Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Witaj Marian... Witaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda...x„Cywilizowany” świat jest oburzony. Muzułmanie w ostatnich dniach pokazali, że mają w głębokiej pogardzie liberalne "prawa człowieka". Warto brać z nich przykład tam, gdzie chodzi o normalność.xKtóra cywilizacja jest w tym obszarze bardziej cywilizowana? Nasza, zachodnia, czy muzułmańska? Pomyśleć tylko: gdyby i u nas wprowadzić podobne „drakońskie” przepisy o ileż zdrowsze stałoby się zaraz społeczeństwo. Patrząc na świat islamu warto o tym pamiętać – i czerpać z tego świata wzory, gdzie tylko można i rzeczywiście warto.xx"Normalność" wg muzułmanów widzieliśmy niedawno w Tunezji i nie tylko.Pozostaje mi tylko pogratulować katolickiemu portalowi. "Tak trzymac i nie popuszczac !!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś pierwszy przyklad -bo jestes smiesznypdrugi przyklad bo jestes smiesznypuzasadnienie-bojestes smiesznyxxxCzyli jak widac nawet nie rozumiesz słowa "przykład" i słowa "uzasadnienie".Jak zrozumiesz kiedyś to pogadamy.Na razie z powodu w zasadzie kompletnego twojego braku wiedzy, nie za bardzo możemy pogadac.Jak się trochę podciągniesz, pouczysz i nauczysz to wtedy możemy spróbowac. Bo na razie to bez sensu.Dla ciebie maleńki samouczek..."Przykład" - w tym wypadku to zacytowany fragment mojego postu."Uzasadnienie" - to opis, na podstawie przykładu, co w nim jest konkretnie śmiesznego i dlaczego tak uważasz.xUcz się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i bylabym zapomniala nie zydz 5.90 tylko idz i kup gazetexxCo to znaczy "nie zydz 5.90"?A gazetę kupiłem za twoją namową w "e" wydaniu... I przeczytałem. Powtórze to samo. Facet gada głupoty i zupełnie nie orientuje sie w rzeczywistości na co dałem przykłady i uzasadnienia (bo ja potrafię podac przykłady i uzasadnić swoją ocenę w przeciwieństwie do ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dokumenty takie oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po katastrofie Germanwings w francuski Alpach Niemcy polecieli po rejestratory, które odplombowali oraz zbadali dopiero u siebie. x x To są słowa oficera logicznego... x x A naprawdę było tak... x x - Czarna skrzynka znaleziona na miejscu katastrofy to CVR, czyli rejestrator rozmów w kokpicie (Cockpit Voice Recorder). Skrzynka została uszkodzona, ale nadal może być wykorzystana do badań - potwierdził szef francuskiego MSW Bernard Cazeneuve. Urządzenie CVR zostało w środę rano przekazane śledczym w Paryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
co tam u ciebie w KrK nikt nie żydzi? nie żydz to znaczy nie badz skapiradlem,poza tym do mnie bardziej jak wspomnialam wczesniej,przemawia wiedza,doswiadczenie i obserwacje oraz fakty pulkownika SB Z 30 letnim ponad stazem niz twoje oceny,to raz dwa nie wierze w to co podaja media,a szczegolnie rezimowa,takze tym mi sie prosze nie podpierac w swoich bajankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może rmf?xAmerykanie zaoferowali pomoc Francji w badaniu przyczyn katastrofy Airbusa A320. Maszyna lecąca z Barcelony do Dusseldorfu rozbiła się we francuskich Alpach. Na pokładzie było 150 osób: 144 pasażerów i 6 członków załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze ci sami...xBlisko 50 ton szczątków airbusa linii Germanwings, odnalezionych na miejscu katastrofy w Alpach, będzie badanych przez rok przez francuskich ekspertów. Następnie mają one zostać przekazane Niemcom - zapowiedziała prowadząca śledztwo prokuratura w Marsylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może polskie radio?x- Czarna skrzynka, którą znaleźliśmy kilka godzin po katastrofie, została natychmiast przekazana śledczym - powiedział dziennikarzom Cazeneuve w Seyne-les-AlpesSzef resortu poinformował, że rozpoczęła się już analiza informacji zawartych w czarnej skrzynce. Są to dane dotyczące lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
rmf? :D wez mnie znowu nierozsmieszaj :D,alez obiektywne radio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może "na temat"?xPodczas czwartkowej konferencji prasowej francuscy śledczy, którzy przeanalizowali nagranie wykonane w kokpicie, poinformowali, że Lubitz świadomie rozbił samolot. Na zaprezentowanych w czwartek przez francuskich śledczych nagraniu z kokpitu samolotu słychać, że Lubitz przez cały czas oddychał normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
