Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konsultantkaa klienta

Pracuje w sklepie w sklepie z wózkami dziecięcymi i...

Polecane posty

Gość gość
podejrzewam,ze pod dwa,schodki nie podjedziecie. xxxx właśnie stokke ma opcje taczki i na 2 kołach możesz go wciągnąć po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g ość
Widzę, że komuś bardzo przeszkadza, że można mieć inne zdanie. :) Dziwne, przed poniższymi wypowiedziami które przytoczę, nie przychodziło mi do głowy tak jak tu parę osób stwierdziło, że wy same chcecie żeby tych wózków wam zazdroszczono. Ale po atakach na mnie, że owy wózek jest do kitu bo nie jest funkcjonalny, już jestem prawie pewna że oczekujecie że otoczenie ma wam zazdrościć właśnie tego wózka i nikt nie ma prawa zwrócić wam uwagi że ten wózek ma jakieś uchybienia i tym bardziej jakiekolwiek wady. MAM CICHĄ NADZIEJĘ ŻE SIĘ JEDNAK MYLĘ... Sorry, ale tak to wygląda, że ten wózek podbudowuje wasze ego i każda najdrobniejsza uwaga "na nie" zaraz wywołuje lawinę i manipulację "bo mi zazdrościsz". HALO ! Wózek to tylko ułatwienie dla matki i dziecka, a nie coś co świadczy o tym że jestem gorszym lub lepszym rodzicem, więc nie wiem po co ta krytyka? Oceniłam wózek, a spada powoli na mnie lawina matek które czuja się gorsze przez to, że śmiałam cokolwiek oceniać. Głupi wózek, a tyle emocji... "Oceniłaś twierdząc ze kupują go kobiety raczej dla szpanu i nigdzie nie napisałam ze to cud jak to dodałaś." - No właśnie RACZEJ, a nie z pewnością na przykład. "Mialas i dla tego twierdzisz ze badziew i jezdzilas nim na tyle dlugo by oceniac funkcjonalnosc?" - dla mnie funkcjonalność to bezpieczna jazda w każdych warunkach i niemal w każdym terenie, bo dziecko zabieram niemal wszędzie, a nie na asfalt i do supermarketu, czyli warunki typowo miejskie. Na stronie Stokke pisze że to funkcjonalny wózek MIEJSKI - jako zaletę. Tylko, że każdy inny wózek też się sprawdza jako miejski, jeżdżąc nim ulicami. No może stokke dam mały plusik bo nie wyobrażam sobie innym wózkiem niż stokke "wchodzić"bez pomocy do autobusu. : ) "A co do oceniania to jedyne co potrafią kobiety na cafe."- Nie zgadzam się. Są też tacy którzy doradzają i jeszcze tacy co powiedzą prawdę, a nie tacy którzy fałszywie przytakną co chce autor usłyszeć. (Ja powinnam przytaknąć, albo najlepiej wcale nic nie pisać). Te osoby są gdzieś pomiędzy zgrają troli i frustratów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja PRACUJE (pewnie Ty nigdy tego nie robilas)-maly ma 1,5 roku (nie siedze w w domu jak Ty PANIUSIU) xxxxxxxx haha pisałam że pracuję a teraz jestem na macierzyńskim, moje dziecko ma 5 mcy to gdzie mam być jak nie w domu??? na solarium nigdy w życiu nie byłam, nie naklejam tipsów, nigdy też nie farbowałam włosów skoro nie mam siwych to po co mam je niszczyć, a Ty chyba mylisz mnie z kimś innym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wozek camarelo i nie bylo mnie na niego tez stac, tescie nam do niego dolozyli jestem z niego zadowolona, ale stokke czy maxi-cosi bym nie pogardzila. xxxxxxxxxxxxxx tak jak ta dziewczyna myśli 99% z tych co nie mają stokke, ale żadna się nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ty idz od jakiegos tearapeuty,bo zachowujesz sie jakbys nic w zyciu poza tym wozkiem nie osiagnela. Niektore kobiery mieszkaja na wsi,musza pokonywac trudne drogi, chca spacerowac po lesie i one by stokke pogardzily(chyba,ze by go sprzedaly). Nie kazdemu podoba sie stokke. Ja mam bugaboo camaleona, i pogardzilabym stokke,bo uwazam,ze moj jets brzydszy,ale lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIdac,ze wyszlas z jakiejs totalnej bidy i patologii,bo zachowujesz sie,jakby nikt na swiecie nie mial drozszego wozka,poza toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona NORV
