Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość
Co gdy pierwsze dziecko jest tak naprawde drugim bo pierwsze urodzilo sie martwe. To czy zasilek 500 zl liczy sie jak za pierwsze czy za drugie dziecko bez kryterium dochodowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że to żyjące liczone będzie jako jedynak - bo tylko ono wlicza się do członków rodziny. Współczuję bardzo, też mam identyczną sytuację - pierwsze dziecko zmarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćreik wczoraj cytat; ''Ja mam 14 lat i bedę miala dzidzius'' - fałsz;ty dorosły propagandziażu -prawda;przez najbliższe lata nie udzielaj się w żaden spobób,sama widzisz że efekt jest żałosny (nie wyręczaj rodziców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie 500+ tylko 500zł na kobiete nie lubie tego zakłamywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś nie 500+ tylko 500zł na kobiete nie lubie tego zakłamywania polecam ''czytaj ze zrozumieniem''-masz z tym poważny problem...ale krok po kroku ,może w końcu ci się uda-powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 dzieci to ile dostanę 1000 zł czy 1500 zl,proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000zł dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz, aż się zdziwisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ośmioro dzieci czyli dostanę cztery tysie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 1sze niue dostaniesz czyli 3,5 przy ósemce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś, kto według Pisu jest tym bogatszym? Bo nie wiem, czy się będę łapać na do bogatych z 1000zł na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakby dawali 50.000 to nie chce bachorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jednak poczekajmy na ustawę a potem na faktyczną kasę w ręku bo wyjdzie na to że roczna dyskusja zakończy się fiaskiem i pozostanie niesmak :-) i co wtedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwoje dzieci starszy syn w tym roku kończy 18 lat młodszy ma 6 lat Niestety nasze dochody są skromne oboje z mężem pracujemy w przedsiebiortwach komunalnych. Dochód przekracza niewiele ponad 800 zł na osobę . Ledwo co wystarczy na zycie ;( I co ???? Niestety ale my sie nie kwalifikujemy aby dostać cokolwiek !!!!! Żenada !!!! Oboje mamy wykształcenie wyższe i chcemy aby nasze dzieci tez sie kształciły tylko za co ?!?!? Podobno za sudia pan Gowin chce wprowadzić opłatę ?!? Prawo i NIESprawiedliwość !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ma bliźniaki na studiach, córkę która w tym roku zdaje maturę i maluszka w domu. W sumie 4 dzieci tez nie dostanie bo dochód na osobę za wysoki - minimalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę to napisac bo mnie szlag trafi,jak ktos pisze że to jest zapomoga dla patoli,i że będa się rozmnażac na potege.Czy wy naprawde myslicie że dla 500 zł będzie ktoś robił dziecko???? puknijcie się w czółko,wiecie ile wychowanie dziecka kosztuje???Co to jest to zakichane 500 zł?Ja mam2 dzieci i ie jestem żadna patologia,i nigdy bym nie zdecydowała się na 3 dziecko ze względu na kasę, liczę na te pieniądze,przynajmniej dzieciom ubrania kupię w normalnym sklepie,watpię żeby to było do 18 lat jak mówią,za 4 lata władza się zmieni i tyle rodzice zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie wiedzą, że te 500 to mało na wychowanie dziecka. Ale taka patologia (mam na myśli alkohol, lenistwo itd) myśli jednak troche inaczej i dla nich to jest zachęta do zrobienia kolejnego dzieciaka. Bo ciuchy np mają po starszych i te 500zł to sobie na puszki piwa czy litry wódki przeliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż strach pomyśleć co oni mają na sumieniu względem naszej ojczyzny,skoro łatwiej im dać 500zł niż godnie zapłacić za prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko PATOLOGIA moi kochani nie dostanie kasy do ręki tylko żywność i talony i będzie sprawdzana i prześwietlana :-p sama będę donosić na sąsiadów jak zobaczę że kasę przewalają na kał :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trójkę dzieci od 10 lat nigdy nie miałam rodzinnego bo z mężem pracowaliśmy uczciwie teraz to 500 złoty i tak mnie nie dotyczy nie zarabiam dużych pieniędzy