Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość
Jedno dziecko=mniej wydatkow,dwoje dzieci=wydatki x2.Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siedzę z dzieckiem w domu, a mąż pracuje. Dziecko ma 7 msc. Za około 10 msc chciałam dać małą do żłobka i pójść do pracy, ale chyba zrezygnuję z tego. Soryy, ale zapieprzać, żeby mieć 3 stówy więcej niż dostanę z mopsu za siedzenie na d***e ? Śmiech na sali. Nie dość, że się naharuję, zarobię 1200, małą zostawię obcym ludziom w towarzystwie często chorych dzieciaków, zapłacę za to około 400 zł + opiekunka. Wolę w mopsie pokombinować i dostać prawie tyle samo ile zarobię, tyle, że dziecko będzie miało mamę przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dla dzieci do 18 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Dostaniesz 500 zł na dziecko jeśli dochód w rodzinie na osobę nie przekracza 800 zł. W Twoim przypadku 1600zł. Niech ex płaci Ci dalej 200, nie 300, a dostaniesz 500 zł. Ja byłam w mopsie i mówili mi, że jeśli nie mam zasądzonych alimentów to cały dochód partnera jest brany pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha czytam i nie wierze własnym oczom !!! Ja pracuje -fakt faktem nie na umowę. Mąż pracuje mam jedno dziecko ale do cholery jasnej ! Jak wy możecie tak pisac. Chyba piszą to ci co nie maja dzieci i nie wiedza ile to kosztuje :) tak tak wiem... Zrobilas dziecko-zapracuj sobie :D śmiech na sali! Dzieci drogie - utrzymać mieszkanie -1500zl :) jedzenie paliwo i przedszkole następne 1500 zl :) a rodzinnego 77zl .. Proszę was... Każdy by sie staral o te 500 zl i nie piszcie glupot bo tego sie czytać nie da.. Jak sie należy to się należy i koniec dyskusji...P.S Polowa z tych co tu piszą beda lecieć po te pieniadze jak za bulkami rano :) nie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę 500 zł na kota. Moje życie też kosztuje, a i życie futrzaka do tanich nie należy. Żwirek, jedzonko, zabawki, leki, witaminki, zabiegi pielęgnacyjne, transportery,szczepienia to wszystko kosztuje i wcale nie mało. A państwo mi nic nie dopłaca . Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadajecie głupie pytania skad wezmą pieniadze ! jak to skąd bedziecie zapierdalać na cyganów produkujacych dzieci,zobaczycie jaki będzie wzyż demograficzny,zobaczycie ile będzie po ulicach turlac się wózków ,nie wyrobicie na nich. Kurwa mać ,kiedy sama jako młodziutka dziewczyna zaszłam w ciążę to nic mi się nie należało za przedszkle 100% płaciłam musiałam mieć taką pracę żeby za dużo nie zrobić bo zasiłek w kwocie 40 zł hahahha 40 zł by zabralia teraz 500zł !!! chyba was pojebało!!!sram na ten kraj!!! nic Wam kurwa nie zapłacę tak będę robić zeby nic nie płacić skurwysynom ja mam żyć w biedzie żeby jakieś leniwe cyganki pieprzyły się po kątach i rodziły .hurtowo,NIGDY K... W ŻYCIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!podwiąż sobie jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17.30 czytałam że te pięćset złoty nie będzie się liczyć do dochodu o alimenty czy dotacje mieszkaniową. Więc sama wywnioskowałam że to też będzie działać w druga stronę. Mylę się? Dodam że jestem w dość podobnej sytuacji jak autorka. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złotych*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge juz dluzej sluchac o tym 500 zl na dziecko. Jestem samotnie wychowujaca matka, mieszkam z dzieckiem u rodzicow bo maja 4 pokoje nie dostane mieszkania od miasta tak jak dostaja inni bo moga mi pomoc rodzice, mam do 2018r umowe na caly etat obecnie jestem na wychowawczym i dostaje 400zl plus jako matka z dzieckiem 180 ale zyby byc na wychowawczym musialam wczesniej pracowac po 12h a nie po 8 a teraz dowiaduje sie ze moja kuzynka dostanie 2tys i do tego 1 tysiac dostanie bo urodzila dziecko a nie pracuje!!! ma 4 dzieci razem z alimetami bedzie miala4200 a jej nowy facet zarobi 3tys razem 7200 i po co tu pracowac jak na