Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety oczekują, że facet będzie płacił?

Polecane posty

Gość gość
My panowie mamy tą przewagę że możemy sobie wziąć dużo młodszą i z nią życie układać. Kobieta nie ma takiego wyboru, starszej nikt nie chce, no chyba że ma kase to znajdzie jakiegoś nieudacznika. Czekacie na jelenia milionera a latka lecą i uroda się sypie. Później już nikt was nie zechce bo będą młodsze i ładniejsze z normalnym podejściem do życia, wśród których nie każda będzie materialistką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie liczy się ilośc, ale jakość, a zalezy temu kto mniej panuje nad swoimi popędami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby w swojej głupocie podbiły ceny WSZYSTKICH produktów na rynku gdyż podniosły popyt <><><> Ale jednocześnie zwiększyły poziom podaży więc i tak w konsekwencji mamy...no powiedzmy, że stosunkową równowagę rynkową w porównaniu do okresu sprzed równouprawnienia :P Twoje pretensje są śmieszne. I z jednej pensji można wyżyć ale niekoniecznie pensji magazyniera lub stróża nocnego z umowy zlecenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parallelogram
Naprawde dziewczyna która zna swoją wartość nie poczuje się jak prostytutka? Przecież dziewczyna znająca swoją wartość nie powinna dać się przekupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czekacie na jelenia milionera a latka lecą i uroda się sypie. Później już nikt was nie zechce bo będą młodsze i ładniejsze z normalnym podejściem do życia, wśród których nie każda będzie materialistką... " xxx Ale bzdury :D Jakoś większość kobiet ciągnących od facetów ma mężów, te młode też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dzisiejszą deflację/inflację (choć ostatnio straszą tym pierwszym ? :P ) mają wpływ tysiące innych czynników, niż to, że kobiety zaczęły pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto dał Adamowi jabłko
Dzisiejsze baby to ledwo potrafią herbate zaparzyć i naciskać numerki na miktofali aby zagrzać jakąś gotową potrawe. Niewiele z nich gotuje prawdziwe obiady, a gotują przeważnie tylko te poświęcające się tz "kury domowe" na które to "karierowiczki" nadają i patrzą na nie z góry jak na podludzia, bo twierdzą że taka jest "gorsza" od nich no bo one pracują. Chcecie tradycje, to siedzieć na doopie w domu, zajmować się domem, prawdziwe potrawy gotować, wychowywać dzieci własnoręcznie a nie niańkami, i dbać o męża. A wtedy ceny towarów i usług spadną bo na rynku będzie mniej kasy i płaca wzrośnie bo firmy będą zmuszone płacić więcej pozostałym pracownikom bo bedzie ich trudno znaleść. Facet wtedy dobrze zarobi i was utrzyma i za randki może zawsze płacić, i wszystko będzie tradycjonalnie i pięknie. Ale nie, bo baby myślą że są mądrzejsze, najpierw Ewa dała Adamowi jabłko i zycie w raju nagle znikneło, a potem poszły do pracy dla "niezależności" i spier/doliły rynek pracy i całą strukture rodzinna gdzie były tradycyjne role. A teraz narzekają że mają za siebie płacić? Puknijcie się w ten pusty łeb!!!! Macie historie robienia nielogicznych, psujących ład i porządek docyzji. To samo w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to komedia
Nic dziwnego że jest powiedzenie, " Gdzie diabeł nie może tam pośle babe", bo baba wszystko potrafi spie/rdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "A cesarkę mają kobiety w prywatnych klinikach lub w razie jakichś powikłań. 80 % porodów przebiega przy pełnej świadomości kobiety. " > Cesarkę bez wskazań medycznych w państwowych szpitalach ma bardzo wiele kobiet w zamian za kopertę dla lekarza... Oczywiście kopertę napełnia facet bo skąpym paniom nawet za własną wygodę ciężko zapłacić xx Powiedz mi że nie jesteś facetem i nie mówisz serio, że to prowokacja:) Pozwoliłbys swojej kobiecie cierpieć gdyby nie miała na cesarkę, któa akurat nie jest najlepszym wyjściem ani żadną wygodą bo pomysl sobie jak ci rozcinaja brzuch jedynie przy miejscowym znieczuleniu które przestaje za chwilę działac zaraz po zszyciu. Taka wygoda? To twoim zdaniem do czego dzisiaj sa mzęczyźni? Kiedyś kobiety rodziły dzieci i zajmowały się nimi oraz domem a mężczyźni zapewniali byt tej rodzinie a dzisiaj? Kobiety mają erodzić, zajmowac się dziećmi i domem a do tego zapewniac byt sobie oraz dzieciom, tak jest w wielu przypadkach, bo mężuś kisi swoje pieniądze a jak cos za nmie już kupuje czy w cos wkłada dla rodziny to jest wielkie halo? Widzisz ile jest dzisiaj rozwodów? Bo kobiety mają gdzies takie układy, wszystklo jest na ich głowie, wkładają wiele pracy i poświęcenia, a jeden z drugim jęczy wypomina rozlicvza a tak na prawde co wy dajecie? Że dom rodzinie postawicie