zarabiam minimum które przekracza mój dochód ale uczciwie, co z ludźmi którzy się śmieją i cieszą bo pracują nielegalnie za granicą lub w kraju ale przedstawiają zerowe dochody proponuj***ardzo prosty sposób. Petent składa wniosek ale urzędnik nie wnika w jego dochody nielegalne. Jest bardzo prosty sposób na sprawdzenie przez urzędnika wiarygodności składanego wniosku. Wnioskodawca który składa wniosek o przydzielenie mu zasiłku na dzieci w związku z tym iż nie podejmuje żadnej pracy zarobkowej lub jego współmałżonek powinien meldować się w ośrodku pomocy społecznej przynajmniej co 3 dni bo skoro nie pracuje to ma czas na meldowanie się w urzędzie pomocy społecznej a skoro nie dopełnia tego obowiązku powinien przedstawić zwolnienie lekarskie gdyby takie przepisy były respektowane ludzie płacili by podatki jak każdy uczciwy polak przesyłam to naszym urzędnikom. Pozdrawiam w końcu się czegoś nauczycie jak ustalać uchwały po to was wybraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pierdaczysz o tych za granica jak trzeba bylo wnioski skladac osobiscie w urzedach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost urodzeń w rodzinach patologicznych-oni przeciez zyskują najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta bony żywnościowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko my zyjemy w takim cudownym panstwie,ze nie oplaca sie pracowac uczciwie.Moj maz pracujac na czarno zarabia ok.4 tys,jakby pracowal na umowe to by dostal w porywach 2 moze 2,5 tys.Trudno kazdy musi kombinowac zeby jemu bylo dobrze.Mozemy podziekowac tylko naszemu kochanemu panstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Państwo tak chce dbać o rodzinę i edukację to dlaczego nie wspiera rodziny, które mają dzieci na studiach skoro wiadomo, że na utrzymanie dzieci na studiach potrzeba więcej pieniędzy niż na maluchy, które jeszcze do szkoły nie chodzą. Uważam, że jeśli już dają pieniądze to powinna ta zasada obowiązywać dotąd do kiedy dziecko się uczy jednak nie dłużej niż do 26 roku życia, tak jak to jest w przypadku odliczeń od podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ukrywam,ze czekam na to 500,ale wiecie co wolalabym wiecej zarabiac i przede wszystkim zebym miala gdzie pracowac.Wolalabym zeby zamiast tych 500 zl dawac,to najnizsze pensje powinny wzrosnac o te 500 zl.Ja akurat sie lapie ba 1000 ale uwazam,ze to niesprawiedliwe,ze samotna matka moze nie dostac a taki polityk czy prezes banku dostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:31 no ok, rozumiem cię, bo na te nasze ceny najniższa krajowa powinna wynosić 2500 do ręki. Tylko jest jeden problem. Jeśli teraz najniższa krajowa wynosi 1850 zł brutto, a ja mam na umowie po 12 latach pracy 2500 zł brutto, to czy po wzroście najniższej krajowej o 500zł, czyli do kwoty 2350 zł brutto, mój pracodawca da mi zasłużone 3000 zł? Prawda jest taka, że jeśli dalej będziemy słabo zarabiać, to nigdy nie będzie dobrze, bo w worze pieniężnym państwa wiecznie będzie mało, bo mało będziemy wpłacać podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Brawo! Za tych co przedstawiają najniższy dochód, a pod stołem mają po ładnych kilka tysięcy, też powinno się zabrać. Bo z jakiej racji ja o niższym dochodzie, płacący uczciwie podatek i składki od całości mojego dochodu, mam mieć jedno 500zł mniej od tego, kogo stać wybudować dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ile ja znam smaotnych matek takich fikcyjnych??? multum! teraz co druga siedzi bez ślubu, wiec dochodu faceta sie nie liczą. Ona biedna, samotna oczywście dostanie. Ja juz wolę aby bogaci dostali, oni w końcu płaca najwyższe podatki, te zarobki tez im z nieba nie spadły. Dlaczego oni mają nie dostać? a krętacze, pracujący na czarno, albo ci co połowę biorą pod stołem, kobiety które nie pracują a wychowują w nieskończoność dzieci mają dostać? z kogo państwo ma większy pożytek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w klasie mojego dziecka to połowa rodziców żyjących w nieformalnych związkach.... czyli samotne matki, które załapią sie na 500plus, dzieci mają obiady darmowe, dofinansowania do wyprawki, zasiłek rodzinny, dopłaty do czynszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×