Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konsultantkaa klienta

Pracuje w sklepie w sklepie z wózkami dziecięcymi i...

Polecane posty

Gość gość
"W dzisiejszym świecie jak masz ajfona to jest standard i jesteś ok, a jak masz wózek w cenie tego ajfona, to jesteś: wieśniarą, szpanerką, pogardzasz innymi itp." xxx Wskaż miejsce, w którym napisałam, że ajfon to standard. Nadinterpretujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to też niektórzy tacy są ,że kupują to co widać na zewnątrz, czyli np wózek, bo to każdy zauważy, a buty niekoniecznie, zwłaszcza jak dziecko siedzi w wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo smutne jak zawistne sa kobiety ja nie mam iphona ani stokke choc chcialabym miec, niestety nie stac mnie i nie pluje z tego powodu jadem jak inne kobiety...mam wozek camarelo i nie bylo mnie na niego tez stac, tescie nam do niego dolozyli jestem z niego zadowolona, ale stokke czy maxi-cosi bym nie pogardzila.Polowa obrazajacych drogie wozki robi to z zazdrosci, wiem to z doswiadczenia bo mam 2 kolezanki ktore tak jak ja nie maja za wiele ale jesli ktos ma wiecej to zaraz slysze"tyle kasy za taki syf phiii...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to też niektórzy tacy są ,że kupują to co widać na zewnątrz, czyli np wózek, bo to każdy zauważy, a buty niekoniecznie, zwłaszcza jak dziecko siedzi w wózku XX Ja wydalam duzo na wozek i na buty dla dziecka tez wydaje...za to smutne to jest gdy matki maja Iphony Itaby a dziecko jak z lumpeksu ubrane, a wozek sie rozsypuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z ajfonem nie było personalnie do Ciebie, tylko ogolnie. Mam takiego znajomego, co ma ajfona za 5 tys., xboxa 360 i psp za kolejne kilka tys., a dziecku kupił wózek najtańszy za 499 i pieluchy też najtańsze i jeszcze płacze, jak lekarka kazała kupić oilatum do kąpieli, że takie drogie. Bo myśli o sobie i swoich "zabawkach" a dziecko było wpadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ość
"Nie oceniaj innych nie masz do tego prawa...ja nie oceniam." Oceniłam wózek, A NIE CIEBIE, a to różnica zasadnicza. Dla mnie te wózek to badziew bo nie jest funkcjonalny, dla ciebie cud, ok. Masz prawo do tego zdania, tak samo jak prawo mam ja. gość dziś Ja skomentuję jeśli mogę... Są osoby które ci zazdroszczą, bo te pinezki to czysta złośliwość. Są to osoby które wszytko przeliczają na pieniądze i nie mogą zdzierżyć faktu, że ktoś ma coś droższego od nich. Są to osoby zawistne cieszące się kiedy drugiemu się noga powinie, wtedy ich marne ego rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
"To z ajfonem nie było personalnie do Ciebie, tylko ogolnie. Mam takiego znajomego, co ma ajfona za 5 tys., xboxa 360 i psp za kolejne kilka tys., a dziecku kupił wózek najtańszy za 499 i pieluchy też najtańsze i jeszcze płacze, jak lekarka kazała kupić oilatum do kąpieli, że takie drogie. Bo myśli o sobie i swoich "zabawkach" a dziecko było wpadką." xxx Ok. Przepraszam - trochę się niepotrzebnie uniosłam :) Oczywiście - ja też znam takie osoby, które oszczędzają na dzieciach. I to jest żałosne. Podałam przykład z butami - bo dla mnie buty to podstawa. Kształtuje się stopa, postawa, chód. I wiem, że dobry but kosztuje. I to wcale nie mało. Ale warto właśnie te kilkaset złotych dać, aby później w przyszłości się to zwróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne to jest gdy matki maja Iphony Itaby a dziecko jak z lumpeksu ubrane, a wozek sie rozsypuje.... xxxxxxxxx no właśnie założyłam tu parę dni temu taki topic jak to matki potrafią na siebie wydawac a na dzieciach oszczędzac, to większość mnie zjechała tak jak i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g ość dziś "Nie oceniaj innych nie masz do tego prawa...ja nie oceniam." Oceniłam wózek, A NIE