Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety oczekują, że facet będzie płacił?

Polecane posty

Gość gość
Generalnie można to podsumować tak :kobieta jest przekonana że w życiu wszystko się jej należy tylko dlatego że ma parę cycków i dziurę między nogami. Xxx Skoro tak, to idź pukać innych facetow w o***t i bazdzcie sobie partnerami. Nic na sile. Któż ci cokolwiek każe. Xxx Biologia ponad wszystko. Facet musi udowodnić, ze jest silnym osobnikiem, ktory umie zadbać o rodzine, zaczyna sie od kawy za 5 zł, a kończy na byciu zaradnym, dobrym ojcem. Nie masz genu zwycięzcy, nie masz kobiety i dzieci. Ale nie win kobiet tylko naturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że -kobiety szybciej wchodzą w nowy związek -wczesniej tracą dziewictwo -mają więcej partnerów na koncie -częściej miewają sex przygody -częściej zdradzają -maja znacznie wyższe wymagania co do męskiej urody <><><> A z kim te kobiety wchodzą w nowy związek :P ? Z kim tracą dziewictwo ? Z kim uprawiają te sex przygody :) ? Z kim zdradzają ? Czy przypadkiem nie z facetami ? Zresztą to bardzo niechlujnie powoływać się na jakieś statystki bez podania źródła . Z badań jakiego instytutu wynika, że kobiety częściej zdradzają ? Bo ja na poczekaniu też sobie mogę wymyślić, że np. czarni częściej srają od białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej co ma znajomych w Irlandii: Smutne jest, ze w PL dla wielu ludzi wyjście do kawiarni jest luksusem. Niestety Polacy sa ubogimi krewnymi Europejczyków z Zachodu. Tamci w Irlandii zarabiaja pewnie tyle, że dla nich kawa w kawiarni to jak dla Polaka w kraju oranżada w sklepiku wiejskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darja
Mam wrażenie ze tu piszą sami skąpcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy noc nadchodzi
Czyżby Tylko że -kobiety szybciej wchodzą w nowy związek -wczesniej tracą dziewictwo -mają więcej partnerów na koncie -częściej miewają sex przygody -częściej zdradzają -maja znacznie wyższe wymagania co do męskiej urody xxxx sraty taty gacie w kraty, jakie brednie :D Skoro kobietom bardziej zalezy na seksie to CZEMU GŁÓWNIE NA KOBIECĄ PROSTYTUCJE jest popyt ? Gdyby kobiety były napalone na seks tak jak faceci to branża męskiej prostytucji pękała by w szwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18,32 w takim razie po co te debaty? Idziesz do ładnej, uczciwej prostytutki i nie musisz się już umawiać na randki, proste. Będziesz miał ful wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy łach ma gen zwycięzcy. Starczy że stanie na portfelu i już zauważacie ten "gen" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1234 dziś Moj facet kiedy sie poznalismy prawie sie obrazil. Wyciagam portfel... itd. >>ooo<< AnnaMagdalena12 dziś jest coś takiego jak savoire-vivre i kindersztuba, mój drogi. >>ooo<< Pawel (ogolnie). >>o<< Otoz to. To cale oburzenie jest dziwne, poniewaz, jak napisal Pawel, zanim sie z kims spotkasz, to chyba wiesz z kim. ONA raczej tez powinna wiedziec. Wiec wiecie czy sypiecie kasa czy nie, i czy w ogole macie czym. Jak nie masz, to nie idzesz tam, gdzie trzeba placic. Jak nie smierdze groszem, to nie zapraszam, bo jednak, j.w. napisano, placenie za kobiete jest wpisane w savoire-vivre... A skoro juz zapraszam, to wierzac w kulture osobista, chec zaplacenia kobiety za siebie i inne takie, i tak jestem przygotowany na pokrycie kosztow. I jakos mnie to nie boli. Nie widze tez niczego zlego w szczerym postawieniu sprawy w kwestii pieniedzy; nie stac mnie - albo nie idziemy w ogole, albo robimy cos innego. troche wyobrazni... A gosc1234 napisal jedna interesujaca rzecz: skoro facet nie umie okazac zainteresowania i tego, ze mu zalezy, czuloscia i dobrym slowem (bo to niemeskie), to niech okaze innym gestem, chocby w postaci oplacenia rachunku (tutaj juz w legendarnej postaci 7zł :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powodzenia panowie , niedługo na wiosze będziecie. > Wy już od dawna jesteście, google wyrzuca mase wyników na hasła sponsoring, blachara i podobne. "Dziwnym" trafem zdjęcia wskazują na "kobiety" hahahah. Pierwszy przykład z brzegu: http://www.wiocha.pl/1196746,Z-serii-Tleniona-blachara-szuka-sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Ja nie mowie ze wszystkie kobiety sa wporzadku wobec mezczyzn. Nie jest tak i jestem tego swiadoma. Niestety wiem z doswiadczenia ze mezczyzna by chcial tak. Piekna dlugonoga wygimnastykowana...i tu dwie opcje albo z wlasna kasa zeby przypadkiem pol grosza nie wydac na kobiete bo czemu on ma wogole cokolwiek dawac albo taka co bedzie prac sprzatac gotowac wychowywac dzieci i jeszcze 5 razy dziennie miec ochote na sex i bron boze sie nie skarzyc ze nie ma czasu zrby wyjsc z kolezankami czy nawet z facetem ktoremu podobno zalezy. Ba,ksiazki poczytac nie ma czasu bo jak tylko przestaje harowac w domu to juz niewdzieczna dziw*a. Ok,nie wszystkie kobiety dbaja o mezczyzn ale wiele poswieca swoje zycie,kariere i pasje mezczyznie ktory woli isc do baru z kumplami niz wyjsc z dziewczyna czy zona na kolacje. I co? My mamy byc wam wdzieczne za to ze wogole istniejecie a kiedy my chcemy odrobiny zaangazowania z waszej strony to juz wielkie pretensje ze wogole smiemy pragnac czegos wiecej niz zwierzecego seksu? Jakim prawem? W czym niby w takiej sytuacji jestescie lepsi bo dalej nie dostalam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Ja nie powiedzialam ze wszystkie kobiety sa idealne. Ale umowmy sie,wy tez nie jestescie. Wiele kobiet poswieca swoje zycie,pasje i kariere dla mezczyzny ktory woli isc do baru z kumplami niz zrobic dziewczynie czy zonie przyjrmnosc i zabrac ja na kolacje bo przeciez to ona od x czasu gotuje sprzata pierze wychowuje dzieci robi zakupy i jeszcze wam daje...i co wy macie prawo do odpoczynku a kobieta na ktorej podobno wam zalezy to juz nie? I Znowu. Nam ma wystarczac ze przynosicie pieniadze a wam nie moze wystarczac ze macie posprzatane ugotowane podane pod nos wyprasowane...niby czemu? Jesli wam to za malo to dajcie z siebie wiecej niz kobieta 24h na dobe w domu. Powiedzcie cos milego,zabierzcie gdzies wyreczcie czasem w obowiazkach...okazcie uczucia Wtedy narzekajcie. A nie: Ja pan i wladca popracuje 8 godzin a ty mi babo upierz ugotuj podaj posprzataj a dzieciaka mi zabierz sprzed nosa bom zmeczony po pracy. Tylko ze twoja praca kochany sie skonczyla po 8h a moja trwa conajmniej 12 albo wiecej bo jak jeszcze wieczorem chcesz...a jestem zmeczona to potrafisz awanture zrobic ze "obowiazku" malzenskiego nie spelniam. Tacy panowie jestescie. A co poza tymi wielkimi pieniedzmi wnosicie w RELACJE w zwiazku? Seksem i kasa nie wszystko da sie zalatwic w normalnym zwiazku,chyba ze czegos innego oczekujecie. Wtedy jak juz mowilam...w odpowiednie miejsce marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "prawdziwa kobieta ma do zaoferowania znacznie więcej, ale tego to ty już nie będziesz miał możliwości sprawdzićusmiech.gif" A co takiego-agresje i znęcanie psychiczne,wymagania i zdrady? A prostytutka przynajmniej ładna,tańsza i uczciwsza xxxxxxxxxx no w tym momencie to jedynie moge zaofiarowac współczucie, chociaż z doświadczenia wiem, ze jest ono czesto na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 dziś No dobra, to jeszcze raz zadam pytanie usmiech.gif Załóżmy, że kobieta PŁACI ZA SIEBIE na spotkaniu, na które facet ją zaprosił. Ona wychodzi (wg Twojego założenia) w jego oczach na porządną i wartościową jezyk.gif > Absolutnie nie. To że za siebie płaci wskazuje tylko na to że nie jest pazerna i prawdopodobnie nie liczy na sponsoring. W oczach faceta to oczywiście jakiś plus ale nie znaczy że jest porządna i wartościowa, żeby to stwierdzić trzeba człowieka poznać a nie oceniać na podstawie