Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety oczekują, że facet będzie płacił?

Polecane posty

Gość gość
gość Agatka dziś 14,36 nie spotkałam takiej kobiety. Ani ja nie żałuje mężowi pieniędzy ani on mnie. Mamy wspólny budżet, każdy kupuje co chce i kiedy chce, i co potrzebuje. > Budżet wspólny, ale to ile kto do niego wkłada to już inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze rodzime ci/pki ups mężczyźni są już sławni , w Irlandii.Wysłałam linka znajomym Polakom , jakie perełki tu piszą.Pierwszy komentarz co za ci/py , powinni przywrócić służbę wojskową.Po drugie , stwierdzili ,że tu muszą pisać totalni biedacy , bo tylko tacy każdą złotówkę obracają 5 razy , jakby to nie wiem jaki majątek był.Powodzenia panowie , niedługo na wiosze będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to że wy naprawdę jesteście przekonane że wam się NALEŻY. Jakbyście nam łaskę robiły albo wyswiadczały usługę za którą trzeba zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kazdy stara się o to, zeby sobie polepszyc, a nie pogorszyć, wiec jest to naturalne, że i kobieta tak zrobi" > Spoko niech sobie polepszają ale własnymi siłami a nie w taki chamski sposób jak dojenie innych z pieniędzy. Facet ma honor i sam się dorabia, a kobieta? szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agatka
15,26 i pewnie przede wszystkim uległa nie?Tzn. ciepła i miła? Przytakiwać na każde wasze zdanie i udawać ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedys exa, który mniej zarabiał ode mnie, miałam kolegę, który mniej zarabiał od zony, obydwoje nie czuli sie z tym za dobrze, mimo, że były racjonalne podstawy do róznicy w zarobkach, więc facetom nie dogodzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 dziś Łapiesz, że chodziło tu, w kontekście tej rozmowy o FACETA, który za siebie zapłacił na spotkaniu, które sam zaproponował i uważa, że należą mu sie za to oklaski... > Jakie oklaski? Facet zawsze chce za siebie zapłacić i nie liczy na oklaski, kobieta owszem by ich oczekiwała jak by położyła te 10zł. Ta wypowiedź którą napisał "jakiś gość" to jest właśnie moja wypowiedź i ma zupełnie inny sens niż ci się wydaje. Tyle że ręce mi już opadają na samą myśl że miałbym to po raz kolejny tłumaczyć. Więc może wróć i przeczytaj tamto ze zrozumieniem albo przestań komentować coś czego nie rozumiesz. Chyba naprawdę jesteś trolem bo ciężko mi uwierzyć że nie możesz zrozumieć paru zdań pisanych po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawda jest taka ze niedorajdy życiowe oczekują ze kobieta będzie im nadskakiwać, bo poki mieszkają z mamusiami to ona im nadskakuje. > Pisz co chcesz, liczą się fakty. A fakt jest taki że to zazwyczaj kobieta się wprowadza do mieszkania faceta bo swojego nie posiada, to kobietę facet wozi swoim autem bo ja na własne nie stać a na taksówkę jej szkoda. I to nie facet liczy na każdym kroku na pomoc a kobieta. Kto tu jest niedorajdą życiową? hahahaha > gość dziś A mówiono nam kobietom ze każdy mężczyna jest byc silny. > jak wam mówiono to w takiej formie "mężczyna jest byc silny" to nic dziwnego że teraz macie takie wypaczone pojęcie o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie a moze zaczac trzeba wprowadzac zmiany i zaczac od forum? Kazdy placic powinien za siebie.Bynajmniej do czasu az nie zostajemy para. Znam takie bystre "damy" ktore tylko umawiaja sie by zjesc dobra kolacja,wypic drinka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "kazdy stara się o to, zeby sobie polepszyc, a nie pogorszyć, wiec jest to naturalne, że i kobieta tak zrobi" > Spoko niech sobie polepszają ale własnymi siłami a nie w taki chamski sposób jak dojenie innych z pieniędzy. Facet ma honor i sam się dorabia, a kobieta? szkoda gadać xxxxxxxx moja odpowiedź dotyczyła zarzutu, ze feministki walcza sobie wybiórczo o swoje prawa tłumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!15, 48 ahahah teraz ja pośmieję się z ciebie. Akurat mój luby wprowadził się do mojego mieszkania, moje koleżanki również posiadały mieszania zanim wyszły za mąż:) jedne kupiły drugie odziedziczyły po dziadkach. WY naprawdę musicie się spotykać z jakimiś niedorajdami taki samymi jak wy :) i jeden drugiemu chce udawadniac kto jest lepszy i liczyc złotówki . żal mi was. Rzeczywiście jak ktoś wyżej napisał, ambitny mężczyzna nawet nie pomyśli o tym by to kobieta płaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shaf78 dziś Łapiesz, że chodziło tu, w kontekście tej rozmowy o FACETA, który za siebie zapłacił na spotkaniu, które sam zaproponował i uważa, że należą mu sie za to oklaski... > Jakie oklaski? Facet zawsze chce za siebie zapłacić i nie liczy na oklaski, kobieta owszem by ich oczekiwała jak by położyła te 10zł. Ta wypowiedź którą napisał "jakiś gość" to jest właśnie moja wypowiedź i ma zupełnie inny sens niż ci się wydaje. Tyle że ręce mi już opadają na samą myśl że miałbym to po raz kolejny tłumaczyć. Więc może wróć i przeczytaj tamto ze zrozumieniem albo przestań komentować coś czego nie rozumiesz. Chyba naprawdę jesteś trolem bo ciężko mi uwierzyć że nie możesz zrozumieć paru zdań pisanych po polsku. <><><> No dobra, to jeszcze raz zadam pytanie :) Załóżmy, że kobieta PŁACI ZA SIEBIE na spotkaniu, na które facet ją zaprosił. Ona wychodzi (wg Twojego założenia) w jego oczach na porządną i wartościową :P I pytanie... Jak wtedy ona (kobieta) ma zweryfikować wartościowość faceta :P ? Bo nie płacą za nią raczej super wrażenia nie zrobił :P Tylko błagam... nie pisz znowu, że ON swoją wartość udowadnia płacą za siebie, na spotkaniu, które sam zainicjował...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł__