CIEBIE, a to różnica zasadnicza. XXX Oceniłaś twierdząc ze kupują go kobiety raczej dla szpanu i nigdzie nie napisałam ze to cud jak to dodałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polowa obrazajacych drogie wozki robi to z zazdrosci, wiem to z doswiadczenia bo mam 2 kolezanki ktore tak jak ja nie maja za wiele ale jesli ktos ma wiecej to zaraz slysze"tyle kasy za taki syf phiii...." xxxxxxxxx chociaż Ty jedna potrafisz przyznać że to z zazdrości, inni się upierają, że cen nie znają i wózek brzydki jakoś jak piszecie na kafe o domach mieszkaniach czy weselach to nikt się słowa zazdrość nie wstydzi... na kafe domu szwagierce wypada zazdroscić, a wypasionego wózka nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g ość dziś "Nie oceniaj innych nie masz do tego prawa...ja nie oceniam." Oceniłam wózek, A NIE CIEBIE, a to różnica zasadnicza. Dla mnie te wózek to badziew bo nie jest funkcjonalny, dla ciebie cud, ok. Masz prawo do tego zdania, tak samo jak prawo mam ja. AAAAAAAAAAAAAA Nie czytalam o jakim wozku mowicie ale.... Mialas i dla tego twierdzisz ze badziew i jezdzilas nim na tyle dlugo by oceniac funkcjonalnosc? A co do oceniania to jedyne co potrafia kobiety na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje dziewczynie od stokke sytuacji u lekarza...mie nie stać na stokke ale w życiu nie osmieliłabym się włożyć swojego dziecka komuś do stokke i jeszcze foty pstrykac i wstawiać na fejsa że to mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Współczuje dziewczynie od stokke sytuacji u lekarza...mie nie stać na stokke ale w życiu nie osmieliłabym się włożyć swojego dziecka komuś do stokke i jeszcze foty pstrykac i wstawiać na fejsa że to mój... XXX Jeju ja moze i jestem biedna ale co za wstyd!!!! to tak jak wsiasc komus do samochodu i wstawiac foty na fb...zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ludzie tacy są, że robią foty pod obcymi samochodami i wstawiaja że to ich.. ale żeby do wózka wsadzić to przegięcie... ja bym opierdzieliła taką matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wasze wypowiedzi i zdania nie zmienilam.Drogie wozki sa na pokaz.I jak ktos mi tu wypomnial,stac mnie bylo na takie wypasiony wózek,ale dla mnie to bez sensu.Kupilam wózek uzywany,taki jak chcialam i bylam bardzo zadowolona.Jak synek wyrosl,sprzedalam go dalej.Teraz mam parasolke,kupiona od sasiadki UWAGA za 50 zl(slownoe piecdziesiat,zlotych polskich)I nic mi nie skrzypi,nie odpada,nie rdzewieje itp.Dla mnie,sorry,ale jestescie tępe i puste i zdania nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od wiesniary. Nie, nie jestes wiesniara,bo masz drogi wozek. Mam identyczny. Nie mam za to modnych ciuchow,nie chdoze do restauracji itp,bo mnie nie stac. Ubranka kupuje w h and m, na rynku,w pepco,bo mnie nie stac na inne. Nie mam tipsow,sama farbuje wlosy. Ja nie patrze na innych z gory i nie ogladam sie,kto jak reaguje na moj wozek. Pwszem,jest wiele matek,odwalonych od stop do glow a dziecko jak ostatni dziad,i to jest straszne. Skad jednak wiesz,ze te wlascicielki "czolgow" alyrat kase maja. Musialas sie jakos obnosic,nie wiem patrzec na ludzi z gory,bo mi nikt nie wrzuca pinezek. Pochodze z wioski pod Kielcami,mieszkam w malym miesice pod Kielcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHodzi o to,ze ciagle zarzucasz ludziom zazdrosc,nie wierze w sytuacje u lekarze, wozek za 6 tys w dzisiejszych czasach to nie jest taki luksow,zeby foty w cudzyn cykac. Widac,jak sie chwalisz i obnosisz,ze masz ten drogi wozek,a plebs zazdrosci. Jak komus sie stokke nie podoba,to od razu zazdrosci . Żal mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie wozki sa na pokaz.I jak ktos mi tu wypomnial,stac mnie bylo na takie wypasiony wózek,ale dla mnie to bez sensu. xxxxxxxxx I właśnie w ramach tego