Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konsultantkaa klienta

Pracuje w sklepie w sklepie z wózkami dziecięcymi i...

Polecane posty

Gość gość
A czy wiecie coś o spacerowkach WIKING?bo zamierzam taka kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaLena
A moim zdaniem wózek wcale nie musi byc najmodniejszy i najdroższy najważniejsze aby był sprawny i czysty przede wszystkim. Sama mam maluszka i duzo z nim spaceruję wiadomo zwracam na inne wózki uwagę ale i bardzo często widzę wypasiony wózek ale co z tego jak brudny i śmierci aż z niego i po co taki skoro nie chce się zadbać o niego a to jest najważniejsze HIGIENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam szczęście i dostałam wózek po córce brata. Jak nowy, ale nie jakiś wymyślny, bo po co? Myślę, że za kilka miesięcy będzie już zbędny a nie mam komu go oddać i nie planuję też kolejnego dziecka. Brat mi pomógł i ja też chcę komuś zrobić przysługę więc pewnie wystawię go na http://olx.pl/ lub http://www.mamibazar.com/ Szkoda żeby się zmarnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polecenia pojechałam do sklepu Dudek dla Dzieci w Warszawie i trafiłam na fachową odsługę. Uzyskalam tam profesjonalne odpowiedzi na moje pytania i dużą cierpliwość do mojej osoby ;-) w rezultacie wyjechałam wózkiem jaki w 100 % spełniał moje wymogi. Anex Sport to wózek idealny jak dla mnie pod każdym wzgledem. Duze kola , duza gondola,.spacerówka idealna bo nie wyglada jak jakiś tani dodatek . Torba , folia, moskitiera , okrywa na nogi , barierka do spacerówki .... to wszystko w cenie wózka. Jedyne co dokupiłam to parasolkę :-) polecam wózek jaki i sklep :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mialam możliwości jeżdżenia sobie po sklepach (całą ciąże misiałam leżeć ) i z wyborem wózka kierowałam sie tylko waszymi opiniamo o wozkach. Wybralam Anex Sport i od 8 mies jestem szczesliwą posiadaczką tego wózka. Zamowilam przez internet gdzie przesysła byla bardzo szybka i dobrze zabezpieczona. A jesli chodzi o wozek to jest super . Wasze opinie mamuski bardzo mi pomogły. Wózek sprawuję sie b.dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa ma bardzo mało sklepów gdzie można uzyskać fachowe porady odnośnie wózków. Ale na Tarchominie znalazłam sklep z takim miłym i profesjonalnym podejściem do klienta. Pan zaproponował mi Anex Sport z najnowszej kolekcji . Super materiały i wykonanie . Kupiliśmy wózek od ręki i użytkujemy go od 5 miesięcy. Córeczka jeździ w gondolce jeszcze ale z pewnością niebawem przejdziemy do spacerówki co mnie bardzo cieszy gdyż można stelaż złożyć razem ze spacerówką i będzie mniej miejsca zajmować w bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można doradzić klientce coś ładnego a zarazem funkcjonalnego i małego po złożeniu. Ja też pracuję w sklepie z wózkami i poleciłbym mamom Anexa Crossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój zakup wózka wspominam bardzo miło. Pan który poświęcił mi ponad dwie godziny był bardzo wyrozumiały i bardzo mi pomóg w wyborze tego idealnego wózka. Kupiłam Anex Sprot. Odpowiedni dla mnie i dla mojego synka ktory uwielbia w nim spac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sprzedajemy bardzo dużo Anexów. Bardzo się ludziom podobają a moim zdaniem jakościowo ok. Cena adekwatna do jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×