porzadnego obywatela przystlo!!!! Gdzie tu sprawiedliwosc tez bym wolala siedziec w domu i czkac jak kasa wplynie na konto a nie zap...lac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalam 3 lata a pozniej zdecydowalam sie na dziecko dzieki pracy mialam macierzynski a teraz wychowawczy ale zeby to miec to trzeba pracowac!!!!a nie tak jak co niektore nie pracuja maja 4 dzieci dostaja mieszkanie od miasta pozniej pis utrzyma jej rodzine a kobita siedzi w domu. malo tego bedzie dostawac dodatkowo 1 tysiac zl bo urodzila dziecko a nie pracuje TO TA CO PRACUJE ZEBY MIEC NA ZYCIE Z SAMEGO TEGO POWINNA DOSTAC 2 TYS A NIE TYSIAC MACIERZYNSKIEGO TAK JAK JA DOSTAWALA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda gdzie sie nie obejrzymy tam tylko wozki z dziecmi tylko pomyslcie ludzie o tym ile tych dzieci bedzie opuszczonych przez rodzicow beda blakac sie i nic wiecej matka w domu bedzie siedziec powiedzmy z 5 dzieci i co bedzie tylko czkac jak jej 2500 wplynie na zycie mysli ktos ze bedzie dobrze??????nie bedzie jedno wielkie dzieciorobstwo ci co maja troche poukladane w glowie jak najszybciej kierujcie sie ku pracy jako polozne bo praca w tym fachu napewno bedzie!!! POLSKA STANIE SIE JEDNA WIELKA PATOLOGIĄ. az mi szkoda tych dzieci ktore beda sie w niej wychowywac!!! patologie trzeba zwalczac a nie powiekszac!!czego te dzieci sie naucza od swych matek bo napewno nie PRACY a praca uszlachetnia czlowieka nawet zarabiajac to 1300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00 ;36 więc Ty na forum dla matek piszesz że rodzenie dzieci to PATOLOGIA wow ,ale z ciebie cymbał OJP i to tylko dlatego że żal Ci dupę ściska a nie bierzesz pod uwagę że jak mamusie będą robić jak piszesz to zasiłeczek im szybciutko zabiorą bo życzliwi sąsiedzi uprzejmie doniosą na mamusię 5 dzieci naturalnie tylko dla ich dobra i że będzie na odwrót mamusie będą się bały o kasę i o dzieci dbać będą hmmmm ? PISAĆ TO MY SE TU MOŻEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najbardziej fenomenalne jest to że o wychowaniu dzieci w rodzinach wielodzietnych do powiedzenia mają kobiety bezdzietne bądź posiadające wychuchanego jedynaczka :-D :-D brak słów jakie MADONNY WSZYSTKOWIEDZĄCE :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska będzie jedna wielka patologia a kraje skandynawskie i 3/4 krajów Unii ( gdzie sa bardzo wysokie zasiłki na dzieci) nie sa patologia. Wytlumaczcie mi to. ;) Zazdrosnice jesteście i tyle , ze matka z ojcem kiase na dzieci dostana a wy z waszymi jedynakami zostaniecie na lodzie. Ah! Wiem wiem, ze to kazda z was zarabaia miliony i mieszka w willi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zeby miec srodki do zycia to musze z********ac i dzieki temu mialam macierzynski i wychowawczy a dlaczego inne kobiety nie moga isc do pracy nieroby i tyle dostana cos ala maciezynski bo nie pracuja na dziecko tez dostana kase a ta co z********a to co?? odprowadzane sa podatki i wogole do macierzynskiego tez powinny dostac tak jak te nieroby dodatkowo 1tys zl. TO JEST NORMALNE???jednie musza z********ac a drudzy siedza z dupa w domu. dac to powinni ale tym co pracuja i wychowuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co wam chodzi ? Te pincet na dziecko to było główne hasło wyborcze. Tak głosowaliście to macie to co wybraliście. Ciekawe. że 90 proc społeczeństwa z tym pomysłem się nie zgadza. To po co , głosowaliście na nich. Trzeba było myśleć zanim oddaliście swój głos w wyborach lub w ogóle ruszyć swoje zacne dupsko na wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