portfela. > shaf78 dziś I pytanie... Jak wtedy ona (kobieta) ma zweryfikować wartościowość faceta jezyk.gif ? > Jak pytasz o wartość człowieka jako człowieka to musi go po prostu poznać, przekonać się jaki jest jaki ma charakter itd. A jak pytasz o wartość materialną jaką on sobą reprezentuje to patrząc dokąd cie zabiera, ile na ciebie wydaje, czy postawi ci taksówkę w sytuacji jak masz przystanek tramwajowy czy autobusowy pod nosem, czy ma na sobie drogie firmowe ubrania, jakim autem przyjechał, gdzie pracuje, na jakim stanowisku i ile zarabia, wyliczać można bez końca. Pytanie tylko czy szukasz kogoś do związku opartego na wzajemnym partnerstwie czy sponsora. > shaf78 dziś Bo nie płacą za nią raczej super wrażenia nie zrobił jezyk.gif > Jak ona się nie poczuwa do zapłacenia to przecież on zapłaci. Tyle że jak pracująca kobieta przychodząc na trzy spotkania z rzędu nie ma zamiaru za siebie zapłacić to też takim zachowaniem dobrego wrażenia nie robi. > shaf78 dziś Tylko błagam... nie pisz znowu, że ON swoją wartość udowadnia płacą za siebie, na spotkaniu, które sam zainicjował...smiech.gif > On nic tym nie udowadnia, po prostu zachowuje się tak jak się powinien zachować każdy dorosły samodzielny człowiek. To jest moment gdzie kobieta może pokazać że jest zaradna i nie liczy na sponsoring. Te cechy mężczyźni doceniają bardziej niż myślisz. Wizja partnerki/partnera robiących za kulę u nogi raczej nikogo nie zachęca do dalszej znajomości. Nie pracujesz, nie masz kasy to ok zapłacę za tą kawę nie ma sprawy. Ale jak masz prace i na kolejnym z rzędu spotkaniu siedzisz z kasą w portfelu i liczysz że on zapłaci to coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnnaMagdalena12 dziś jest coś takiego jak savoire-vivre i kindersztuba, mój drogi. x To jest zbiór ogólnych popranych zachowań. Nie ma tam absolutnie mowy na temat aby jednej z płci należało się cokolwiek za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Agatka dziś Mój facet kiedys smiał za mnie nie zapłacić, za karę nie miał sexu przez miesiąc jezyk.gif ss Zaoszczędził na tobie to miał na wizytę w innym punkcie usługowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo to w końcu wam bardziej ZALEŻY NA SEKSIE jezyk.gif" > Jak to mówią nie trzeba od razu kupować krowy żeby się mleka napić. Mówią też że seks za pieniądze wychodzi taniej. Jak twój jedyny atut to nadstawienie tyłka to współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
CCrash Dzieki,choc nie wiem czy jest to ciekawe. Raczej smutne jest to ze dla wielu osob sa to jakies wymagania kosmiczne. Odrobina uczucia. Przecież o to chodzi właśnie ze doceniona i kochana kobieta nie wymaga wielkich dowodów miłości. Tylko nie docenione nie komplementowane i takie ktore nie czują miłości kobiety nie dbaja o mezczyzne bo dlaczego maja dbac o kogos kto nie czuje potrzeby dbania o nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zpamiętajcie sobie koledzy każda relacja z kobietą kosztuje. Jeśli cenicie sobie jakość seksu lub macie mniejsze libdo to taniej i lepiejwam wyjdzie jakspotkacie się od czasu do czasu z prostytutką! Bycie w związku po 1 więcej kosztuje po 2 nie macie pewności, że seks będzie tyle ile byśce potrzebowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1234 Wiem i rozumiem. A jednoczesnie takie 'nagle wyjscie bez placenia za siebie' nie musi swiadczyc o zepsuciu i 'blacharstwie' kobiet, a jedynie o braku kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shaf78 dziś I pytanie... Jak wtedy ona (kobieta) ma zweryfikować wartościowość faceta jezyk.gif ? > Jak pytasz o wartość człowieka jako człowieka to musi go po prostu poznać, przekonać się jaki jest jaki ma charakter itd. <><><> Tak samo kobietę trzeba poznać a nie zakładać, że jak nie płaci za siebie to jest pazerna i niewartościowa. Kobieta nie płaci bo przeważnie jest stroną zaproszoną a strona zaproszona