) niestety 😴 oczywiscie niezmiennie kocham wszystkie swoje kafedzieci bez wzgledu na plec :classic_cool: 🖐️ ps.. zapomnialam dopisac do listy kochanych n_ru.. bo on tez jest kochany.. prosze go wepchnac po uwazaniu.. proponuje miedzy michaila a slonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloniu, chyba mowilam ze zachowana jest kolejnosc alfabetyczna 😴ale jak sie upierasz ze jestes z australii, to bedziesz przed dottore.. jacenty, nie wyobrazam sobie milosci bez ciebie. nie pozwalam na zadne "wycofuje sie".. kropka jeszcze tylko brakuje michaila z miasta z jakimis pretensjami urwanymi prosto z mostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy obydwaj koniecznie sie uparliscie aby mi zepsuc humor? dlaczego do egiptu.. przeciez jestes z australii, wiec przed "d" jak bedziesz z egiptu, to bedziesz po "d". taki duzy, a nie wie skad jest.. nie wymyslaj, bo przestane cie kochac i wyladujesz na liscie niekochanych obok siersciucha. ten tez nie wie gdzie mieszka :P przeciez tego nei chcesz.. ja tez nie.. wiec juz badz z australii i zamknijmy temat pochodzenia, zamieszkania i numeru na liscie. jacenty, zmiluj sie. nie zraniles mnie. po prostu nie wziales pod uwage, ze roznie sie nieco od bywajacych tu facetow.. drobnostka. mozesz sie rozchmurzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida daj kopytko. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×