109 odpowiedzi :D biedaki i lenie już chyba nogi rozkładają i płodzą te bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie im predzej tym lepiej. Za pare lat jak sie nic nie zmieni to ci lidzie co nie pracuja wiecej sie dorobia iz ci co rano wstaja i z*********ja po 8 lub wiecej godzin zeby zarobi najnizsza krajowa a tu wystarczy wychowywac 3 dzieci i siedziec w domu i najnizsza beda mieli za nic nie robienie!!!!!!!!!!!!!!a pozniej te dzieci beda robic to samo zamiast do pracy to na porodowki zeby panstwo ich utrzymywalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...no niestety taki bilans prosty ..macie 1 dziecko a was jest dwoje rodziców ..ja mam 2 dzieci i każde będzie pracowało i oddawało składki na wasze emerytury i będą płacić podatki na wasze minus 1 dziecko ...czyli my damy + 1 więcej państwu. :) a 500zł jest na drugie do 18 roku więc od 18-do ok.70 r życia ja mój mąż i nasze 2 dzieci oddamy więcej państwu niż wy z jednym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie matki jedynaków to roszczeniowe s/u/k/i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moja rente to ja sobie zapracuje bo pracuje od ukonczenia szkoly i mam zamiar caly czas pracowac. Tak samo jest z moim jednym dzieckiem nikt nie bedzie na niego lozyl zadne panstwo ani zadne podatki bo ja nic nie dostane i sama zapracuje na nasze zycie tym bardziej ze sama go wychowuje. jJestem bardzo rozczarowana bo nie widze w tym pomocy dla matek samotnie wychowujacych dziecko. Nie ma kompletnie zadnej pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam, że cały program ma kosztować ok. 20 mld rocznie. Nie ma tylu wolnych środków w budżecie, więc rząd usilnie szuka, komu sie dobrać do kieszeni. Podatek obrotowy obejmie więc nie tylko sklepy wielkopowierzchniowe ale również sklepy internetowe. Koniec z tanimi zakupami w sieci. W efekcie część niewielkich firm internetowych, działających z minimalną marżą upadnie, a cześć przeniesie sie za granice i tam będzie płacić podatki. Brawo patrioci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybralismy się ostanio do znajomych, którzy sa mlodymik ludzmi, ale bardzo im się powodzi. Duzy nowy dom, super zarobki, plac zabaw przed domkiem, zagraniczne wczasy. Sa zaradni, maja dobra praca i dwoje dzieci i az im się uszy trzesa, ze dostana 500 zl na młodsze dziecko, my jesteśmy normalna rodzina z normalnymi zarobkami. My będziemy mogli sobie za to pozwolić na troszkę lepsze zycie, oni na ... sukienke dla dziecka za 500 zl, bo z kasa nie maja co robic. Powinien być tez wyższy prog na kazde następne dziecko jak ktoś ma za dużo, czyt. 20 tys. miesięcznie dochodu, nie mowie o sredniej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak za 3-4 lata obudzi się jakiś "PAN czy pani" i stwierdzi że pomysł był do d.... to skąd wtedy wezmą pieniądze na utrzymanie ludzi którzy wcześniej jechali taśmowo tylko dla tej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty ma za duży dochód na rodzinne ok.67zł., ale w sam raz na 500 zł pomocy z państwa podobno też co miesiąc.IIe weźmie pomysłodawca za pomysł z małą szansą na jego dłuższe przetrwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo najpierw jest zapłodnione jajeczko "i to już" człowiek" a potem jak już się urodzi to kim jest?bo chyba nie człowiekiem skoro nawet mu się ten zasiłek nie należy .Nieważne czy jedynak czy nie ,po prostu się nie liczy.Można niemnieć matury,ale wstydu?-i to na takich stanowiskach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze ci, ktorzy maja jedno dziecko powinni zaparotestowac tak, jak frankowicze. Nie moze byc tak, ze jedno dziecko to nie dziecko. Wedlug konstytucji wszystkie dzieci sa rowne, a ten pomysl rzadu dyskryminuje te rodziny, ktore nie zawsze nie chca, ale czesto nie mogo miec wiecej dzieci. Chyba lepiej, zeby mniej, ale wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze ci, ktorzy maja jedno dziecko powinni zaparotestowac tak, jak frankowicze. Nie moze byc tak, ze jedno dziecko to nie dziecko. Wedlug konstytucji wszystkie dzieci sa rowne, a ten pomysl rzadu dyskryminuje te rodziny, ktore nie zawsze nie chca, ale czesto nie mogo miec wiecej dzieci. Chyba lepiej, zeby mniej, ale wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×