Dajcie spokoj juz, kazdy ma to co chce mi tez sie nie podobaja inne wozki i nie obrazam was bo macie inny niz ja, dla mnie wasze tez sa brzytkie...to normalne podoba sie nam to co wybralysmy i tyle.Mieszkam w kraju w ktorym co 3-4 kobieta ma stokke i nikt nikogo nie obraza....Takie rzeczy tylko w naszej Polandii...zal po prostu.Uwielbiam teksty typu"mysle ze jest niewygodny"itd. Ja tez mysle wiele rzeczy jednak nie mowie ze cos jest beznadziejne jesli nie wyprobuje. I nie nie mam stokke!Nazwy mojego wozka nie podam bo zaraz pojdzie hejt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od tego stokke to ma narąbane pod beretem na maxa, nic tylko wózek się liczy Dzizajs :O na samo slowo stokke laska dostaje orgazm :O lecz się idiotko, bo z tego co widzę, to tylko wózek najwazniejszy, ciul tam z dzieckiem, grunt że stokke masz, i wszyscy jak na ciebie patrzą jak jedziesz nim dumna to popuszcają mocz i toczą pianę z ust buhahaha wspóółczuję twemu dziecku, powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g ość ma jednak rację, wy samechcecie żeby inni wam tych wózków zazdrościły :D jakie to typowe... :D gość "tak jak ta dziewczyna myśli 99% z tych co nie mają stokke, ale żadna się nie przyzna" gość "weź ty idz od jakiegos tearapeuty,bo zachowujesz sie jakbys nic w zyciu poza tym wozkiem nie osiagnela." Coś o łechtaniu ego tym wózkiem też było... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wózek najwazniejszy, ciul tam z dzieckiem xxxxxxxx to nie jest wątek o dziecku tylko o wózku, jakby tu o dziecku pisała tobyście się znowu do tego przyczepiły, to właśnie jes=dna z tych zazdrosnych o stokke napisała bardzo po chamsku o dzieciach wożonych w stokke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat cameleon ze swoimi malutkimi przednimi kółeczkami wybitnie nie nadaje się do lasu, wiem, bo używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nazwy mojego wozka nie podam bo zaraz pojdzie hejt!" Jeśli masz zbyt tani to zjedzą cię żywcem. Przecież ten co ma taki wózek to na mopie jeździ je jest mopsiarą - tak pisałyście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadaje sie do lasu.Musisz odwrocic rączke i masz przednie pompowane. Wiadomo,nie ejst to wozek terenowy,ale mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że mieszkajac w Norwegii ma droższy wózek niż stokke i dlatego nie chce podać nazwy, bo na kafe z większym hejtem spotykają się właścicielki drogich wózków, bo plus standardowego hejtu dochodzi ten wynikający z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Nazwy mojego wozka nie podam bo zaraz pojdzie hejt!" Jeśli masz zbyt tani to zjedzą cię żywcem. Przecież ten co ma taki wózek to na mopie jeździ je jest mopsiarą - tak pisałyście.... XXX Mam drogi wozek, ale powiedzcie mi? kobiety ktore sprzataja uwazacie za gorsze bo ciezka praca swych rak zapewniaja byt dzieciom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tu bardziej hejtują bogatych niż biednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bogate sie z tym obnoszą,chociażby przez to,że kupuja wozki w cenie uzywanych samochodow,tylko po to żeby sie pokazac. Aha i jeszcze" biedne" mamusie musza teraz siedziec w domkach,bo nie moga wyjsc ze swoimi z******tymi wozkami,bo inne im zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, laska cały czas nadawała o wózku stokke- do dzis nie miałam pojęcia co to za wózek! jak się naczytałam, że laska co post pisze, że wszyscy jej go zazdroszczą, patrzą z pogardą, bo dała 6 tys. to stwierdziłam, że laska ma nie po kolei w głowie. Bo po 1. wizja jej wózka, wprowadza ją w stan, który wg niej może doprowadzić ją do utraty poczucia bezpieczeństwa lub zdrowa. Z jej postów, wyłania się obraz matek bidoków z wózkami czołgami czyhającymi zza krzaka by jej go ukraść, opluć, zabić wzrokiem. Wszak taki wózek to prestiż. Aż dziw bierze, że na spacerach nie ma ochrony BORu. Po 2. myśli, że kobiety mają magiczny noktowizor w oczach, który prześwietla każdą rzecz, i one wiedzą co ile kosztuje. Może