wsadzasz swoje dziecko do obcego stokke i wrzucasz fotki na fb na pokaz. Na końcu wsypujesz do środka pinezki. xxxxxxxxxx jestescie tępe i puste i zdania nie zmienie. xxxxxxxx A ty jesteś ZAZDROSNA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od pinezek, czytajcie ze zrozumieniem, nie mi wsypali tylko sąsiadce ktora miała stokke jeszcze zanim ja miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mega wygodny lekki wozek-najlzejszy jaki byl dosyc wąski ,ale skretny (bez obaw dziecko sie miesci) i idealny do sklepow ale ladny to on nie jest. Ale najlepsza beke mam jak widze te matki meczace sie w bidronkach i innych sklepach z wielkimi, ciezkimi i nie skretnym wozkami w stylu retro. Co do niczego sie nadaje tylko wyglada. BOZE jakie te baby sa glupie ze kupuja wozek zeby wygladal a nie zeby byl funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z postu powyzej dodam ze ten wozke jest z firmy Greco o ile dobrze napisalam firme. Jestem mega zadowlona a drogi nie byl. Ale ja nie jestem z tych matek zeby sie pokazac. Bo mnie to smieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlżejsze i najwęższe wózki to bugaboo cameleon i stokke xplory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie kupilam jakiegos stokke.Mialam wozek Bebetto.I nie nie zazdroszcze wam,bo nie mam czego.Potem rosna te wasze dzieciary i wszystkie w markowych ciuchach,wywyzszajace sie i gardzace innymi dziecmi.Bo tak je wychowujecie pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem z tych matek zeby sie pokazac. Bo mnie to smieszy. xxxxxxxx a mnie nie śmieszy kobieta ze stokke, tylko taka z czołgiem, gdzie dziecko w lumpach obdartych jak dziad ostatni a ona odwalona, koafiura, tipsy, mejkap, solara i bóg wie co jeszcze. Która z tych matek jest bardziej na pokaz??? Bo jak ja idę ze stokke to właśnie takie się na mnie gapią i mnie obgadują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem rosna te wasze dzieciary i wszystkie w markowych ciuchach,wywyzszajace sie i gardzace innymi dziecmi.Bo tak je wychowujecie pustaki. xxxxxxxxx Bożeee,co za spostrzeżenia, to może napisz artykuł i przeprowadź badania pt "Wpływ wożenia w wózku na negatywny stosunek do innych dzieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie sobie obejrzalam ten wozek stokke.I juz wiem,dlaczego te baby tak sie gapia na was.Bo jest okropny!!!Patrza,ze wspolczuciem ja mozna w takim czyms wozic dziecko!!!!I nie wmawiajcie mi,ze to jest wygodny,super wozek,bo podejrzewam,ze pod dwa,schodki nie podjedziecie.Teraz jeszcze bardziej utwierdzilam sie w przekonaniu,ze jestescie glupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od Graco. O matko jakby mnie zobaczyla to wiesz mi daleko mi od blachary bo ja PRACUJE (pewnie Ty nigdy tego nie robilas)-maly ma 1,5 roku (nie siedze w w domu jak Ty PANIUSIU) na kosmtyczke, solarium nie mam czasu nawet rzes rano nie maluje bo musze malego obrobic (ubrac, nakarmic i odwiezdz do niani). Ja wygladam jak przez okno. Ja SIE NA firmach wozkow nie znam- zbijam tylko z tego co widze w sklepach a wiadmo ze wozkow teraz jest duzo bo sie duzo dzieci rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta spacerówka stokke to jakaś poraża. Za każdym razem jak widzę w niej dzieciaczka to mam wrażenie, że jest mu strasznie niewygodnie...nie wiem dlaczego, ale tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlaśnie dzieci tych wysolarnionych mopsiar wożone w bylejakich wózkach mają negatywny stosunek do innych dzieci, wyżywają sie na nich , są złośliwe i zbójowate!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takie macie durne myslenie,ze wszystko najdrozsze kupowac,zeby pokazac,ze stac was.Ja nie mowie,zeby oszczedzc na dziecku i tylko w lumpeksach kupowac,ale bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×