Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość
Mam dwoje dzieci .Jedno 19 lat ,uczy sie w technikum,drugie ma 14 lat.Dostane te 500 zl na drugie ,czy nie? Moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UMOWA O DZIEŁO-zakres obowiązków ;produkcją taniej siły roboczej LOGIKA-a potem kup tym dzieciom po mieszkaniu,bo z tej kasy napewno coś na ten cel odłożysz.Matka dwójki dzieci.Pozdrawiam tylko rozsądnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jedno dziecko dorosłe, a drugie nieletnie, to z tego co deklarowali, dostanie sie na te drugie, w końcu jest drugie... Dziwię sie, ze tu nikt prawie nic nei wie, a dyskusja taka długa. Bo sama chciałam spytac, czy ktos wie, czy ma byc ten przepis - ze zeby to otrzymywac trzeba miec zasadzone alimenty na dziecko? I na co ktos wymyslil taki dziwny przepis? Ja mam dziecko niepesłnosrpawne, starszy syn mieszka z ojcem, na rozwodzie nie wnosiłam o alimenty, bo on utrzymywał syna starszego, a ja młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech państwo spłaca kredyty mieszkaniowe młodych małżeństw przez 10- 15 lat ,to młodzi chętniej i szybciej pomyślą o powiększeniu rodziny- bez tanich chwytów i tandetnej reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego państwo (czyli my wszyscy) mamy spłacać cudze mieszkania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli stać nas na minimum 500 zł dla bogatych ,potężne zasiłki dla uchodźców+ mieszkanie i prace TO DLACZEGO NIE POMÓC RODAKOWI-oczywiście pracującemu a nie nierobowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś niema zakładów pracy które dają możliwość otrzymania mieszkania jak kiedyś i sądzę że każdy wie o czym mówię (kopalnie,kolej,huty itd....)- zarżnij się i bierz kredyt na 30 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagadka- kto jest dziadem: kowalski ze średnią krajową czy kowalski z dochodem np.9000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********y kraj , za pracę płaci jałmużną, a za pieprzenie rozdają miliony, mama pracuje w administracji państwowej po 36 latach pracy ma 1400 zł netto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem pracownikiem świadczeń rodzinnych, dzis uczestniczyłam w konsultacjach społecznych w UW w Kielcach odnośnie programu 500+ i jestem zażenowana polityką Państwa. Otóż... matka samotnie wychowująca jedno dziecko, starajaca sie, pracująca z pensją ok 1600 zł nie kwalifikuje się do żadnych swiadczeń, ani funduszu alimentacyjnego, ani rodzinnego, ani 500. Natomiast osoby bierne zawodowo długotrwale, otrzymujący świadczenia, fundusz, pomoc socjalną otrzymają dodatkowe wsparcie, bo dochód ten nie będzie wliczany do pomocy społecznej.Ja sie z tym nie zgadzam! Uważam, ze należy zlikwidować swiadczenia rodzinne i dodatki z tyt.wielodzietnosci a w zamian wszystkim jednakowo dać 500 zł. Uważam, ze 500 zł nie zmobilizuje rodzin zamożnych do posiadania dziecka, a wykluczenie rodzin z jednym dzieckiem sprawi, ze wiele dzieci żyjących w biedzie będzie czuło się wykluczone społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - poczekaj jak patologia dostanie po 500 zł na dziecko to jak nie przepije to może ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autorka:) dla patoli powinno być tak- podejmiesz pracę dostaniesz i 500 zł, nie podejmiesz- nie dostaniesz patrzcie- jak baba siedzi w domu z czwórką i piątym w drodze to dostanie- 2500+1000 bo przecież w ciąży ma być 1000 jak ktoś nie ma pracy. To ma 3500 pytanie- jaką ona ma motywację żeby iść do pracy jak ma 3500? Gdzie ona znajdzie pracę za więcej kiedy jej jedyne kwalifikacje to rodzenie? Co ona zrobi żeby mieć więcej? szóste dziecko:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co mają jedno to są rodziny myślące logicznie ponieważ ich nie stać na więcej a na 500 zł napewno nie polecą, bo dziecko nawet jak jest dorosłe to należy mu dać na start przynajmniej kawalerkę względnie pomóc a patologia to ma gdzieś, wystarczy narodzić i wuj, niech się później martwią jak złapać bogatego aby utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