myśli, że matki na spacerach pożerając wzrokiem jej wózek, wyciągają: tarota, szklaną kulę, szklankę z fusami i wróżą: ile to cudo może kosztować? Po 3. Też miałam dziecko, baaa wózek też miałam, i nie pamiętam, żebym sprawdzała co, kto i czym jeździ i za ile? Wszak czytając jej posty, można mieć wrażanie, że to tak ważna kwestia w życiu, że nie sposób odnieść wrażenie, że straciłam 6 lat nie sprawdzając cen wózków moich przyjaciółek, ani nie znałam marki stokke- światowej marki dizajnu parkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jednej rzeczy, jesli kogos stac,zarabia, to dlaczego ma nie kupic sobie drozszego wozka? Przeciez to tak samo jak z autem- jak masz kase, to nie kupisz najtanszego, tylko bedziesz patrzec na cos drozszego, co c***asuje. Zapytaj jedna z druga meza, czy wolaby kupic Audi czy np Kia(nie obrazajac nikogo kto ma Kia)? Jesli kogos stac, zarabia wystarczajaco duzo pieniedzy, to wiadomo, ze nie bedzie patrzyl na wozek za 600zl, bo takie wozki maja swoje ograniczenia - inaczej by tyle nie kosztowaly. Jedni oszczedzaja na wozku, na ciuchach dla dziec*****eluchach. Inni nie musza tego robic. Dlaczego sa w takim razie na tym forum potepiani? Odpowiedzia moga byc chyba watki w stylu ile dostaly wasze dzieci na chrzest, komunie, jaki macie dom, ile zarabiacie itp itd. Jakos nikt nie pisze ile musieliscie sie uczyc, jakie studia zrobic ile sie doksztalcacie, zeby utrzymac sie w waszym zawodzie? :) Jeszcze tylko odnosnie wozka: Ja potrzebowalam wozka b.lekkiego i skretnego. Mieszkam w duzym miescie i musze go wnosic czy czasami wciagam na tylnim kole wozek na 2 pietro. Znalazlam taki 2 w 1 jak chcialam, a ze kosztowal wiecej ? Pracuje, stac mnie. Wozilam w nim dziecko prawie 3 lata, teraz czeka na drugiego malucha i wyglada jak nowy - material dobrej jakosci, nie widac po nim ze byl prany w ogole. Znajoma nie potrzebowala lekkiego, za to chciala taki z wielkim koszem. Znalazla jakis tanszy, chociaz bylo ja stac na drogi. Niestety wozek wytrzymal 1 rok i pekla jakas rurka i sie wozek wywrocil z dzieciatkiem. Dobrze, ze dziecku nic sie nie stalo. Drugi kupila juz firmowy, bo sie bala o malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczywiście, niech każdy kupuje jaki chce i za ile chce, ale dziewczyna od stokka dostała kręćka na punkcie swojego wózka, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam quinny zapp xtra2 i tez sie ludzie patrza...ale nie dlatego,ze zazdreoszcza, ale dlatego,ze on wyglada dosc dziwnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo quinny to bida kupuje,a stokke elyta,nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quinny rzekłabym że same mopsiary i plebs ;) stokke elyta bo to prestiż zwłaszcza jak na budzie zostanie przyklejona cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo quinny kupuja mopsiary...zeby sie pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, ja mam quinny tez. Nie jestem bogata,ani nie jestem mopsiara. Wozek mi sie podoba,nam odpowiada na miejskie warunki. Jest to wozek sredniej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wyglada jak taczki...mowie o zappie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam implast bolder, ze względu na sporą gondole i wizualnie mi się podobał, no i szybko się składał do auta. Tylko wózek za 1,5tys. to pewnie mnie mieli na plebs hahahaha matko, ja nigdy nie myślałam takimi kategoriami wybierając wózek czy widząc inne matki na spacerze czytając niektóre posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dałam za wózek tylko 2000 :( i to 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś quinny rzekłabym że same mopsiary i plebs oczko.gif stokke elyta bo to prestiż zwłaszcza jak na budzie zostanie przyklejona cena smiech.gif XXX O nie dla jednego dziecka mam stokke a dla 2 quinny!!Jestem Elytarna mopsiara? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×