Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość Myrevin
Shatyn w ogóle wszystko lepiej wie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem wywiad w necie, zresztą fragment zacytowałem tutaj:Shatyn wczoraj iShatyn wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos taki wedlug Shatyna gada bzduryxxDokładnie. Nie podaje żadnych konkretów, faktów tylko posługuje się ogólnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wystarczy, że przeczytasz mój post: "Shatyn wczoraj ", to sama zobaczysz, że mówi bzdury.Tam to właśnie udowodniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu jeszcze jeden przykład..x" No i czarne skrzynki. Rosjanie de facto je ukradli. W efekcie dysponujemy wyłącznie kopiami."xxKatastrofa wydarzyła się na terenie Rosji a więc dowodami dysponują Rosjanie.Polacy zrobili sobie tyle kopii ile chcieli, zreszta nikt nie pracuje na oryginałach tylko zawsze pracuje się na kopiach.Poza tym my mamy swoją skrzynkę ATM, która nienaruszona została przywieziona do Polski i Polacy oraz Amerykanie ją odczytywaliCzyli to co opowiada ten facet to bzdury. Widać, że się albo na tym nie zna albo usiłuje manipulowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś w sumie to taka sama gadka z toba,jak o "twoim" promotorze i "twojej" pracy magisterskiej xxNo to w tej sprawie posłuż się tak jak ja cytatami i na ich podstawie udowodnij swoje słowa...Wtedy zobaczymy czy to "taka sama gadka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dla mnie nie za dużo.Ale ja swoje słowa udowodniłem w przeciwieństwie do tego faceta.Po prostu pewnie chciał zarobić parę groszy... I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc nie potrafisz udowodnić swoich słów?No to ładnie teraz mnie przeproś za kłamstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Po prostu pewnie chciał zarobić parę groszy... I tyle. } :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd taka reakcja Myrevinie?Potrafisz ty z kolei uzasadnić własne oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ty jedna rzecz udowodniles,jestes niereformowalna stara p*****laxxNie.Udowodniłem, że facet opowiada głupoty co możesz przeczytac tutaj:Shatyn wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy, którzy udzielając wywiadów mówią nie po mysli Shatyna po prostu chcą zarobić "parę groszy". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasek i Miller nie bo są/byli urzednikami państwowymi, poza tym to co mówili było poparte dowodami.O Anodinie i jej wywiadach nic nie wiem, może dlatego, że to mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Wszyscy, którzy udzielając wywiadów mówią nie po mysli Shatyna po prostu chcą zarobić "parę groszy".xxNie. Wszyscy opowiadający rzeczy nie poparte żadnymi dowodami i nie zgadzające się z rzeczywistościa (jak np sprawa czarnych skrzynek z katastrofy w Alpach) musza w tym mieć inny cel niż informowanie ludzi.A więc prawdopodobnie chodzi o zarobienie paru groszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś konczac albo kupisz gazete i przeczytasz CALY WYWIAD,albo nie gadam z toba w tym temacie,jak cie nie stac idz do biblioteki publicznej w KrK takich wiele i tam poczytaj,wtedy porozmawiamy,a tak to jak gadka najedzonego z glodnym xxZacytowałem słowa tego oficera "logicznego" i udowodniłem że opowiada bzdury a więc kupowanie czegokolwiek zawierającego jego słowa, jest bez sensu.Albo potrafisz swoje słowa uzasadnić na ogólnie dostępnych materiałach albo po prostu przeproś i nie kompromituj się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ciągle to samo.Jak się coś twierdzi czy ocenia, to powinno się umieć własne słowa uzasadnić.A jak się nie umie to po prostu ich nie wypowiadać/pisać..A oni "ciągle to samo". Nie potrafią...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też się z nich śmieje... Bidy straszne bo inaczej nie da się określić kogoś kto własnych słow nie potrafi uzasadnić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
mam nadzieje,ze po 50 mi taka fifa jak tobie Shatyn nie odwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
ciekawe, czy istnieje teraz możliwość pisania powiedzmy o polytyke i 'trudniejszych sprawach ' na innych topach niż na topike u shatyna ,co możes ię wielu niepodobaćchćby z racji , że na topach jakichś wieloletnich nawiedzonych antykk oraz antypolskich oszołomów lansowanych przez cafele ...tak z zasady - nie powinno się pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci życzę otulona, żebyś po pięćdziesiątce posiadała taka umiejętność jaką ja posiadam, tzn żebyś potrafiła uzasadnić własne słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe.A czym? Potrafisz powiedzieć czy też nie?Oczywiście pytam o konkrety a nie ogólniki. I to takie konkrety które potrafisz uzasadnic... Oczywiście...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, sądząc po braku odpowiedzi na mój post, nie wiesz z czego się śmiejesz czyli co cie tak bawi.A więc prawdopodobnie to tzw "śmiech głupiego do sera".to jest dosć prymitywna reakcja na coś czego nie można zrozumieć itpBywa ale może to sie da leczyć.Bo powiem ci, że w normalnym swiecie normalnych ludzi, dorosły człowiek m.in. potrafi uzasadnić własne słowa tzn wie dlaczego coś powiedział czy napisał, jakie miał powody, na jakiej podstawie itp...To w jakimś sensie jest również miara dorosłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nawet jak ci napisze,to i tak nie zrozumiesz xxNo to odpisz i przekonamy się ale konkretnie z faktami a nie ogólnikami.Podaj DWA przykłady tego co napisałem i opisz co takiego jest w tym śmiesznego i dlaczego wg ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeproś i nie kompromituj się dziś Shatyn niczego nie rozumie, ani jego nikt nie rozumie, jedynie to codziennie , tak naprawdę, potrafi uzasadnić i udowodnić.xxJa wszystko rozumiem.Normalni ludzie posiadający wiedze rozumieją to co tutaj napisałem.Ale fakt. Tumany i idioci nie potrafią zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nawet jak ci napisze,to i tak nie zrozumiesz smiech.gifxShatyn dziś otulona_snem dziś nawet jak ci napisze,to i tak nie zrozumiesz xNo to odpisz i przekonamy się ale konkretnie z faktami a nie ogólnikami.Podaj DWA przykłady tego co napisałem i opisz co takiego jest w tym śmiesznego i dlaczego wg ciebie...xxxNo i widzisz... Nie potrafisz odpisać i podac DWÓCH przykładów wraz z uzasadnieniem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×