górą leniuchy, rząd nas uwielbia, będzie nam dawał kupę forsy za nic nierobienie, wystarczy tylko narodzić dzieci, a wy pracujący jak żeście idioci to zapieprzajcie za 1300 zł, GÓRĄ LENIUCHY, GÓRĄ LENIUCHY, RZĄD BĘDZIE DAWAŁ NAM JESZCZE ODZNAKI ZA NIC NIEROBIENIE. Pracownicy opieki społecznej mniej zarabiają i jeszcze dostają opieprz od nas leni, którzy więcej dostajemy za darmo jak oni za pracę, ale jajajajajajajajajaj, chahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to za komuny takich głupot nie było, obiboki i lenie dostawali nakaz pracy i praca była i z opieki społecznej korzystali tylko i wyłącznie chorzy potrzebujący pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dać dziecku na start kawalerkę? pogięło cię . Niech się bachor sam dorobi, a nie lenie hodujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostanę na dwoje ,mąż ma na umowie 1750 zl drugie tyle dostaje do ręki wiecie co?3lata temu bylam w ciąży a mąż stracił pracę, tuż przed porodem Poszłam do opieki po pomoc a tu nic,zero,bo dla państwa nadal byliśmy za bogaci zanim mąż znalazł inną robotę zapozyczalam się u rodziny Od państwa nie dostałam nawet zasiłku rodzinnego Więc teraz nie mam żadnego wyrzutu sumienia ,że wezmę na dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste!jeśli nie pracowałeś/aś przez dłuższy czas bez konkretnego uzasadnienia nic ci się darmozjadzie nie należy!jeszcze bym ci zasiłki z np.Mops pozabierała ,bogatemu bym nie dała bo te 500 to i tak dla niego g****o a nie kasa. Podsumowanie:pogonić nierobów i dzieciorobów do pracy,a tłumaczenie że nie mam z kim dzieci zostawić / wychowuje traktować bezdyskusyjnie jako jawne przyznanie się do bycia nierobem(otwierać żłobki ,przedszkola-koniec pieprzonych wymówek).Wiele polskich matek wolałoby samym wychowywać swoje pociechy,ale zamiast pasożytować na państwie wolały iść do pracy dlaczego?bo często różnica między zasiłkiem a wynagrodzeniem to ledwo 300;Więc darmozjadzie!jeśli nie potrzebujesz tych 300 za uczciwą prace to tym bardziej 500 za gnicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pracujący, emeryci, pobierający zasiłek czy świadczenie przedemerytalne, zasiłek dla bezrobotnych domagajmy się też dodatku w wysokości 2 tys. miesięcznie bo jak za pieprzenie się będą dawać rodzinie po 500 zŁ-4 tysiące to za pracę po 20-40 latach winniśmy żyć godnie a nie za 1 tys. - 1300 zł, łaski nam nie robią jak będą płacić nam za pracę. WYJDŹMY NA ULICĘ, NIE DAJMY SIĘ, ŻEBYŚMY MIELI ROZPĘTAĆ WOJNĘ TO NIE DAJMY SIĘ BO NAS ZAGŁODZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace i godne wynagrodzenie!!!!-gonić nierobów do roboty,zamiast klonować następnych...Pamiętaj rządzie ukochany że przejdziecie do historii razem ze swoimi decyzjami!-a skutki tego będą odczuwały jeszcze wasze pra pra pra wnuki, A PÓKI CO KAŻDY KOLEJNY RZĄD ROBI WSZYSTKO ABY LEPIEJ W POLSCE NIE BYŁO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha....mam troje dzieci...gdybym sprytnie pokombinować dostała bym po 500 na każde, czyli w sumie 1,5tys. Czy mnie to cieszy? Nie! W rodzinach patologicznych będzie się rodziło coraz więcej dzieci, te dzieci będą wyrasta na kolejną patologie itd....I właśnie czemu żerują na państwie rodziny mają dostawać pieniądze, a ludzie pracujący za śmieszne pieniądze z jednym dzieckiem nie dostaną nic? No i w końcu Polski na to nie stać...PiS nas zrujnuje. Ale ludzie zaslepieni darmowymi pieniędzmi lecieli i głosowali...wiele moich koleżanek....Wole zarabiać godne pieniądze niż dostawać kasę za free....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do:'' gość wczoraj dać dziecku na start kawalerkę? pogięło cię . Niech się bachor sam dorobi, a nie lenie hodujesz. '' Bucu!!!! pomyliłeś fora ,dla zwichniętych społecznie to pewnie www.debil.cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie 500+ tylko 500zł na kobiete nie lubie tego zakłamywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 17.22 wczoraj. .....drugie i kolejne 500 (bezwarunkowo) ....pierwsze jak udowodnisz że WEGETUJESZ .... -źle zrozumiałeś tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćreik
Ja mam 14 lat i bedę miala dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze powinni cos zrobic zeby było wiecej pracy i wyższe wynagrodzenia wtedy to by zachęciło ludzi do stworzenia rodziny. Ludzie którzy wyjechali za chlebem moze by wtedy wrócili a przeciez ile to dzieci Polaków rodzi sie zagranica. Najpierw powinni sie wziac za ważniejsze sprawy np. Służba zdrowia . Dodam jeszcze ze imigranci tez bedą mogli ubiegać sie o 500zl i nagle zjada sie do nas Ukraińcy, Cyganie i tym podobne nacje efekt bedzie odwrotny od zamierzonego. Powodzenia. Chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi tych co nie dostaną :-( że mają dupościsk że w Polszy może w końcu coś się zacznie zmieniać na lepsze a nie tylko syf i bida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj dopościsku to ty dostaniesz jak ci składki społ. wzrosną a po wypłate zaczniesz chodzić ze świnką skarbonką ...myśl to nie boli niema nic za darmo,a szczególnie w naszej pięknej Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie kiedy ruszy ten program i czy będą dopłacać za wcześniejsze miesiące? miesięcznie to ok. 1,7 mld zł. Jeżeli zapłacą również za wcześniejsze miesiące, to rynek zaleje mnóstwo pieniędzy, które spowodują lawinową inflację. Szczególnie, że rząd nie umie znaleźć źródła finansowania tego programu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×