Dla mnie kobieta nie musi płacić za siebie, żeby udowodnić swoją wartościowość. Zanim pójdę do knajpy z dziewczyną, już wcześniej wiem, że jest to osoba wartościowa bo z inną bym się nie umówił. Chyba każdy powinien mieć przybliżony obraz mentalny osoby, z którą się umawia na randkę. Nie wiem z jakimi wy kobietami się umawiacie, że w każdej widzicie złodziejkę czyhającą na wasze wątpliwe "majątki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Moj facet kiedy sie poznalismy prawie sie obrazil. Wyciagam portfel i pytam ile mam sie dolozyc a w odpowiedzi slysze "wez mnie nie obrazaj" On mnie zaprosil i byl przygotowany na to ze zaplaci. Nie dlatego zebym nie miala swoich pieniedzy. Uwazal poprostu ze tak wypada. Tak go wychowano. Szanuje kobiety a to ze CZASEM zaplaci za kawe czy obiad traktuję jako element(nie przymus)zabiegania o mnie. Tak tak panowie,o relacje trzeba dbac. Nie ma tak ze powiecie jedno mile slowo i bedziecie miec praczke sprzataczke kucharke i jeszcze kochanke na cale zycie. Czy wy wogole wiecie czym wogole jest zwiazek? Wiecie czemu normalni ludzie sie ze soba wiaza? Poniewaz im na sobie zalezy. Myslicie ze jak zamkniecie kobiete w domu to bedzie szczesliwa? Jestesmy szczesliwe kiedy czujemy ze jestesmy dla kogos wazne. Nie dlatego ze sciemniacie bo chcecie miec darmowa panienke... Okazywanie uczuc traktujecie jak babska slabos,placenie za kobiete jak wyludzanie przez nia pieniedzy...jak w takim razie kobieta ma sie czuc wyjatkowa? Jak ma wam zaufac i chciec dbac o was? Bo tak,bedzie dbac. Bedzie was kochac jesli tego potrzebujecie jesli tylko wy bedziecie kochac ja. Ale jesli liczycie na latwy seks to przykro mi ale musicie sie udac w wiadome miejsce. Bo jesli dziewczyna jasno nie okresli ze interesuje ja tylko seks to przyjmijcie do wiadomosci ze w kazdym innym wypadku tylko ją obrazacie. Nie dzwcie sie wowczas ze i wy jestescie obrazani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agatka
Dobrze ze randki mam za sobą:) gdybym dzisiaj była do wzięcia to czytając te posty zapewne wolabym być dalej sama. Jak dla faceta 30 zl na pierwszej randce to dużo, wiec strach się bać co by było w przyszłości:) chyba bym musiała po zakupach przynosić wszystkie paragony:) co to się z wami porobiło....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie można to podsumować tak :kobieta jest przekonana że w życiu wszystko się jej należy tylko dlatego że ma parę cycków i dziurę między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam słowo "zabiegać" to normalnie dostaję wysypki. Uważacie że wy "zabiegać" nie musicie? Facet ma "zabiegać" żebyście wy się w związku dobrze czuły a co WY robicie? Leżeć i pachnieć to trochę mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agatka
Mój facet kiedys smiał za mnie nie zapłacić, za karę nie miał sexu przez miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kupczysz d u p ą, pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
Jak czytam słowo "zabiegać" to normalnie dostaję wysypki. Uważacie że wy "zabiegać" nie musicie? x Taak, tak uważamy :) To zadanie faceta ZDOBYĆ kobietę. Ja wiem, że są czasy gender i inne pierdoły ale mimo to facet to ma być facet. Ma mieć jaja i ma umieć zdobyć kobietę, na której mu zalezy...bo to w końcu wam bardziej ZALEŻY NA SEKSIE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawle---jakie masz wykształcenie jesli wolno spytać Albo w jakiej branży procujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Generalnie można to podsumować tak :kobieta jest przekonana że w życiu wszystko się jej należy tylko dlatego że ma parę cycków i dziurę między nogami. xxxxxxxxxxxxxx Żadnego uzytku by z tego nie było, gdyby nie wasza rozpaczliwa potrzeba gapienia u umoczenia;) Zresztą za to to mozna spokojnie prostytutce zapłacić, prawdziwa kobieta ma do zaoferowania znacznie więcej, ale tego to ty już nie będziesz miał możliwości sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wy takich frajerów znajdujecie którzy całe życie wchodzą wam w tyłek nie dostając nic w zamian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu wam bardziej ZALEŻY NA SEKSIE jezyk.gif Czyżby Tylko że -kobiety szybciej wchodzą w nowy związek -wczesniej tracą dziewictwo -mają więcej partnerów na koncie -częściej miewają sex przygody -częściej zdradzają -maja znacznie wyższe wymagania co do męskiej urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jedna napisała ile to oferują oprócz d u p y. Nic. Bo to facet ma się starać żeby księżniczce było dobrze w związku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę??? hehehe bosz co za brednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prawdziwa kobieta ma do zaoferowania znacznie więcej, ale tego to ty już nie będziesz miał możliwości sprawdzićusmiech.gif" A co takiego-agresje i znęcanie psychiczne,wymagania i zdrady? A prostytutka przynajmniej ładna,tańsza i uczciwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×