sluchaj chlopie,bo ja nie mam tu calego dnia,do mnie przemawia ten czlowiek i ten artykul,koniec kropka :),a ty sobie mozesz w kazde inne bajdurzenie rezimowy,Anodiny,Millera i Putina wierzyc kpw? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy niestety twierdzą, że badania wypadku prowadza Francuzi a nie Niemcy jak twierdził twój "oficer"...:DI nic na to nie poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś sluchaj chlopie,bo ja nie mam tu calego dnia,do mnie przemawia ten czlowiek i ten artykul,koniec kropka usmiech.gif ,a ty sobie mozesz w kazde inne bajdurzenie rezimowy,Anodiny,Millera i Putina wierzyc kpw? xxJak do ciebie przemawia człowiek opowiadający publicznie głupoty to już twoja sprawa.Ja wolę opierać się na prawdzie i faktach a nie zmyśleniach jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niezalezna.pl?xx- Działanie przy przełączniku wysokości może być jedynie zamierzonym działaniem - powiedział na konferencji prasowej dotyczącej katastrofy airbusa A320 francuski prokurator Brice Robin. Dodał, że to jest wypadek, w znaczeniu katastrofy, ale prokurator podkreśla świadome działanie pilota.Prokuratorzy przekazali, że drugi pilot był do końca świadomy. - Na nagraniu słychać jego oddech - powiedzieli śledczy. Jak dodali nie odpowiadał na zapytania wieży. Drugi pilot był sam w kabinie. - Aby zablokować drzwi do kokpitu, trzeba przekręcić przełącznik kilkakrotnie, nie da się zrobić tego przypadkowo. To było działanie świadome - podkreślili francuscy śledczy. Prawdopodobnie drugi pilot wykorzystał nieobecność kapitana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze "dobra dobra".Podaje fakty ogólnie dostępne. I te fakty sa zupełnie inne niz to co twierdzi ten któremu ty wierzysz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że wolisz nie oznacza, że facet nie gada głupot.A gada co udowodniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I prawda wyglada tak, że badaniem zajmuje sie Francja a nie Niemcy co możesz sprawdzić gdzie tylko ci się podoba.A więc to dowód na to, że ten twój oficer gada głupoty bo się na tym nie zna.Ale możesz też zacytowac jakikolwiek portal podający informacje, że katastrofę w Alpach badają Niemcy...Pośmiejemy się z ciebie wszyscy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś idz zdjecia ,modelkom pocykac,pomigaj swiatlami,idz na spacer,sushi,czy do Brunera lub innego Notariusza,bedzie lepszy pozytek niz z tych twoich faktowxxJak widze prawda bardzo zabolała...Mam napisac, zebyś poszła szwabom kibel wymyć bo to większy pożytek niż wypisywanie tutaj bzdur?Nie. Nie napiszę.Bo mam, w przeciwienstwie do ciebie klase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Shatynowska prawda xxNie. To nie moja prawda. Możesz tę prawdę przeczytac gdziekolwiek jest napisane o badaniu wypadku w Alpach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co to teraz czytają i wiedzą jak wygląda sprawa badania wypadku w Alpach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NApisałem jako pytanie a nie jako stwierdzenie jak ty. Durnoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś a kto to czyta oprocz ciebie i nas naiwniakuxxNie wiem. Pewnie wiele osób które "wchodza" na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np na pewno czyta to Iftar i np ten gnojek który blokuje tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o rybie ten o grzybie,jak chcesz pogadac o wypadku w Alpach to se idz na jakies niemieckie forum i tam blysnij,zalozeniem dyskursu byl artykul w sieci dotyczacy Smolenska nie wypadku w Alpach,wypadek w Alpach zostal podany jako przyklad,jak nalezy postepowac gdy samolot innego kraju,rozbije sie w innym,takze nie probuj swoich rozmydlajacych gierek i albo dyskusja wroci na pierwotny tor,albo byexxxNo właśnie.I ten przykład który został podany nie zgadza sie z rzeczywistościa. A to daje podstawy do określenia tego co opowiada ten facet jako głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×