nie powinna płacić - i to dla 99 % społeczeństwa jest oczywista sprawa i to, że kobieta nie zaproponuje zapłacenia za siebie na spotkaniu, na które została zaproszona nie będzie świadczyło o braku jej klasy - bo po prostu takie są zasady w naszym społeczeństwie, kultywowane od zarania dziejów że kto zaprasza ten płaci. I choćbyś się ujsrał i usmarkał to tak to zostało już ugruntowane w naszej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo to w końcu wam bardziej ZALEŻY NA SEKSIE jezyk.gif" > Jak to mówią nie trzeba od razu kupować krowy żeby się mleka napić. Mówią też że seks za pieniądze wychodzi taniej. Jak twój jedyny atut to nadstawienie tyłka to współczuję <><><> Oczywiście, że przelotny seks z przechodzoną dzi/wką wyjdzie taniej niż stały związek z normalną kobietą, bo dzi/wka nie urodzi ci dzieci, nie będzie ci gotować, nie będzie ci sprzątać. Dzi/wka widzi cie na 30 minut a ''żona" musi z Tobą dzielić całe życie. Porównanie naprawdę śmieszne i żenujące. Nas też taniej wyszedłby wibrator bo nie trzeba byłoby wydawać pieniędzy na depilacje, kosmetyki, fryzjera itd. żeby się wam podobać...ale nie zmienia to faktu, że zarówno wibrator jak i dzi/wka są nieco żenującymi opcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek bez wiary
Standardowo płaci ten, kto zaprasza. Tak się składa, że praktycznie zawsze będzie to mężczyzna, w przypadku pierwszego spotkania. x Przyzwoitość nakazuje jednak kobiecie zapłacić za siebie, jeżeli widzi, że mężczyzna nie jest w jej typie i nic z tego nie będzie. To kwestia klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator nie będzie Cię sponsorował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.08 tylko ze wy chcielibyście często ale po 10 min. To jest ta roznica:) nie poteficie dogodzić kobiecie a oczekujecie ze będzie miała ochote na seks co wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78 dziś Tylko, że koszty związane z rodziną bycem w związku ponoszą mężczyźni. A i sami gotujemy, sprzątay itd. nie jest nam do tego potrzebna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwoitość nakazuje jednak kobiecie zapłacić za siebie, jeżeli widzi, że mężczyzna nie jest w jej typie i nic z tego nie będzie. To kwestia klasy. <><><> No ok, zgodzę się ...choć nie wiem kto jest na tyle zdesperowany, że idzie na randkę z kimś kto mu się z góry nie podoba...bezsens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,28 zarobić mogę na siebie sama, a wibrator nie spuszcza się po 10 minutach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wibrator nie będzie Cię sponsorował <><><> Nie potrzebuje sponsora bo sama mam pieniądze, tylko faceta z klasą, który jest szarmancki i na co najmniej moim poziomie finansowym. Bo przecież nie będę obniżać poziomu poniżej mojego... Smutno mi, że nie widzicie różnicy między prostytutką a kobietą, która po prostu lubi szarmanckich mężczyzn na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
CCrash Oczywiscie ze tak. Ja nie uwazam zeby bylo to grzeczne zachowanie jednak z drugiej strony trzeba brac tez pod uwage to ze autor watku (sadzac po tonie jego wypowiedzi ) nie jest znawca dobrych manier mogl chcac przdestawic sie w lepszym swietle zataic pewne fakty ktore moga swiadczyc o tym ze dziewczyna opuscila spotkanie wcale nie bez powodu. Jesli rozmawial z nia w taki sposob jakie poglady tu zaprezentowal to kobieta zwyczajnie poczula sie obrazona i najpewniej wlasnie to bylo powodem wyjscia. Lepiej nie byc nic winym takiemu gburowi ale sa dziewczyny ktore potraktowaly by to jako zaplate za ich obraze i tez mialy by racje moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Można sobie wyrobić opinię o tych panach, którzy mowią że taniej prostytutka wychodzi. O ich celach, sposobie myślenia o potencjalnych partnerkach etc nic więcej dodawać nie muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×