Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
ze mną korespondują.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koresponduja bo ci chca wzenic tecze z W-wy , z ktora nie maja co zrobic , a ty ja postawisz u siebie przed portiernia jakiegos teatru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
co to znaczy koresponduja? odpisali ci na mejla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejterzy kopaczowej działaja i osmieszaja pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a hejterzy kaczyńskiego siedza cicho jak myszy kościelne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego działo się w latach 2005 - 2007 ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisiory rządziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks. prof. Tadeusz Guz w erudycyjnym i wyczerpującym wykładzie wyjaśnia, dlaczego ideologia gender jest z samej swojej natury oparta na kłamstwie. Gender-rodzina to tylko chory fantazmat.xxI po co takie głupstwa wygadywać? Niby profesor a robi z siebie to samo co wawciul tutaj...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tureckim Stambule rozpędzono wrogą Bogu demonstrację LGBT. Parada „równości”, w istocie wzywająca do otwartego wyszydzenia Bożego prawa, została u samego swojego początku powstrzymana przez policję.Demonstrantów wygoniono przy użyciu gazu łzawiącego, armatek wodnych oraz gumowych pocisków. Zwolennicy dewiacji chcieli przemaszerować przez główną ulicę Stambułu.xxxTak właśnie wygląda pisiowa "demokracja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kandydatka PiS na premiera Beata Szydło chce, by wrześniowe referendum dotyczyło nie tylko JOW-ów, ale też 6-latków w szkołach, wieku emerytalnego i przyszłości polskich lasów.xxxDla zdobycia głosów powie każdą głupotę...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście że mnie te referendalne problemy nie dotyczą. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nie bo nie ide na referendum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kraju gdzie mniejszość decyduje o tym kto rządzi.. referenda też nie przyciągają jakiś wielkich rzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość decyduje bo cały naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Paweł Kukiz jest nieokrzesany, dlatego że nie pokazuje innego pomysłu niż to, że Polska powinna być krajem, w którym się niszczy demokrację. Jednomandatowe Okręgi Wyborcze niszczą demokrację. Będziemy prezentowali dowody, informacje, przykłady - zapowiada Krzysztof Gawkowski.xPolityk SLD skrytykował ostentację, z jaką Paweł Kukiz chwali się brakiem programu.x- Paweł Kukiz jest politykiem nijakim, który opowiada, że program jest niepotrzebny, że wszystko urodzi się w przyszłości. Jeśli chcemy mieć odpowiedzialną politykę, to musimy mieć jakieś założenia, które dotykają pracy, zdrowia, edukacji, kultury, sportu, rekreacji, polityki społecznej, polityki międzynarodowej, bezpieczeństwa państwa. Ja tego nie słyszałem. Paweł Kukiz odpowiedział, że jemu program jest niepotrzebny - stwierdził Gawkowski.xSobotni wiec Pawła Kukiza podsumowuje krótko: - Byle jakie wystąpienie zapowiadające byle jakie rządy. Na to zgody nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. Frekwencja 44,12, czyli mniejszość, większość najwyraźniej ma to po prostu gdzieś. Tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pójście na głosowanie oznacza, że oddaje sie swój głos innym, żeby oni za ciebie zagłosowali.Nie pójście na wybory to też rodzaj głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnościxW dniu dzisiejszym, tj. 23.06.2015 r. Stowarzyszenie „Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą” złożyło pocztą e-mailową doniesienie do Prokuratura Okręgowego w Słupsku w sprawie:xpopełnieniu przestępstwa przez prezydenta Słupska Roberta Biedronia, który znieważył przedmiot czci religijnej w osobie św. Papieża Jana Pawła II.xRobert Biedroń, prezydent Słupska w 10. rocznicę śmierc***apieża-Polaka w dniu 02.04.2015 r. usunął z gabinetu obraz z jego wizerunkiem.xxx:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak ktoś odwalił kitę w przed dzień, też zagłosował? :D (retorycznie). Tylko ja wiem czemu nie głosowałem. Zadziwiające że ludzie pokroju Shatyna będą za innych pisać czemu czegoś nie zrobili. Najpierw trzeba by było się tego dowiedzieć, ale tak macie spokojną wizję rzeczywistości. Ktoś czegoś nie zrobił, ale Shatyn już wie czemu. Oczywiście nic mi do tego i masz prawo uważać co chciała większość ludzi uprawnionych do głosowania. Może jesteś jasnowidzem i nic mi do tego. Dla mnie mniejszość nigdy nie będzie wyrazicielem woli całego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że Terlikowski jest idiotą, mniej więcej wiemy i w zasadzie nie muszę w żaden sposób tego dowodzić. Wystarczy poczytać co ten debil codziennie wypisuje, dostęp do źródeł jest wolny i niczym nie skrępowany. Teraz wiemy również, a w zasadzie wiemy to już od dłuższego czasu, że idiotką i to konsekrowaną (zobowiązała się przed biskupem do bycia kretynką przez całe życie) jest również Terlikowska.xMożna się tu oczywiście spierać, czy Terlikowska stała się idiotką poprzez zbyt długie przebywania z idiotą Terlikowskim, czy może jednak jest idiotką od urodzenia, co potwierdzało by starą zresztą tezę, że swój swojego zawsze znajdzie. Nie w tym jednak rzecz.xxCAłość:https://tabloidonline.wordpress.com/2015/06/28/a-na-drugie-imie-jej-idiotka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Czyli jak ktoś odwalił kitę w przed dzień, też zagłosował? xxNie. Bo to już nie byłą jego decyzja...Gdybyś pomyślał to też byś do tego doszedł.A tak... Sam wiesz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiające że ludzie pokroju Shatyna będą za innych pisać czemu czegoś nie zrobili. xxZnowu zmyślasz bo ja nigdzie o tym nie pisałem...Ty tak po pijaku jak zwykle czy na trzeźwo kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś czegoś nie zrobił, ale Shatyn już wie czemu. Oczywiście nic mi do tego i masz prawo uważać co chciała większość ludzi uprawnionych do głosowania. Może jesteś jasnowidzem i nic mi do tego. Dla mnie mniejszość nigdy nie będzie wyrazicielem woli całego narodu.xxProblem w tym (twój nie mój), że ja nigdzie nie napisałem czego chciała większośc ludzi uprawniona do głosowania.Ja tylko napisałem co zrobiła owa większość (wg ciebie większość).Ci co poszli do wyborów "zagłosowali" za tych co nie poszli a więc wszyscy wyrazili swoje zdanie.Ci co nie poszli również...Twoja "logika" jest pokrętna bo usprawiedliwiasz swoją głupotę.Nie idąc pozwalasz innym głosowac za siebie czy tego chcesz czy nie.Bo idąc wyraziłbyś swoje zdanie i byłbyś za nie odpowiedzialny przynajmniej przed sobą.A tak schowałeś sie do kąta i pozwoliłeś, żeby inni zadecydowali za ciebie a teraz usiłujesz to uzasadnić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś ty pomyślał.... a co tam. Czyli nadal twierdzisz że wiesz czemu każdy z niebiorących udział w wyborów to zrobił? Nie odpowiadaj. Nie interesuje mnie odpowiedź. Dla mnie nawet zrobienie z tej mniejszości 100% to jawne granie w bambuko ze społeczeństwem. Dlatego Kukiz miał 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nadal twierdzisz że wiesz czemu każdy z niebiorących udział w wyborów to zrobił?xxOdpowiem.Nigdzie nie napisałem, że wiem.Napisałem tylko co z tego wynika...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej znowu obrażanie... to po prostu s---dalaj. Gadaj sam ze sobą. 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×