w nielicznych przypadkach ze wszyscy maja gdzie mieszkać>? To chyba podstawa? Żeby mieć gdzie mieszkać? Kobiety z resztą dzisiaj mogą sobie same to sobie zapewnić. Ja o mam więcej pieniędzy teraz po rozwodzie niż w trakcie małżeństwa kiedy wszystko musiałam ja opłacać, bo mój były maz miał zawsze jakieś inrteresy w które musiał inwestowac pieniądze dla dobra przyszłości rodziny :) I wypominał mi to że ja siedziałam w domu z dziecmi jak były małe ( nie wiem co miałam z nimi zrobić, może do grzejnika przywiązac i iśc do pracy ) I dlatego jak poszłam do pracy to ja miałam odrobić to co on na mnie wydawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj juz nie płacz, ze starszych nikt nie zechce, ja mam partnera młodszego o 7 lat:) i nie jest nieudacznikiem, to ja nie wyglądałam na swój wiek po prostu;) I nie strasz kobiet samotnością, bo jest ona lepsza niż bycie z byle kim, kto nie ma nieczego do zaoferowania oprócz wątpliwych zarobków. Na szczęscie już teraz kobiety stac na niezależność i robienie co im sie podoba, nie muszą wychodzic za mąż, zeby zapewnić sobie byt, więc - mimo, że się rodzi więcej kobiet to jednak chyba kto inny jest w potrzebie. A fakt, że jest tyle płaczu na forach, że ojej - mam w domu pasożyta świadczy tylko i nieumiejętności selekcji - czyli o mysleniu nie tym organem co trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalf78
A takw ogóle to poradźcie ilu jeleni mozna nabrac na postawienie kolacji miesięcznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten przykład z młodszym partnerem to tylko wyjątek potwierdzajacy regułe. Ile jest takich związków? Kilka %?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakoś większość kobiet ciągnących od facetów ma mężów, te młode też. " s Mają bo... zaciążyły. Ot cała historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik tak zegar
Każda baba to tykający zegar biologiczny, musi szybko zakręcic doopą, zabłysnąć, i wyłowić ze stada frajera, i zaciążyć. Po 30stce to szybka pochyła w dół i zjazd. 16-25 to wiek primo, do 30 secundo, potem to już coraz gorzej. Pozatym kobiety w PL strasznie poważnie wyglądają na swój wiek, może to dieta, stres, ale prawie każda wygląda na 5-10 lat więcej niż ma. Facet i w wieku 80 lat może płodzić, więc nie ma aż tak zegara. A baba.... ma tik tak tik tak codziennie w głowie to tikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakoś większość kobiet ciągnących od facetów ma mężów, te młode też. " s Mają bo... zaciążyły. Ot cała historia. xxx Nie cała, bo znam mnóstwo bezdzietnych par żyjących razem (po ślubie, lub bez ślubu), także nie argumentuj na siłę. Oczywiście mam na myśli pary, w których kobieta zarabia mniej i facet stawia jej różne rzeczy. Właściwie to większość par tak robi, nawet gówniarze stawiają dziewczynom lody. Wspominałeś także, że faceci mogą brać młodsze, a takim młodszym to szczególnie trzeba sponsorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, który może ten może, coraz więcej was nie może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik tak zegar Kobiety może wyglądają gorzej po 30stce niż wtedy kiedy miały 25 lat, ale większość z panów w Polsce do du/py wygląda od podstawówki... Spójrzcie na siebie może panowie a potem wytykajcie paniom :P Brzuchy piwne, żółte zęby, łysinki i zakola w wieku dwudziestu lat, niski wzrost, nadwaga, krzywe nochale, krzaczaste brwi, włosy wychodzące z nosa, pryszcze...i siedzi taki jeden z drugim i narzeka czemu kobiety o siebie nie dbają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pozwoliłbys swojej kobiecie cierpieć gdyby nie miała na cesarkę" > słuszna uwaga, kobieta nigdy nie ma kasy, nawet na tak ważne sprawy. A co do pytania to zrobił bym to co by było najlepsze dla dziecka. > "co wy dajecie? Że dom rodzinie postawicie w nielicznych przypadkach ze wszyscy maja gdzie mieszkać>? To chyba podstawa? Żeby mieć gdzie mieszkać? Kobiety z resztą dzisiaj mogą sobie same to sobie zapewnić. " > Masz rację, dach nad głową to podstawowa potrzeba. Kobieta jak ma własny dom to na 99% dostała go w spadku, ukradła w ramach rozwodu lub rodzice jej kupili. jak najczęściej kobiety znajdują dach nad głową? Wprowadzają się do faceta lub płaca za wynajem małej klitki w kiepskiej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf78 zarzucając komus, ze jest niskiego wzrostu pokazujesz tylko swój prymitywizm umysłowy Może daj spokój z pisaniem swoich wypocin? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na szczęscie już teraz kobiety stac na niezależność i robienie co im sie podoba, nie muszą wychodzic za mąż, zeby zapewnić sobie byt" > Pewna część kobiet taka jest, i tylko takie szanuję. Reszty to nawet nie uważam za kobiety tylko za nieudaczniczki życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A fakt, że jest tyle płaczu na forach, że ojej - mam w domu pasożyta świadczy tylko i nieumiejętności selekcji - czyli o mysleniu nie tym organem co trzebausmiech.gif" sd Właśnie ja myślę tym organem co trzeba ale chyba mam pecha. Ciągle trafiam na panie które od początku znajomości wykazują zainteresowanie moimi pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie odpuść i zyj w samotności, masz czas do osiemdziesiątki, zeby kogos zapłodnić;) nic na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet gówniarze stawiają dziewczynom lody" > a ja głupi zawsze myślałem że to raczej one im ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet gówniarze stawiają dziewczynom lody" > a ja głupi zawsze myślałem że to raczej one im ahahahah xxx Rzeczywiście głupi ahahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___sandruhhna___
Ja was panowie nie rozumiem... skoro kobiety są takie BEEE i FUUU, i takie straszne jest, że za kobietę trzeba płacić to mam dla was idealne rozwiązanie ! Przestańcie się nimi interesować ! Czy ktoś was zmusza do zapraszania kobiety ? Przykłada wam pistolet do skroni ? To jest właśnie zabawne, że tak psioczycie na ta baby a jednocześnie tak ich pragniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie rozumiem... i jeszcze sie dopraszają, żeby to kobietom na nich zalezało, bo kobiet jest więcej pfffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Pozwoliłbys swojej kobiecie cierpieć gdyby nie miała na cesarkę" > słuszna uwaga, kobieta nigdy nie ma kasy, nawet na tak ważne sprawy. A co do pytania to zrobił bym to co by było najlepsze dla dziecka. > "co wy dajecie? Że dom rodzinie postawicie w nielicznych przypadkach ze wszyscy maja gdzie mieszkać>? To chyba podstawa? Żeby mieć gdzie mieszkać? Kobiety z resztą dzisiaj mogą sobie same to sobie zapewnić. " > Masz rację, dach nad głową to podstawowa potrzeba. Kobieta jak ma własny dom to na 99% dostała go w spadku, ukradła w ramach rozwodu lub rodzice jej kupili. jak najczęściej kobiety znajdują dach nad głową? Wprowadzają się do faceta lub płaca za wynajem małej klitki w kiepskiej okolicy. xx Jeśli ma mieszkać z takim burakiem co mi będzie wszystko wytykał to wolę wynająć ciasną klitkę, ale na szcęście mieszkanie mam po dziadkach :P I masz rację, że kobietę w naszym kraju nie stac na wiele ale dlaczego tak jest zastanowiłeś się? Jakie mozliwości ma kobieta? Do czego dązysz w swoich postach? Wróćmy do tego jaka jest rola kobiety a jaka rola mężcyzzny, chyba że to już jest niewazne. Może w końcu będzie tak, ze kobiety będą miały swoje mieszkanie mężczyzna swoje, dzieci będa raz tu raz tu? Bo ja myslałam że tak jest ze para tworzy cos wspólnymi siłąmy i być może kobieta ma mniejszy wkłąd finansowy, ale jeśli mężczyzna chce miec dzieci to jej rolą jest się nimi zając i w tym czasie wypada z obiegu zawodowego. Mżężczyzna nawet bez wykształcenia może wykonywac taką pracę fizyczna która będzie nawet opłacalna, kobiety takich mozliwości nie maja nawet z wykształceniem. Więcej jest offert pracy skierowanych do mężczyzn niz do kobiety, wystarczy wziąc pierwsza lepsza gazetę. Wiekszośc bezrobotnych w naszym kraju to kobiety, zastanowiłes się kiedykolwiek nad tym dlaczego tak jest? Tacy jestescie cwaniacy to po co zawracacie kobietom głowe? To nie kobieta zabiega o faceta nie lata za facetem z tykającym zegarem w głowie jak to ktoś napisał, to faceci lataja za kobietami chca im zaimponować, chca je zdobyć zakładac rodziny. Przecież to faceci się oświadczają a nie kobiety, więc nie rozumiem dlaczego ktos tutaj wszystko przkręca, to powiedz mi czego oczekujecie w takim razie od kobiet? Kobieta ma się zająć wszystkim? Ma dorabiac się osobnego majatku żeby nie "Żerować na mężczyxnie" a w międzyczasie zajmowac się dziećmi? Tak może byc..... ale po rozwodzie. Uważam że związek dwóch osob jest po to aby się wspólnie wypełniać i dorabiac w miarę możliwości kazdego. A co do tej całej randki autora, o ile o randce można mówić, to domyslam sie że po prostu ona nie wytrzymała i musiała sie ewakuowac niewiele myśląc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rzeczywiście głupi ahahahah. " > za to ty zabłysnęłaś inteligencją... nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej jest, ale nie da się tego wyraźnie zaobserwować albo odczuć, no chyba że w grupie wiekowej 60+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___sandruhhna___
ostatnio panowie mam problemy z gazami i wypróżnianiem - doradzicie cos ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×