Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY

Polecane posty

Gość gość
gość dziś bo jest tak samo stara i przegrana jak on:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, po co Ty do siebie piszesz? Mam rozdwojenie jaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek stara pierdoło,nie mierz wszystkich swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, każdy widzi, że to Ty. Biorąc pod uwagę styl Twojego pisania, brak spacji i inne takie niuanse (znasz w ogóle takie słowo?), to ślepy Cię by rozpoznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
zaslugujesz uczciwie na tytul krola absurdu chlopie :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś zaslugujesz uczciwie na tytul krola absurdu chlopie cool.giflapka.gif )) x jak shatyn jest wg Ciebie królem absurdu to królową czego jesteś Ty, Polko, która za kilka euro podlizywałaś się staremu naziście wstyd i hańba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wymieniła shatyna? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno to skomentować. Szczególnie w kontekście wszystkich wypowiedzi Otulonej. Dziadowi za euro czyściła dom, a może i nie tylko.... a na Polskę pluje. Szmata. Pewnie dzeciak dumny bēdzie z matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zginął rabin napisali by ze to z winy tamtych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co od niego można wymagać ? Całe szczęście jeszcze tylko trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety... Komorowski zrobił ogromną głupotę. Ale do tego on jest zdolny bo już parę razy się popisał.Ale przecież ma całą kancelarie doradców którzy powinni panowac nad czymś takim...:ONie rozumiem ale nie musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Poczytałam ten hejt na Otulinę.W zasadzie to nie wiem co napisać, bo pisanie jakby z marszu jest reakcją na bezmyślną durnowatość.Te teksty są i głupie i słabe. Prymitywne.I mam nadzieję, że jednak nie są autorstwa shatyna.xxxTwoja nadzieja się spełniła Iftar.To nie sa moje posty.Sądząc po ich prymitywizmie to prawdopodobnie wasz ulubieniec czyli omamista.Lub odpowiadający mu poziomowi intelektualnemu, drugi wasz ulubieniec czyli wawciul.Ale swój cel po części osiągnął... Otulona jak widze uznała, że to moje posty...:OTo można wytłumaczyć tylko manią, fobią która ma ta osoba na moim punkcie i która tym potrafiła i ciebie zarazić.Niestety Panie tańczycie jak wam ten osobnik zagra.Co jest przykre ale z czym już sie pogodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda....xBorusewicz rusza na wojnę z Kościołem katolickimxMarszałek Senatu Bogdan Borusewicz w Polskim Radiu powiedział, że państwo, senat nie ma słuchać Kościoła ale obywateli. I dał jasno do zrozumienia, że będzie walczył z tym, co mówi Episkopat Polski.x"Niewątpliwie Stanowisko Episkopatu ma znaczenie dla wielu senatorów, ale ja wiem, że Konstytucja stanowi o pozytywnym oddzieleniu Kościoła od państwa. Senatorowie mają obowiązek słuchania swoich wyborców, a nie zastanawiania się jaki jest stosunek poszczególnych instytucji, nawet tych bardzo ważnych w Polsce. Konstytucja mówi, że senatorowie i posłowie nie mogą być związani żadnymi instrukcjami zewnętrznymi. Źle by było, żeby tego typu głosy były traktowane jako instrukcja jak głosować" - mówił Borusewicz. xBorusewicz przyznał również, że to co mówi Episkopat o in vitro to zwykła instrukcja dla polityków jak mają głosować: "Tak. Uważam, że jest to przekroczenie tej konstytucyjnej normy. Oczywiście biskupi, jako obywatele mogą wyrażać swoją opinię, ale nie mogą dawać instrukcji, bo jest rozdział Kościoła od państwa. Jeżeli tak by nie było, to biskupi zastąpiliby parlament. A to już nie ten czas. Kiedyś tak było. Byli w parlamencie, albo go zastępowali w czasach średniowiecza. Ale to już nie ten czas" - mówił marszałek Senatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Szydło w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" "My nie mówimy, że wszystko jest złe, że Polska jest w ruinie. Ale dziś Polska jest z pewnością bardzo źle rządzona".xxJuż nie jest w ruinie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omamista nazywasz durniu kilka osób. Osób które ci mówią prawdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
w sumie chcialam cos napisac,ale co tu wiecej mozna dodac oprocz 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy się we trójkę ( Otulona, Edek i Iftara) nadajecie do ogrodu zoologicznego, trudno znaleźć drugie takie "okazy". Masakra, porażka, jaki wy wzory dajecie swoim dzieciom. No nie wszyscy je mają, ok... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze zabolało, że wreszcie na tobie zaczynają się poznawac inni a nie tylko ja?I dobrze. Niech boli... Może do obu pań wreszcie coś dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w najbliższą niedzielę, 36 proc. wyborców poparłoby PiS, 29 proc. PO - wynika z najnowszego badania CBOS. 11 proc. poparcia zyskałby komitet wyborczy Pawła Kukiza. Pozostałe partie znalazłyby się poza Sejmem.xW porównaniu z deklaracjami sprzed miesiąca PiS zyskało 5 pkt proc., a PO - 4 pkt proc. Podstawą procentowania są wszyscy ci, którzy zadeklarowali, że na pewno wezmą udział w wyborach.xJak wynika z badania, na 11 proc. poparcia może liczyć komitet wyborczy Pawła Kukiza (Ruch JOW). To o 8 pkt proc. mniej w porównaniu z badaniem czerwcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS wygra i będzie rządziło samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fujarce. jarkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ukłoń się i wyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senat przyjął ustawę o leczeniu niepłodności, czyli tzw. ustawę o in vitro. Za przyjęciem ustawy bez poprawek 46 głosowało senatorów, przeciwko - 43 . 4 wstrzymaoł się od głosu.xxMimo tego że...xxTysiące osób modlą się i poszczą w intencji senatorów, aby odrzucili projekt ustawy o in vitro. W samej tylko nowennie bierze udział blisko 1800 osób i 600 klasztorów, informuje "Nasz Dziennik".xZgłoszenia do dziewięciodniowych modłów napłynęły nie tylko z Polski, ale też z Austrii, Ameryki, Rosji, podaje gazeta.xPrezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka Antoni Zięba w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" wyraził przekonanie, że Bóg uwzględni tak dużą dawkę modlitwy i postów i skłoni senatorów do opamiętania.xx:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że Bóg jest za in vitro czyli przeciwnie do tego co prawi kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po urodzeni dziecka z in vitro dalej bedzie bezpłodna leczy tylko naprotechnologia koszt oko 1 tys invitro koszt do 15 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze musi to podpisac prezydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo kiepsko sie modlili albo taki jest plan bozy by pograzyc platforme jest na invitro a nie ma na leczenie raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprotechnologia niczego nie leczy. To zestaw badań i zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×